نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت پدرم

1272
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15045
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت پدرم

سلام دختری19 ساله هستم از دوران راهنمایی فهمیدم که بابام وقتی مامانم خونه نیست با یکی حرف میزنه خیلی داغون شدم ولی سعی کردم به روی خودم نیارم خیلی چیزا تو همون دوره از بابام دیدم ولی امید داشتم که زود گذره و تموم میشه چند سال از اون روزای سخت میگذره فک میکردم همه چیز درست شده ولی چند وقت پیش متوجه شدم که بازم بابام داره به یکی پیام میده، بابام 59 سالشه و مامانم 57 سال واقعا نمیدونم باید چکار کنم دوست ندارم از بابام متنفر بشم یا اینکه به مامانم بگم و زندگیشون از هم بپاشه ولی بابام همش توی طول روز پای وایبر نشسته و پیام میده، دلم واسه مامانم میسوزه همش نگرانم که اگه چند وقت دیگه دانشگاه برم میخواد چکار کنه با کسی که فقط جسمش تو خونست،تحمل این موضوع واقعا برام سخته خواهش میکنم یه راه حل بهم بگین
    ویرایش توسط ارزو 5070 : 04-18-2015 در ساعت 08:15 PM

2. کاربران زیر از ارزو 5070 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : خیانت پدرم

عزیزم از کجا میدونی خیانت ؟؟

این روزا همه مرد ها و زن ها. از طریق واتس اپ و وایبر وو هزاتا برنامه های دیگه در ارتباط هستند
    ولی دلیل بر خیانت نیست

شاید حتی مادرت هم خبر داشته باشه
    و چون از بچگی ذهنت و مشغول کرده برا خودت بزرگ شده

یه سوال مگه شما حرف و گفتگو های پدرت شنیدی؟؟یا دیدی؟؟

شما باید بدونید برخورد پدرتون با خانم ها
    و زود قضاوت نکنید و بد به دل خودت راه ندی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ارزو 5070 نمایش پست ها
    سلام دختری19 ساله هستم از دوران راهنمایی فهمیدم که بابام وقتی مامانم خونه نیست با یکی حرف میزنه خیلی داغون شدم ولی سعی کردم به روی خودم نیارم خیلی چیزا تو همون دوره از بابام دیدم ولی امید داشتم که زود گذره و تموم میشه چند سال از اون روزای سخت میگذره فک میکردم همه چیز درست شده ولی چند وقت پیش متوجه شدم که بازم بابام داره به یکی پیام میده، بابام 59 سالشه و مامانم 57 سال واقعا نمیدونم باید چکار کنم دوست ندارم از بابام متنفر بشم یا اینکه به مامانم بگم و زندگیشون از هم بپاشه ولی بابام همش توی طول روز پای وایبر نشسته و پیام میده، دلم واسه مامانم میسوزه همش نگرانم که اگه چند وقت دیگه دانشگاه برم میخواد چکار کنه با کسی که فقط جسمش تو خونست،تحمل این موضوع واقعا برام سخته خواهش میکنم یه راه حل بهم بگین
    دقیقا" در این سن پدر و مادرتون توان تغییر دادن در رفتارشون رو ندارند

در وایبر و دیگر شبکه های اجتماعی همه جور تیپ آدم وجود داره

اقایون که تنوع طلب هستند و دوست دارند در بعضی کارها کنجکاوی کنن ارتباطاتی میگیرن که بیشتر جنبه تفریح داره و نه خیانت

شاید اون چیزی که شما در ذهن دارید اتفاق نیفتاده باشه ... و بهتره ذهنتون رو از این افکار خالی کنید

چون برملا کردن این موضوع منه تنها کمکی نمیکنه بلکه اوضاع رو بدتر خواهد کرد

6. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15035
    تشکـر
    55
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

حتی اگر هم مطمئن شدید کاری انجام ندید. حتی اگر رابطه پنهانی هم در کار باشه، اگر بر ملا بشه فقط مادرتون متضرر میشه. تو بدترین حالت جدایی و خودتون هم معلوم نیست چه آینده‌ای پیدا کنید. احترام پدر رو نگهدارید و به مادر چیزی نگید. این جور چیزا رو فقط خدا میتونه به خیر کنه.دعا کنید و ماهم دعا میکنیم که اگر چیزی هست ختم بخیر شود، هر چند که به احتمال خیلی زیاد هیچ خبری نیست غیر از حساسیت زیاد جنابعالی. من و همسرم در عین حال که خیلی بهم علاقه مندیم، جفتی کله هامون تو موبایله

8. کاربران زیر از hareal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد