نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: درخواست معرفی کتاب روانشناسی

1692
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    370
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست معرفی کتاب روانشناسی

من به تازگی ثبت نام کردم یکی دوتا سوال دیگه داشتم که بعدن میگم فعلا میخواستم که یه کتاب روانشناسی بهم معرفی کنین شخصیت من طوریه که دوست دارم هرچیزیو امتحان کنم و به خیلی از علوم علاقه دارم که یکی از اونا روانشناسیه اما رشته تحصیلیم کاملا جداس میخواستم اگه میشه یه کتاب در مورد تفاوت های شخصیتی اختلالات روانی یا انسان شناسیی چیزی بهم معرفی کنین تو این موارد بیشتر به رفتارشناسی اجتماعی یا چیزایی در مورد فطرت انسان بیشتر علاقه دارم(رفتار شناسی و این موارد باعث شده یکم تو روابط اجتماعی ضعیف بشم) البته اگه ممکنه خیلی تخصصی نباشه و ترجیحا فارسی از نظر سنی هم 21 سالمه اگه لازمتون میشه
    ممنون

2. کاربران زیر از a.m.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درخواست معرفی کتاب روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط a.m.m نمایش پست ها
    من به تازگی ثبت نام کردم یکی دوتا سوال دیگه داشتم که بعدن میگم فعلا میخواستم که یه کتاب روانشناسی بهم معرفی کنین شخصیت من طوریه که دوست دارم هرچیزیو امتحان کنم و به خیلی از علوم علاقه دارم که یکی از اونا روانشناسیه اما رشته تحصیلیم کاملا جداس میخواستم اگه میشه یه کتاب در مورد تفاوت های شخصیتی اختلالات روانی یا انسان شناسیی چیزی بهم معرفی کنین تو این موارد بیشتر به رفتارشناسی اجتماعی یا چیزایی در مورد فطرت انسان بیشتر علاقه دارم(رفتار شناسی و این موارد باعث شده یکم تو روابط اجتماعی ضعیف بشم) البته اگه ممکنه خیلی تخصصی نباشه و ترجیحا فارسی از نظر سنی هم 21 سالمه اگه لازمتون میشه
    ممنون
    سلام
    به مشاور خوش آمديد
    دقيقا متوجه نشدم بالاخره در چه حوزه اى از روانشناسى ميخواين بهتون كتاب معرفى كنم، زيرا موضوعاتى همچون اختلالات روانى، تفاوتهاى شخصيتى و رفتارشناسى، موضوعاتى متفاوت و مجزا از هم هستند
    درضمن لطفا كمى بيشتر برام توضيح بدين كه بعنوان مثال بدنبال چه مبحثى هستيد و چه موضوعاتى فكرتون رو مشغول كرده كه فكر ميكنيد در رفتارشناسى اجتماعى ميتونيد اونو پيدا كنيد، اگرچه ما مبحثى با عنوان روانشناسى اجتماعى داريم نه رفتارشناسى
    و بگيد كه درمورد فطرت انسان چه سؤالاتى در ذهنتون پديد اومده كه بدنبال جواب براشون هستيد؟
    با پاسخ به سؤالات فوق ما ميتونيم بهتر تشخيص بديم كه شما دقيقا توى چه حوزه و مبحثى ميخواين مطالعه داشته باشيد

4. 2 کاربران زیر از Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    370
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : درخواست معرفی کتاب روانشناسی

سلام
    به مشاور خوش آمديد
    دقيقا متوجه نشدم بالاخره در چه حوزه اى از روانشناسى ميخواين بهتون كتاب معرفى كنم، زيرا موضوعاتى همچون اختلالات روانى، تفاوتهاى شخصيتى و رفتارشناسى، موضوعاتى متفاوت و مجزا از هم هستند
    درضمن لطفا كمى بيشتر برام توضيح بدين كه بعنوان مثال بدنبال چه مبحثى هستيد و چه موضوعاتى فكرتون رو مشغول كرده كه فكر ميكنيد در رفتارشناسى اجتماعى ميتونيد اونو پيدا كنيد، اگرچه ما مبحثى با عنوان روانشناسى اجتماعى داريم نه رفتارشناسى
    و بگيد كه درمورد فطرت انسان چه سؤالاتى در ذهنتون پديد اومده كه بدنبال جواب براشون هستيد؟
    با پاسخ به سؤالات فوق ما ميتونيم بهتر تشخيص بديم كه شما دقيقا توى چه حوزه و مبحثى ميخواين مطالعه داشته باشيد
    معذرت میخوام یخورده بهم ریخته صحبت کردم اون موضوعاتی که ذکر کردم بهشون علاقه دارم و همونطور که گفتم بیشتر به موضوعی علاقه دارم که توضیح میده ادما در موقعیت های مختلف تو اجتماع چه عکس العملی نشون میدن همونطور که گفتین روانشناسی اجتماعی
    موضوع بعدی میخواستم در مورد شخصیت شناسی باشه اینکه مثلا چی نامیده میشه و علائم اون رفتارا چیه (این مورد شامل اختلالات روانی هم میشه؟)
    فعلا همین دو موضوع اگه ممکنه کتابی چیزی معرفی کنین فقط میخوام به عنوان علاقه بخونم به خاطر همین خیلی وارد مباحث تخصصی نشه لطفا

6. کاربران زیر از a.m.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)