نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شک در انتخاب خواستگار

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12952
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک در انتخاب خواستگار

سلام.دختری 20 ساله هستم.خواستگار زیاد دارم.الان خواستگار 28 ساله ای دارم که همشهری هستیم ولی محل کارش تهران هست و باید اونجا زندگی کنیم. یکبار با او صحبت کردم و خیلی زود باهم صحبت کردیم با شوخی و خنده و گفت خیلی دختر خوبی هستی.خانوادشم که از خداشونه..خیلی آدمه اجتماعی و پر انرژی هستش مثل خودم ولی بیشتر.ولی من روابط باز با پسران نداشتم زیاد و همیشه ترجیح میدادم با یک نفر تا اخر عمرم بمونم نه صد نفر.اما اون دوستان دختر و پسر زیادی داره و میگه صمیمی باهاشون و دوست داره همسرشم تو جمع شون باشه.ولی گفته ازدواج واسش تعهده.نماز نمیخونه من میخونم ولی نه همیشه.خدارو قبول داره ولی به دین عمل نمیکنه.دوست نداره حجاب کنم.منم دوست ندارم خیلی باز راه برم.همیشه واسه خودم چارچوب داشتم ولی این نه.محدود فکر نمیکنه.بلند پروازه.اهل ریسک و تجربه هیجان انگیزه و شاده و دوس داره زنشم به خودش برسه کارای جدید کنه هر روز و همراهش باشه تو کارای هیجان انگیز. ایناشو دوست دارم.ولخرجه میگه پول دارم وسعی میکنم درآمدمو بیشتر کنم تا قناعت و به خودم سختی نمیدم و ارامش میخوام و لذت از زندگی.گفته چند جلسه باید بحرفیم و مشاوره بریم.
    حس میکنم خنگم در مقابلش.خیلی مغزش پره تو هر زمینه ای.میترسم نتونم بهش برسم و مث یه زنه عقب مونده بام رفتار کنه. میترسم به دخترای دور و ورش حسادت منم یا دوستاشو بم ترجیح بده و تو شهر غریب تنها باشم همش.گرچه من صب تا ظهر سرکار باید برم ولی این 9 شب میاد.میترسم بعد ازدواج زیاد وقت واسم نذاره
    توروخدا راهنماییم کنین.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک در انتخاب خواستگار

درود دقیقا شما خودتون سوال وجواب دادید اگر دقت کنید درعمق حرفاتون سطح تفاوت فرهنگ و عقلانیت .سایر عقایدتون رو تشریح و همچین اون مشخصات فرد مخاطبتون رو -وعنوان کردین شما رو خنگ فرض ویا دوس داره شمارو ب نمایش بذاره ومطابق میل وفرهنگ وعقایدش بار بیاره وباشید و و درهیجانات شرکت کنید ووووو
    ومهمتر شما خودتون رونقد کردید ک اینکار ازشما ممکنه برنمیاد و یا هم تن به این وصلت بدین ممکنه دچار تنهایی حسادت و سرافکندگی دربین دوستاش بشید وشکست بخورید دو مسئله میشه یا بپذیرید وتغییر یا خیر ؟ ایابا این همه توجیهات و عرایضتون انتظار دارید مابگیم ن درست میشه برید بهرحال بیشتر تفکر وحرف بزنید وحضوری برید پیش مشاور .
    ازدواج معامله یک روز دوروز نیست خواهرم یک عمر زندگیه صبور باشید تا دوستان مشاورم نظراتشونوبگند یاحق

3. 4 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15295
    تشکـر
    6
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر مجموع چیزهایی که میگی واقعیت داشته باشند ، به صلاحته رسماً نه بگی و اصلاً تن به ازدواج با همچین فردی ندی.....

5. کاربران زیر از apolo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الحمن الرحیم

وجود این شک ها در این مورد سودمند و یکی از فرایندهای روانی دختر و خانواده اون بحساب میاد

شک ها مقدمه ای برای رسیدن شما به فرد مورد علاقه تونه

موفق و موید باشید
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

7. کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12952
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودمم به همین نتیجه رسیدم و جواب منفی دادم.مرسیییییییییی از همتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد