نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه اینترنتی

1067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    374
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه اینترنتی

با سلام
    من خانمی 32 ساله هستم که حدود 12 سال جدا شدم و یک پسر 12 ساله هم دارم که با خودم زندگیمی کنه
    من کامپیوتر خووندم و شاغل هستم .
    مدت 5 ماهیه که با یه آقایی از طرق اینترنت آشنا شدم و با هم صحبت می کردیم و البته ایشون ایران نبو د
    استرالیا زندگی می کنند و از همسرشون حدود 2 ساله که جدا شدند و بچه هم ندارن و قرار شدهر زمان که
    اومدن ایران تصمیم اصلی درباره ای رابطه مون بگیرم . مدت یک ماهه که ایشون کارشون از دست دادن و دنبال
    کار می گردند و اومدنشون به ایران کنسل کردن و بعد از این ماجرا کم کم ارتباطمون کم کم شد حدود 8
    روزی هیچ خبری ازشون ندارم و من توی اینمدت 2 با زنگ زدم جواب ندادن پیغام هم گذاشتم که خیلی کوتاه جواب دادند
    نمی دوونم من باید باز تماس بگیرم و پیگیری کنم یا اینکه بی خیال این رابطه بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. کاربران زیر از niki81 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمی دوونم من باید باز تماس بگیرم و پیگیری کنم یا اینکه بی خیال این رابطه بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niki81 نمایش پست ها
    با سلام
    من خانمی 32 ساله هستم که حدود 12 سال جدا شدم و یک پسر 12 ساله هم دارم که با خودم زندگیمی کنه
    من کامپیوتر خووندم و شاغل هستم .
    مدت 5 ماهیه که با یه آقایی از طرق اینترنت آشنا شدم و با هم صحبت می کردیم و البته ایشون ایران نبو د
    استرالیا زندگی می کنند و از همسرشون حدود 2 ساله که جدا شدند و بچه هم ندارن و قرار شدهر زمان که
    اومدن ایران تصمیم اصلی درباره ای رابطه مون بگیرم . مدت یک ماهه که ایشون کارشون از دست دادن و دنبال
    کار می گردند و اومدنشون به ایران کنسل کردن و بعد از این ماجرا کم کم ارتباطمون کم کم شد حدود 8
    روزی هیچ خبری ازشون ندارم و من توی اینمدت 2 با زنگ زدم جواب ندادن پیغام هم گذاشتم که خیلی کوتاه جواب دادند
    نمی دوونم من باید باز تماس بگیرم و پیگیری کنم یا اینکه بی خیال این رابطه بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و باید بگم که با توجه به توضیحاتی که ارائه کردید به نظر میرسه که این فرد در فضای مجازی از عواطفتون سوء استفاده کرده و اقدام به اتلاف وقتتون کرده ، بنابراین پیشنهادم اینه که بیشتر این روی این رابطه سرمایه گذاری نکرده و این رابطه رو فراموش کنید. چرا که از این قبیل موارد بسیار گزارش شده است.
    باز هم اگر مسئله ای بود درخدمتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)