نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ازدواج سنتی

1697
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0
    سلام
    ویرایش توسط marya332 : 05-06-2015 در ساعت 01:49 PM

2. کاربران زیر از marya332 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج سنتی

درود همیشه گفتن پیشگیری بهتراز درمانه دختر گلم -شما که میگید از هر نظر خوبه خب به خودتون زمان بدید چون اون مخاطب ودوستتون روعرض کنم چنانچه دوست وپایه زندگی باشما می بود میومد جلو و ازحقش دفاع میکرد بیشتر دوستیهای مجازی وخیابانی صرف هوس ونیازهای اولیه جنسی هست ولاغیر .
    خیلی کم پیش میاد دونفر اینجوری باشندو به اردواج بینجامه وهم موفق باشند وخوشبخت .چون ی حس بی اعتمادی و شک درهردو هست که نکنه ب همین راحتی بامن شد با دیگری یباشه وووو...
    الان که متاهل هستید ومیگید سنتی واجباری بوده احتمالا یا همون اول تن به این وصلت نمیدادی یا الان سعی کن زندگی روحفظ کن چون میگی خوبه فقط حس ندارید و دوست نمای قبلی تو ذهنه این گذراست عزیز و موقت پس وفادار باشید - گرچه گذرا و موقتی است اما طرف خودش تلاشی وواقع بینی نباشه میشه احساسی پایدار که دائم آنان را رنج می دهد و
    چه بسا سردی و وبهم ریختن نظم زندگی و فروپاشی زندگی مشترکتون یرو دربرداره حتما به یک مشاوره حضوری برید وسعی کنید واقعیت روبپذیرید چون راه برگشت طلاقهکه پاک کردن صورت مسئله هست و چیزی جز پشیمونی و ابروریزی و یا مورد دیگ ای عاید برای شما نخواهد داشت عزیز.
    بازم سوالی بود من درخدمتتم دختر گلم یا حق

4. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    درود همیشه گفتن پیشگیری بهتراز درمانه دختر گلم -شما که میگید از هر نظر خوبه خب به خودتون زمان بدید چون اون مخاطب ودوستتون روعرض کنم چنانچه دوست وپایه زندگی باشما می بود میومد جلو و ازحقش دفاع میکرد بیشتر دوستیهای مجازی وخیابانی صرف هوس ونیازهای اولیه جنسی هست ولاغیر .
    خیلی کم پیش میاد دونفر اینجوری باشندو به اردواج بینجامه وهم موفق باشند وخوشبخت .چون ی حس بی اعتمادی و شک درهردو هست که نکنه ب همین راحتی بامن شد با دیگری یباشه وووو...
    الان که متاهل هستید ومیگید سنتی واجباری بوده احتمالا یا همون اول تن به این وصلت نمیدادی یا الان سعی کن زندگی روحفظ کن چون میگی خوبه فقط حس ندارید و دوست نمای قبلی تو ذهنه این گذراست عزیز و موقت پس وفادار باشید - گرچه گذرا و موقتی است اما طرف خودش تلاشی وواقع بینی نباشه میشه احساسی پایدار که دائم آنان را رنج می دهد و
    چه بسا سردی و وبهم ریختن نظم زندگی و فروپاشی زندگی مشترکتون یرو دربرداره حتما به یک مشاوره حضوری برید وسعی کنید واقعیت روبپذیرید چون راه برگشت طلاقهکه پاک کردن صورت مسئله هست و چیزی جز پشیمونی و ابروریزی و یا مورد دیگ ای عاید برای شما نخواهد داشت عزیز.
    بازم سوالی بود من درخدمتتم دختر گلم یا حق
    ممنونم از جوابتون
    حرفتون متین و منطقی
    مشاوره به من گفت که علاقه بعد از ازدواج پیش میاد ولی متاسفانه علاقه ای پیش نیومده البته همسرم خیلی ابراز علاقه میکنه میترسم که این حس یک طرفه بمونه....که خیلی عذاب آوره
    پشیمون نیستم از ازدواجم فقط یاد اون دوستی عذابم میده.... و اینکه حس میکنم دلم سنگ شده دیگه کسی رو نمیتونم دوست داشته باشم....

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط marya332 نمایش پست ها
    سلام
    دختری 24 ساله هستم 5 ماهه عقد کردم با همسرم کاملا به طور سنتی ازدواج کردم همسرم بسیار پسر خوب و از هر لحاظ موجهه،اما...
    من قبلا با پسری دوست بودم اما میدونستم و میدونم که ازدواج با اون کاملا اشتباهه و به جدایی ختم میشد اما با این حال نمیتونم فراموشش کنم و همش به فکرشم...
    و حالا نمیتونم رفتار خوبی با همسرم داشته باشم و بهش علاقه ندارم ،باهاش راحت نیستم نمیتونم حرفای دلمو بهش بزنم و ....
    عزیزم وقتی از رابطه ای خارج میشید باید برای مدتی صبر کنید تا از وابستگی و افکار سابق رها بشید

یکی از بدترین خصوصیات خانم ها همینه که شدیدا" وابستگی ایجاد میکنن و نمیتونن ازش خارج بشن

در این مورد با مشاورروانشناس حضورا" مشورت کنید و سعی کنید با شرایط جدید وفق پیدا کنید

ولی اگر نمیتونید در این زندگی احساس ارامش داشته باشید باید برای ادامه این رابطه تصمیمی بگیرید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495

7. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14061
    تشکـر
    77
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سعی کنید اون خاطه ها رو حذف کنید و دیگه بهش فور نکنید اما چجوری؟
    ببینید یه سری افکار هستن ک اگه بهشون اجازه حودنمایی بدین هر روز و خر ساعت میان و خودشونو بزرگتر میکنن.
    وقتی فکر بی افت قبلیتون ب ذهنتون، اجازه ب فکره ندین ک ادامه پیدا کنه و تو همون شروع فکر راهشو ببندین.
    مثلا بگید ن من از این فکر متنفرم و نمیخوام بیاد تو ذهنم، اگه تنها بودین و کسی پیشتون نبود با صدای رسا ب خودتون بگین ک من از این فکر متنفرم و نمیخوامش.
    2- با حس تنفر از اینکه هیچ کاری نکرد و و قدم نذاشت جلو برای ازدواج با شما ایمش و خاطره هاشو رو یه کاغد بنویسید ب صورت کامل بعد کاغذو هزار تیکه کنید انقد کاغذارو پاره کنید ک فکرش بپره
    یا میتونید کاغذو بسوزونید و نگاش کنید (مواظب باشییییید کسی نباشه ک نوشتهاتونو ببینه.مواظب باشید)
    3-هر روز بگید ک من همسرمو دوست دارم و ب کسی غیر او فکر نمیکنم.هر روز هروقت یادتون اومد این حرفو بگید تا ملکه ذهنتون بشه و میشه.اگه زیاد تکرار کنید ک دوسش دارید بدون اینکه خودتونم متوجه بشید یه دفعه میبینید ک شما واقعا عاشق همسرتون هستید و اون تموم زندگیتونه.
    با تکرار هر چیزی، اون چیز تو ضمیر ناخوداگاهتون ثبت میشه و با تکرار بهتون اون باوری ک میخواید داده میشه.
    فقط باید تکرار کنید.
    موفق باشید
    و با همسر گلتون زندگی خوب و ارومی داشته باشین.
    توکل بر خدا برو جلو

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15528
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sina30na نمایش پست ها
    سلام
    سعی کنید اون خاطه ها رو حذف کنید و دیگه بهش فور نکنید اما چجوری؟
    ببینید یه سری افکار هستن ک اگه بهشون اجازه حودنمایی بدین هر روز و خر ساعت میان و خودشونو بزرگتر میکنن.
    وقتی فکر بی افت قبلیتون ب ذهنتون، اجازه ب فکره ندین ک ادامه پیدا کنه و تو همون شروع فکر راهشو ببندین.
    مثلا بگید ن من از این فکر متنفرم و نمیخوام بیاد تو ذهنم، اگه تنها بودین و کسی پیشتون نبود با صدای رسا ب خودتون بگین ک من از این فکر متنفرم و نمیخوامش.
    2- با حس تنفر از اینکه هیچ کاری نکرد و و قدم نذاشت جلو برای ازدواج با شما ایمش و خاطره هاشو رو یه کاغد بنویسید ب صورت کامل بعد کاغذو هزار تیکه کنید انقد کاغذارو پاره کنید ک فکرش بپره
    یا میتونید کاغذو بسوزونید و نگاش کنید (مواظب باشییییید کسی نباشه ک نوشتهاتونو ببینه.مواظب باشید)
    3-هر روز بگید ک من همسرمو دوست دارم و ب کسی غیر او فکر نمیکنم.هر روز هروقت یادتون اومد این حرفو بگید تا ملکه ذهنتون بشه و میشه.اگه زیاد تکرار کنید ک دوسش دارید بدون اینکه خودتونم متوجه بشید یه دفعه میبینید ک شما واقعا عاشق همسرتون هستید و اون تموم زندگیتونه.
    با تکرار هر چیزی، اون چیز تو ضمیر ناخوداگاهتون ثبت میشه و با تکرار بهتون اون باوری ک میخواید داده میشه.
    فقط باید تکرار کنید.
    موفق باشید
    و با همسر گلتون زندگی خوب و ارومی داشته باشین.
    توکل بر خدا برو جلو
    با سلام ممنون دوست عزیز
    امیدوارم بتونم موفق بشم...

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14061
    تشکـر
    77
    تشکر شده 26 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم
    پشت کار داشته باشین واسه تکرار حتما موفق میشین.
    ب امید خدا
    فعلا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)