نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: قهر و آشتی

874
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

Unhappy قهر و آشتی

سلام
    من اولین باره وارداین سایت می شم .
    سئوال من اینه موقع قهر بین زوجین ، بهتره کی اول پا پیش بزاره ؟
    راستش من یکسالو نیم ازدواج کردم و بیشتر مواقع من پیش می رم برای آشتی امادارم از این رفتار خسته می شم .
    نمی دونم چکار کنم که اون برای آشتی قدم بزاره

2. 2 کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قهر و آشتی

درود - خیلی خیلی خوش اومدین دخترم گلم- اما درمورد مشکلتون...

قهر واشتی وخیلی ازاین مساول جز لاینفک زندگی هست واینم بخاطر سلایق وافکار ماست تا ب مرز تفاهم وهماهنگی وبرسیم وقلق همدیگرو بدست بیاریم- گذشت اساس زندگیست واین درشما وجود داره و عنوان کردین کوتاه میایین وپاپیش میزارید این خوبه سعی کنید مسائل رو بزرگ نکنید. وگاها هم مقاوت مفید وسیاست لازمه اما مدیریت شده وبدانید که ...

قهر و آشتی ، اگر حالت تکرار یابد می تواند لطمات عدیده ای را بر پیکره زندگی مشترک وارد نماید که متعاقب آن، زن و شوهر متحمل رنج و آلام شدیدی خواهند شد ؛لاجرم، عقل سلیم حکم می کند، اگر با چنین مشکلی مواجه هستید، دست به کار شوید و چاره ای بیندیشید تا دیگر این قضیه تکرار نشود.
    حالا که شما کوتاه میاین نباید این رو منفی بگیرید البته اینم عادت شده چون شما همیشه اینکارو میکنید ایشون براشون مسجل شده وعادت پس گاها بحران رودور از تنش مدیریت کنید
    براي افرادي که مدت ها با يکديگر زندگي مي کنند و در اين امور زيادي منافع واحدي دارند سرزدن لغزش و اشتباه و خطا امري عادي و متعارف است. بنابراين لازم است با عفو و گذشت از خطاها و اشتباهات يکديگر چشم پوشي نمايند و آن ها را به رخ طرف مقابل نکشند. زن و شوهر در برابر کلمات تند و خشني که احياناً به خاطر شرايط خاص که براي هر کدام ممکن است پيش آيد از طرف مقابل مي شنوند بايد با متانت و سعه صدر با آن روبرو شوند شوهر شما هک باید یاد بگیرد گذشت لازمه زندگیه ونباید همیشه مقاومت کنند وپاپسش نذارند اما این بستگی به شخصیت وموقعیت فرد داره معمولای چقد دعوای شما طول یکشه اگر شما پا پیش نذارید چقد طول میکشه؟ دراین مورد توضیح بدین

ولی من تاکید میکنم سعید کنید همدیگر رودرک کنید ورزمانی که باهم خوب هستین سلایق روبررسی کنید وهماهنگی ایجاد کنید
    وشرایط رومهیا تا دیگر این خصلت قهر واشتی نباشه اگر بوجود امد چطو مدیریت وچیکارکنید ووظایف مشخص باشه بازم دوستان مشاور میان راهنمایی میکنند منتظر باشید .

4. 3 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستم از اینکه شما جواب منو دادید کمال تشکر را دارم .
    والا اصولا نمی زارم زیاد طول بکشه نهایتا یک روز تازه بازم حتی وقتی قهرم طبق معمول صبحها زنگ می زنم و از خواب بیدارش می کنم که بره سر کار .آخه کار من شروعش 6 صبح و ایشان 10 صبحه.ما بیشتر دعوامون سر سیکاره و تنها قولی که موقع ازدواج داد ترک سیگار بود ولی حالا هر چی میگذره علی رقم اینکه ترک نمیکنه تعداد کشدن قلیونشم بیشتر شده و عصبیم میکنه.
    من از بوی سیگار متنفرم واذیتم می کنه. راستش ازاینکه من مجبورم برم سرکار تا قسط خونه رو کمک کنم و اون مبلغی از در آمدشو می ده پای خرج وسایل قلیون و سیگار حرص می خورم .وقتی بهش می گم هم برای سلامتیت بده و هم هزینه الکیه و دوست ندارم با بوی سیگار طرف من بیای دعوامون می شه .گاهی خودمو می زنم به نفهمیدن و گاهی تلافی می کنم .
    ما زندگی و از تقریبا صفرشروع کردیم و الان بعد ازیک سال و نیم یک خونه وکوچک با کلی بدهی داریم . اما اون به فکرسیگارشه

6. 2 کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.با مطالبی که من خوندم این شما نیستید که باید کاری کنید.

بلکه همسرتون باید از غرور و خواستهاش کوتاه بیاد.تنها کاری که شما میتونید کنید اینکه فضا رو متشنج نکنید.
    هیچ راهی بهتر از صحبت کردن در فضای آروم نیست.
    تمام خواستهاتون رو به دور از حرص و عصبانیت(صحبت کردن تو زمان مناسب هنره)بهش بگید.
    و در آخر راضیش کنید به ی مشاوره حضوری رجوع کنن.

8. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)