نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: مشکل باکرگی و ازدواج

2374
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مشکل باکرگی و ازدواج

سلام ببخشید من بار اولمه ک تواین سایت سوال میپرسم اگه جای اشتباهی مشکلمو نوشتم لطفا توضیح بدید.
    من قبلا با۷مرد رابطه داشم الان با یه پسر کاملاباکره نامزدم.هفته اول ک رفتیم دکتر ودکتر گواهی باکرگی بمن نداد گف من مشکلی ندارم.الان ۹ماهه نامزدیم و اتفاقاتی بینمون افتاده ک من حس میکنم بخاطر باکره نبودن من درعذابه.بعدازکلی کش مکش مجبور شدم ب خانوادم هم بگم ک باکره نیسم.خانوادم اصرار چدی دارن ک طلاق بگیرم چون نامزدم تحت فشار خاهد بود ومنو هم عذاب خاهد داد.نامزدم میگه من عاشقتم قبولت دارم فقط باید کمکم کنی بت اعتماد کنم و طلاقت نمیدم ب هیچ وجه. حالا من بین ترسی ک از حرفای خانوادم برام بوجود اومده و احساس دوسداشتن منو نامزدم گیر کردم.چیکار کنم؟بنظرتون حرف خانوادمو گوش کنم یا باهمسرم بمونم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : قبلا با پسرانی رابطه داشم نامزدم از قضیه خبر دارشده

از نوشتتون واقعا نمیدونم چی بگم انسانیت ما ادما کجا رفته نمیدونم ولی ب هر حال اگر اون پسر شما رو قبول داره و حاضر نیس ک طلاقتون بده و پشت شما وایساده خب طلاق معنا نداره ب شرطی ک شما هم دیگه درست زندگی کنید و وفادار باشید بهش

3. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل باکرگی و ازدواج

خب من قبلا بخاطر بچگیم این اتفاق برام افتاده بود. ولی باور کنید من تا آخر بش وفادارم.اما،ذهن نامزدم مسموم شده خانوادم میگن اون تا اخر هرچقدم دوست داشه باشه این قضیه مث خوره وجودشو میخوره ،واقعا موندم هم نامزدمو دوسدهرمو دوسم داره هم از اتفاق افتادن حرفای خانوادم میترسم .سر دوراهی موندم .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط pari.art71 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من بار اولمه ک تواین سایت سوال میپرسم اگه جای اشتباهی مشکلمو نوشتم لطفا توضیح بدید.
    من قبلا با۷مرد رابطه داشم الان با یه پسر کاملاباکره نامزدم.هفته اول ک رفتیم دکتر ودکتر گواهی باکرگی بمن نداد گف من مشکلی ندارم.الان ۹ماهه نامزدیم و اتفاقاتی بینمون افتاده ک من حس میکنم بخاطر باکره نبودن من درعذابه.بعدازکلی کش مکش مجبور شدم ب خانوادم هم بگم ک باکره نیسم.خانوادم اصرار چدی دارن ک طلاق بگیرم چون نامزدم تحت فشار خاهد بود ومنو هم عذاب خاهد داد.نامزدم میگه من عاشقتم قبولت دارم فقط باید کمکم کنی بت اعتماد کنم و طلاقت نمیدم ب هیچ وجه. حالا من بین ترسی ک از حرفای خانوادم برام بوجود اومده و احساس دوسداشتن منو نامزدم گیر کردم.چیکار کنم؟بنظرتون حرف خانوادمو گوش کنم یا باهمسرم بمونم؟
    عزیزم باید با پسر در این مورد صحبت کنید تا بتونه درست و قاطع تصمیم گیری کنه

پس وقتی گذشته شمارو درک کرده و تونسته باهاش کنار بیاد بهتره شما هم کمی کمکش کنید

شاید تلاش برای رسوندن این زندگی به آرامش بتونه گذشته شمارو کمرنگ کنه ... امیدوارم بتونید این اعتماد رو جلب کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

6. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوادم این موضوع رو قبول ندارنندارن،میگن هم اون خودش عذاب میکشه هم تورو عذاب میده،میگن ذلیلت میکنه هی ازین موضوع استفاده میکنه ،هی بم میگه باید بم تضمین بدی مثلا یه وقتایی میگه باید مهریتو ببخشی بعدش میگه میخاسم امتاحانت کنم،میگه اجازه نداری پیش بابات کار کنی ،فعلا تا بهم ثابت نشی نمیزارم ادامه تحصیل بدی،من نمیدونم اینجاها بهش حق بدم یا بگم داره سوءاستفاده میکنه واسه هربه اومدن

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

البته قبل ازینکه من این موضوع رو ب خانوادم بگم،و وقتی این موضوع رو ب طور النی بهش توضیح دادم،گف،من نمیتونم دیگه نامزد بمونم بیاین اردیبهشت عروسی بگیریم،هی خانواده من میگن ما تا شهریور موقعیت جهاز دادن نداریم ،بمن گف قبول کن و خانوادتم مجاب چن ب این کار،هرچی میشه میگه انجامش بده بهم ثابت کن دوسم داری،تاقبل اینکه خانوادم بدونن ک من این مشکل دارم هی تهدیدم میکرد ک یاقبول کن یا ب خانوادت میگم و کمر باباتو میش************م ، الان ک ب خانوادم گفتم خانوادم میگن اون هرچقدم عاشقت باشه چون خودش قبلا با هیچکسی نبوده نمیتونه با این موضوع کنار بیاد و تا اخر سر این موضوع مشکل خاهید داشت ،خانوادم میگن اون اگه مشکلتو واقعا قبول میکرد هی نمیگفت ک یا این کارو بکن یا میگم . خاهش میکنم یه جواب درستو حسابی بدید ببینم برم سمت طلاق یا نه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

دقیقا.حرف خانوادتون درسته.کسی که این موضوع رو هضم کرده و باهاش کنار اومده دیگه نباید مدام تکرارش کنه و یادآوری کنه.یا موضوع رو چوب کنه بزنه تو سر خطاکار.

کار هر کسی نیست هضم این موضوع.

10. 3 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی شما میگید دوسداشتنیو ک بهم داررو در نظر نگیرم؟من میگم شاید ب اطمینان احتیاج داره ک اعتمادشو جلب کنم ،شاید بهم اعتماد کنه ،ولی خب تضمینی هم نیس،خودش میگه کمکم کن بهت ایمان بیارم ولی شاید من هرکاری کردمو این ایمان نیاورد.ولی خود من بعد اونهمه شکستی ک داشم اگه اینبار هم تو زندگیم شکست بخورم دیگه واقعا چیزی ازم نمیمونه ،و همینطور اونهم بشدت شکست میخوره و همچیشو میبازه

12. کاربران زیر از pari.art71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

من طبق حرفاشون گفتم.این حرفا از دل صاف بیرون نیومده.کسی که قلبش چرکین شده اینطور حرف میزنه.

اینها مطلق نیست چ بسا امکان داره با دیدن رفتار شما همه چی رو خاک کنه و با عشق و علاقه شمارو قبول کنه.دوست داشتن جادو میکنه.

14. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام دوست عزیز
    بشین باهاش حرف بزن بگو باعقلت تصمیم بگیر اگه میتونی این موضوع را واسه همیشه فراموش کنی و دیگه هیچوقت به زبان نیاری و حتی خاطرت هم نیاری بیا و ادامه بدیم وگرنه بهتره تموم کنیم
    باهاش اتمام حجت کن و بزار خودش تصمیم بگیره و ی هفته ازش دور باش تا بهتر تصمیم بگیره اگه شما را انتخاب کرد ک دیگه مشکلی نیس چون میتونید بگین ک خودت خواستی و هیچ منتی سر شما نمیتونه بزاره و هیچ تحقیری هم نمیتونه بکنه

16. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خب چطوری بفهمم اینو؟پدرو مادرم میگن ک هرطوری شده طلاق بگیر نه این بدرد تو میخوره نه تو بدرد اون،هم اون یه عمر عذاب میکشه هم یه عمر تورو تو عذاب و منگنه میزاره ،ولی خودش میگه تو مال من باش بامن باش دنیارم یپات میریزم ولی مامان بابام میگن اعتماد نکن ب این حرفش اون چون حسش الان داغه اینو میگه فردا یکی دوسال بعد ازدواج ک حسش بخابه عذابای بیشتری شروع میشه

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

به پسره بگو بیاد به خانوادت حرف بزنه که تورو دوست داره اینجوری بهتره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من اصلا نباید دربارش باهاش میحرفیدی چون واقعا درکش براش سخت بدشم اگر الان تهدیدت میکن چرا بعدا سر هر چیز دیگه ای نکن اینکارو و تورو مجبور ب خواسته هاش بکن عزیزم حالا ناخاشته یا خاسته این اتفاق افتاده پس تو هم بنظرمن جدا بشی بهتر دیگه حقیقتو ب کسی نگ و گذشته تو مطعلق ب خودت و نیاز نیس برای هرکسی بازکوش کنی

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها ممنونم از همگیتون .حرفای همتون خیلی کمکم کرد. بنابر فکرایی ک کردم ب این نتیجه رسیدم ک باهاش زندگی کنم و بهش ثابت کنم زن زندگیشم.

21. کاربران زیر از pari.art71 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط pari.art71 نمایش پست ها
    بچه ها ممنونم از همگیتون .حرفای همتون خیلی کمکم کرد. بنابر فکرایی ک کردم ب این نتیجه رسیدم ک باهاش زندگی کنم و بهش ثابت کنم زن زندگیشم.

افرین دقیقا همین حرفت بهش بگو
    قول میدم زن زندگی برات باشم

و به خود پسره بگو بره با خانوادت حرف بزنه که با این موضووع کنار امده

ایشالله عاقبت بخیر بشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ایول مرسی موفق باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد