نمایش نتایج: از 1 به 41 از 41

موضوع: ترس شدید از زن گرفتن به علت خیانت زنان

4234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    تشکر شده 170 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس شدید از زن گرفتن به علت خیانت زنان

با سلام،جوانی هستم 29 سالهذ که تقریبا شرایط ازدواجو دارم،اما به علت اینکه این روزها زنها زیاد خیانت میککند میترسم از ازداوج،اصلا نمیتونم به کسی اعتماد کنم،چیکار کنم این حس از بین بره؟؟؟از یک طرف احساس نیاز میکنم و از طرف دیگر به شدت واهمه دارم از این کار

2. 6 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ترس شدید از زن گرفتن به علت خیانت زنان

سلام داداش گلم.

منم ی زمانی طرز فکر شمارو داشتم البته بیشتر گذشته دخترا آزارم میداد.ولی الان طرز فکرم عوض شده...

مسئله شما قابل حل تره.

جنس مرد جنس تنوع طلبیه اما جنس زن نه... ی مرد براش کافیه ی مردی که همه چیشو تامین کنه.اگه همچین

مردی داشته باشه سمت هیچ چیزی نمیره...انتخاب همسرت رو بسپار دست خانوادت و بعد ازدواج هم سنگ تموم بزار.حساسیتت بی مورده.

4. 10 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6585
    تشکـر
    6
    تشکر شده 92 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

این قدر بدبین نباشید دنیای شما رو افکارتون میسازه یکی از قوانین خوشبختی مثبت اندیشی

عقلانی رفتار کنید و از خدا استمداد بجویید
    امضای ایشان
    حضرت امیر المومنین(ع)

هيچ ثروتي چون عقل و هيچ فقري چون جهل و هيچ ميراثي چون ادب و هيچ پشتيباني چون مشورت نخواهد بود.

6. 4 کاربران زیر از delphic بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به گزارش برترین ها موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های خود نشان داد که از 3000 شرکت کننده، 20 درصد زنان به خیانت به همسران خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به 10 مورد اشاره می کنیم که شاید بعضی از آنها شما را متعجب کنند.

انتقام جویی

گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان بر خلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چه قدر دردناک است. و جالب اینکه در خیلی از موارد این حربه زنان جواب می دهد. دکتر بنی وِیل می گوید " مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند بنابراین در اکثر مواقع درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را بچشند." زنان با این کار در واقع می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر اعتبارو ارزشی ندارد.

بی تفاوتی همسر

گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود. روث هوستون، کارشناس و موسس سایت معتبر infidelityAdvice.com، می گوید " اکثر زنان ابتدا سعی می کنند به همسرشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است. اما اگر شوهر متوجه این اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است."

احساس ناامنی و خلاء عاطفی

زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین و قدردانی قرار گیرند. مییرز، کارشناس خانواده، می گوید " خیانت معمولاً زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آن طور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولاً زنان به سمت مردهایی دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین هایی را می شنوند که از زبان شوهر خود نمی شنوند." زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق العاده باشند و تشنگی و عشق او را احساس کنند.

بازگشت به روابط قبلی

میرز می گوید " بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدتی کوتاه جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. البته آنچه زنان می خواهند شخص قبلی نیست بلکه یا احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند و یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته اند." به عقیده ویل " بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند. "

رابطه طولانی و یکنواخت

اکثر زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده اند، کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. بومن، کارشناس خانواده، می گوید " روزهای اول یک رابطه زمانی هستند که احساس می کنید انتخاب شده اید و مورد توجه و علاقه هستید. اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملاً متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند." البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و تولید دوباره هورمون ها وجود دارد. مثلاً می توانید هر روز همسر خود را به مدت 20 ثانیه در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. ویل می گوید " نکته جالب اینکه عدم وجود اختلاف و مشاجره همیشه نشان خوبی نیست. دعوا و جدل گاهی عشق ما را بیشتر می کند. آمار نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند بیشتر در معرض خطر خیانت و بی وفایی هستند."

ترس از خیانت شوهر

بسیاری از زنان خیانت و بی وفایی را جزئی جدایی ناپذیر از شخصیت مردان می دانند و به همین دلیل همیشه دچار استرس و ترس هستند، حتی اگر شوهرشان واقعاً به آنها خیانت نکند. گاهی بی وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه راهی است برای کاهش این اضطراب.

روابط زناشویی سرد و یکنواخت

زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولاً از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. در پژوهشی که در سال 2010 صورت گرفت، 81 درصد از زنان می گفتند روابط زناشوییشان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد. مِیِر می گوید " گاهی زنان برای ایجاد تنوع و تجربه های جدید مرتکب خیانت و بی وفایی می شوند."

نبود نقاط مشترک

اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف کس دیگری جلب شود که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است. اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. هوستون می گوید " بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلاء به بی وفایی روی می آورند. "

بیماری

زنانی که به بیماری ها خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند، ممکن است ناگهان دیدی متفاوت به زندگی پیدا کنند، همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر کنند. بومن می گوید " بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرانشان نیاز داشته اند تنها مانده اند و دیگر مورد توجه شوهرانشان نیستند. احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجود دارد که احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشترین استفاده را بکنند. "

جلب توجه و ماجراجویی

ویل عقیده دارد " زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند، کارهای خانه را انجام می دهند، از بچه ها مراقبت می کنند... حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه هم کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود." هوستون می گوید " زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سرگرمی در زندگی هستند . بسیاری از این زنان تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان و تنوع کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد هرگز خیانت نمی کند."
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

ممنون،الان با دوستانم بحث سر همین بود،گویا خیلی اوضاع خرابه،حرفایی میزدن که که ادم مخش صوت میکشید،من ازدواج رو متوقف کردم،من که فعلا نه عشقی دارم ،نه به کسی قول ازدواج دادم پس الان نمیگیرم،نیازمم از راه دیگه تامین میکنم.اینجور خیلی بهتره،من تو ذهنم بود همه چیمو نگه دارم برای زن ایندم حالا که اینجور هست و ریسکش بالاست ادم سالم گیرت بیاد یا نه پس دیگه خودتم نباید خیلی سفت باشی.

10. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط bahram.a : 04-27-2015 در ساعت 06:01 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

12. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram.a نمایش پست ها
    والا نمیدونم چه بلایی سر جامعمون اومدهچند هفته پیش با ماشین یکی از دوستامون داشتیم یه چرخی تو شهر میزدیم که یکی از دوستام آدرس آرایشگاه زنونه رو پرسید چون خونه مون اون اطراف بود گفتم میشناسمش چطور ، گفت یه دوس دختر دارم که امشب عروسیشه دارن اونجا آرایشش میکنن بریم دم درش یه لحظه ببینمش الانم دارم بهش اس میدم بیاد بیرون گفتیم چطور بهت اس میده گفت راحت گوشیشو زیر سوتینش قایم کرده ، ما که داشتیم شاخ در میاوردیم طرف شب عروسیشه دست از این کاراش بر نمیاره ببخشین دارم رک میگم دختره بعده اینکه اوپن شد با خیال راحت از پول بدبخت شوهرش استفاده میکنه و با مردای دیگه حالشو میبره
    جالبه اون دختر مقصر میدونی ولی دوستت. که با یه زن شوهر دار رابطه داره سرزنش نمیکنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 8 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    جالبه اون دختر مقصر میدونی ولی دوستت. که با یه زن شوهر دار رابطه داره سرزنش نمیکنی
    آره بابا اصن مقصره اصلی دوستمه ولی آخه دختره چی شب عروسیشه هااااا مهمترین شب عمرشه این اس داد بیا بیرون ببینمت، دختره چرا اومد بیرون با همون گوشی میکوبید فرق سرش که برو گم شو امشب دارم با مرد زندگیم ازدواج میکنم ینی نمیتونس اینو بگه!!! ولی باز میگم دوستم کارش بد بوده
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

16. 5 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    به گزارش برترین ها موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های خود نشان داد که از 3000 شرکت کننده، 20 درصد زنان به خیانت به همسران خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به 10 مورد اشاره می کنیم که شاید بعضی از آنها شما را متعجب کنند.

ویل عقیده دارد " زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند، کارهای خانه را انجام می دهند، از بچه ها مراقبت می کنند... حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه هم کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود." هوستون می گوید " زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سرگرمی در زندگی هستند . بسیاری از این زنان تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان و تنوع کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد هرگز خیانت نمی کند."
    مرسی پری

تازه این آمار همونطور که نوشته شده واسه بریتانیاس... نمیگم حالا تو جامعه ما خیانت نیست، ولی مطمئنا از اروپایی ها کمتره

نقل قول نوشته اصلی توسط sam64 نمایش پست ها
    با سلام،جوانی هستم 29 سالهذ که تقریبا شرایط ازدواجو دارم،اما به علت اینکه این روزها زنها زیاد خیانت میککند میترسم از ازداوج،اصلا نمیتونم به کسی اعتماد کنم،چیکار کنم این حس از بین بره؟؟؟از یک طرف احساس نیاز میکنم و از طرف دیگر به شدت واهمه دارم از این کار
    بله درسته جامعه خیلی خراب شده ولی هنوزم هم دختر خوب پیدا میشه هم پسر خوب ...

چه به روز خودمون اوردیم که همه به هم اینقدر بی اعتماد شدن؟؟؟

والا ما هم توهمین جامعه داریم زندگی میکنیم ، حیانتکار زیاد هست اما زوج وفادار و متعهد هم کم نیست

هنوزم آدمایی هستن که نجابت و اخلاق و خانواده براشون ارزشه و بهش پایبندن

من 5ساله خوابگاه دانشجویی ساکن هستم، تازه دانشکده معماری هنر (که به جو اوپن و صمیمی دختر و پسر معروفه) هم درس خوندم

و با اطمینان میتونم بگم هنوزم خیلیییی از دخترا هستن که با اینکه شرایط همه جوره مهیاس حتی یبارم تو مجردی طرف دوست پسر نمیرن ، چه برسه به خیانت بعد از ازدواج
    امضای ایشان

18. 7 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram.a نمایش پست ها
    والا نمیدونم چه بلایی سر جامعمون اومدهچند هفته پیش با ماشین یکی از دوستامون داشتیم یه چرخی تو شهر میزدیم که یکی از دوستام آدرس آرایشگاه زنونه رو پرسید چون خونه مون اون اطراف بود گفتم میشناسمش چطور ، گفت یه دوس دختر دارم که امشب عروسیشه دارن اونجا آرایشش میکنن بریم دم درش یه لحظه ببینمش الانم دارم بهش اس میدم بیاد بیرون گفتیم چطور بهت اس میده گفت راحت گوشیشو زیر سوتینش قایم کرده ، ما که داشتیم شاخ در میاوردیم طرف شب عروسیشه دست از این کاراش بر نمیاره ببخشین دارم رک میگم دختره بعده اینکه اوپن شد با خیال راحت از پول بدبخت شوهرش استفاده میکنه و با مردای دیگه حالشو میبره
    همین دیگه!!!ببین طرف چقدر پسته شب عروسیش هم دست از گند کاریاش بر نمیداره،به خدا ادم حق داره بترسه،من خودم خوب و بد رو نمیتونم تشخیص بدم دیگه..نمیدونم چی میخاد بشه اما خدا رحم کنه.اوضاع داغونه...الان بیرون که میری دخترای مجرد رو میبینی حالت بد میشه از پوششون.تا دیروز ادم ترس اینو داشت دختر خوب گیرش بیاد الان باید بترسی خانم بعد عروشی هم ببخشید کثافت کاری نکنه.خب چه کاریه ادم نمیگیره..بدون دغ دغه میری سر کارت بعدشم میای خونه،دیگه نگران این نیستی الان که سر کاری طرف اصلا کجاست..داره چی میکنه و...............تو یک خانواده عروس با داماد یک خانوده رو هم میریزن از بقیه چه توقعی داری...
    ویرایش توسط sam64 : 04-27-2015 در ساعت 05:49 PM

20. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

داداش من این مثالو که زدم نخواستم که دخترای جامعه مونو تخریب کنم اینطوریام که شما میگین نیست اصن من کامنتیو که گذاشتمو حذفش میکنم مثل اینکه شما بد برداشت کردین دختر و پسرای پاک درصدشون خیلی بیشتر از اونیه که فک میکنیم چرا گناهشونو به گردن بگیریم شاید من خودم بدتر از اونام اصن من کامنتای قبلیمو پاک میکنم
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

22. 3 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون،الان با دوستانم بحث سر همین بود،گویا خیلی اوضاع خرابه،حرفایی میزدن که که ادم مخش صوت میکشید،من ازدواج رو متوقف کردم،من که فعلا نه عشقی دارم ،نه به کسی قول ازدواج دادم پس الان نمیگیرم،نیازمم از راه دیگه تامین میکنم.اینجور خیلی بهتره،من تو ذهنم بود همه چیمو نگه دارم برای زن ایندم حالا که اینجور هست و ریسکش بالاست ادم سالم گیرت بیاد یا نه پس دیگه خودتم نباید خیلی سفت باشی.
    پاک بودن یه وظیفس برای پاک بودن منت نباید سر کسی گذاشت هر کاری میکنی برای سلامت روح و روان خودته.

24. 4 کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..یه سوال...شما قبلا دوست دختر داشتید؟
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

خیر نداشتم،برا همینه حساسم

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

زیاد هم اینجوری فکر کنید خوب نیست..نترسید..دختر خوب هست..عاقلانه تصمیم بگیرید..باید وقت بزارید برای پیدا کردن دختر خوب..من یکی میشناختم 5 سال وقت گذاشت تا تونست اونکه میخاد پیدا کنه..شما هم باید وقت بزارید...به خونواده بگید براتون پیدا کنن..چیزی که شما ببینید تو خیابون و بپسندید نه!بهش فکر نکنید چون به هرچیزی فکر کنید به روزتون میاد مثلا فکر کنید زن بگیرید خیانت میکنه شک نکنید خیانت میکنه..افکار منفی دور کنید از خودتون..دخترای خوب تو خونه هستن نمیان خودشونو به نمایش بزارن برای همین شما باید با کمک خانواده بگردید...
    امضای ایشان
    خداحافظ

28. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام داداش سام
    هنوز مشکلت با زنها حل نشد خخخخخ
    چقد سخت میگیری باور کن همه مشکلات ازهمین سخت گرفتناس
    باچشم باز انتخاب کن انقدر تحقبق کن تا مطمین بشی همه گذشته اش را درآوردی و میتونی باهاش ازدواج کنی
    ی مدت هم خانوادگی رفت و آمد کن ببین چطورن
    حالا ک گذشته حل شد بعدش لی لی لی
    اما فک نکن نه چک زدیم نه چونه عروس اوم تو خونه و دیگه تماااااام نوووچ داداش ، از اون به حواست باشه ک همیشه با زنت رفیق باشی باهاش صمیمی باشی همانطور ک صمیمی ترین رفیقت میاد و همه مشکلاتش را بهت میگه و ازت کمک میخواد و نگرانی اینو نداره ک دیدت عوض بشه یا ازاون به بعد بهش تیکه بندازی و آبروش را ببری
    یادت باشه اونم ی انسان هست مثه تو و پراز احساس
    اگه همه عمر باهاش رفیق باشی و همیشه بهش توجه کنی هیچوقت مشکلی پیش نمیاد بهت قول میدم اگه اینطوری رفتار کنی بهترین و عشقولانه ترین زندگی را صاحب میشی
    پول همیشه هست کار همیشه هست رفیق همیشه هست اما وقت را نمیدونی همیشه هست شاید ی ساعت دیگه فووووووووت کردیم کسی چه میدونه پس قدر تمام لحظه هات را بدون و زندگی کن
    تجربه دیگران برای درس گرفتن هست نه برای ترس و فرار از زندگی
    آدم از هرچی بترسه سرش میاد پس ببین دیگران تو زندگیشون چه اشتباهی کردن و تو نکن
    مثه این دوستمون ک میگه دختره شب عروسیش فلان کار را کرده خوب مطمین باش اونی ک باهاش داره ازدواج میکنه یکی مثه خودشه یا اینکه عاشق شده و کورکورانه انتخاب کرده
    ازاینا میشه درس گرفت و زندگی خودت را عالی بسازی
    داداش دیدت را عوض کن هرچوبی دوسرداره هیچوقت ی طرف قضیه را نگاه نکن

30. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام داداش سام
    هنوز مشکلت با زنها حل نشد خخخخخ
    چقد سخت میگیری باور کن همه مشکلات ازهمین سخت گرفتناس
    باچشم باز انتخاب کن انقدر تحقبق کن تا مطمین بشی همه گذشته اش را درآوردی و میتونی باهاش ازدواج کنی
    ی مدت هم خانوادگی رفت و آمد کن ببین چطورن
    حالا ک گذشته حل شد بعدش لی لی لی
    اما فک نکن نه چک زدیم نه چونه عروس اوم تو خونه و دیگه تماااااام نوووچ داداش ، از اون به حواست باشه ک همیشه با زنت رفیق باشی باهاش صمیمی باشی همانطور ک صمیمی ترین رفیقت میاد و همه مشکلاتش را بهت میگه و ازت کمک میخواد و نگرانی اینو نداره ک دیدت عوض بشه یا ازاون به بعد بهش تیکه بندازی و آبروش را ببری
    یادت باشه اونم ی انسان هست مثه تو و پراز احساس
    اگه همه عمر باهاش رفیق باشی و همیشه بهش توجه کنی هیچوقت مشکلی پیش نمیاد بهت قول میدم اگه اینطوری رفتار کنی بهترین و عشقولانه ترین زندگی را صاحب میشی
    پول همیشه هست کار همیشه هست رفیق همیشه هست اما وقت را نمیدونی همیشه هست شاید ی ساعت دیگه فووووووووت کردیم کسی چه میدونه پس قدر تمام لحظه هات را بدون و زندگی کن
    تجربه دیگران برای درس گرفتن هست نه برای ترس و فرار از زندگی
    آدم از هرچی بترسه سرش میاد پس ببین دیگران تو زندگیشون چه اشتباهی کردن و تو نکن
    مثه این دوستمون ک میگه دختره شب عروسیش فلان کار را کرده خوب مطمین باش اونی ک باهاش داره ازدواج میکنه یکی مثه خودشه یا اینکه عاشق شده و کورکورانه انتخاب کرده
    ازاینا میشه درس گرفت و زندگی خودت را عالی بسازی
    داداش دیدت را عوض کن هرچوبی دوسرداره هیچوقت ی طرف قضیه را نگاه نکن

زیاد بود نخوندمش اما لایک
    امضای ایشان
    خداحافظ

32. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    زیاد بود نخوندمش اما لایک
    تنبل خان خوب بخونش
    فقط بلدی تنبلی کنی این از اینجا اونم از اون پست ک همش میگی چی بگم والله

34. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    تنبل خان خوب بخونش
    فقط بلدی تنبلی کنی این از اینجا اونم از اون پست ک همش میگی چی بگم والله
    مهم لایک کردنه ...حرفتو نخونده قبول دارم
    چی بگم والله خخخ
    امضای ایشان
    خداحافظ

36. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    9

حواست باشه وقتی زنی هست که خیانت کنه...اونطرفم مردی هست که خیانت میکنه...یعنی به تعداد برابر، زن و مرد خیانتکار وجود داره!!پس بدونین همونقدر که شما بعنوان یه پسر ،از ازدواج با یه دختری که از گذشته و آیندش،خبر

نداری،میترسی....خانوم ها هم همینطورن.....

با اون دوستمون که گفته،دختره خوب توخونست،تقریبا موافقم ،دختر خوب واقعا بیشتر از دختر بد،وجود داره! فقط اینجور دخترها کمتر تو دیدن!واسه همین چون شما فقط اونایی که تو دیدتتوننو میبینی،فکر میکنی ،جور دیگه ای وجود

نداره
    هه ...میدونم مثال درستی نیست ،این مثالی که میخام بزنم چون خودمم دخترم ...ولی خب چیزه دیگه ای الان به ذهنم نمیرسه...مثل فست فود و غذاهای فست فودی میمونه....که خیلی هم ضرر داره...چیزی که ما تو خیابون زیاد

میبینم فست فودای مختلفه و جاهای مختلفی که این غذاهارو عرضه میکنن....ولی کمتر رستورانای غذای سالمو سنتی تو اطرافمون میبینیم ،میبینیما ولی کمتر ...چون این غذاها بیشتر تو خونه هاو با دستپخت مادرا ،برامون لذتبخشه تا بیرون!

پس حالا ما باید بگیم غذاهایی مثل قورمه سبزی و آبگوشت وجود نداره....؟! چون بیرون کمتر میبینیم....شاید یه کسی که تازه وارد ایران شه و بدونه شناخت وارد یه رستورانه تو دید بشه،با لیستی از غذاها روبه رو بشه که فوقش

دوتاش ،جزو غذاهای اصلی سفره ی ما ایرانیاست......اتفاقا وجود داره ولی بیشتر تو خونه ها و گاها تو سطح شهر یا جاهایی که کمتر تو دیده!

ههه خیلی مثال مسخره ای بود میدونم به خدا قصدم این نبود،ازدواجو با غذا خوردن مقایسه کنما ،فقط خاستم با یه وجه شبه،قضیه رو روشنتر کنم!آقایون داداشا خانوما پیشاپیش از مثالم عذر خواهی میکنم

چیزی که زیاده n تا دختر خوب....اتفاقا خوبه که شما عاشق نیستین،اونجوری شاید بدی هاشو نمیدیدین...پس حالا از این فرصت استفاده کن و خیلی تحقیق کن راجع به طرفت.....

و مطمین باش چنین دخترایی وجود دارند....من خودم چند نفرو تو اطرافم میشناسم که حاضرم جونمو گرو بزارم رو قسم خوردن پاکیشون...واقعا بعضی موقع ها بهشون حسودیم میشه که چرا اینقدر خوبن(نه اینکه خودم بد باشما

ولی اونا اینقدر خوبن که واقعا جای حسرت خوردن دارن.....!)

در ضمن شما هم فکرتونو عوض کنین که چون میترسین و دختری که میخاین پیدا نمیشه...،برین سراغ برطرف کردنه نیازهاتون از راهه دیگه ای....!

اگه اینطور باشین،شما هم میشین یکی مثل اونا...اصلن اون دختری که شما بد میبینینش هم شاید ،فکر شمارو داشته که به اینجا کشیده شده!درسته؟!پس این راهوو نرینا....آفرین

موفق و خوشبخت باشین و ایشالا به بهترین ها برسین...

38. 2 کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11204
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به خودت و تمام دوستان گل ببخشی منرو دقیقا‌ منم مشکل خودت رو دارم منتهی بلا به دور باشه از خودت کهو همه حتی سر دشمن آدم نیاد
    من خودم قربانی همین بلا هستم که از دختری که ایمان داشتم بهش و وواقعا‌ سخت بود و قسم میخورم به خاک مادرم که روحش شاد باشه اون مادر پابهپام چه لحظه هایی کنارم غمخورد و میدونم فهمید بروم نیاورد وازم خواست ببخشمش .....باورکنید اندازه نوک سوزنم نه اختلافی داشتیم نه بهش شک کنم باور کن خودش یه دفعه صوتی داد که خدا نیاره به کسی نامزد باوفای من خوش اشتها بود دور از باور بغیر من ۳نفر دیگم بودن که خانمم زحمت میداده من بدبختی هاشو هنوز تو روحم و افکار کاشت من که جز ترس چهی کشیدم تا بتونم اون مازیار سابق بشم الان ابداع یادم بیاد عملکردش رو بیادم مثل الان یادم بیاد بریزم بهم اصلا‌ و ابداع فقط این میدونم زندگیمو داغون کرد ......
    خواهشی که دارم و دستت رو میبوسم به خیانت فکر نکن اونقدر به اتفاقهای زیبا و قشنگتر هستن که آدم به هر چی فکر کنه و بها بده به سمتش کشیده میشه
    خدای ناکرده یادم میاد سالیان قبل یه موضوعیه چندباری فکر کرده بودم و ترس داشتم...!
    ولی بااین اتفاق بد گفتم و میگم پنج تا انگشت محال شبیه هم باشن
    با چشم باز و منطق خوب بخواه ‌= بسمتت میاد و بدستش بیار
    فقط مثل من نشی که میگم دیر شده دیگه و احساس عقب ماندن از رویاهام و آرزوها نشی که بگی بیخال نمیخام
    آرزومند ،آرزوهاتم 🌹🌹✌🏾️

iMaziar Sent from my iPad using Tapatalk

40. 2 کاربران زیر از iMaziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط iMaziar نمایش پست ها
    درود به خودت و تمام دوستان گل ببخشی منرو دقیقا‌ منم مشکل خودت رو دارم منتهی بلا به دور باشه از خودت کهو همه حتی سر دشمن آدم نیاد
    من خودم قربانی همین بلا هستم که از دختری که ایمان داشتم بهش و وواقعا‌ سخت بود و قسم میخورم به خاک مادرم که روحش شاد باشه اون مادر پابهپام چه لحظه هایی کنارم غمخورد و میدونم فهمید بروم نیاورد وازم خواست ببخشمش .....باورکنید اندازه نوک سوزنم نه اختلافی داشتیم نه بهش شک کنم باور کن خودش یه دفعه صوتی داد که خدا نیاره به کسی نامزد باوفای من خوش اشتها بود دور از باور بغیر من ۳نفر دیگم بودن که خانمم زحمت میداده من بدبختی هاشو هنوز تو روحم و افکار کاشت من که جز ترس چهی کشیدم تا بتونم اون مازیار سابق بشم الان ابداع یادم بیاد عملکردش رو بیادم مثل الان یادم بیاد بریزم بهم اصلا‌ و ابداع فقط این میدونم زندگیمو داغون کرد ......
    خواهشی که دارم و دستت رو میبوسم به خیانت فکر نکن اونقدر به اتفاقهای زیبا و قشنگتر هستن که آدم به هر چی فکر کنه و بها بده به سمتش کشیده میشه
    خدای ناکرده یادم میاد سالیان قبل یه موضوعیه چندباری فکر کرده بودم و ترس داشتم...!
    ولی بااین اتفاق بد گفتم و میگم پنج تا انگشت محال شبیه هم باشن
    با چشم باز و منطق خوب بخواه ‌= بسمتت میاد و بدستش بیار
    فقط مثل من نشی که میگم دیر شده دیگه و احساس عقب ماندن از رویاهام و آرزوها نشی که بگی بیخال نمیخام
    آرزومند ،آرزوهاتم ✌️

iMaziar Sent from my iPad using Tapatalk
    خودمم میدونم دوست عزیز.چیزی به نام دختر خوب الان وجود نداره دیگه.الان بگیریدش
    فردا تو زندگی خودشو نشوند میده..من که تصمیم گرفتم جای ازدواج و عروسی و این چیزها پولی که برا این چیزها تا الان جمع کرده بودم برم سفر و بگردم و......خانواده ای که توش زنش اینجوری بخاد در بیاد تشکیل نشه بهتره.نسل زنایی مثل مادران و.مادربزرگ های ما منقرض شده..چه گوهرها بودن قدیمیها..

42. 2 کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

خودمم میدونم دوست عزیز.چیزی به نام دختر خوب الان وجود نداره دیگه.الان بگیریدش
    فردا تو زندگی خودشو نشوند میده..من که تصمیم گرفتم جای ازدواج و عروسی و این چیزها پولی که برا این چیزها تا الان جمع کرده بودم برم سفر و بگردم و......خانواده ای که توش زنش اینجوری بخاد در بیاد تشکیل نشه بهتره.نسل زنایی مثل مادران و.مادربزرگ های ما منقرض شده..چه گوهرها بودن قدیمیها..
    عزيز اينو كه ميگي و قبول دارم اما اگه خيلي فاجعه بار تصور كنيم فوقش 30% دخترا اينطورين تو كشور
    بهترين كار اينكه از خدا بخوايد سر راهتون قرار بده من خواستم،يكي كه در حد من سالم باشه و سر رام بزاره و همين كارو كرد
    مطمئن باش كمكت ميكنه
    اين افكار منفيتم بزار كنار انقد دختر خوب زياده
    بذا خونوادت پيدا كنن
    ايشالا كه خوشبخت شي
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

44. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11204
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Sam64

دوست خوبم از بد شانسیم هیچی از نوشته هات نتونستم بخونم ازش عکس گرفتم که ببینیم مشکل چی که به اینشکل در اومده ممنون میشم باز بتونی دباره بفرستی مطالبت رو درود بهت🌹🙏

45. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اینکه چنین تصوراتی در ذهن شماست نشون دهنده اینه که خود شما هم کارهایی کردید

به این حالت شما فرافکنی شخصیتی گفته میشه که شما تمام تقصیرات رو به گردن دیگران میندازید

اول فکر کنید و تکلیفتون رو با خودتون مشخص کنید تا بدونید در زندگی دنبال چی هستید

علت خیانت زنان به موارد برمیگرده که اقایون هم در اون نقش دارن

1- انتقام جویی
    گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان برخلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چقدر دردناک است و جالب اینکه در خیلی موارد این حربه پاسخ می دهد.

محققی در این زمینه می گوید: «مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند، بنابراین در اکثر موارد درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را چشیده باشند. زنان با این کار می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر ارزش و اعتباری ندارد!»

2- بی تفاوتی همسر
    گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود. کارشناسی در این زمینه می گوید: «اکثر زنان در ابتدا سعی می کنند به همسرانشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است اما اگر شوهر متوجه اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است.»

3- احساس ناامنی و خلأ عاطفی
    زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین قرار گیرند. کارشناسان خانواده در این زمینه می گویند: «خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولا زنان به سمت مردان دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین هایی می شنوند که از زبان شوهر خود نمی شنوند. زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق العاده باشند. این یک باور جدی است!»

4- بازگشت به گذشته
    بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدت کوتاهی جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. آنچه زنان می خواهند شخص قبلی نیست بلکه احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته اند. بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند.

5- رابطه یکنواخت
    اکثر زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده اند کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. کارشناسی می گفت: «روزهای اول یک رابطه، زمانی هستند که احساس می کنید انتخاب شده اید و مورد توجه و علاقه هستید اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملا متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند.»

البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و تولید دوباره هورمون ها وجود دارد؛ مثلا می توانید هر روز همسر خود را به مدت 20 ثانیه در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. نکته جالب اینکه عدم وجود اختلاف و مشاجره همیشه نشانه خوبی نیست. دعوا و جدل گاهی عشق ما را بیشتر می کند. آمارها نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند، بیشتر در معرض خطر خیانت و بی وفایی هستند.

6- ترس از خیانت شوهر
    بسیاری از زنان خیانت و بی وفایی را جزیی جدایی ناپذیر از مردان می دانند و به همین دلیل، همیشه دچار استرس و ترس هستند. حتی اگر شوهرشان واقعا به آنها خیانت نکند. گاهی بی وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه، راهی است برای کاهش این اضطراب!

7- روابط زناشویی سرد
    زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولا از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. طی یک تحقیق در سال 2010 در اروپا، 81 درصد از زنان می گفتند: «روابط زناشویی شان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد.»

8- نبود نقاط مشترک
    اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف دیگری جلب شود، که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلأ، به بی وفایی روی می آورند.

9- بیماری
    زنانی که به بیماری های خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند ممکن است ناگهان دید جدید متفاوت به زندگی پیدا کنند. آنها همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور می کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر می کنند. کارشناسی می گفت: «بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرشان نیاز داشته اند، تنها مانده اند و حالا دیگر مورد توجه شوهرشان نیستند.»

احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجوددارد احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشتر استفاده کنند.

10- جلب توجه و ماجرا جویی
    کارشناسی عقیده داشت زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند. کارهای خانه را انجام می دهند؛ از بچه ها مراقبت می کنند و حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود.

از طرفی، زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سردرگمی در زندگی هستند. بسیاری از این زنان، تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد، هرگز خیانت نمی کند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

46. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

[replacer_a]

داش فکر میکنی اون ور چه خبره؟هیچ خبری نیست..اونایی که بهت میگن زن بگیر بعد ازدواج هم پشتت رو خالی میکنن و هم بهت میخندن!من هم وضع مالی خوبی دارم بابام کارخونه داره خونه ماشین و.....قبول هم دارم دختر خوب هم هست ولی از این کار خوشم نمی یاد.اخه که چی بشه بچه بزرگ کن و......جز عذاب چی داره؟؟ 28 سالمه تا 70 سالگی هم مچرد..الان تو محلمون اریا شهر من میتونم تو دور و اطرافمون بالای 50 نفر رو نام ببرم که همه بالای 50 سال 40 سال هستند که زن نگرفتن...زندگی متاهلی رو بنداز سطل اشغالی که اون ور هیچ خبری نیست.البته دیگه خودت یچه نیستی که خودت باید ببینی...خودت باید ببینی که یک نفز متاهل هم از زندگیش را

48. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

ازدواج مثل یک دارو میمونه ک نمیشه برای همه تجویز کرد، به یکی میسازه به یک نفر دیگه هم عوارض جانبیش بدتره

بعضی اطرافیان از ازدواج راضین و بعضی ها نه ، هرکسی هم یک نظری د رمورد ازدواج داره.

من ک به شخصه حوصله غرغر و حسادت کردن ندارم : دی

دختر و پسر خوبم پیدا میشن ایشالا خوشبخت بشن ولی از قدیم گفتن : انگور خوب، نصیب شغال میشه

49. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    ازدواج مثل یک دارو میمونه ک نمیشه برای همه تجویز کرد، به یکی میسازه به یک نفر دیگه هم عوارض جانبیش بدتره

بعضی اطرافیان از ازدواج راضین و بعضی ها نه ، هرکسی هم یک نظری د رمورد ازدواج داره.

من ک به شخصه حوصله غرغر و حسادت کردن ندارم : دی

دختر و پسر خوبم پیدا میشن ایشالا خوشبخت بشن ولی از قدیم گفتن : انگور خوب، نصیب شغال میشه
    یعنی چی؟؟؟یعنی باید شغال باشی الان تا ادم خوب گیرت بیاد؟

50. کاربران زیر از sam64 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

یعنی چی؟؟؟یعنی باید شغال باشی الان تا ادم خوب گیرت بیاد؟
    شما حرف من رو برعکس متوجه شدید سام عزیز

منظور من این بود شما هرچه ادم خوب و بقول معروف محتاطی در انتخاب همسر باشید باز چیزی گیر ادم میاد ک برعکسش هست حالا، خیلی کم گیر میاد، که دختر یا پسر ،خوب ،هردو بهم بخورند...

درضمن من خودم در خانواده ای بزرگ شدم که پدرم منو از گرفتن زن در سن پایین منع میکنه، بهش میگم بهترین موقع، گرفتن زن تا 26سالگی میگه، تو الان رو میبینی من بعدشو /

با دوستانی هم که از اخلاق یا شخصیت متفاوت هستن، هرکدوم نظر خاصی در مورد ازدواج و بعد از ازدواج دارند.که اینجور که متوجه شدم ، همون سال های اولیه ادم احساس ارامش میکنه و بعدش یک چیز تکراری میشه .

دیگه انتخاب با خود شماست که ، نظرتون د رمورد ازدواج چی میتونه باشه...بقول دکتر هلاکویی میگفت ازدواج بهترین راهکار برای تنهایی نیست!

52. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15875
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اقایون محترم
    خواهش میکنم تا وقتی خودتون رو نشناختید زن نگیرید
    زن پله ترقی شمانیست
    من 6 ماهه نامزدم ولی این 6 ماه به اندازه صد سال پیر شدم دختری بودم که اعتقاد داشتم خوب باید باشی تا خوبی بهت برسه با اینکه موقعیت های زیادی داشتم خودم رو واسه همسر اینده ام حفظ کرده بودم ولی الان میبینم لیاقتش همون دخترایی هستن که بتونن تیغش بزنن و برن من یه دختر شاد بودم و الان جز افسردگی و غم توو چشام چیزی نیست
    یک مرد زندگیمو تباه کرده نه میتونه محبت کنه نه حمایت
    یه مرد که زندگیش رو نمیتونه جمع کنه و هراس داره از شروع زندگی یه مرد مثل پسرای دوره تربیت نادرست
    اینکه من دستم به نامحرمی نخورد نذاشتم دست نامحرمی به من بخوره
    ولی حالا یه مرد از جنس شماها زندگیمو تباه کرد
    من یا باید بمیرم یا تن به این زندگی بدم باز هم بخاطر مردی از جنس شما که اسمش پدره بقول خودش ابروریزی میشه
    مرد من قوی نیست و تهی از محبت من بارها به خیانت فکر کردم چون من دلم از جنس سنگ نیست منم احساس دارم و تشنه محبت

53. 3 کاربران زیر از مهشید66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

واقعن متاسف شدم ، طرف قبل اینکه بشینه ببینه لیاقت ی شوهر خوب بودنو داره یا نه ب فکر خیانت دختراس ، شما واسه خانومت سنگ تموم بزار اگه خیانت کرد اون وخ حق با شماست ، طرف خودش داره میگه تشنه ی محبتم پ هرچی از دستت بر میاد برا عشقت بکن دیگه!!!
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

55. 3 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15875
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله اقای بهرام تمام زنان به محبت احتیاج دارن و با محبت و همدلی شما میتونن با بی پولی شما هم کنار بیان
    ولی الان زمونه عوض شده مردا لوس شدن و نازشون زیاد

57. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    میزان امتیاز
    10

آره حیف ک مردا اینو نمیدونن, مردای ما خانوما رو خوب نمیشناسن خانوم مهشید آرزو میکنم مشکل شمام حل بشه
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

58. کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10591
    تشکـر
    13
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همه ی دخترا و زنا مثل هم نیستن موقع انتخابت زیاد تحقیق کن انشاا... یه زن خوب و پاک گیرت بیاد وقتی هم که ازدواج کردی تا میتونی بهش محبت کن و بهش اعتماد داشته باش با محبت کردن همیشه میتونی اونو برای خودت داشته باشی مطمئن باش .من دو بار ازدواج کردم همسر اولم به خاطر بیماری فوت کرد اون مدتی که بیوه بودم با وجود پیشنهادای زیادی هم که داشتم هیچ وقت فکر خیانت حتی از ذهنم هم عبور نکرد با اینکه از نظر شرعی صیغه گناهی نداره ولی فکرشم نمیکردم پس همه ی زنا رو با هم مقایسه نکن الان هم که دوباره ازدواج کردم انقدر شوهرمو دوست دارم که حتی یاد همسر اولم هم نمیوفتم چون فکر میکنم حتی فکر کردن به اون خیانت به همسرمه پس با خیال راحت برو جلو و فکرای بد نکن اگه ما زنا میشنویم که مردا خیانت کاران و چند تا زن دارن باید باور کنیم و به هیچ مردی اعتماد نکنیم ؟؟؟ فقط یه چیزی رو خواهرانه بگم زیاد تحقیق کن و زیاد دوسش داشته باش مطمئنم زندگیه خوبی خواهی داشت اینم بگم هر وقت تو بهش خیانت کردی مطمئن باش اونم بهت خیانت میکنه

60. 2 کاربران زیر از vm1389 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

انقدر شوهرمو دوست دارم که حتی یاد همسر اولم هم نمیوفتم چون فکر میکنم حتی فکر کردن به اون خیانت به همسرمه
    بیچاره شوهر اولت خدا رحمتش کنه

62. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام وادب

دوست عزیز اینکه زنها خیانت میکنند یا مردها وکدومش بیشتره؛ اول چیزیه که باید مورد بررسی قرار بگیره
    و در وهله بعد ؛ به ندرت پیش میاد که مردی یازنی ؛ خودش فاعل به اعمال منافی نباشه و به راحتی اون عمل رو نسبت به سایرین جمع ببنده پس احتمالا" باید شما خودتون هم یکی از فاعلین قهار باشین !! و اگر فرض رو صحیح بدونیم ؛ چرا باید یه زن نجیب قسمت شما بشه ؟؟

همونطور که یکی از خانمها بسیار زیبا عنوان کردند ؛ با اینکه همسرشون فوت کرده بود ؛ و هیچوقت به فکر خیانت هم نبودن ؛ در نهایت مرد پاک سرشتی هم نصیبشون شده و زندگی خیلی خوبی دارن .

به تجربه اثبات شده ؛ افراد معمولا" افکارشون رو از هم جنسها و هم کیشهای خودشون تاسی میگیرن ؛ و ترس و نگرانی شما ناشی از دوستانی میشه که مدام در حال خیانت و زنا هستند و تا وقتی که بااین افراد هم نشینی دارید کمالات اونها در شما اثر کرده و اگر پاکدامن ترین دختر هم به عقد شما در بیاد ؛ شما نخواهید تونست با اون خانم کنار بیایید و دچار مشکل و توهم خواهید شد .(( کبوتر با کبوتر ................))

قوانین الهی به نحوی برجهان حاکمه که خیلی از اونها تبدیل به ضرب المثل شدن (( خدا میخ و تخته رو به هم جور میکنه و کبوتر با کبوتر .... و ..... )) و بطور کلی هر فردی بر اساس لیاقت و عملکردش در همه امور از خدا نصیب و رزق میگیره و اگر شما واقعا " فرد منحرفی باشید و خودتون دست به کار اغفال دیگران زده باشید و از عمل کرد خودتون ؛ قلبا" پشیمون نبوده باشید ؛ از کره مریخ هم براتون دختر پاکدامن بیارن ؛ در محیط زندگی باشما دچار انحراف خواهند شد و اگر خودتون پاک باشید و محیط و افکارتونو پالایش کنید و در انتخاب دوست هم تجدید نظر کنید و به رابطه با خدا هم فکر کنید ؛ در اون صورت خود به خود دخترهای نجیب و پاکدامن رو به وفور خواهید دید .

و اگر هیچ معیار و هیچ الگو یا راهنما ندارین با اطمینان و تکیه به این مثل که مادرو ببین دختر رو بگیر هم میتونی اقدام کنی و حتما افاقه خواهد کرد .

خیانت خانم ها دلایل زیادی داره که مهمتری اون داشتن روابط قبل از ازدواجه واینجور دخترها اکثریت با همون دوست پسرشون ازدواج نمی کنند و بعد از ازدواج هم یاد و عشق قدیمی ؛ اجازه نمی ده تا دل به زندگی واقعیشون بدن و معمولاگ اولین رابطه جنسی مثل اولین تجربه مواد مخدر ؛ جزو اثر گذار ترین خاطرات محسوب میشه و عاملی برای اعتیاد به هرزگی یا مخدر محسوب میشن .

63. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10591
    تشکـر
    13
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا میگین بیچاره شوهر اولم من شوهره اولمو خیلی دوست داشتم من عاشقش بودم شوهرم فقط 4 ماه بعد از ازدواجمون مریض شد هیچی هم براش کم نذاشتم منظورم این بود هنوز هستن زنایی که حتی فکر کردن به یه مرد دیگرو خیانت به همسرشون میدونن

65. 2 کاربران زیر از vm1389 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15942
    تشکـر
    13
    تشکر شده 9 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    همه ای ترس را دارند چه خانم ها از خیانت مردان و چه آقایان از خیانت زنان
    ولی همیشه مثبت اندیش باش و با شناخت کاملی که از خودت به دست می آوری سعی کن افرادی را که به شما معرفی می کنند از سمت خانواده ات باشد یا یک فرد مذهبی معرف باشد.
    بعد معیار ها و اولویت هائی را که داری مدنظر قرار بدهید اگر با معیارهای شما حدودا 70 درصد هم طمابق بود تمامش کن وگرنه هرگز.

67. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

ممنون ا ز دوستان،چیزی که من متوجه شدم این موضوع به با حجاب بودن و نماز خوندن و... هم حتی بر نمیگرده،و حتی از روی اینا هم نمیشه پی برد طرفت واقعا این کار رو میکنه یا نه،من توی نوشته ها به یک چیز واقعا گلایمندم و اونم اینه که خیلیها گفتن باید حواست به زنت باشه و براش کم نذاری و...........بله کاملا این حرف درسته اما اومدیم و واقعا توی یک برهه از زمان ناخواسته نتونستی توجه کنی حالا اون زن تا دید شرایط اینجوره باید بره خیانت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باور کنید خیلی از این زنها حتی با شوهراشون در این مورد صحبت هم نکردن و به جاش دست به خیانت زدن،خب اون مرد باید علم غیب داشته باشه که بدونه زنش چی میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

68. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15875
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای سام بهتره کمی در مورد خصوصیات و سرشت خانوما تحقیق کنید
    خانومها انسانهای به مراتب صبورتری نسبت به اقایون هستند واسه همین مادر میشن و مسولیت یه موجود دیگه رو به عهده میگیرن
    هیچ زنی به یقین میگم هیچ زنی نیست که یکدفعه دست به خیانت بزنه اولش با محبت میگه بعد با التماس بعد با فریادش وقتی گوش شنواییی نباشه روحش رو از همسرش پس میگیره
    بعدش یا جسما خیانت میکنه یا روحا
    یک زن نسبت به مرد دیرتر درگیر احساسات جنسیش میشه و وقتی هم که خیانت کنه به آغوش کس دیگه ای پناه برده دراصل

69. کاربران زیر از مهشید66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10921
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید66 نمایش پست ها
    آقای سام بهتره کمی در مورد خصوصیات و سرشت خانوما تحقیق کنید
    خانومها انسانهای به مراتب صبورتری نسبت به اقایون هستند واسه همین مادر میشن و مسولیت یه موجود دیگه رو به عهده میگیرن
    هیچ زنی به یقین میگم هیچ زنی نیست که یکدفعه دست به خیانت بزنه اولش با محبت میگه بعد با التماس بعد با فریادش وقتی گوش شنواییی نباشه روحش رو از همسرش پس میگیره
    بعدش یا جسما خیانت میکنه یا روحا
    یک زن نسبت به مرد دیرتر درگیر احساسات جنسیش میشه و وقتی هم که خیانت کنه به آغوش کس دیگه ای پناه برده دراصل
    خب حرفتن درست،پس مردی هم که زنش بهش توجهی نمیکنه باید به اغوش زن دیگه ای پناه ببره؟؟اینا راه نداره؟؟حتما باید بزنی جاده خاکی؟؟؟منن اون سرشتی که میگید رو میدونم اما ایا اگر کسی سهوا به هزاران دلیل یک وقت نتونست به خانمش توجه کنه طرفش باید بزنه جاده خاکی؟؟؟زندگی هزار تا مشکل توش داره،یک وقت ممکنه به هر دلیلی مثل روزها اول زندگی نتونی محبت کنی!!اون وقت چی؟
    ضمانا همه اینطور هم که میگید نیستن!!!همهی زنها نمیگین این چیزها رو و همون اول کار خودشونو میکنند،خدا به جوونها رحم کنه با این این روند زندگیها،وقتی ماهواره و امثالم وارد زندگی افراد شه نتیجش بهتر از این چیزها نیست،وقتی عقل و منطق در ازدواج جای خودشو به احساس بده چه انتظاری میره اون زندگی پایدار بمونه!!!
    ویرایش توسط sam64 : 05-08-2015 در ساعت 09:33 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد