نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: احساس بی حالی

1276
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15040
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس بی حالی

سلام
    پسری هستم 23 ساله که خدا رو شکر از نظر علمی و بعضی موفقیت ها از همه هم قطار ها و همسن هام و حتی کسایی که سنشون از من بیشتره موفقتر هستم .
    مشکلی که برای من پیش آمده اینه که چند وقتیه که به هیچ چیزی حالی ندارم .شاید به خاطر اینه که به اون اهداف بزرگی که داشتم نرسیدم .
    خلاصه بگم من خیلی رفیق دارم و با اینکه وضع مالی خوبی هم ندارم ولی اعتماد به نفس خوبی دارم اما چند وقتیه که علاقه به ارتباط با هیچکدوم رو ندارم
    شاید همین وضع مادیه که اینجوریم کرده چون اطرافیانم همه خیلی پول دار هستن. به هر حال همه علایقم رو از ست دادم دیگه حال ندارم صبحای زود بیدار شم و خیلی هم زود عصبانی میشم و دوست دارم هر کسی که باهام کلکل میکنه بزنم له کنم. موقعیت کاری برام خیلی زیاده ولی اصلا حال ندارم .
    4 سال حرفه ای انگلیسی کار کردم که 10 ماهه ولش کردم و همش داره از ذهنم میرم و بازم برام مهم نیست .
    یکی به من بگه چم شده باید چه کار کنم.؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : احساس بی حالی

نقل قول نوشته اصلی توسط کمالی نمایش پست ها
    سلام
    پسری هستم 23 ساله که خدا رو شکر از نظر علمی و بعضی موفقیت ها از همه هم قطار ها و همسن هام و حتی کسایی که سنشون از من بیشتره موفقتر هستم .
    مشکلی که برای من پیش آمده اینه که چند وقتیه که به هیچ چیزی حالی ندارم .شاید به خاطر اینه که به اون اهداف بزرگی که داشتم نرسیدم .
    خلاصه بگم من خیلی رفیق دارم و با اینکه وضع مالی خوبی هم ندارم ولی اعتماد به نفس خوبی دارم اما چند وقتیه که علاقه به ارتباط با هیچکدوم رو ندارم
    شاید همین وضع مادیه که اینجوریم کرده چون اطرافیانم همه خیلی پول دار هستن. به هر حال همه علایقم رو از ست دادم دیگه حال ندارم صبحای زود بیدار شم و خیلی هم زود عصبانی میشم و دوست دارم هر کسی که باهام کلکل میکنه بزنم له کنم. موقعیت کاری برام خیلی زیاده ولی اصلا حال ندارم .
    4 سال حرفه ای انگلیسی کار کردم که 10 ماهه ولش کردم و همش داره از ذهنم میرم و بازم برام مهم نیست .
    یکی به من بگه چم شده باید چه کار کنم.؟

بقول معروف که میگن ک مهم نیست ما فقیر به دنیا اومده باشیم ولی اگر فقیر از دنیا بریم فاجعه است

شما هم شاید مشکلات مالی مثل خیلی ها داشته باشید ولی مزایایی دارید که دیگران در حسرت اون هستند

بهتره رابطه اجتماعی خودت رو افزایش بدید تا از این انزوا رها بشید

با مشاوری مجرب مشورت کنید و در این فصل از طبیعت الهام گیری کنید و بازسازی رو شروع کنید

اجازه ندید این حالت جلوی رشد شمارو بگیره و گرنه افسوس و افسردگی که در آینده برای این تعلل دچارش خواهید شد

بسیار بدتر از این حالت هست .. به این حالت «سرماخوردگی روانی» گفته میشه و باید با رفتاردرمانی خودتون رو از این حالت رها کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

021-88422495

021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15040
    تشکـر
    2
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : احساس بی حالی

حتما اوامری که فرمودید رو اجرا میکنم
    بسیار متشکر از راهنمایی شما

5. کاربران زیر از کمالی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد