نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: اشتباهات مکرر من بعد ار عقد

3082
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباهات مکرر من بعد ار عقد

سلام
    خوشحالم جایی را پیدا کردم میتونم حرفهامو بزنم و راهنمایی بگیرم.
    من خانمی 34 ساله هستم که علیرغم سنم خیلی ساده و بی فکرم.
    حدود یک سال پیش با همسرم از طریق دایی ام آشنا شدم، یک مرد آروم و معقول و 36 ساله با تجربه یک شکست. ایشون ایران زندگی نمیکنن، روز اول اون همه گفته ها و نگفته هاشو زد و از منم خواست که بگم که متاسفانه من همه چیو راجع به خودم و خانواده ام و گذشته ام بهش نگفتم. فقط گفتم که ده سال پیش عقد کرده بودم و بهم خورد، نمیدونم چرا اما فکر میکردم دلیلی نداره بیشتر از این بدونه، شاید ترسیدم .
    بعد ار عقد و قبل از برگشتش ازم خواست سر کار نرم، چون چند برخورد بی مورد از همکارام دیده بود اما من گوش نکردم و بعد از پنج ماه بالاخره خونه نشین شدم.
    متاسفانه کم کم اونم از طریق خودم همه چیو فهمید، اینکه خواهرم جدا شده، اینکه یک خواهر ناتنی دارم، کم کم اعتمادش را از دست دادم و بهم سخت میگرفت و هر وقت بحثمون میشد میگفت من گولش زدم و منو نمیخواد.
    یکبار که بحث بالا گرفت و چون دیدم حریفش نمیشم رفتم سراغ خانواده اش که ایران هستند که درستش کنم که بدتر شد و این کار من باعث دعوا قهر اون و خانواده اش شد، مصمم تر از همیشه بود برای طلاق اما نهایتا کوتاه اومد، اما دیگه آدم سابق نبود بهانه گیر و عصبی شده بود، اینم بگم ما فقط یک هفته همو دیدیم و الان 11 ماهه فقط اط طریق تلفن با هم در ارتباطیم.
    تیر خلاصی وقتی به رابطمون خورد که اون فهمید من بین طلاق اولم و ازدواج با اون تو اوت ده سال دوست پسر و خواستگار جدی داشتم .....
    الان دیگه آروم قرار نداره، همش میگه گولم زدی و حق انتخاب را ازم گرفتی، میگه گذشته ات به من ربطی نداره اما حق من بوده که بدونم ...
    بهش گفتم نمیخوای از هم جدا میشیم میگه باشه حتما این کارو میکنیم اما بازم زنگ میزنه و میگه من چیکار کنم مریض شده و عصبی تر و داغون
    من عاشقشم و نمیخوام اذیت بشه اما تحمل نشنیدن یک روز صداشم ندارم. نمیدونم هم کارم کی درست میشه که برم پیشش.
    کمکم کنید بگید چیکار کنم

2. کاربران زیر از bikherad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اشتباهات مکرر من بعد ار عقد

سلام عزیزم
    اینکه کارت اشتباه بوده رو قبول داری نمیخوامم تکرارش کنم چون گذشته ها گذشته و فکر کردن بهش هیچ دردیو دوا نمیکنه
    پس از الان شرو کن و اعتمادشو نسبت به خودت بساز
    میدونم سخته اما ممکنه ... چون هم تو دوسش داری و هم اون تو رو
    یه قرار باهاش بزار .... ریزو درشت زندگیتو اونایی که لازمه بدونه رو براش بگو
    اگه چیزی مونده که نگفتیو هنوز امکان فهمیدنش هستو بهش بگو
    میتونی دوباره این اعتمادو بسازی ... من مطمئنم

4. کاربران زیر از نهال 2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

منم همین فکرو میکردم اما چون قبلا دو بار بهم فرصت داده و من بازم ناخواسته خراب کردم اصلا دیگه حتی روم نمیشه بهش بگم منو ببخش، از خودم ناراحتم که با دست خودم زندگیمو خراب کردم ، بخاطر آرامشش هر کاری میکنم، بهم گفت بمیر شاید با مرگت این ننگ از زندگیم
    پاک شه، به خدا به مرگم راضیم.
    میشه با مردی که اعتمادشو از دست داده بهت به چشم یه کلاه بردار و آدم اپن و آزا. نگاه میکنه زندگی کرد؟؟

6. کاربران زیر از bikherad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6071
    تشکـر
    41
    تشکر شده 156 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

ادم عصبانی هر حرفیو میتونه بزنه بدون اینکه حتی بهش فکر کنه چس نگران حرفای اون نباش
    اگه خودت بخوای باید سعی کنی
    میدونم سخته.... تو نگاه اول شاید غیر ممکنه ....
    میتونی از خدا بخوای پیش خدا یه نذری قرار کن و ازش کمک بخا .... مطمئن باش ک کمکت میکنه

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من فقط یه چیزو بهش بگو
    بگو دوستش داری و از ترس اینکه از دستش بدی حقیقتارو مخفی کردی
    بگو الان دیگه همه زندگی منو میدونی و حالا میتونی انتخاب کنی که منو میخای یا نه.....
    اگه غرورتو کنار بذاری و تو ارامش این حرفارو بهش بزنی باور میکنه
    اون مرده به خاطر اینکه حق انتخابو ازش گرفتی به غرورش برخورده حالا خودت دوباره این حقو بهش بده و هر انتخابی کرد قبول کن
    بهش ثابت کن همه ی کارات به خاطر دوست داشتنش بوده.....

9. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش گفتم، بهش حق دادم، گفتم تصمیم با خودته حتی چون ایران نیست براش وکالتنامه طلاق فرستادم، بهش گفتم هر کاری صلاح میدونی بکن، گفت معلومه که میکنم، زجرم دادی باید زجر بکشی نمیزارم به این زودی خلاص شی.
    بعدشم میگه میخوای بیای اینجا همین کارارو بکنی؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bikherad نمایش پست ها
    بهش گفتم، بهش حق دادم، گفتم تصمیم با خودته حتی چون ایران نیست براش وکالتنامه طلاق فرستادم، بهش گفتم هر کاری صلاح میدونی بکن، گفت معلومه که میکنم، زجرم دادی باید زجر بکشی نمیزارم به این زودی خلاص شی.
    بعدشم میگه میخوای بیای اینجا همین کارارو بکنی؟
    خودت چرا از اول همه چیزو بهش نگفتی؟غرورت اجازه نداد یا از ترس تنهایی بود یا از دوست داشتنش بود؟؟؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

همش ، هم دوسش داشتم و اونقدر وجودش صداش و حرفهاش بهم آرامش میداد که دلم نمیخواست خرابش کنم ترسیدم ، میدونم یا از اول باید بهش میگفتم یا حالا که نگفتم دیگه هیچ وقت نمیگفتم ، حق داره فکر کنه گولش زدم.

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

تو مدتی که با ایشون بودید با دیگرو نبودید که ناراحت بشه ایشون؟

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

همش ، هم دوسش داشتم و اونقدر وجودش صداش و حرفهاش بهم آرامش میداد که دلم نمیخواست خرابش کنم ترسیدم ، میدونم یا از اول باید بهش میگفتم یا حالا که نگفتم دیگه هیچ وقت نمیگفتم ، حق داره فکر کنه گولش زدم.
    اگه بتونی بری پیشش خیلی خوب میشه
    ازدور ادما دیر به هم اعتماد میکنن اگه یه مدت کنارش باشی بهتره...........
    بعدم همه چیزو پیشش اعتراف کن بهش بگو از رو غرورت نتونستی واقعیتو بگی
    بگو دوسش داشتی
    بعدم بگو ادم بدی نیستی فقط یه اشتباه کردی حالا همه چیز دست اونه که یه فرصت بهت بده یا اینکه واسه همیشه کینتو تو دلش نگه داره...
    .
    ازش بخاه خودشو جای تو بذاره تا بتونه یکم درکت کنه
    بعدم شما چندبار گفتی من بهش گفتم هروقت خاستی میتونی تمومش کنی یعنی هیچوقت اصرار نکردی ببخشتت؟؟؟هیچوقت کاری نکردی بدونه پشیمونی؟؟؟شما انقدر مغرورین یعنی؟؟؟
    اگه اینطوره غرورتو بشکن چون به خاطر غرورت اعتماد اونو ازش گرفتی ...

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

معلومه که اصرار کردم ، معلومه که هزار بار معذرت خواستم و سعی کردم آرومش کنم، منم بهش گفتم بزار زندگیمون کنار هم شروع بشه ، تا دوتا آدم زیر یه سقف نباشن و کنار هم زندگی نکنن همدیگرو نمیشناسن ... اما اون میترسه من برم اونجا و ولش کنم اصرار منم فایده ای نداره از بس اونجا از این چیزها دیده میترسه.
    در جواب آقا سعید هم باید بگ. که معلومه که نبودم و دست از پا خطا نکردم من شوهرم را دوست دارم و بهش وفادارم . متاسفانه اون شروع کرده به گیر دادن و شخم زدن گذشته .

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

معلومه که با کس دیگه ای نبودم و دست از پا خطا نکردم، من شوهرم را دوست دارم . الان شش ماهه که همش خونه ام و بیرون رفتنم به اندازه انگشت دست هم نمیرسه

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

تنها چیزی که تو این یکسال نداشتم غرور بوده ، هزار بار عذر خواهی کردم. گریه کردم، التماس کردم ، بهش گفتم بزار زندگیمون شروع شه با هم بریم زیر یک سقف همدیگرو بشناسیم بعد راجع به من قضاوت کن اما اون یه جورایی میترسه، همش نگرانه من برم اونجا و بعد از اقامت ولش کن . حتی ازش خواستم بیاد ایران و اینجا زندگی کنیم که قبول نکرد. اینبار اگه بهش گفتم هر کاری دوست داری بکن اگه گفتم از وکالتنامه استفاده کن چون قضیه فرق داشت، گفت از زندگیم برو بیرون و تنهام برار و آرامش یکسال پیش منو بهم برگردون منم گفتم اگه واقعا اینو میخوای خودت تصمیم بگیر مت خودمو بهت تحمیل نمیکنم.

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا جوابهام نمیاد تو صفحه
    عرض کردم که تنها چیزی که تو این یکسال تو رابطه ام نداشتم غرور بود ، هزار بار عذرخواهی کردم ، گریه کردم ، التماس کردم .... اینبار دیگه وقتی گفت آرامش میخوام و برو از زندگیم بیرون بهش گفتم هر جور صلاح میدونی .

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نه با کسی بودم و نه حتی فکر کردم من عاشق شوهرمم
    غرورم نداشتم هزار بار عذرخواهی کردم

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

جواباتون اومده .....
    نمیدونم چی بگم اوضاع یکم پیچیده شده بعدشم اونی که داره دعوارو کش میده نامزدتونه شمام که میگین هر کار لازم بوده کردین پس دیگه فقط میتونید منتظر بمونین ببینین اون چیکار میکنه
    الان اونه که باید مشاوره بگیره بدونه که باید شکشو کنار بذاره نه شما......
    من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه امیدوارم کاربرا یه راه حل خوب پیشنهاد بدن یا به هر حال مشکل خیلی زود حل شه

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه شما با ایشون صادق نبودین درسته و ایشون باید ناراحت بشن اما احساس میکنم یه مقدار واکنششون افراطیه
    ببینید خانوم با توجه به اینکه شما همه حرف ها و معذرت خواهی ها رو انجام دادین من پیشنهاد میکنم بهشون پیشنهاد بدین یه هفته با خودشون فکر کنن و یه تصمیم قطعی بگیرن هر تصمیمی گرفتن قبول کنید زندگی با اصرار یک طرفه به جایی نمیرسه
    یه بنده خدایی به من یه حرفی زد آویزه گوشم کردم
    گفت توی رابطه زن و شوهر باید وقتی یه طرف لبش رو روی لب همسرش گذاشت لبش رو فشار داد اون هم متقابلا لبش رو فشار بده
    غیر از این باشه مشکل سازه
    بخصوص که مورد شما انکار از طرف مرده که این موضوع رو بدتر میکنه

22. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بهتره برای مدت ی هفته باهم تماس نگیرین و به هم فک کنید
    ازشون بخواه ک ی هفته بهت فک کنه ک میخواد باهات زندگی کنه یا نه
    اگه جوابش مثبت هست بهش بگو خیلی اشتباه کردی و دیگه گذشته تکرار نمیشه و قول میوی دیگه باهاش صادق باشی و مثه رفیق فابریک همیشه حرفات رابهش صادقانه بزنی
    برای جبران گذشته دیر نشده فقط این فاصله و دوری را ازبین ببر
    زن باید کنار شوهرش باشه و بهش آرامش بده
    خوشبخت بشین گلم

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم همین کارو میکنم ، هر چی خدا بخواد

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یه جورایی دارم کم میارم ، مکالمه هر روزمون شده چرا منو گول زدی چرا زندگیمو؟ خراب کردی؟ چرا؟ بعد هم توهین و داد و بیداد ، حاضر نیست به حرفم گوش بده. کم آوردم .
    میترسم از ادامه و میترسم از عقب نشینی، نه جرات مخالفت دارم و نه میتونم حرف دلمو بزنم.
    دلم میخواد امشب که میخوابم صبحی در کار نباشه .

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود شما کلا باور و امید و حتی خودتون رو گم کردین خواهر من حتی نگا به اسم کاربریتون بکیند درشان شما نیست - این میرسونه شما خودت خودتو قبول نداری انتظار داری دیگران تائیدت کنن؟
    ناامید باشی واینگونه مستاصل نمیتونی حرف دلتوبزنی یا گذشته روجبران کنی و وایشونم میبینه توانایی مقاوت و حتی جبران رودررفتار شما نمیبینه وکشش میده وفشار میاد بهتون . چون همیشه عذر وطلب بخشش نمیتونه مبرا کنه باید معقولانه طرف رو رشن کرد .

ادمیزاد جایزالخطاست همینکه متوجه وتوبه کردید و یک زندگی جدید رو شروع کردین وبا همسرتون صادق بودید خوبه

بهتره ارامشتون روحفظ و معقولانه برای احقاق حقتون بجنگید یاس و اینگونه جبهه گیری ویا بقولتون کم اوردن چیزی رو جز یک شکست دوباره رو دربر نداره .
    شما تلاشتون روکردید بازم امید وار باشید بهتره به یک مشاور حضوری برید اول خودتون روپیدا کنید تا بتونید مخاطبتونم رو با استدلال توجیه و روشن کنید اگر ادم منطقی و معتقدی باشن میپذیرند ومیبخشند توکلتون به خدا باشه خواهر من بازم مواردی به ذهنم برسه درخدمتتونم درادامه تاپیک ....

