نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک به اعتیاد همسر

4221
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15048
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به اعتیاد همسر

سلام
    من یک یک سال است ازدواج کردم...در روز اول خاستگاری همسرم درمورد اینکه گاهی سیگار میکشیده اند اما اکنون کنار گذاشته اند مرا در جریان گذاشتند....با این حال در دوران عقد چند بار متوجه بوی سیگار روی لباس یا دهان شدم که البته زیاد نبود و در مواقع ناراحتیشون بود که من اولش برخورد میکردم و آخر سر نادیده میگرفتم و ایشونم قول میدادن که دیگه تکرار نشه
    همسرم به من محبت میکنه از لحاظ عاطفی و خوراک و پوشاک با اینکه وضع اقتصادی خوبی نداریم واسم کم نمیذاره
    همسر من مشکل لغزندگی مهره کمر دارد که بهتر است عمل کند و یک ماه از شدت درد در خانه خوابیده بود
    الان یک سال است عروسی کردم
    دو ماه پس از عروسی در خانه یک لوله کاغذ که سرش سوخته بود پیدا کردم و بهش شک کردم جیب کاپشنش که از سال قبل نپوشیده بود رو گشتم و یک مقدار خیلی کم تریاک لای یک پلاستیک پیدا کردم..دیگه جهنم به پا کردم..اولش انکار میکرد اما بعد گفت به خاطر درد کمرم میخورم آرومم میکنه
    اما من اون کاغذ لوله شدرو دیدم و قرار شد بریم آزمایش که کلا خودم هم فراموش کردم...کلا بهم قول داد که دیگه نخوره یا نکشه و من باهاش آشتی کردم
    اما الان دو سه بار شده که یکم سوخته سیاه روی اپن دیدم که با چشیدنش شکم به تریاکه...خیلی ریز و کمه.. و خیلی تلخ
    من کلا آدم مشکوکیم اینو میدونم...نمیخام زندگیم بهم بریزه حتی اگه اعتیاد داشته باشه...میخام ترک کنه چون از هر لحاظ مرد ایده عالیه
    لطفا منو راهنمایی کنید چطور با این قضیه برخورد کنم؟؟!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک اعتیاد همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhan نمایش پست ها
    سلام
    من یک یک سال است ازدواج کردم...در روز اول خاستگاری همسرم درمورد اینکه گاهی سیگار میکشیده اند اما اکنون کنار گذاشته اند مرا در جریان گذاشتند....با این حال در دوران عقد چند بار متوجه بوی سیگار روی لباس یا دهان شدم که البته زیاد نبود و در مواقع ناراحتیشون بود که من اولش برخورد میکردم و آخر سر نادیده میگرفتم و ایشونم قول میدادن که دیگه تکرار نشه
    همسرم به من محبت میکنه از لحاظ عاطفی و خوراک و پوشاک با اینکه وضع اقتصادی خوبی نداریم واسم کم نمیذاره
    همسر من مشکل لغزندگی مهره کمر دارد که بهتر است عمل کند و یک ماه از شدت درد در خانه خوابیده بود
    الان یک سال است عروسی کردم
    دو ماه پس از عروسی در خانه یک لوله کاغذ که سرش سوخته بود پیدا کردم و بهش شک کردم جیب کاپشنش که از سال قبل نپوشیده بود رو گشتم و یک مقدار خیلی کم تریاک لای یک پلاستیک پیدا کردم..دیگه جهنم به پا کردم..اولش انکار میکرد اما بعد گفت به خاطر درد کمرم میخورم آرومم میکنه
    اما من اون کاغذ لوله شدرو دیدم و قرار شد بریم آزمایش که کلا خودم هم فراموش کردم...کلا بهم قول داد که دیگه نخوره یا نکشه و من باهاش آشتی کردم
    اما الان دو سه بار شده که یکم سوخته سیاه روی اپن دیدم که با چشیدنش شکم به تریاکه...خیلی ریز و کمه.. و خیلی تلخ
    من کلا آدم مشکوکیم اینو میدونم...نمیخام زندگیم بهم بریزه حتی اگه اعتیاد داشته باشه...میخام ترک کنه چون از هر لحاظ مرد ایده عالیه
    لطفا منو راهنمایی کنید چطور با این قضیه برخورد کنم؟؟!!!

دوست عزیز به احتمال بسیار زیاد مورد استفاده ایشون برای کاهش درد کمر ایشونه

ولی به هر حال تا زمینه درخواست برای تسکین درد رو از بین نبرید نمیتونید وادارش کنید که ترک کنه

اول فکری برای درد کمر وجراحی انجام بدید و در کنارش هم با مشاوره مراکز ترک این وابستگی رو در شوهرتون از بین ببرید

عصبانیت شما به عنوان همسر هیچوقت نمیتونه باعث ترک کردن باشه

فقط شما ایشون رو از محیط خانه به مکانهای دیگه ای فراری میدید که ممکنه برای ایشون خطرناک تر از کشیدن تریاک باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به اعتیاد همسر

سلام.من و همسرم در دوران عقد هستیم .اوایل بطور ناگهانی دیدم ک داره سیگار میکش.خیلیناراحت شدم و خودم و زندگیم باختم.ولی اون قسم خورد ک بندرت مصرف میکرده و واس راضی کردن من دست رو قران گذاشت ک دیگ سمتش نمیره.از اون موقع تاحالا نمیتونم بهش اعتماد کنم.حتی خودش چندبار تا حالا ک از شک من نسبت بخودش باخبرشده بهم پیشنهاد میده ک حاضرم هر چندروز ک تو بگی بیام و تو زیرزمین خونتون بمونم تا مطمن بشی اعتیاد ندارم.ولی من مشکوکم و تصمیم دارم قبل از مراسم عروسیم ازش تست اعتیاد بگیرم حتی اگ ناراحت کننده براش باش
    .لطفا راهنماییم کنید.

5. کاربران زیر از sana.d بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود خوش اومدین -چنانچه قول و قسم خودند بهشون اعتماد بنفس داده وکمکش کنید .
    بهتره یکبار دیگه صادقانه حرفشونو بپذیرید -چون شک خوره زندگیه هر ان ممکنه پیامدی رو دزندگی پیچیده تر ونسبت به دیگر عملکردهای همسرتون ظن وبدبینی داشته واین بحث یک تنش جدید وسردی وفاصله بینتون میگرده .
    چنانچه هم بازم دلتون ارام نمیگیره بدون اینکه بروتون بیارید میتونید غیر مستقیم زیر نظرشون بگیرید تا صحت حرفشون رو تائید یا تکذیب کنید ولی بهترین گزینه دراین مورد در اوان زندگی هستید اعتماد و همدلی و تشویق هست ن بدخلقی و رویارویی چون ممکنه جای تشویق به ترک درخفا بازم تکرار کنند پس عاقل باشید و موردی روگفتم مد نظرتون باشه .
    مورد ویاسوالی دیگر بود درخدمتم یاحق

7. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکر.پس میش بهش اعتماد کرد؟؟؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    9

تست اعتیاد که چیز عجیبی نیست..همه موقع ازدواج تست اعتیاد میدن..شما از خانواده ی پسر یا خودش بخواید یه روز تست اعتیاد بدن..چه اشکالی داره..
    بعدشم گاهی ادم ها عوض میشن و شما میشین امید زندگیشون...کمکشون کنید...
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)