نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکلات در دوران نامزدی

1330
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15359
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکلات در دوران نامزدی

سلام دختری 18 ساله هستم تقریبا یک سال هست با پسر عموم نامزدیم تو این یکسال ده ها بار با هم بحـت و دعوا داشتیم که خیلی از دستش ناراحت میشدم طوری که تصمیم گرفتم نامزدی رو به هم بزنم اما هر دفعه پسر عموم عذر خواهی میکرد من میبخشیدمش اما دوباره زودی عصبانی میشد نمیدونم چیکار کنم آخه بهم میگه از ته قلبش دوستم داره ولی در رفتارش اینو نمیگه
    لطفا تو رو خدا منو راهنمایی کنین

2. کاربران زیر از miladseifi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکلات در دوران نامزدی

سلام..علت جر و بحثهاتون چیه

4. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بازهم ازدواج6 سن پاین و مشکل های فراوان
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

6. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط miladseifi نمایش پست ها
    سلام دختری 18 ساله هستم تقریبا یک سال هست با پسر عموم نامزدیم تو این یکسال ده ها بار با هم بحـت و دعوا داشتیم که خیلی از دستش ناراحت میشدم طوری که تصمیم گرفتم نامزدی رو به هم بزنم اما هر دفعه پسر عموم عذر خواهی میکرد من میبخشیدمش اما دوباره زودی عصبانی میشد نمیدونم چیکار کنم آخه بهم میگه از ته قلبش دوستم داره ولی در رفتارش اینو نمیگه
    لطفا تو رو خدا منو راهنمایی کنین
    سلام

یکی از نشانه های عدم بلوغ عاطفی، قهر و آشتی های مکرره
    به نظر من فردی که هنوز اونقدر به بلوغ نرسیده که در صورت عدم رضایت از موضوعی، بتونه اوضاع را تحت کنترل در بیاره و موضوع را با صحبت حل کنه...
    فعلا آمادگی ازدواج نداره
    چون تکرار این فرایند قهر و آشتی باعث میشه حریم بینتون بارها شکسته بشه
    الان که نامزد هستید خسته شدین، دیگه تصور کنین در زندگی مشترک چقدر انرژی عاطفی از شما به خاطر همین موضوع هدر بره
    پس فقط دوست داشتن کافی نیست

اگه قصد ادامه رابطه و ازدواج دارین...
    پیشنهاد میکنم اولا هم خودتون و هم نامزدتون مطالعه بیشتری در رابطه با زندگی مشترک و ازدواج داشته باشین
    درصورت امکان به مشاوره حضوری مراجعه کنین تا به صورت جزئی تر درمورد اختلاف نظر ها در همین دوران نامزدی صحبت بشه
    مهم تر از همه لازمه که شما و ایشون رک و پوس کنده انتظاراتی که از طرف مقابل برای بهبود رابطه تون دارین را بیان کنین و در این مورد به تفاهم برسین
    امضای ایشان

8. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18057
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه دختره 23 ساله ام که از سن 20 سالگی نامزد کردم.منو نامزدم کاملا سنتی با هم آشنا شدیم و عاشقانه همدیگرو دوست داریم توی مدت 3 سال نامزدیمون تا حالا هیچ وقت همدیگرو ناراحت نکردیم این محبت و وابستگی روز به روز بیشتر میشه و چون خانواده سنتی دارم به رابطمون خیلی حساسن.و ما چون توی دوتا شهر مختلف زندگی میکنیم.سالی چند بار بیشتر همدیگرو نمیبینیم نامزدم سربازی نرفته کارم نداره 1 سال از من بزرگتره چیکار کنم در ضمن فامیل هست و خانواده ها شناخت کامل دارن.من نمیتونم چندسال دیگه صبر کنم چیکار کنم خودم درسم تموم شده میرم سره کار ولی اون مخالفه تا وقتی خودش سر کار رسمی نرفته ازدواج کنیم میگه دوست ندارم دیگران بگن با پوله زنش زندگی میکنه.از طرفی من نمیتونم 3 سال دیگه صبر کنم.لطف کنید منو راهنمایی کنید
    ویرایش توسط توسکا : 06-23-2015 در ساعت 03:07 PM

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    من یه دختره 23 ساله ام که از سن 20 سالگی نامزد کردم.منو نامزدم کاملا سنتی با هم آشنا شدیم و عاشقانه همدیگرو دوست داریم توی مدت 3 سال نامزدیمون تا حالا هیچ وقت همدیگرو ناراحت نکردیم این محبت و وابستگی روز به روز بیشتر میشه و چون خانواده سنتی دارم به رابطمون خیلی حساسن.و ما چون توی دوتا شهر مختلف زندگی میکنیم.سالی چند بار بیشتر همدیگرو نمیبینیم نامزدم سربازی نرفته کارم نداره 1 سال از من بزرگتره چیکار کنم در ضمن فامیل هست و خانواده ها شناخت کامل دارن.من نمیتونم چندسال دیگه صبر کنم چیکار کنم خودم درسم تموم شده میرم سره کار ولی اون مخالفه تا وقتی خودش سر کار رسمی نرفته ازدواج کنیم میگه دوست ندارم دیگران بگن با پوله زنش زندگی میکنه.از طرفی من نمیتونم 3 سال دیگه صبر کنم.لطف کنید منو راهنمایی کنید

تایپک جدا بزنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها

این خیلی عالیه و خوشحالم که مشکل با هم ندارید ولی احساس نمیکنید یک کم همدیگرو میبینید ؟
    اینکه دوران نامزدی طولانی بشه عواقب خوبی نداره ولی حتی اگه همسرتونم مخالفت نکنه شما نباید به این موضوع فکر کنید که همسرتون هنوز سربازی نرفته و شغل مناسب نداره برید زیر یک سقف
    زندگی به آسونی اون چیزی که الان تصور میکنید که من سرکار میرم فعلا شروع میکنیم تا همسرم شغل مناسب پیدا کنه اصلا نیست... زن حتی اگر درآمد خوبی هم داشته باشه بازهم نیاز داره که از طرف همسرش ساپورت مالی بشه
    پس بجای اصرار به همرتون برای شروع زندگی مشترک کمکش کنید هرچه سریعتر کار مناسب پیدا کنه
    در مورد سربازی هم فکر میکنم یک سری ملاحظات برای افراد متأهل لحاظ بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد