نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در ازدواج

1140
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل در ازدواج

با عرض سلام و خسته نباشید وقت بخیر، من مشکلی دارم که از شما عاجزانه راهنمایی دقیق میخوام چون خیلی ازارم میده این موضوع، با خانمی آشنا شدم که طلاق گرفته و 12 سال زندگی کرده تو زندگیه قبلیش و از بنده 6 سال بزرگتر هست و یک بچه هم داره ولی من تا به حال با هیچکسی حتی کوچکترین رابطه کلامی هم حتی نداشتم و مجردم، من با همه عشق و علاقه ای که بهش دارم ولی میترسم بعد از ازدواج باهاش نتونم با این موضوع کنار بیام و مشکل پیش بیاد در زندگیمون ولی بی نهایت بهش علاقه دارم و تحمل اذیت شدنشو هیچوقت ندارم اگر باهاش خدایی نکرده نتونم ازدواج کنم با کسی دیگه امکان نداره که بتونم حتی رابطه کلامی هم داشته باشم چون مطمعنم که دیگه هیچوقت به ازدواج با کسی نمیوفتم، از شما عاجزانه تقاضای کمک و راهنمایی دارم، لطفا در صورت امکان جوابتونو خصوصی ارسال فرمایید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل در ازدواج

کلا عشق آدمو کور و کر می کنه

خانوم چند ساله هستن؟
    بچش چطور؟
    خودتون ؟
    چی توش دیدی که برات خاصش کرده؟

امکان خصوصی نیس

3. 3 کاربران زیر از *نیلوفری* بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید044 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید وقت بخیر، من مشکلی دارم که از شما عاجزانه راهنمایی دقیق میخوام چون خیلی ازارم میده این موضوع، با خانمی آشنا شدم که طلاق گرفته و 12 سال زندگی کرده تو زندگیه قبلیش و از بنده 6 سال بزرگتر هست و یک بچه هم داره ولی من تا به حال با هیچکسی حتی کوچکترین رابطه کلامی هم حتی نداشتم و مجردم، من با همه عشق و علاقه ای که بهش دارم ولی میترسم بعد از ازدواج باهاش نتونم با این موضوع کنار بیام و مشکل پیش بیاد در زندگیمون ولی بی نهایت بهش علاقه دارم و تحمل اذیت شدنشو هیچوقت ندارم اگر باهاش خدایی نکرده نتونم ازدواج کنم با کسی دیگه امکان نداره که بتونم حتی رابطه کلامی هم داشته باشم چون مطمعنم که دیگه هیچوقت به ازدواج با کسی نمیوفتم، از شما عاجزانه تقاضای کمک و راهنمایی دارم، لطفا در صورت امکان جوابتونو خصوصی ارسال فرمایید
    دوست عزیز با احساساتی که شما امروز از خودتون بروز میدید این رابطه عاطفی زیاد دوامی نخواهد داشت ...

شما عاشق فردی 6 سال از خودتون شدید و تازه در این عشق هم تردید دارید پس فقط وابستگی شمارو به این رابطه متصل کرده

در آینده اگر ازدواجی سر بگیره ایشون ممکنه نقش مادر شمارو داشته باشه تا همسرتون

ممکنه مشکل جنسی به وجود بیاد چون زن به خاطر بارداری زودتر افتاده میشه و همین امر میتونه باعث سردی در روابط جنسی شود

پس بهتره به این شک و تردیدتون بیشتر توجه کنید و مشاوره کنید تا بتونید درست و منطقی تصمیم گیری کنید

5. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد