نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: زمان نامزدى

1040
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

زمان نامزدى

سلام دوستان من توى پست قبليم گفتم كه نامزدى ما عقب افتاده و( و جواب اقاى فرخ خيلى بهم كمك كرد ) اون اقا الان كار دارن و پدرشون مسافرته..و بهم گفتن كه اوضاع كارى و خانوادگيشون در همه يه خورده چون ايشون تنها پسر هستن و پدر و مادرشون سالخوردن و ايشون الان كناره مادرشونن تا پدر نيستن..من هم قبول كردم و شرايطرو درك كردم..از اون زمان تا حالا يه ماه گزشته..و تصميم گرفتم هيچى نگم و دركشون كنم تا اون موقعى كه خودشون بگن و عجول نباشم..امروز بهم گفتن نزديكاى دوماه ديگه اسباب كشى دارن..و اين حرفو بدون منظور و مثه اطلاعات روزانه گفتن....نميخام نادونى كنم ولى احساس ميكنم همش درگيره كاراى خانوادن و تصميم براى زندگي شخصيشون درجه ى بعدى هست...امروز عكس العمله خاصى نشون ندادم و تازه تحسينشون كردم كه كناره مادرن ..اين اقا بسيار متين اروم هستن و ابدا عجول نيستن حتى حرف زدنشونم ارومه و بي استرس..باز عجله نكنم و چيزى نگم؟؟؟الان كاره درست چيه..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زمان نامزدى

الان حس من جورى هست كه يه زره هم كاش به من و خودش فكر ميكرد و رابطمون ولى ميدونم از عمد نيست و دغدغه داره و همه چي پيچيدس....من عجولم ميدونم ميخام اد بلاتكليفى در بيام حس ميكنم هى عقب ميوفته..ميخام يه تصميمه درست و منطقى بگيرم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط khazan نمایش پست ها
    سلام دوستان من توى پست قبليم گفتم كه نامزدى ما عقب افتاده و( و جواب اقاى فرخ خيلى بهم كمك كرد ) اون اقا الان كار دارن و پدرشون مسافرته..و بهم گفتن كه اوضاع كارى و خانوادگيشون در همه يه خورده چون ايشون تنها پسر هستن و پدر و مادرشون سالخوردن و ايشون الان كناره مادرشونن تا پدر نيستن..من هم قبول كردم و شرايطرو درك كردم..از اون زمان تا حالا يه ماه گزشته..و تصميم گرفتم هيچى نگم و دركشون كنم تا اون موقعى كه خودشون بگن و عجول نباشم..امروز بهم گفتن نزديكاى دوماه ديگه اسباب كشى دارن..و اين حرفو بدون منظور و مثه اطلاعات روزانه گفتن....نميخام نادونى كنم ولى احساس ميكنم همش درگيره كاراى خانوادن و تصميم براى زندگي شخصيشون درجه ى بعدى هست...امروز عكس العمله خاصى نشون ندادم و تازه تحسينشون كردم كه كناره مادرن ..اين اقا بسيار متين اروم هستن و ابدا عجول نيستن حتى حرف زدنشونم ارومه و بي استرس..باز عجله نكنم و چيزى نگم؟؟؟الان كاره درست چيه..
    به هر حال در زندگی اتفاقاتی میفته که باید درکشون کرد و شاید دور از دسترس ما هم باشن

وقتی نگاه کنید مبینید ایشون هم در این مورد دخالتی نداره و یک کاره که پیش اومده

بهتره از همین امروز تمرین صبر و تحمل داشتن رو داشته باشید چون در طول زندگی بسیار بهش نیاز خواهید داشت
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14270
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون..حتما از نظرتون استفاده ميكنم..در ضمن روزتون مبارك

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد