نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: از ارتباط جنسی متنفرم

2826
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15267
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy از ارتباط جنسی متنفرم

سلام من دختر ۱۳ ساله ای هستم که به شدت به شدت از رابطه جنسی متنفرم و آنرا تکذیب میکنم و حتی به خاطر ایجاد نسل هم آنرا تکذیب میکنم
    من چند وقت پیش در برنامه ای اجتماعی عضو شدم و در آن پسران من را اد کردند و عکس های برهنه خودشونو فرستادند و تجربه رابطه جنسی شان را تعریف کردند
    من احساس گناه میکنم حالم بد است و این موضوع روی درسم هم تاثیر گذاشته است

2. 2 کاربران زیر از حیران و بی کس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : از ارتباط جنسی متنفرم و باور ندارم

....من 13سالم بود این چیزا حالیم نبود
    نبایدم خوشت بیاد
    سنی نداری که تو این برنامه هابری معلومه که این چیزا اتفاق میافته

برو مس یه دختر خوب گوشیتو بده دست مامانت یا این برنامه هارو رو گوشیت پاک کن. که نخوای وارد بشی و پسرا از خوبیت سو استفاده کنن و سعی نکن تو چیز های جنسی سر در بیاری مشغول درست شو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 7 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

خانوم کوچولو شما هنوز ۱۸ سالت نشده چرا رفتی عضو همچین برنامه های اجتماعی شدی، هرچیزی به موقعش هنوز تو وختش نرسیده به این چیزا فک کنی موقعش برسه رابطه جنسیو بیشتر از ما تایید میکنی ، آخه هنوز قشنگ نمیدونی که جامعه ما چی ب چیه داری تکذیب میکنی واسه ماااا ،بدو بدو فقط درستو بچسب
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

6. 6 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14164
    تشکـر
    8
    تشکر شده 40 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

با عرض پوزش ار تمام مشاوران عزیز من یه صحبتی دارم با این ..کاربر عزیز ...

تو 13 سالته ؟نه تو 13 سالته ؟به قران که نیست به خدا که نیست حتی شک دارم دختر باشی ...

دختر 13 ساله میاد درخواست مشاوره میده ؟
    کسی به دختر 13 ساله پیشنهاد رابطه میده ؟ داستان هاشونو تعریف کردن ؟ مگه چند درصد امکان داره یه دختر 13 ساله چیزی در این باره بدونه که تازه بخواد رو درسشم تاثیر بزاره ....کدوم شبکه ی اجتماعی هست که بقیه بتونن بدون قبول شما ادتون کنن ؟

اقا تقاضا شدید دارم ..لطفا سطح سایتو نیارید پایین ..این کاربر که تکلیفش معلوم نیست ..ولی مشاوران عزیز یه کم معقول تر رفتار کنید...

ممنون از همگی ...
    امضای ایشان
    ●خر● تا هَنگ کرد ⇦ادعاے ♢فرهنگ♢کرد

8. 3 کاربران زیر از RaDo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : از ارتباط جنسی متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط حیران و بی کس نمایش پست ها
    سلام من دختر ۱۳ ساله ای هستم که به شدت به شدت از رابطه جنسی متنفرم و آنرا تکذیب میکنم و حتی به خاطر ایجاد نسل هم آنرا تکذیب میکنم
    من چند وقت پیش در برنامه ای اجتماعی عضو شدم و در آن پسران من را اد کردند و عکس های برهنه خودشونو فرستادند و تجربه رابطه جنسی شان را تعریف کردند

این حس یک حس طبیعی و خدادادیه که به وقتش برای انسان لذت بخش هم هست

مثل سایر احساسات انسان همچون گرسنگی و تشنگی اگر در اون افراط و تفریط بشه سبب ساز مشکلات جسمی و روحیه

دوست عزیز شما باید بدونید در این شبکه ها ممکنه هر اتفاقی و تصویری رو نمایش بدن

این تاثیری که روی ذهن شما وارد شده نیاز به مرور زمان داره بشرطی که اینقدر برای خودتون بزرگش نکنید

به این اتفاق باید مثل سایر اتفاقات زندگی نظر کرد وگرنه در این دنیای بزرگ باید همه چی رو دایما" نفی کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    به نظر من هنوز زوده که شما به این چیزا فکر کنید ، من خودم تا سن 14 سالگی واقعاً نمیدونستم دقیقاً بچه چجوری به وجود میاد ، و خیلی خوشحالم که ذهنم تا اون موقع درگیر این چیزا نبوده که مدیون خانوده ام و محیط هستم .
    بهتره تا میتونید فعلاً به این چیزا فکر نکنید ، بزارید وقتی که رشد کردین و بلوغ جنسی ، فکر ، عاطفی تون کاملتر شد تصمیمی بگیرید تا زندگی رو برای خودتون در آینده تلخ نکرده باشین و انحراف ذهنی هم پیش نیومده باشه.
    درسته اولاش که آدم میفهمه احساس خوبی نداره و حتی متنفره ، ولی با گذشت زمان و کاملتر شدن میتوین بهتر مسئله درک کنید ، پس فعلاً نزارین این افکار شما رو ناراحت کنن و بهش فکر نکنید

شما هنوز به بلوغ فکری ، عاطفی نرسیدین بهتره که فعلاً از ارتباط با جنس مخالف پرهیز کنید حتی در دنیای مجازی تا از آسیب های که ممکنه در آینده بهتون وارد بشه جلوگیری کرده باشید.
    بهتره فعلاً در آرامش زندگی تون رو بکنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرین هم خودتون رو بیشتر بشناسید هم دنیای اطراف ، هنوز کلی حس درون شما هستن که شما باهاشون آشنا نشدین ، شخصیت اصلی شما هنوز در حال شکل گرفت است ، پس به سمت درستی هدایتش کنید
    پدر مادر هم بهترین افراد هستن برای راهنمای شما .
    میتونید مطالعه هم بکنید ( کتاب خوندن ) البته اونم با منبع معتبر . نه چرتو پرت های که توی اینترنت پیدا میشه .
    بیشتر مراقب خودتون باشید

12. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

عزیزم تو مگه چندسالته رفتی تو این برنامه ها اخه سنی نداری که از الان شروع کردی برنامه رو پاک کن هر چه زودتر بهتر عزیزم شما تازه این چیزا رو فهمیدی برا همینم حساس شدی زیاد به این چیزا فکر نکن که فکرتو درگیر کنه تمام فساد ها از همین جا شروع میشه اگه نتونی جلو افکارتو بگیری دو روز دیگه کنجکاو میشی بیشتر طرف این قضیه ها بری پس بهتره الان سرت تو مشق و درست باشه 3 یا 4 سال دیگه کاملا این موضوع رو درک میکنی حالا زوده برات
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

14. 3 کاربران زیر از صدف جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14759
    تشکـر
    136
    تشکر شده 108 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزم منم الان 15 سالمه و اول دبیرستان منم نسبتا این چیزارو نه دوس دارم و نه بدوست ندارم در حالت خنثی به سر میبرم ولی خوب برای ما هنوز زوده
    و یه چیز دیگه با توجه به این برنامه ها که من خودم عضو بیشتر برنامه ها هستم ولی احتمالا از طریق اینستا برات ریختن این برنامه خیلیییی خوبیه ولی باید درست استفاده کنی
    به نظر من اگه اون برنامه رو دوس داری ایدیتو حذف کن و یه اکانت درست برای خودت درس کن
    و البته من وقتی سوم بودم یه چیزایی شنیدم ولی الان دبیر زیستمون کامل برامون صحبت کردش و وقتی اول دبیرستان برسی کاملا قانع میشی
    پس نگران نباش و
    یه چیزه دیگه به نظر من موبایلتو جمع کن کاری که منم میخوام انجام بدم البته اگه خودت دوس داری انجام بدش ولی به نفته

16. 2 کاربران زیر از mitra1379 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14759
    تشکـر
    136
    تشکر شده 108 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط RaDo نمایش پست ها
    با عرض پوزش ار تمام مشاوران عزیز من یه صحبتی دارم با این ..کاربر عزیز ...

تو 13 سالته ؟نه تو 13 سالته ؟به قران که نیست به خدا که نیست حتی شک دارم دختر باشی ...

دختر 13 ساله میاد درخواست مشاوره میده ؟
    کسی به دختر 13 ساله پیشنهاد رابطه میده ؟ داستان هاشونو تعریف کردن ؟ مگه چند درصد امکان داره یه دختر 13 ساله چیزی در این باره بدونه که تازه بخواد رو درسشم تاثیر بزاره ....کدوم شبکه ی اجتماعی هست که بقیه بتونن بدون قبول شما ادتون کنن ؟

اقا تقاضا شدید دارم ..لطفا سطح سایتو نیارید پایین ..این کاربر که تکلیفش معلوم نیست ..ولی مشاوران عزیز یه کم معقول تر رفتار کنید...

ممنون از همگی ...

ببخششید ولی شما وقتی از جامعه خبر ندارین بیخود حرف نزنین
    من به شخصه تو این سن خیلی هارو دیدم که همه ی این کارارو با جنس مخالف یا با هم جنسش تو مدرسه میکنه
    تازه من مشهد هم هستم شهر مذهبی حساب میشه تاجایی که تو دست شویی مدارس جنین پیدا شده
    پس اطلاعاتتونو اپدیت کنین بد بگین

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13770
    تشکـر
    670
    تشکر شده 645 بار در 302 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra1379 نمایش پست ها
    ببخششید ولی شما وقتی از جامعه خبر ندارین بیخود حرف نزنین
    من به شخصه تو این سن خیلی هارو دیدم که همه ی این کارارو با جنس مخالف یا با هم جنسش تو مدرسه میکنه
    تازه من مشهد هم هستم شهر مذهبی حساب میشه تاجایی که تو دست شویی مدارس جنین پیدا شده
    پس اطلاعاتتونو اپدیت کنین بد بگین
    اره عزیزم اینجوریه الان بچه های 10 ساله هم این چیزا رو میدونن
    امضای ایشان
    گذشتم از گذشته هااااااااااام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)