نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات با همسرم

878
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    390
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با همسرم

سلام
    من حدود یکسال عقد کردم چون محل کارم با همسرم فرق می کنه هنوز عروسی نکردیم.همسرم کار ثابتی البته نداره ولی یه جایی کار میکنه که احتمال استخدامیش هست.چند وقته حس میکنم به من علاقه ای نداره.به من اهمیت نمیده و همش از رفتاراو کارای من شاکیه.در حالیکه من نهایت تلاشمو میکنم که خوب بشم.مثلا میگه من عصبانیم.البته یه مقدار هستم ولی اون خودش بیشترم عصبانیه.قبلا اینطور نبودما با وجود مشکلاتمون می خواستیم ازدواج کنیم ولی الان رغبتی نداره.همش بهونه میاره.قهر میکنه اصلا تماس نمیگیره مگر اینکه من تماس بگیرم.نمی دونم چیکار کنم

2. کاربران زیر از sara_4sh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکلات با همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_4sh نمایش پست ها
    سلام
    من حدود یکسال عقد کردم چون محل کارم با همسرم فرق می کنه هنوز عروسی نکردیم.همسرم کار ثابتی البته نداره ولی یه جایی کار میکنه که احتمال استخدامیش هست.چند وقته حس میکنم به من علاقه ای نداره.به من اهمیت نمیده و همش از رفتاراو کارای من شاکیه.در حالیکه من نهایت تلاشمو میکنم که خوب بشم.مثلا میگه من عصبانیم.البته یه مقدار هستم ولی اون خودش بیشترم عصبانیه.قبلا اینطور نبودما با وجود مشکلاتمون می خواستیم ازدواج کنیم ولی الان رغبتی نداره.همش بهونه میاره.قهر میکنه اصلا تماس نمیگیره مگر اینکه من تماس بگیرم.نمی دونم چیکار کنم

باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم .
    لطفا به سؤالات زیر برای اینکه ما اطلاعات بیشتری از شرایطتون داشته باشیم تا بدین وسیله بتونیم با دید وسیعتری به مشکل نگاه کنیم ، پاسخ دهید:
    سن شما و ایشون؟
    شغل هر دوی شما چیه؟
    نحوه آشنایی تون؟
    آیا در یک شهر ساکن هستید؟
    یعنی شما استخدام رسمی هستید؟
    چه مدت هست که ایشون این رفتارها رو نسبت به شما بروز میدن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد