نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: سردی در رفتار دوستم

1622
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سردی در رفتار دوستم

سلام خدمت همه دوستان عزیز : ) همینجوری داشتم بیکاری گشت میزدم تو نت اینجارو پیدا کردم خوندم دیدم بد جاییم نیست گفتم بهتره این موضوع از چن تا امثال شما بپرسم

ینی میخام شما خودتون بزارید جای من ببینم اگه شما بودید چ تصمیمی میگرفتید :::

من رهبر یکی از تیم های امنیتی هستم حالا بماند شاید چن نفر بشناسن برا من بد شه و اینکه طبیعتا در فضای مجازی کم کشته مرده نداریم بیرون از فضای مجازی با شرکت ها ارگان های مختلفی

کار میکنم پس از نظر اجتماعی فکر نکنم چیزی کم باشه حالا با همه اینا مشکل من ی چیزه 1 سال نیم با ی نفر هستم قول قرار عهد ازدواج همه چی بستیم خلاصش

شما فکر کنید من باشید و با ی دختر باشید بعد اولا فوق العاده ی تو بعضی کارا لجبازی با ی دوستایی ( :/ خاک بر سر جامعه ) بگرده بیرون بره شما دوس نداشته باشی ولی کارشو انجام بده

قبلا تو طول روز برا شما 15 ساعت وقت میزاشت الان کمتر از 4.5 ساعت یهو سرد بشه یهو بی حوصله بشه یهو بی عصاب بشه تا الان 4 بار داشت رابطه ب هم میخورد ک با چنگ دندون حفظ کردم

این رابطه ولی مثلا همین امروز من سرکار بودم رفت کتابخونه با همون ( خاک برسرهای جامعه دوستاش ) بعد از اونجا یهو کافی شاپ خلاصه بعد اومدنشم ک کلا سرد بی حوصله ینی ی جورایی

خودم اینجوری بنظرم میرسه که مثلا داره خودشو از من دور میکنه حالا اونایی ک دخترن این چیزارو بهتر میدونن کمک کنن بگن چ نوع خاکی بریزم تو سرم :/ اون داشایی هم ک این اتفاق براشون افتاده

میدونن چ باید کرد ی کمک کنن خیلی مهمه : (

2. کاربران زیر از Mr.z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عشق

: |||||||||||||||||||||||||||| مرسی بابت این همه پاسخگویی و راهنمایی :/

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود دوست عزیز خیلی خوش اومدین صبور باشید دوستان ببینند و بررسی بهتون پاسخ بدن .
    و مشاورین عزیز درخدمتتونن وبچه های انجمنم حرفی و دانشی دراین مورد داشته باشند کمک میکنند .
    دقیقا خداییش من از نوع نوشتنت وشرح حال موضوع چیزی درست دستم نیومد جز اینکه با ایشون عهد بستین یکساله و یهو دارن سرد واین ماجرا شده خب دلیلش از نظر خودت چیه؟ چ عملی باعث شده اطرافیان دوستاش چی چطورن ؟ دراین یکسال روابطتون درچ سطحی بوده خانواده ها درجریانند واقدامی برای ازدواج بوده یا بین خودتون فقط مطرح بوده ؟ خیلی گنگ توضیح دادید ممنون میشم روانتر وخلاصه تر بگید اصل قضیه رو تا بیتونیم درست راهنمایی کنیم

5. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خب خلاصش کردم دیگه :/ بوده خانواده ها ک کامل خبر دارن قرارم شد بعد از جور شدن کادری شدن من تو شغلم ی کارایی هم بکنیم ::: اینجا نمیشه بگم دوستاش چطورن :/ اخه ی دختری کسی بخونه بده

دوستاش ولگرد با صدتاپسر بیرون برو ببخشیدا لاس بزن عشق حال کن اینجورین ولی من اینو با هزار زور نزاشتم یکیشه مثل اینا دلیلش من نمیدونم ولی حس میکنم زده شده دلیل زده شدنشو نمیدونم

این لجبازیش ی نوعش بود ک گفتم کاراش بعضی حرفاش و ... باعث اذیت شدنم شده درستم میگه نمیشه الان موندم بزنم همه چی تموم کنم یا راه دیگه ای داره ک من نمیدونم دیگه : (

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

یه کم یواشتر بنویس از بس تند نوشتی من هیچی نفهمیدم

همش گفتی خاک بر سر خاک بر سر خخخخخخخخخ

شما سعی کن یه نفرو پیدا کنی که به تیپ خودت بیاد از این خاک بر سرا به درد شما نمیخوره

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.دوست عزیز.

با متنی که من خوندم.احساس میکنم معشوقه شما سن کمی دارن و شما اولین جنس مخالف زندگیش بودید.
    ایشون بعد از گذشتن مدتی که گفتید احساس کرده از هم سن های خودش جا مونده(البته به تصور ایشون)و حالا داره سعی میکنه مث اونا بشه و از اونجایی هم که هیچ تعهد شرعی و قانونی به شما نداره در برابر شما مقاومت میکنه.
    تجربه ثابت کرده این منوال به جدایی ختم خواهد شد.
    و دست و پا زدن شما برای حفظ این رابطه بی فایده هست.
    لپ مطلب ایشون از شما سیر شده دنبال کشفهای جدید هست.
    به زودی از چشمشون میوفتید.

بهتره تا بیشتر از این آسیب ندیدید تکلیف رو ی سره کنید.

موفق باشید

9. کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام برادر
    اخه شما آدم به این فهم و کمالات نمیدونی باصحبت کردن خیلی راحت ازاین سردرگمی و تردیدها راحت میشی
    بشین باهاش حرف بزن، ببین مشکلش چیه و چه تصمیمی داره و چرا این رفتارها را نسبت بهت داره
    دقیقا همین حرفایی ک اینجا زدی را به خودش بزن
    با زبون خوش مثه ی دوست باهاش حرف بزن ببین مزه دهنش چیه خخخخ

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردی در رفتار دوستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.z نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز : ) همینجوری داشتم بیکاری گشت میزدم تو نت اینجارو پیدا کردم خوندم دیدم بد جاییم نیست گفتم بهتره این موضوع از چن تا امثال شما بپرسم
    ینی میخام شما خودتون بزارید جای من ببینم اگه شما بودید چ تصمیمی میگرفتید :::
    من رهبر یکی از تیم های امنیتی هستم حالا بماند شاید چن نفر بشناسن برا من بد شه و اینکه طبیعتا در فضای مجازی کم کشته مرده نداریم بیرون از فضای مجازی با شرکت ها ارگان های مختلفی
    کار میکنم پس از نظر اجتماعی فکر نکنم چیزی کم باشه حالا با همه اینا مشکل من ی چیزه 1 سال نیم با ی نفر هستم قول قرار عهد ازدواج همه چی بستیم خلاصش
    شما فکر کنید من باشید و با ی دختر باشید بعد اولا فوق العاده ی تو بعضی کارا لجبازی با ی دوستایی ( :/ خاک بر سر جامعه ) بگرده بیرون بره شما دوس نداشته باشی ولی کارشو انجام بده
    قبلا تو طول روز برا شما 15 ساعت وقت میزاشت الان کمتر از 4.5 ساعت یهو سرد بشه یهو بی حوصله بشه یهو بی عصاب بشه تا الان 4 بار داشت رابطه ب هم میخورد ک با چنگ دندون حفظ کردم
    این رابطه ولی مثلا همین امروز من سرکار بودم رفت کتابخونه با همون ( خاک برسرهای جامعه دوستاش ) بعد از اونجا یهو کافی شاپ خلاصه بعد اومدنشم ک کلا سرد بی حوصله ینی ی جورایی
    خودم اینجوری بنظرم میرسه که مثلا داره خودشو از من دور میکنه حالا اونایی ک دخترن این چیزارو بهتر میدونن کمک کنن بگن چ نوع خاکی بریزم تو سرم :/ اون داشایی هم ک این اتفاق براشون افتاده
    میدونن چ باید کرد ی کمک کنن خیلی مهمه : (
    بهتره خودتون رو گول نزنید

وقتی به شما علاقه ای نداره و یا بهتر بگم علاقه اش از بین رفته پس نمیتونید با چنگ و دندون نگهش دارید

بهتره رابطه رو کات کنید و محترمانه ازش خارج بشید

گاهی زمان میتونه نتایجی رو بهتون نشون بده که ایا این رابطه خیلی وقته از بین رفته و فقط بخاطر شماست که ادامه پیدا کرده ؟

و یا اینکه به شما علاقه داره و این دور شدن باعث شده روی ایشون اثرگذار باشه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.دوست عزیز.

با متنی که من خوندم.احساس میکنم معشوقه شما سن کمی دارن و شما اولین جنس مخالف زندگیش بودید.
    ایشون بعد از گذشتن مدتی که گفتید احساس کرده از هم سن های خودش جا مونده(البته به تصور ایشون)و حالا داره سعی میکنه مث اونا بشه و از اونجایی هم که هیچ تعهد شرعی و قانونی به شما نداره در برابر شما مقاومت میکنه.
    تجربه ثابت کرده این منوال به جدایی ختم خواهد شد.
    و دست و پا زدن شما برای حفظ این رابطه بی فایده هست.
    لپ مطلب ایشون از شما سیر شده دنبال کشفهای جدید هست.
    به زودی از چشمشون میوفتید.

بهتره تا بیشتر از این آسیب ندیدید تکلیف رو ی سره کنید.

موفق باشید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sr1494

سلام :/ برادر دم یو گرم حرفت خیلی خوب بود اولا من چن وقت نتم قط شد تازه جوابای شمارو دیدم

: ( اخ گفتی چن بار خاست جداشه نزاشتم ک : ((( دمت جیز حرفات مخمو گیرپاچ کرد ممنون : (

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

fateme.68

سلام فاطمه خانم خب نشستم باهاش حرف زدم همه چیو بیشتر از اینایی ک اینجا گفتمو ب اش گفتم

ولی فقط یا گفته نمیدونم یا کلا پیچونده بحثو همین : ((((((((((((((

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ::: بیشتر بخاطر اینکه من داغون نشم فک کنم مونده یا اینکه بخاطر اسرارای من در کل امروز همین ی ساعت پیش گفتم برو با خودت کنار بیا تکلیفتو روشن کن هر وقت خاستی

همه چی مث قدیم شه بیا خدافظی کردیم همین ی ساعت پیش : (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد