نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رفتار قبل از ازدواج

1174
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15032
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار قبل از ازدواج

سلام خسته نباشید من با ی اقا دوست شدم ک همون روزای اول بحث ازدواج رو مطرح کرد وب نظرم واقعا قصد ازدواج داشت چند روز بعد ی شب از من خواست که براش ی شارژ بفرستم و اون بعدا ک بره بیرون برای هردومون شارژ میخره. به من زنگ زد و مشخص بود ک میخواد پشت تلفن خودشو ارضا کنه.منم اول مقاومت شدید کردم بعد هم فقط در حد اینکه کنارتم و نوازشت میکنم و دوخیلی دوست دارم گفتم.از اون روز رابطمون خیلی خیلی سرد شده و خیلی کم زنگ میزنه.من چیکار میتونم بکنم ؟ ایا امکانش هست ک بتونم رابطمون رو درست کنم؟

2. کاربران زیر از ahoo0553 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : دوستی قبل از ازدواج

خب هدف کاملا مشخص که این اقا فقط برا رفع نیاز جنسیشون از شما سو استفاده میخواد بکنه

پس بهتر شدن و ادامه این رابطه فقط و فقط و فقط. به شما هم اسیب جسمی میزنه هم روحی

اول فقط با تلفن بعد ها شک نکن برا ارضا شدنش حضوری شمارو میخواد

پس بهتره که هرچی زودتر این رابطه رو تموم کنید
    چون کاملا واضح هستش که اینده شما رو به تباهی میکشونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo0553 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من با ی اقا دوست شدم ک همون روزای اول بحث ازدواج رو مطرح کرد وب نظرم واقعا قصد ازدواج داشت چند روز بعد ی شب از من خواست که براش ی شارژ بفرستم و اون بعدا ک بره بیرون برای هردومون شارژ میخره. به من زنگ زد و مشخص بود ک میخواد پشت تلفن خودشو ارضا کنه.منم اول مقاومت شدید کردم بعد هم فقط در حد اینکه کنارتم و نوازشت میکنم و دوخیلی دوست دارم گفتم.از اون روز رابطمون خیلی خیلی سرد شده و خیلی کم زنگ میزنه.من چیکار میتونم بکنم ؟ ایا امکانش هست ک بتونم رابطمون رو درست کنم؟
    عزیزم واعا" شما به چنین فردی برای ازدواج فکر میکنید ؟

یکی از نشانه های یک خواستگار خوب محترم بودن و رعایت حریم در گفتار و رفتار هست

ایشون هدفش از رابطه با شما ازدواج نیست و اگر هم باشه با حس و غریزه جنسی وارد این رابطه شده

و این افراد خیلی زود اتیششون خاموش میشه چون در بحث ازدواج مسایل جنسی فقط قسمتی از اون رو تشکیل میده

بهتره هیچ کاری انجام ندید چون ایشون هستند که برای جلب نظر شما باید حرکتی کنن نه شما که مثل عروس خیمه شب بازی به بازی جنسی گرفته شدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد