نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سردرگمی و موندن سر دو راهی

806
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی و موندن سر دو راهی

با سلام
    من حدود 4 سال با پسری دوست بودم و روابطمون هم فراتر از یه دوستی ساده بود.اواخر حس میکردم که علاقه ای بهش ندارم و به اجبار ادامه میدادم یه جورایی وابسطش شده بودم.متاسفانه بهش خیانت کردم.اون فهمید ولی کمکم کرد که از شر اون قضیه بیام بیرون.بعد اون منو بخشید و حتی خواست بیاد خواستگاری ولی من نذاشتم و رابطمو باهاش به اجبار تموم کردم.2 سال از اون موقع میگذره و ما گهگداری وقتی کاری پیش بیاد با هم حرف می زنیم و این اواخر یه کاری تو یه سازمان واسم پیدا کرده که بتونم استخدام بشم.1 سال هم میشه که من با خواستگارم دارم حرف می زنم وچند ماه دیگه ازدواج میکنیم ولی نامزدم از گذشته من خبری نداره.الان دو دلم برم سر کاری که واسم پیدا کرده یا نه.از طرفی هم کار خوبی هستش و نمی خوام از دستش بدم. می ترسم برم و بعدا نامزدم از این طریق گذشته منو بدونه.کمکم کنید.خیلی دو دلم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردرگمی و موندن سر دو راهی

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر3 نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 4 سال با پسری دوست بودم و روابطمون هم فراتر از یه دوستی ساده بود.اواخر حس میکردم که علاقه ای بهش ندارم و به اجبار ادامه میدادم یه جورایی وابسطش شده بودم.متاسفانه بهش خیانت کردم.اون فهمید ولی کمکم کرد که از شر اون قضیه بیام بیرون.بعد اون منو بخشید و حتی خواست بیاد خواستگاری ولی من نذاشتم و رابطمو باهاش به اجبار تموم کردم.2 سال از اون موقع میگذره و ما گهگداری وقتی کاری پیش بیاد با هم حرف می زنیم و این اواخر یه کاری تو یه سازمان واسم پیدا کرده که بتونم استخدام بشم.1 سال هم میشه که من با خواستگارم دارم حرف می زنم وچند ماه دیگه ازدواج میکنیم ولی نامزدم از گذشته من خبری نداره.الان دو دلم برم سر کاری که واسم پیدا کرده یا نه.از طرفی هم کار خوبی هستش و نمی خوام از دستش بدم. می ترسم برم و بعدا نامزدم از این طریق گذشته منو بدونه.کمکم کنید.خیلی دو دلم
    عقل حکم میکنه به این شغل مشغول نشی.و اون هرچند وقت ی بار تماس رو هم با اون پسر بخت برگشته نداشته باشی.

۴سال کافی بوده .بهتره دیگه بازی ندینش.و همه چی رو یکباره تمومش کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر3 نمایش پست ها
    با سلام
    عقل حکم میکنه به این شغل مشغول نشی.و اون هرچند وقت ی بار تماس رو هم با اون پسر بخت برگشته نداشته باشی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها

من اونو بازیش نمی دم و حتی میدونه که من الان نامزد دارم!!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم بنظر من که اینکار اصلا خوب نیست و شاید کار خوبی بنظر بیاد ولی آینده بسیار بدی داره
    به هر حال یکسری خاطرات زنده میشن و اتفاقای دیگه که خوشایند نیست و زندگی خوب و فرصتی که خدا بهت داده نابود میشه
    موفق باشی
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

نرو تو این کار شاید اینا همش نقشه باشه که دوست پسرت بخواد ازت انتقام بگیره
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد