نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: اخلاق بد دوست پسر

4303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    364
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق بد دوست پسر

با سلام و عرض ادب خدمت شما

دختری هستم 25 ساله ودارای لیسانس مترجمی
    مدت 7 ماه است که با پسری آشنا شدم که 2 ماه از من کوچکتر می باشد و دیپلمه و مغازه دار است.
    خیلی حاضر جواب است و موقع بحث توهین می کند.مادرم در جریان این رابطه هست
    1 ماه پیش بحثی پیش آمد و توهین هایی
    به من و خانواده ام کرد من خیلی ناراحت شدم به طوری که چند روز جواب تماس هاش رو ندادم و به فکر تمام کردن رابطه بودم و خیلی اذیت شدم تا اینکه با من تماس گرفت عذر خواهی کرد و قول داده که دیگه حتی اگر بحثی پیش بیاید دیگر کل کل نکند و جواب ندهد من هنوز نظر مثبتی مبنی بر ادامه رابطه ندادم این درصورتیست که مادرم خواستار ادامه ندادن به این رابطه به دلیل مشکلی که پیش آمده می باشد.
    من به ایشان علاقه دارم و از اول هدفمان ازدواج بود ولی با توهین هایی که پیش آمده نمیدونم ادامه رابطه به صلاح هست یا نه؟ لطفا مرا راهنمایی کنید..
    متشکرم

2. کاربران زیر از Dina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    361
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بر سر دو راهی

سلام ، به نظر من ادم بی تربیت چه دختر چه پسر برای ازدواج مناسب نیست!

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Dina نمایش پست ها

مدت 7 ماه است که با پسری آشنا شدم که 2 ماه از من کوچکتر می باشد و دیپلمه و مغازه دار است.
    به من و خانواده ام کرد من خیلی ناراحت شدم به طوری که چند روز جواب تماس هاش رو ندادم و به فکر تمام کردن رابطه بودم و خیلی اذیت شدم تا اینکه با من تماس گرفت عذر خواهی کرد و قول داده که دیگه حتی اگر بحثی پیش بیاید دیگر کل کل نکند و جواب ندهد من هنوز نظر مثبتی مبنی بر ادامه رابطه ندادم این درصورتیست که مادرم خواستار ادامه ندادن به این رابطه به دلیل مشکلی که پیش آمده می باشد.
    من به ایشان علاقه دارم و از اول هدفمان ازدواج بود ولی با توهین هایی که پیش آمده نمیدونم ادامه رابطه به صلاح هست یا نه؟ لطفا مرا راهنمایی کنید..
    متشکرم
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبونو خوندم و باید بگم که باید واقع بین باشیم و بقول معروف یه ضرل المثلی هست که میگه آدمها رو دو جا میشه شناخت: یکی توی مسافرت و دیگری موقع عصبانیت
    و یکی از توصیه هایی که به افراد برای شناخت بیشتر خواستگارشون میشه اینه که توی مدت آشنایی قبل از ازدواج (در دوران خواستگاری) سعی کنید طرف مقابلتون رو عصبانی کنید تا ببینید که عکس العمل ایشون دراون هنگام چیه... و از همینجا میتونید پی به یکی از ابعاد شخصیتی ایشون ببرید
    و اما من لازم میبینم که بهتون یادآوری کنم که اون آقا در حال حاضر و توی این مرحله که هنوز به شما نرسیده و بطور معمول باید خودش رو طوری نشون بده که شما ازش خوشتون بیاد، این رفتارها رو از خودش نشون میده و به خودش اجازه داده که به شما و حتی خانواده تون توهین کنه...
    بنابراین با کمی تأمل در رفتارهای ایشون میتونید به این نکته پی ببرید که الان که هنوز نه به داره و نه به باره، اوضاع اخلاقی ایشون اینه . چه برسد به فردا که با هم ازدواج کنید و روتون به روی هم باز بشه و به هم نزدیکتر بشید
    درضمن توچه داشته باشید که اگر هم ایشون رفتارشون رو تغییر بدن و بعنوان مثال دیگه توهین کردن رو بزارن کنار، این بدلیل انگیزه شون یعنی شما خواهد بود اما از طرفی این تغییرات ناگهانی و سریع و این چنینی چندان قابل اتکا نبوده و احتمال بازگشت سریعش نیز وجود دارد و بدین ترتیب عواقبی را در پیش خواهد داشت
    پس سعی کنید عاقلانه و با چشم باز انتخاب کنید و از مشورتهای بزرگترها نهایت استفاده رو ببرید چرا که اونها تجارب ارزنده ای دارند

باز هم موردی بود درخدمتم

5. 2 کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    364
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از توجه تان بی نهایت ممنونم...
    ولی متاسفانه فکر نبودن ایشان اذیتم میکنه
    این موضوع در صورتی بود که ایشون از نظر شغلی هم تحت فشار بودن و این مسئله رو هم عنوان کرده و دلیل رفتارش هم به این خاطر عنوان کرد و این موضوع هم بگم که من هم بسیار حاضر جوابم ولی به هیچ وجه توهین نمیکنم...
    با این وجود دادن فرصتی دوباره بی فایده است؟؟

7. کاربران زیر از Dina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

از توجه تان بی نهایت ممنونم...
    ولی متاسفانه فکر نبودن ایشان اذیتم میکنه
    این موضوع در صورتی بود که ایشون از نظر شغلی هم تحت فشار بودن و این مسئله رو هم عنوان کرده و دلیل رفتارش هم به این خاطر عنوان کرد و این موضوع هم بگم که من هم بسیار حاضر جوابم ولی به هیچ وجه توهین نمیکنم...
    با این وجود دادن فرصتی دوباره بی فایده است؟؟

این شاید بسیار سختگیرانه باشه که آدم بخواد بخاطر فقط یکبار توهین و بددهنی رابطه ای را به پایان برسونه ، اما لازمه باز هم یادآور بشم که انسان هرچقدر هم که عصبانی بشه نباید به خودش اجازه بده که شخصیت طرف مقابل و اطرافیانش رو خرد کنه
    علاوه بر اینها باید بگم که درصورتیکه خیلی اصرار به این مورد دارید و دلتون راضی به کنار گذاشتن نمیشه، میتونید با رعایت همه ی جوانب به ایشون یک فرصت دیگری بدهید، البته با رضایت خانواده تون و دریافت راهنمایی از اونها و همچنین مشورت با اونها در شرایط مختلف

9. کاربران زیر از Ravanshenas بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    364
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Ravanshenas نمایش پست ها
    این شاید بسیار سختگیرانه باشه که آدم بخواد بخاطر فقط یکبار توهین و بددهنی رابطه ای را به پایان برسونه ، اما لازمه باز هم یادآور بشم که انسان هرچقدر هم که عصبانی بشه نباید به خودش اجازه بده که شخصیت طرف مقابل و اطرافیانش رو خرد کنه
    علاوه بر اینها باید بگم که درصورتیکه خیلی اصرار به این مورد دارید و دلتون راضی به کنار گذاشتن نمیشه، میتونید با رعایت همه ی جوانب به ایشون یک فرصت دیگری بدهید، البته با رضایت خانواده تون و دریافت راهنمایی از اونها و همچنین مشورت با اونها در شرایط مختلف
    یک دنیا ممنون ...سعی میکنم با توجه به راهنمایی های ارزشمند شما عاقلانه ترین تصمیم رو بگیرم
    ممنون

11. 3 کاربران زیر از Dina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    489
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من خودم مثل تجربه ي شما رو داشتم دوست عزيز از نظر من عشق و علاقه چيزي واسه شما صيد نميكنه مخصوصا پسره از شما كوچيكتره ولو يكسال
    ي؟از خودتون بپرسيد اگه كامل به انتخابتون اطمينان داشتيد كه سر دو راهي قرار نميگرفتيد تصور كنيد يه خواستگار از اين بهتر براتون بياد خيلي بهتر و همه چي تموم باز حاضريد اون رو كيس رو بخاطر اونيكه از شما كوچيكتره رد كنيد؟!
    ماشالا شرايط شما كه عاليه حيفه خودتونو وموقعيتتونو حروم كنيد

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    382
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام من یه خواستگاری داشتم با این شرایط من خیلی امتحانش کردم موقع عصبانیت کلی بد و بی راه میگفت و توهین میکرد بعد یک ساعت پشیمون میشد و معذرت خواهی میکرد قول میداد که دیگه تکرار نمی شه ولی بازم تکرار میشد چون عادت کرده بود بشرم که بنده عادت الان عاشقی و می تونی ببخشی اگه ازدواج کردی و هوای عشق و عاشقی از سرت افتاد و وارد زندگی و مشکلاتش شدی این میشه یه معضل بزرگ تو زندگیت اشتباه نکن و سری که درد نمیکنه رو دستمال نبند به نظر من فراموش کردنش خیلی بهتر از مشکلات زیر یه سقفی تونه بازم تصمیم با خودته

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

اصولا انسانها قبل از ازدواج بعد از یک مدت نشانه هایی از اخلاق گند خود نمایان می کنند که طرف مقابل فکر میکند اگر ازدواج کنند حل می شود یا اگر یکبار بگوید انجام نمی دهم دیگر انجام نمی دهد . یا اینکه چوون طرف مقابل را دوست دارند نادیده می گیرند . دختر خوووب عرض کنم خدمتت که ادم تو 7 سالگی هرچی باشه تو 70 سالگی هم هموونه . از نظر من ازدواج نکن .بعد که مالک شما شد این توهینا بیشترم خواهد شد حتی رفتارهای زننده دیگه ای هم خواهید دید . شما چندبار دیگه امتحان کنید می بینید که چطور باز خودشون رو نشون میدند .

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

دختر خوب الان که میگی فکر نبودنش اذیتم میکنه دو روز دیگه میگی فکر بودنش اذیتم میکنه مطمئن باش

مردها در اوایل آشنایی و بدست آوردن یه دختر همیشه سعی میکنند خودشون نباشند دخترها هم همینطور این خوب نیست و لی طبیعیه

مردها سعی میکنن بسیار خوب و مودب باشند

حالا این آقا که خودش رو هست بنده خدا - داره میگه من کی هستم - میگه من اخلاقم اینه منو میخوای یا نه

حالا اگه میخوای بسمااله اگر نه هم خوب رو دروایسی که نداری بحث یه عمر زندگی هست

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم
    اصلا نمیشه وقتی اون تحصیلاتش کمه شما زیاد

فرستاده شده از C2305ِ من با Tapatalk

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

ادیت شد
    ویرایش توسط _Amir_ : 01-19-2015 در ساعت 10:05 PM
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)