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام
    خوشحالم جایی را پیدا کردم میتونم حرفهامو بزنم و راهنمایی بگیرم.
    من خانمی 34 ساله هستم که علیرغم سنم خیلی ساده و بی فکرم.
    حدود یک سال پیش با همسرم از طریق دایی ام آشنا شدم، یک مرد آروم و معقول و 36 ساله با تجربه یک شکست. ایشون ایران زندگی نمیکنن، روز اول اون همه گفته ها و نگفته هاشو زد و از منم خواست که بگم که متاسفانه من همه چیو راجع به خودم و خانواده ام و گذشته ام بهش نگفتم. فقط گفتم که ده سال پیش عقد کرده بودم و بهم خورد، نمیدونم چرا اما فکر میکردم دلیلی نداره بیشتر از این بدونه، شاید ترسیدم .
    بعد ار عقد و قبل از برگشتش ازم خواست سر کار نرم، چون چند برخورد بی مورد از همکارام دیده بود اما من گوش نکردم و بعد از پنج ماه بالاخره خونه نشین شدم.
    متاسفانه کم کم اونم از طریق خودم همه چیو فهمید، اینکه خواهرم جدا شده، اینکه یک خواهر ناتنی دارم، کم کم اعتمادش را از دست دادم و بهم سخت میگرفت و هر وقت بحثمون میشد میگفت من گولش زدم و منو نمیخواد.
    یکبار که بحث بالا گرفت و چون دیدم حریفش نمیشم رفتم سراغ خانواده اش که ایران هستند که درستش کنم که بدتر شد و این کار من باعث دعوا قهر اون و خانواده اش شد، مصمم تر از همیشه بود برای طلاق اما نهایتا کوتاه اومد، اما دیگه آدم سابق نبود بهانه گیر و عصبی شده بود، اینم بگم ما فقط یک هفته همو دیدیم و الان 11 ماهه فقط اط طریق تلفن با هم در ارتباطیم.
    تیر خلاصی وقتی به رابطمون خورد که اون فهمید من بین طلاق اولم و ازدواج با اون تو اوت ده سال دوست پسر و خواستگار جدی داشتم .....
    الان دیگه آروم قرار نداره، همش میگه گولم زدی و حق انتخاب را ازم گرفتی، میگه گذشته ات به من ربطی نداره اما حق من بوده که بدونم ...
    بهش گفتم نمیخوای از هم جدا میشیم میگه باشه حتما این کارو میکنیم اما بازم زنگ میزنه و میگه من چیکار کنم مریض شده و عصبی تر و داغون
    من عاشقشم و نمیخوام اذیت بشه اما تحمل نشنیدن یک روز صداشم ندارم. نمیدونم هم کارم کی درست میشه که برم پیشش.
    کمکم کنید بگید چیکار کنم
    اولا" گذشته شما شما اونقدر حاد نبوده که ایشون خودش رو عصبی نشون داده

به هرحال زندگی با فردی که در زندگی گذشته شکست خورده این مشکلات رو داره

چون دایماگ طرف مقابلش رو با گذشته ای که داشته مقایسه میکنه

در ضمن 11 ماه بیشتر نگذشته و خیلی راحت میتونید در مورد روند این رابطه تصمیم گیری کنید

فقط خواهشا" کمی از این عبارت وابستگی دور بشید تا بتونید راحت و قاطع تصمیم گیری کنید

شما نیاز دارید حضورا" با مشاوری مجرب صحبت کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

28. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی گفته حق نداری پاتو از خونه بزاری بیرون چیکار کنم؟
    حتی نمیزاره مامان مریضمو ببرم دکتر،حرفهایی به من میرنه که هیچ مردی به زنش نمیگه، همه بهم میگن چرا گفتی؟ اون موقع که اعتراف میکردم فکر بعدشو نمیکردم . و الان پشیمونم . واقعا مگه آدم عاقل به شوهرش میگه که قبل از تو با کسی بودم ؟

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

وقتی گفته حق نداری پاتو از خونه بزاری بیرون چیکار کنم؟
    حتی نمیزاره مامان مریضمو ببرم دکتر،حرفهایی به من میرنه که هیچ مردی به زنش نمیگه، همه بهم میگن چرا گفتی؟ اون موقع که اعتراف میکردم فکر بعدشو نمیکردم . و الان پشیمونم . واقعا مگه آدم عاقل به شوهرش میگه که قبل از تو با کسی بودم ؟
    بعضی وقتا اره...از سر بچگی...حالا شما خوبید یه تایپیک دیگه بود طرف به شوهرش گفته بود با یکی دیگه رابطه داره!!!
    شما باید هر جوری شده اعتمادشو دوباره برگردونید که کار خیلی سختیه و شاید مثل اول دیگه به شما اعتماد نکنه...اگه دیدید اعتماد نمیکنه بهتره بیخیال ایشون بشید هرچند که عاشقشید چون رابطه ای که اعتماد توش نباشه محکوم به فناست
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا نمیشه اعتمادشو بدست بیارم، دیگه راضی شدم به جدایی، اما نمیدونم چیکار میخواد بکنه، اون فکر میکنه من گولش زدم فکر میکنه دایی ام منو بهش انداخته، فقط میخوام بمیرم همین

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

واقعا نمیشه اعتمادشو بدست بیارم، دیگه راضی شدم به جدایی، اما نمیدونم چیکار میخواد بکنه، اون فکر میکنه من گولش زدم فکر میکنه دایی ام منو بهش انداخته، فقط میخوام بمیرم همین
    خواهشا یه مقدار خودتون رو جمع و جور کنید خواهر من
    این چه رفتاریه شما دارید
    اسم کاربریت رو گذاشتی بی خرد... بابا جان جنایت بر علیه بشریت که نکردی این همه توهین حقت نیست
    من زنم بهم خیانت کرد نتونستم این رفتاری که ایشون با شما داره باهاش انجام بدم
    اگر راست و خدایی مشکلات شما در حدیه که خودتون میگید خیلی دارید بزرگش می کنید خب یه بار دوبار ده بار معذرت خواهی کردین به نظرتون کافی نیست؟
    قرار نیست شما به هر شکلی این زندگی رو ادامه بدین
    واقعیتش رو بخواید ما مردها دوست داریم ناز از طرف زن باشه زنی که خیلی خودش رو تحقیر کنه از جلوی چشم مرد میفته
    پیبخدا من دختر فامیل بسیار مناسب دارم کل خونواده دو طرف به اضافه خودش به شدت برای ازدواج پیشنهاد میدن چون خودش پاپی من میشه من احساس علاقه بهش نمیکنم.باور کنید اگر خودش رو یه ذره می گرفت مطمئنا انتخابش میکردم.
    نمیدونم چرا اما ذات ما این شکلیه
    شما هم رک به نامزدت بگو یه هفته فکر کن خواستی ادامه بدیم با پاک کردن گذشته مون ادامه میدیم
    و اگر تصمیم به جدایی گرفت قبول کن
    خواهر من زندگیت رو الکی تلف نکن

33. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتم بهش میگه تو در حدی نیستی برای من تعیین تکلیف کنی، معلومه که از زندگیم میندازمت بیرون. گفتم پس این کارات چیه ... میگه طلبکارم هستی زندگی منو نابود کردی ... هی زنگ میزنه و داد و تهدید و سوال
    دیگه مامانم هم خسته شده و مریض از دست من ، از بس همه بهم گفتن بی عقل خسته شدم از بس دعوا و نصیحت شنیدم خسته شدم .
    تا یکم حق به جانب حرف میزنم داد و بیداد میکنه و بهم توهین میکنه و تهمت میزنه . میترسم به یکی بگم باهاش حرف بزنه. دایی ام که معرف ما بوده هم دیگه ازم خسته شدو گفت به من ربطی نداره. همه ازم نا امید شدن .

35. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

گفتم بهش میگه تو در حدی نیستی برای من تعیین تکلیف کنی، معلومه که از زندگیم میندازمت بیرون. گفتم پس این کارات چیه ... میگه طلبکارم هستی زندگی منو نابود کردی ... هی زنگ میزنه و داد و تهدید و سوال
    دیگه مامانم هم خسته شده و مریض از دست من ، از بس همه بهم گفتن بی عقل خسته شدم از بس دعوا و نصیحت شنیدم خسته شدم .
    تا یکم حق به جانب حرف میزنم داد و بیداد میکنه و بهم توهین میکنه و تهمت میزنه . میترسم به یکی بگم باهاش حرف بزنه. دایی ام که معرف ما بوده هم دیگه ازم خسته شدو گفت به من ربطی نداره. همه ازم نا امید شدن .
    شما یه وکیل نیاز دارید.

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

وکیل ؟؟؟ برای چی؟

37. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

وکیل ؟؟؟ برای چی؟
    شما میگید میگه از زندیگم می ندازمت بیرون خب این یعنی طلاق پس دیگه کش دادن این قضیه چه معنی داره این تهدید و توهین ها برای چیه اگر طلاق میخواد بگید بره دادگاه درخواست بده
    نترسید و بهش محل نزارید.
    وکیل هم برای اینکه از حق و حقوق خودتون با خبر بشید
    محض احتیاط عرض میکنم
    از این به بعد باید منطقی و عاقلانه تصمیم بگیرید
    ببینید میخواد چیکار کنه و عکس العمل مناسب شما چی میتونه باشه

38. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بالاخره قبول کرد بره فکر کنه، گفت 99% نمیخوام ادامه بدم . منم اصراری نکردم و گفتم تکلیف منپ روشن کن . رفته فکر کنه توکل به خدا، دعا کنید هر چی میشه خیر باشه.
    برای همسرم دعا کنید به آرامش برسه حتی بدون من.
    خود کرده را تدبیر نیست. هر چیزی تاوانی داره منم باید تاوان دل شکسته اونو با شکست خودم و آرزوهام و عشقم بدم.

39. کاربران زیر از bikherad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    11

بالاخره قبول کرد بره فکر کنه، گفت 99% نمیخوام ادامه بدم . منم اصراری نکردم و گفتم تکلیف منپ روشن کن . رفته فکر کنه توکل به خدا، دعا کنید هر چی میشه خیر باشه.
    خود کرده را تدبیر نیست. هر چیزی تاوانی داره منم باید تاوان دل شکسته اونو با شکست خودم و آرزوهام و عشقم بدم.
    نظرت چیه ادرس اینجارو بهش بدی بیاد اینهارو بخونه؟ و ببینه پشیمونی و عاشقشی
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

41. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

کار خوبی کردین
    به ره حال باید با واقعیت روبرو بشید شما نه اولی هستی نه آخری
    بنده هم دو ماه هست از زنم جدا شدم
    هر اتفاقی که بیفته زندگی جریان داره و شما هم باید زندگی کنید
    به خدا توکل کن

43. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بله زندگی ادامه داره.
    شوهر من خیلی حساس و غیرتیه بفهمه به کسی گفتم بدتر قاطی میکنه.
    توکل به خدا

45. کاربران زیر از bikherad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15552
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    فکر کنم قصه زندگی منم بسته شد، همسرم گفته میاد ایران تا کارو تموم کنه، تمام ....

47. 2 کاربران زیر از bikherad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    10

ان شالله ک هرچي خيره واستون پيش بياد

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

سلام

فکر کنم قصه زندگی منم بسته شد، همسرم گفته میاد ایران تا کارو تموم کنه، تمام ....

یه پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه
    خیلی از ما از جمله بنده شرایط شما رو تجربه کردیم
    امیدت به خدا باشه
    برات بهترین ها رو آرزو میکنم

50. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیز حرفای بچه ها رو گوش بده
    اما شما حتما ازشون بخواه ک شما رو ببخشن، بهرحال حق ایشونم بود ک از جریانات شما با خبر باشن
    و بیان کنین ک واقعا دوسش دارین و قصد گول زدنشو ندارین
    شما باید بهش اعتماد مجدد بدین
    اعتمادی ک تا آخر عمر همراهش باشه، بعبارتی نباید دیگه دست از پا خطا کنین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

51. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

ولی بنظر منو قتیم ک میاد ایران حتما آخرین حرفاتونو بزنین
    شاید بازم روزنه یی وجود داشته باشه ک شما رو ببخشه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد