نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: فراموش کردن عشق قدیمی

871
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15413
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فراموش کردن عشق قدیمی

سلام.من شیدا هستم .تازه ازدواج کردم .قبل از ازدواج با شخصی دوست بودم که از لحاظ عاطفی خیلی بش وابسته بودم ...اما به دلایلی بامن بهم زد ....منم به اولین خواستگارم جواب مثبت دادم و ازدواج کردم.حتی بعد ازدواجم نمیتونم فراموشش کنم و به شدت اذیت میشم ....همش به جای همسرم اونو تصور میکنم ...خواهش میکنم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام

سلام خوش امدین - خوبه میگید بهم زد ایا این میشه دوس داشتن یا حس وهم وخیال و رفع نیازهای شخصیه- متاسفانه نود درصد اشخاصی که دردوستی و این مسائل هستند یقین کنید همونجور باشماست و راحت خیانت به صد نفر دیگه هم اینومیگه و پی زندگی و دوست داشتن نیس لطفا عاقل باشید الان متاهل شدین کلا شوهرتونرو ببینید وجایگزین واگر اینجوری پیش برید وسردی و .. یقین کنید زندگیتون دوامی نداردیا بهرنحو هم پابرجا باشد لذتی برای شما نخواهد داشت مرور زمان همه چی رو حل خواهد بشرطی که خودتون بخواهید براى رسیدن به ا منیت روانى و عاطفى در روابط زناشویى داشتن صداقت، پذیرش، سعه صدر، انصاف و اعتماد متقابل را اصل اول قرار دهید .

و بیشتر توضیح بدید چند سالتونه؟ وچندمدته دقیق ازدواج کردین ؟ تا دوستان بتونند بهترین راهنمایی رو بدند وشما بهترین جوابو معقولانه جمع بندی وبکار بگیردی خواهرمن الان زندگی شما عوض شده وباید زندگیتون رو حفظ کنید قبول دارید حرفامو تا ادامه بدم ... یاحق

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : فراموش کردن عشق قدیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIEDA نمایش پست ها
    سلام.من شیدا هستم .تازه ازدواج کردم .قبل از ازدواج با شخصی دوست بودم که از لحاظ عاطفی خیلی بش وابسته بودم ...اما به دلایلی بامن بهم زد ....منم به اولین خواستگارم جواب مثبت دادم و ازدواج کردم.حتی بعد ازدواجم نمیتونم فراموشش کنم و به شدت اذیت میشم ....همش به جای همسرم اونو تصور میکنم ...خواهش میکنم کمکم کنید
    دوست عزیز باید واقعیت رو بپذیرید وقتی تونستید بپذیرید راحت تر این شرایط رو قبول خواهید کرد

دلیلی نداره بخوایت به خاطر زندگی تاریخ مصرف گذشته خودتون رو ناراحت کنید

اینو بدونید اگر قرار بود شما به هم برسید این اتفاق میفتاد

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد