نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بد اخلاقی های مادرم با پدرم

797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بد اخلاقی های مادرم با پدرم

سلام خسته نباشید
    من باراولمه که توی سایت شما پیام میزارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید،من زهرا26 سالمه4ساله که ازدواج کردم سوال من درمورد پدرومادرمه که رابطه خوبی باهم ندارن خیلی باهم دعوا میکنن مادر بزرگم(مادرپدرم)بااونا زندگی میکنه مادرم چون دردوران جوونی ازمادرشوهرش وخانواده پدرم خیلی زخم خورده الان داره انتقام میگیره باپدرم وبا مادربزرگم بدرفتاری میکنه البته پدرم هم تقصیر داره وهی بهونه دست مادرم میده که دعوا بکنه مادرم خیلی پدرمو فحش میده حتی اونو کتک میزنه مواقعی که خیلی عصبانی میشه ظرف ها رو میشکنه بعدشم علنی به پدرم اعلام میکنه که حقته وباید ازت انتقام بگیرم.اجازه نمیده که پدرم خانوادشوببینه حتی وقتی مادربزرگم خونه عموم باشه پدرم حق نداره به دیدن مادرش بره،مادر من بااغلب افراد مشکل داره وهر کسی حرفی مخالف نظراون بزنه مادرم فکرمیکنه که بهش توهین شده ودعواوقهر میکنه،در یک کلام نگاهش به همه خیلی خیلی منفیه،حتی بامادر خودش هم مشکل داره حرف هیچکسو قبول نداره خیلی عصبیه تا چندسال پیش داروی اعصاب مصرف میکرد بیشتر میخوابید اما حالا که دیگه دارو نمیخوره بدترشده به روانشناسومشاورم اعتقادی نداره ازتون میخوام منو راهنمایی کنید که چه کاری ازم برمیاد براشون انجام بدم من خیلی نگرانشون هستم.پدرم48سالشه ومادرم46.

2. کاربران زیر از zahrashiri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14910
    تشکـر
    30
    تشکر شده 103 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بد اخلاقی های مادرم با پدرم

اینقد بنده خدا مامانتو اذیت کردن که به این روز افتاده

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بد اخلاقی های مادرم با پدرم

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrashiri نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahrashiri نمایش پست ها
    من باراولمه که توی سایت شما پیام میزارم ازتون خواهش میکنم کمکم کنید،من زهرا26 سالمه4ساله که ازدواج کردم سوال من درمورد پدرومادرمه که رابطه خوبی باهم ندارن خیلی باهم دعوا میکنن مادر بزرگم(مادرپدرم)بااونا زندگی میکنه مادرم چون دردوران جوونی ازمادرشوهرش وخانواده پدرم خیلی زخم خورده الان داره انتقام میگیره باپدرم وبا مادربزرگم بدرفتاری میکنه البته پدرم هم تقصیر داره وهی بهونه دست مادرم میده که دعوا بکنه مادرم خیلی پدرمو فحش میده حتی اونو کتک میزنه مواقعی که خیلی عصبانی میشه ظرف ها رو میشکنه بعدشم علنی به پدرم اعلام میکنه که حقته وباید ازت انتقام بگیرم.اجازه نمیده که پدرم خانوادشوببینه حتی وقتی مادربزرگم خونه عموم باشه پدرم حق نداره به دیدن مادرش بره،مادر من بااغلب افراد مشکل داره وهر کسی حرفی مخالف نظراون بزنه مادرم فکرمیکنه که بهش توهین شده ودعواوقهر میکنه،در یک کلام نگاهش به همه خیلی خیلی منفیه،حتی بامادر خودش هم مشکل داره حرف هیچکسو قبول نداره خیلی عصبیه تا چندسال پیش داروی اعصاب مصرف میکرد بیشتر میخوابید اما حالا که دیگه دارو نمیخوره بدترشده به روانشناسومشاورم اعتقادی نداره ازتون میخوام منو راهنمایی کنید که چه کاری ازم برمیاد براشون انجام بدم من خیلی نگرانشون هستم.پدرم48سالشه ومادرم46.

سلام

به قول آقا فرخ بداخلاقی تنها دردیه که درمان نداره...
    مخصوصا وقتی کسی خودش نمیخواد به خودش کمک کنه از بقیه چکاری ساخته س؟

من اعتقاد دارم آدمای بداخلاق بیشتر از هر کسی به خودشون آسیب میزنن،
    چون اخلاق تند باعث میشه همه اطرافیان از شخص دور بشن
    و دور شدن آدما باعث تنهایی میشه
    و احساس تنهایی و دورافتادگی باعث بداخلاقی بیشتر...
    و این روند ادامه داره...

اما شما به عنوان یک دحتر تا حد زیادی میتونین نقش مفیدی برای بهبود رفتار مادرتون ایفا کنید
    سعی کنین رابطه تون را مادرتون صمیمی تر کنین،
    پای حرفاش بشینین ، بهش آرامش بدین و کمک کنین نفرتی رو که در وجودش پرورش داده از بین ببره

به دنبال نقاط مثبت شخصیتی و رفتاری و اخلاقی مادرتون باشید
    این رفتار مثبت (هرچند خیلی ناچیز باشند) را مورد توجه ویژه قرار بدین، بولدش کنین و ازش به این خاطر تشکرر کنین
    اینکار باعث میشه که شخص برای رفتار مثبت و سالم انگیزه پیدا کنه و خودش هم به نقاط مثبتش توجه کنه

مورد دیگه اینکه سعی کنین به مادرتون "امید" بدین
    باتوجه به توضیحاتی که فرمودین به نظر میاد مادرتون به خاطر گذشته سختی که داشته زندگیشو از دست رفته میبینه و از بهبود شرایط ناامیده
    برای همین علاوه بر اینکه تلاشی برای بهبود نداره با رفتار پرخاشگرانه سعی در تخریب دیگران هم داره
    شما با نزدیک شدن به مادرتون میتونین به ایشون کمک کنین که قدرت لازم برای پذیرش گذشته و گام برداشتن در جهت بهبود شرایط کنونی را بدست بیاره
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد