نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تاثیر حرف دیگران بر روی من زیاد است و مدتها ذهنم را درگیر میکند.کمکم کنید

3249
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تاثیر حرف دیگران بر روی من زیاد است و مدتها ذهنم را درگیر میکند.کمکم کنید

سلام
    ممنونم از سایت به این خوبی
    ممنونم که هنوز آدمهایی مثل شما هستند که به درد دل هم نوع خودتون گوش میکنید و کمکشان میکنید برای داشتن زندگی بهتر
    حدود یکسال عقد بودم و تازع عروسی کردم.مشکلی که من رو آزار میده اینه که مدام حرف خانواده شوهرم توی ذهنم می مونه و خیلی ذهنم رو درگیر میکنن.اونها به عروس به عنوان یه فرد مزاحم نگاه میکنن کسی که اومده تا آرامششون رو ازشون بگیر.مدام طعنه میزنن و هر کاری که شوهرم میکنه رو از چشم من میبینن.من سعی کردم برخوردهام رو باهاشون کم کنم ولی شوهرم خانواده اش رو مثل هر مرد دیگه ای دوست داره.میخواد باهاشون در ارتباط تنگاتنگ باشه.من چیکار کنم که یه گوشم در باشه و یه گوشم دروازه.من اینطور تربیت شدم که به همه احترام بذارم و مهربون باشم ولی در این یکسال و اندی احترامی از جانب این خانواده نمی بینم و ذهنم رو شدیدا درگیر کردم.تو رو خدا کمکم کنید

2. کاربران زیر از سیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تاثیر حرف دیگران بر روی من زیاد است و مدتها ذهنم را درگیر میکند.کمکم کنید

سلام من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم.خواهش میکنم جواب بدین

4. کاربران زیر از سیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تاثیر حرف دیگران بر روی من زیاد است و مدتها ذهنم را درگیر میکند.کمکم کنید

سلام دوست من هم یک کاربر هستم اما لازم دونستم مطالبی رو برایتان جهت کمک بنویسم
    اگر میخواهید زندگیتون موفق باشه به این نکات توجه کنید
    1-با خانواده همسرتون رفت آمد کنید هرگز رفت و آمد با اونها رو قطع نکنید
    2- سعی کنید تعداد رفت و آمدتان متعادل باشد همیشه سعی کنید از 10باری که همسرتان میخواهد به خانه آنها بروید 7بار را پذیرا باشید و برای نرفتن فقط سعی کنید مواقعی را انتخاب کنید که دلایل منطقی داشته باشید
    3مواقعی که از رفتن به خانواده همسرتان امتناع میکنید به خانواده خود سر نزنید چون باعث سوء تفاهم می شود
    4- مواقعی که به خانواده همسر خود سر میزنید زمان رفت و آمد را کوتاه کنید مکالمات خود با طرفین را در نهایت ادب انجام دهید اگر برای صرف شام و یا نهار میروید حتما در جمع آورس ظروف و شستن آن کمک کنید
    5-گاهی بصورت سوری مادر و یا پدر همسر خود را در مورد مطالبی بسیار ساده و کم اهمیت طرف شور و مشورت قرار دهید تا نشان دهید نظر آنها برایت مهم است
    6- به هنگام رفت و آمد با خانواده همسرتان به سر و وضع همسرتان توجح خاص داشته باشید
    7- در کنار خانواده همسرتان سعی نکنید همش در کنار و چسبیده به همسرتان بنشینید
    8-گاهی هم آنها را دعوت کنید و غذای مورد علاقه آنها را بپذید
    قرار نیست این کار ها را تا ابد انجام دهید پس از مرور چند سال همه چیز عادی می شود نکته مهم اینکه در هر صورت عروس مهر پسر به خانواده را بعد از چند سال زحمت به سرقت میبرد این رفتارها کملا طبیعی است و از روی بغض و کینه نیستموفق باشید

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط سیما نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از سایت به این خوبی
    ممنونم که هنوز آدمهایی مثل شما هستند که به درد دل هم نوع خودتون گوش میکنید و کمکشان میکنید برای داشتن زندگی بهتر
    حدود یکسال عقد بودم و تازع عروسی کردم.مشکلی که من رو آزار میده اینه که مدام حرف خانواده شوهرم توی ذهنم می مونه و خیلی ذهنم رو درگیر میکنن.اونها به عروس به عنوان یه فرد مزاحم نگاه میکنن کسی که اومده تا آرامششون رو ازشون بگیر.مدام طعنه میزنن و هر کاری که شوهرم میکنه رو از چشم من میبینن.من سعی کردم برخوردهام رو باهاشون کم کنم ولی شوهرم خانواده اش رو مثل هر مرد دیگه ای دوست داره.میخواد باهاشون در ارتباط تنگاتنگ باشه.من چیکار کنم که یه گوشم در باشه و یه گوشم دروازه.من اینطور تربیت شدم که به همه احترام بذارم و مهربون باشم ولی در این یکسال و اندی احترامی از جانب این خانواده نمی بینم و ذهنم رو شدیدا درگیر کردم.تو رو خدا کمکم کنید
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم که موضوعاتی که مطرح کردید در بسیاری از خانواده ها و خصوصا در سالهای ابتدایی ازدواج رواج دارد که زوجین با آن دست و پنجه نرم می کنند و دلیل آن نیز کاملا مشخص است، چرا که هر کدام از زوجین از خانواده ای با نحوه ی تربیتی و فرهنگ و آداب و رسوم و عقاید متقاوتی آمده (هرچند از یک شهر و یک فرهنگ و حتی فامیل باشند) و حال باید این دو نفر در کنار هم زندگی کرده و با تفاوتهای یکدیگر کنار بیایند. در واقع در این میان مسئله ی سازگاری مطرح است که باید به مرور زمان بین زوجین سازگاری لازم پدید آید

و چه بسیارند زوجینی که در اوایل ازدواج با مشاهده ی رفتارهای خانواده ی همسر نسبت به خودشان چنین برداشتی میکنند که آنها از این فرد خوششان نمی آید، "
    بعنوان مثال اینکه عروس می پندارد که مادرشوهر از او خوشش نمی آید چرا که فکر میکند که پسرش را از او گرفته ام" و بالعکس از آنطرف خانواده ی همسر چنین برداشتی نسبت به عروس یا دامادشان دارند که مثلا "عروسشان از پسرشان میخواهد که ارتباط کمی با خانواده اش داشته باشند و قصد دارد روز به روز او را از خانواده اش دور کند". در حالیکه با گذشت زمان مشخص خواهد شد که تمامی این برداشتها ، پندارهایی بیش نبوده و درواقع اصلا چنین چیزی وجود نداشته است و در این بین تنها رفتارها و اعمال شماست که بخوبی نیات شما را ثابت خواهد کرد و همچنین ذهنیتی بسیار خوب از شما در افکار خانواده ی همسرتان ایجاد خواهد کرد

درضمن برای برطرف کردن چنین مشکلاتی نباید به یک باره روابط را کم یا قطع نمود بلکه باید سعی کنید با تدبیر و سیاست برخورد کنید و بر خودتون مسلط باشید تا بتونید شرایط رو مدیریت کنید و همچنین بر شوهرتون تأثیر مثبت بزارید نه اینکه با حساسیتهای بی مورد نسبت به خانواده ی ایشون موجب بدتر شدن اوضاع بشوید و همین باعث میشه که ایشون بیشتر به سمت اونها سوق پیدا کنه.
    و هیچگاه بخاطر اعمال دیگران به خودتون اجازه ندهید که مانند اونها و برخلاف آنچه که تربیت شده اید، رفتار کنید، پس احترام به خانواده ی همسرتون رو از یاد نبرید و هیچگاه از اونها در مقابل شوهرتون بدگویی و یا انتقاد بیجا و ناگهانی نکنید. و سعی کنید که با خانواده شون خیلی عادی برخورد کنید و نسبت به اعمال و رفتارشون حدالامکان عکس العمل خاصی نشان ندهید تا بدین ترتیب درواقع به نقطه ی ضعف شما پی نبرند.

علاوه بر اینها لازم به یادآوری است که در وهله ی اول شما باید روی روابط عاطفی خودتون با همسرتون سرمایه گذاری کنید و با فکر کردن به این مسائل ذهن خودتون رو درگیر نکنید تا موجب غفلت از توجه به روابطتون بشه و باعث دورشدن شما از هم بشه. پس انرژی تون رو صرف صمیمیت بین خودتون بکنید و از همین ابتدا روی این موارد سرمایه گذاری کنید ، چرا که کلید تمامی مشکلات موجود در همینجاست و همچنین از این راه در آینده به نتایج مطلوبتری نیز دست خواهید یافت

اگر باز هم مورد دیگری بود در خدمتم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای آرش ممنون از پاسخ آموزنده شما.امیدورام بتونم از راهنمایی شما به طور کامل استفاده کنم. مرسی

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    234
    تشکـر
    3
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنونم مرسی از راهنمایی آموزنده اتون.

9. کاربران زیر از سیما بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    384
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)