نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ازاله پرده بکارت

1843
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    377
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازاله پرده بکارت

سلام .من دختری 22 ساله هستم دانشجو کارشناسی . که در دوران بلوغ از هیچی خبر نداشتم یعنی نمیدونستم پرده بکارت چیه ..یبار که پریود شدم انگشت کردم تو وازنم تا آخر نه دردی حس کردم و نه مانعی جلو انگشتم بود .حالا با یکی که قرار بود باهاش ازدواج کنم هم آغوشی داشتم موضوع پرده رو هم از قبل بهش گفته بودم ولی وقتی دید گفت تو اوپنی بهم تهمت زد و ولم کرد .راستش رنگ داخلش صورتی ولی لباش تیره مایل به سیاه شده .اصلا نداشتم اون ادم اونجامو دس بزنه چون تا حالا جز انگشتم چیزی توش نرفته.توروخدا کمکم کنید زندگیم داره بهم میریزه .افسردگی شدم .من پرده دارم یا نه.میشه عمل کرد ؟؟؟بگید چیکار کنم .با تشکر

2. کاربران زیر از ساده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    382
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره

با سلام به نظر من بهترین کار اینه که پیش یک دکتر زنان یا ماما مراجعه کنید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده نمایش پست ها
    سلام .من دختری 22 ساله هستم دانشجو کارشناسی . که در دوران بلوغ از هیچی خبر نداشتم یعنی نمیدونستم پرده بکارت چیه ..یبار که پریود شدم انگشت کردم تو وازنم تا آخر نه دردی حس کردم و نه مانعی جلو انگشتم بود .حالا با یکی که قرار بود باهاش ازدواج کنم هم آغوشی داشتم موضوع پرده رو هم از قبل بهش گفته بودم ولی وقتی دید گفت تو اوپنی بهم تهمت زد و ولم کرد .راستش رنگ داخلش صورتی ولی لباش تیره مایل به سیاه شده .اصلا نداشتم اون ادم اونجامو دس بزنه چون تا حالا جز انگشتم چیزی توش نرفته.توروخدا کمکم کنید زندگیم داره بهم میریزه .افسرده شدم .من پرده دارم یا نه.میشه عمل کرد ؟؟؟بگید چیکار کنم .با تشکر
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    معمولا با همچین کاری بکارتتون زایل نمیشه و به نظر میرسه طرف مقابلتون بیشتر بدنبال بهانه ای بوده تا از شما جدا بشه، یا اینکه از ترس اینکه مبادا از بین رفتن باکرگیتون در آینده به ایشون نسبت داده بشه و تبعاتی براش در پی داشته باشه با این تهمت خودش رو از بار مسئولیت احتمالی نجات داده
    نکته ی قابل نوجه اینه که برای اطمینان بیشتر به یک پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید و ایشون ضمن بررسی ، راهکارهای لازم رو برای رفع این مشکل رو هم خدمتتون ارائه خواهند کرد
    باز هم اگر موردی بود درخدمتیم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4169
    تشکـر
    5
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه واقعا زندگیت برات مهمه اول به خدا توکل کن بعد برو پیش دکتر زنان قضیه براش تعریف کن انشالله چیزی نیست

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده نمایش پست ها
    سلام .من دختری 22 ساله هستم دانشجو کارشناسی . که در دوران بلوغ از هیچی خبر نداشتم یعنی نمیدونستم پرده بکارت چیه ..یبار که پریود شدم انگشت کردم تو وازنم تا آخر نه دردی حس کردم و نه مانعی جلو انگشتم بود .حالا با یکی که قرار بود باهاش ازدواج کنم هم آغوشی داشتم موضوع پرده رو هم از قبل بهش گفته بودم ولی وقتی دید گفت تو اوپنی بهم تهمت زد و ولم کرد .راستش رنگ داخلش صورتی ولی لباش تیره مایل به سیاه شده .اصلا نداشتم اون ادم اونجامو دس بزنه چون تا حالا جز انگشتم چیزی توش نرفته.توروخدا کمکم کنید زندگیم داره بهم میریزه .افسرده شدم .من پرده دارم یا نه.میشه عمل کرد ؟؟؟بگید چیکار کنم .با تشکر
    سلام
    عزیز اولا خیلی ساده میتونی با مراجعه به یک متخصص زنان موضوع را برای خودت روشن کنی در ضمن اونهایی که بهای یک انسان و شرافت و حرمت و عزت و مقام و ارج و قرب او را به یک تار عضلانی و بکارت و.. میدانند !!!!!!! همان بهتر که ما را به حال خود رها کنند و راحتمان بگذارند. به یک مشاور خانم خوب مراجعه کن. موفق باشی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

خب عزیزم برای شما هیچ مشکلی نیست ...

شما اگه واقعا" خودت این کارو انجام داده باشید مسلما" در پزشکی قانونی و با بررسی بالینی میتونن به شما گواهی بدن

ولی اینطور که از گفته های شما برمیاد شما باید از نوع حلقوی ارتجاعی باشید و در این مورد هم مشکلی برای شما نیست

متاسفانه بعلت بی اطلاعی افراد از این سیستم فیزیولژی بدن زن مشکلات و تهمت های زیادی زده میشه

و حتی با اینکه پزشکی قانونی هم در این مورد گواهی صحت رو صادر میکنه ولی هنوز باورش براشون سخته

پس بهتره در این مورد اینقدر حساسیت نشون ندی و زندگی رو به خودت تلخ نکنی

8. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد