نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: ترس از ازدواج در خواهرم

1067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13473
    تشکـر
    13
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از ازدواج در خواهرم

سلام دوستان
    من نياز به راهنمايي شما دوستان دارم
    خواهرم ٢٥ سالشه و دانشجوي فوق ليسانس هست .
    تا الان بار ها پيش اومده كه افرادي براي خواستگاري به ما پيشنهاد داده اند اما هيچ كس مستقيم خواهرمو نديده نميدونم منظورمو رسوندم يا نه كلا كسي تا حالا مستقيم خودشو نديده و خواستگاري كنن همشون از شناخت پدر مادرم يا من سراغ خواهرم را ميگيرن و خدايي هم پسرهاي خوب و شايسته اي بودن اما خواهرم بدون فكر ميگه نه و تموم ، ميگه من خودمو بايد ببين و بيان اينجوري فايده نداره كه تا الان حتي يك مورد هم نبوده .
    وهر خواستگاري كه حتي پيشنهاد ميشه خونه ي ما تبديل به جهنم ميشه و دادو فرياد بلند ميشه
    سوال من از شما دوستان اينه كه ايا اين تفكر خواهرم درسته؟ ايا كسي كه مياد و ميخواد دختر را ببينه ادم بديه؟ ايا كسي پدر مادر ادم را ببينه و قدم جلو بذاره فكراشتباهي دارن ؟ و اينكه ما بايد با ايشون چكار كنيم واقعا از موقعيت هاي خوبي كه رد ميكنه نگرانيم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13907
    تشکـر
    149
    تشکر شده 49 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از ازدواج در خواهرم

میتونی به خاستگارا آدرس خونه ی مارو بدی......
    من دیگه حرفی ندارم

3. 3 کاربران زیر از smiley بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط P elham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من نياز به راهنمايي شما دوستان دارم
    خواهرم ٢٥ سالشه و دانشجوي فوق ليسانس هست .
    تا الان بار ها پيش اومده كه افرادي براي خواستگاري به ما پيشنهاد داده اند اما هيچ كس مستقيم خواهرمو نديده نميدونم منظورمو رسوندم يا نه كلا كسي تا حالا مستقيم خودشو نديده و خواستگاري كنن همشون از شناخت پدر مادرم يا من سراغ خواهرم را ميگيرن و خدايي هم پسرهاي خوب و شايسته اي بودن اما خواهرم بدون فكر ميگه نه و تموم ، ميگه من خودمو بايد ببين و بيان اينجوري فايده نداره كه تا الان حتي يك مورد هم نبوده .
    وهر خواستگاري كه حتي پيشنهاد ميشه خونه ي ما تبديل به جهنم ميشه و دادو فرياد بلند ميشه
    سوال من از شما دوستان اينه كه ايا اين تفكر خواهرم درسته؟ ايا كسي كه مياد و ميخواد دختر را ببينه ادم بديه؟ ايا كسي پدر مادر ادم را ببينه و قدم جلو بذاره فكراشتباهي دارن ؟ و اينكه ما بايد با ايشون چكار كنيم واقعا از موقعيت هاي خوبي كه رد ميكنه نگرانيم
    شما در زندگی معمولی خودتون هم که نگاه کنید برای خرید کردن همیشه به جاهای معتبر مراجعه میکنید

پس این طبیعیه که دیگران با استفاده از اعتبار خانواده برای خواهر شما پا پیش بذارن

بهتره ایشون از این همه حساسیت بیرون بیاد و سعی کنه خوب ببینه و بشناسه تا انتخاب خوبی داشته باشه

به هر حال آشنایی باید از جایی شروع بشه تا به مرحله اعتماد و ازدواج برسه

5. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. خب شاید با کسی هست و چون شرایطش محیا نیست اینطور میگه البته جسارتی نکرده باشم به خواهرتون فقط در حرف شایدم کسی نباش خب شما هم اگر میبینید کسی ب شما پیشنهاد میده برا خواستگاری از ایشون بش بگین که لطف کن و از خودش نظرشو بپرس بدون واسطه تا خواهرتون هم بتون با خیال راحت تصمیم بگیره

7. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14259
    تشکـر
    41
    تشکر شده 37 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشون فقط خجالت می کشه و بس .
    توی کار انجام شده قرارش بدین . خواستگار رو دعوت کنین تا خواهرتون رو ببینن .
    مطمئن باشین دفعه ی اول خجالتش می ریزه . و خیلی تغییرات خوبی بوجود میاد .

9. 2 کاربران زیر از tandiss بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14282
    تشکـر
    365
    تشکر شده 396 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر منم بش نگین ولی کاش اگه قراره اول برای دیدنه دختر بیان...از خانواده ی خاستگار دعوت کنین یه جوره دیگه بیان...مثلا اگه یه دورهمیه همسایگی دارین...یا یه جور جایی پیدا کنین که هم غیر مستقیم باشه ،هم به خانواده ی خاستگار برنخوره! (مثلا ما بعضی موقع ها همسایه ها دور هم جمع میشیم (بیشتر مامانم اینا...)منم یه سلام علیکی میکنم...)دعوت کنین اون روز بعنوان مهمان بیان...و اگه قضیه جور شد به خواهرتون بگین فلانی اول خودتو دیده اومده خاستگاری..که خوشحال و راضی باشه...اگرم جور نشد که هیچی بش نگین!

11. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13473
    تشکـر
    13
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهرم انچنان تو لاك دفاعي ميره كه نميشه باهاش صحبت كرد
    والا مسئله خجالت فكر نكنم باشه چون با داد و فريادش كل اپارتمان ميفهمن چه خبره .
    ميگه شما ها با گفتن اينكه فلاني ميخواد بياد منو كوچيك هر پسري ميكنيد . والا اون مورد كه منتظر كسي هست را نميدونم ولي اگر بود ميگفت چون غير مورد خواستگار تو شرايط ديگه باهم صميمي هستيم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد