نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: هووی من سیگار

1380
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

هووی من سیگار

دوستان سلام
    من یه هوو دارم به عنوان سیگار.
    راستش من حدود یک سال ونیم پیش با همسرم ازدواج کردم اخلاق و رفتارش خوبه و من راضیم . اما سیگاری شدیده .
    من تنها شرطم برای ازدواج با ایشون ترک سیگارشون بود چون ازسیگار متنفرم .وقتی بوی سیگار بهم می خوره ناخودآگاه عصبی می شم ازش دوری می کنم و ناراحت میشم و ناراحتش می کنم . باهاش قهر میکنم اما اینگار نه اینگار .
    البته خداییش بگم جلوی من نمی کشه اما بوی سیگار میده .
    یکی از دلایل دیگش هم اینه که مدام به این موضوع فکر می کنم که من فقط یه شرط داشتم و ترک سیگار بود و او هم قول داده که ترک کنه پس چرا اینکار و نمی کنه، خودش الان بعداز یکسال و نیم می گه نمی خواد ترک کنه، مگه قول نداده ، چرا شخصیت منو و خواسته منو زیر سوال می بره و ...
    خلاصه بیشترین دعوای ما سر این موضوعه.
    نمی دونم چکار کنم . آیا دوستی راهکاری چیزی داره به من بکه و کمکم کنه؟

2. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15288
    تشکـر
    27
    تشکر شده 30 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : هووی من سیگار

سلام نازنین جان
    سعی کن در کمال خونسردی و با آرامش متوجه ش کنی
    از مضرات سیگار بگو
    از این بگو که روی بچه آینده تون هم تأثیر می گذاره
    مردا با محبت خیلی حرف گوش کن میشند باید راهشو بلد باشی با سیاست زنانه ت بتونی این مشکل رو حل کنی

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.

ترک کردن عادت به یکباره کار سختیه و شما نباید این توقع رو داشته باشید.
    ی راه حلی که اکثرا ازش استفاده میکنن کم کردن مصرف هست
    یا ضعیف کردن سیگار هست.مثلا سیگار کنت از سیگار اسی از نظر قطر و مقدار نیکوتین کمتره...
    شما با همسرتون تو ی موقعیت مناسب و درو از تنش صحبت کنید.بگید روزی یک نخ بخاطر شما از سیگاراش کم کنه یا دو روز یک نخ.و اصلا خودتون بهش سیگار بدید.مثلا سهمیه هر روزشو بشمارید بدید و ازش تعهد بگیرید که جز اینا سیگار دیگه ای نخره.این روال رو طی کنید تا کاملا ترک کنه.
    اگه ایشون رو برای رفتن به باشگاه تشویق کنید و درگیر ورزش بشن متوجه میشن که نفس کشیدن براشون سخت شده و مجبورن که ترک کنن.
    امیدوارم موفق بشید.هر چند اینکار مستلزم همکاری شوهرتونه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوستام
    ممنونم که جوابمو دادیداما من تو شرایط خوب قربون صدقه و ... بارها ازش خواستم اما اهمیت نمی ده . تازه میگه بهت لطف میکنم که جلوت نمیکشم.
    باشگاه هم نمی تونه بره چون تا ده و نیم شب سر کاره متاسفانه .خودم دارم کلافه و داغون می شم .عصبی و پرخاشگر شدم. همش فکر می کنم من ارزشم از سیگار کمتره؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود- ترک اراده میخاد وتنها شخصی که میتونه کمک کنه خود فرد وباور قلبیشه -
    این تاپیک و یا پست ذیل مطالعه شاید مفید بود بازم راهکار و مقالاتی بود درتاپیک جامع کتابها قرارداده میشود موفق باشید

برنامه آموزشی ترک سیگارTarkeSigar

اگر می‌خواهید به ترک سیگار اقدام کنید، بدانید که تنها نیستید و سالانه افراد بیشتر و بیشتری برای ترک سیگار اقدام می‌کنند. بعد از چند ساعت از شروع ترک سیگار بدن شما شروع به بهبود از تاثیرات نیکوتین می‌کند.
    سیگار جدا از مضراتی که برای بدن دارد، دود سیگار برای کودکان نیز خطرناک است. اغلب کسانی که سیگار می کشند همواره دنباله راهی هستند تا سیگار کشیدن خود را کنار بگذارند ولی نتوانسته اند موفق شوند. یک راهکار خوب می تواند به شما انگیزه دهد تا بتوانید سیگار کشیدن خود را کنار بگذارید. حتما شده در جمعی نشسته باشید و بدن شما بوی سیگار بده و این بوی سیگار موجب اذیت دیگران شود یا از شما بخاطر بوی بد سیگار دوری کنند و این امر باعث نگرانی شما شود که چرا از شما فاصله می گیرند.شما می توانید با خداحافظی کردن با سیگار در جمع با دوستان و خانواده خود صحبت و در کنار آنها بخندید.
    پی سی تودی نرم افزاری برای آن دسته از کسانی دارد که دوست دارند سیگار کشیدن خود را کنار بگذارند و برای همیشه از سیگار کشیدن متنفر باشید.با این نرم افزار بدونه هیچ هزینه ی می توانید سیگار خود را کنار بگذارید.

نرم افزار ترک سیگار در 6 هفته می باشد که هفته اول عادت های سیگار کشیدن خود را بررسی کنید، هفته دوم برخی عادت ها را تغییر دهید، هفته سوم شمارش معکوس را آغاز کنید، هفته چهارم روز ترک نهایی، هفته پنجم استقامت نشان دهید، هفته ششم دارید به هدفتان می رسید. با انجام این موارد شما می توانید در عرض چند هفته سیگار کشیدن خود را کناربگذارید.

دانلود از سرور انجمن

کد:
    رمز
    www.p30today.com 

• حجم: 1.22 مگابایت
    • نسخه: 1.4
    • اجرا در: اندروید 3.2 و بالاتر
    تصاویر برنامه

7. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)