نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تصمیم گیری

1569
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تصمیم گیری

سلام من 31 سال مجرد لیسانس مترجمی زبان فرانسه ، مشاور و مدیر املاک هستم.

من عمده مشکلم در تصمیم گیری است، نمیدونم ازدواج کنم یا برم خارج کشور، نمیدونم برم خارج کشور از طریق تحصیلی یا پناهندگی، نمیدونم ازدواج کنم یا نه! لطفن کمکم کنید ، و من به شغلم علاقه ندارم ادم صادق و راستگویی هستم. اگر اینجا ازدواج کنم باید همین شغل رو ادامه بدمو خیلی موارد خوبی برای ازدواج بهم معرفی شده ، من فرزند اخر خانواده هستم و 4 تا از برادرانم ازدواج کردن موفق. و ادمی هستم که به هیچ وجه نمیخوام کوچکترین ناراحتی برای خانوادم و دیگران درست کنم. و همینطور اگر کسی در یک کاری تشویق و تاییدم کنه بسیار پیشرفت میکنم. اگر سوالی هست بفرمایید! ممنون!
    ویرایش توسط saeed : 10-08-2013 در ساعت 12:31 PM دلیل: ممنونم از نه پاسخگوییتون!

2. کاربران زیر از saeed بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    382
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تصمیم گیری

سلام خوب هستید جناب آقای سعید من 21 سالمه و 6 سال است که ازدواج کرده ام شغل همسر من هم مشاور املاکی بود و چون علاقه ای به این کار نداشتند شغل شون رو تغییر دادند من آدمی هستم که با ایده های خانواده ام ازدواج کردم وتصمیم گرفته ام و حالا چون انتخاب هایم از طرف خودم نیس احساس شادی نمیکنم و از زندگیم راضی نیستم سعی کن از دیگران مشاوره بگیری ولی تصمیم نهایی رو خودت بگیر شما می تونید در ایران بمانیدو شغل خودتون رو عوض کنید من درد غربت رو چشیده ام تلخ است به نظرم اول شغل تون رو عوض کنید بعد دنبال دلیلی برای ماندن و زندگی در ایران پیدا کنید که اردواج می تواند دلیل محکمی باشد موفق باشید.حمیرا

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    سلام من 31 سال مجرد لیسانس مترجمی زبان فرانسه ، مشاور و مدیر املاک هستم.

من عمده مشکلم در تصمیم گیری است، نمیدونم ازدواج کنم یا برم خارج کشور، نمیدونم برم خارج کشور از طریق تحصیلی یا پناهندگی، نمیدونم ازدواج کنم یا نه! لطفن کمکم کنید ، و من به شغلم علاقه ندارم ادم صادق و راستگویی هستم. اگر اینجا ازدواج کنم باید همین شغل رو ادامه بدمو خیلی موارد خوبی برای ازدواج بهم معرفی شده ، من فرزند اخر خانواده هستم و 4 تا از برادرانم ازدواج کردن موفق. و ادمی هستم که به هیچ وجه نمیخوام کوچکترین ناراحتی برای خانوادم و دیگران درست کنم. و همینطور اگر کسی در یک کاری تشویق و تاییدم کنه بسیار پیشرفت میکنم. اگر سوالی هست بفرمایید! ممنون!
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    دلیل اینکه از شغلتون راضی نیستید چیه؟ فقط عدم علاقه است؟
    چرا فکر میکنید که اگر اینجا ازدواج کنید مجبور به ادامه ی همین شعل هستید؟
    علت اینکه به مهاجرت به خارج از کشور فکر میکنید چیه؟
    یعنی حاضرید دور از خانواده باشید ولی شعل خوبی داشته باشید و در آنجا هم ازدواج کنید؟
    نظر خانواده تون چیه؟
    حال باید خودتون بنشینید و فکر کنید و بین موارد خوبی که برای ازدواج الان دارید و رفتن به خارج از کشور و البته عدم رضایت شغلی تون در حال حاضر سبک و سنگین کرده و مزایا و معایب هر یک از این موقعیتها رو پیش خودتون بررسی کنید تا سپس بتونید تصمیم درستی رو گرفته و براساسش نقشه ی راه رو برای ذاشتن زندگی موفق ترسیم کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    540
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همه دوستان
    من یه مشکلی تازگی ها پیدا کرده ام میخواستم در میون بزارم که کسی بتونه کمکم کنه
    یه چند وقتی نمی تونم درست تصمیم بگیرم دانشجوی ارشدم و ترم 5
    پروژه ام هم یجورایی عقبه و اصلا دلم به کار روش نمیره
    میدونم و آینده رو هم میبینم که ممکنه مشکلاتم بیشتر از اینی که هست هم بیشتر بشه اما نمیدونم چم شده که حسشو ندارم
    یجورایی بی حوصله شدم شب که میخوام بخوابم میگم از صبح که پا شدی میشینی روش کار میکنی اما صبح که میشه شاید ساعت 7 8 هم از خواب پاشم بخاطرش اما تا میشینم پای لپ تاپ همه سمتی میرم جز پروژه
    شاید حدود 4 5 ساعت تو نت یا جاهای دیگر ویندوز وقتم رو تلف میکنم اما دریغ از یک ربع سمت پروژه رفتن
    نمیدونم اسمشو افسردگی بزارم یا بی حوصلگی
    اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه
    ممنون میشم

6. کاربران زیر از mahdinoori بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinoori نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یه مشکلی تازگی ها پیدا کرده ام میخواستم در میون بزارم که کسی بتونه کمکم کنه
    یه چند وقتی نمی تونم درست تصمیم بگیرم دانشجوی ارشدم و ترم 5
    پروژه ام هم یجورایی عقبه و اصلا دلم به کار روش نمیره
    میدونم و آینده رو هم میبینم که ممکنه مشکلاتم بیشتر از اینی که هست هم بیشتر بشه اما نمیدونم چم شده که حسشو ندارم
    یجورایی بی حوصله شدم شب که میخوام بخوابم میگم از صبح که پا شدی میشینی روش کار میکنی اما صبح که میشه شاید ساعت 7 8 هم از خواب پاشم بخاطرش اما تا میشینم پای لپ تاپ همه سمتی میرم جز پروژه
    شاید حدود 4 5 ساعت تو نت یا جاهای دیگر ویندوز وقتم رو تلف میکنم اما دریغ از یک ربع سمت پروژه رفتن
    نمیدونم اسمشو افسردگی بزارم یا بی حوصلگی
    اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه
    ممنون میشم
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و اینطور که از صحبتهاتون برمیاد این حالات شما صرفا یه بی حوصلگیه که گویا ناشی از بی برنامگیه
    و این بی حوصلگی هم با یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند شامل هدفهای کوتاه مدت و بلندمدت قابل حل شدنه

باز هم درخدمتیم

8. کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    540
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون که حرفامو خوندین و بهشون دقت کردین
    در مورد برنامه ریزی که گفتید فکر کنم درست گفته باشید نمی دونم اما برنامه ریزی هم میکنم و یکم روش کار میکنم وسطاش یدفعه موضوعی مطلبی حواسمو پرت می کنه و منو از پروژه میکشونه بیرون
    مثل اینکه اصلا دنبال این باشم که یه جیزی اتفاق بیوفته و از پروژه فاصله بگیرم
    خیلی فکرمو این مسئله درگیر کرده
    وقتی تنها میشم موقع خواب موقع نهار موقع نماز و .... هی پروژه میاد جلو چشمم هی خودم به خودم میگم که عقبی ها عجله کن حواستو پرت نکن و بهش بچسب اما موقع عمل که میشه ...
    حتی شده با نصب نرم افزارهایی یا فیلتر بعضی سایتا واسه خودم سعی کردم میزان دسترسی به موضوعاتی که حواسمو پرت میکنه رو کم کنم حتی خیلی از فایل های جانبی که باعث حواس پرتیم میشه رو حذف کردم اما هرباری موضوعی متفاوت برنامه ای متفاوت یا مطلبی منو دور نگه میداره از پروژه
    نمیدونم چرا اینطوری شدم
    انگار تو برزخی گیر کردم که حال خودمو نمی فهمم
    داااااااغون
    اگه میشه کمکم کنید
    راه حلی برنامه ریزی خاصی چیزی که از این حالت بیام بیرون
    ممنون میشم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)