نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ترس از گذشته بد

1080
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15655
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از گذشته بد

با سلام و ضمن عرض خسته نباشید
    اینجانب دختری 23 ساله هستم که در نوجوانی ام با پسران زیادی از طریق اینترنت دوست بودم و بدلیل اینکه در سن حساسی بودم و از نظر عاطفی از طریق والدینم پشتیبانی نمیشدم به این اشخاص وابسته میشدم. با اقایی در یکی از شهرهای دور شمال اشنا شدم و چندبار به شهر ما امد و همدیگر را ملاقات کردیم. بالاخره روابطمان قطع شد البته با کشمکش های فراوان و مزاحمت های بسیار و تهدید ها و ...، سپس با اقایی در تبریز در ارتباط بودم فقط در حد تلفنی(سال85) با ایشان هم روابطم قطع کردم .
    کم کم بزرگ شدم و اماده کنکور و هر دفعه با اقایان زیادی در ارتباط بودم و احساس زرنگی و باکلاسی بهم دست میداد . در زمان کنکورم با اقایی از طریق مزاحم تلفنی اشنا شدم که مشکل شدید روحی روانی داشت که من احمق در نهایت سادگی حتی نشانی منزل و تلفن منزل و حتی تلفن همراه دائم مادرم را هم در اختیار این اقایان میگذاشتم ، تا سال 90 و 91 و ... مداوم ادمهایی عجیب و غریب به منزل ما زنگ میزدند به شماره مادرم و مزاحمت های پی در پی و پیامک های تهدیدامیز و من بشدت گوشه گیر و ترسو و فوق العاده کم اعتمادبنفس شدم حتی در خیابان میترسم انهارا ببینم.
    اقای مزاحم تلفنی که مشکل روانی داشت مرا تهدید به اسیدپاشی کرد و اکنون بعد از 5 سال گذشت ماجرا و تهدید او من هنوز وحشت دیدن ایشان را در خیابان دارم.
    جدیدا نزدیک به دو ماه است که بنده متوجه مزاحمت های تلفنی از یک شخص شده ام که به شماره همراه مادرم پیام میدهد و اطلاعات مرا مینویسد . از طریق برنامه های اجتماعی توانستم بفهمم که این شخص همان اقای تبریزی میباشد و بعد از گذشت 9 سال هنوز شماره مرا ذخیره کرده و مزاحم من می شود.
    من تمام روابط و دوستی هایم و کارهایم و اشخاصی که با انها در ارتباط بودم را برای نامزدم گفتم ، او مرا با تمام اشتباهاتم پذیرفت و پشتم ایستاد اما الان که تازه چند هفته است عقد کرده ام نمیخواهم زندگی ام از هم بپاشد و یا ناراحتی پیش بیایید و برای همسرم تعریف کنم که چه اتفاقی افتاده و مزاحمان گذشته ام هنوز هم مزاحمم میشوند.
    چه کنم ؟!
    چگونه با این اقای مزاحم که بعد از این همه سال هنوز مزاحم من است برخورد کنم ؟
    ایا شخصا اقدام کنم؟
    ایا باید تهدیدش کنم؟
    به همسرم بگویم یا نه؟
    مادرم شخص قابل اطمینانی نیست و برایم مادری نکرده ، بنده شخصی پر از عقده و خشم و عصبی و فوق العاده ترسو و بی عرضه ایی هستم ، نگرانم مادرم پاسخگوی پیامک ها و تماس های تلفنی این مزاحم باشد و اوضاع بدتر شود.
    من تازه به ارامش نسبی رسیده بودم اما وجود این مزاحم افکارم را بهم ریخته و شبانه روز بشدت وهم و گریه میکنم .
    من واقعا درمانده شدم.

ممنون از شما ، بیصبرانه منتظر پاسختان هستم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از مزاحم و گذشته بد و بهم خوردن زندگی ام

سلام.
    حتما براتون زندگی سخت شده با این تفکرات.
    سختی های شما برای من قابل لمس هست.و درکتون میکنم اما الان در این زمان که نامزد دارید اصلا نباید به گذشته تون فکر کنید.چون گذشته خیلی واضحی ندارید.
    به هر حال چند نکته رو دقت کنید.
    اول اینکه نباید ارتباط های قبل تون رو با نامزدتون در میون میذاشتید.این صداقت نیست.
    دوم اینکه در مورد مادرتون هر چقدر هم بد و بد خواه شما ، نباید پشت سرش اینجوری حرف بزنید.حتما سختی هایی رو متحمل شدید از سمت ایشون اما این مجوزی صادر نمیکنه که ازش بد گویی کنید.
    سوم هم اینکه خط خودتون رو عوض کنید و مطمئن باشید که اگر از روابط قبل تون پشیمون هستید خدا آبروی شما رو نمیریزه و زندگیتون رو خراب نمیکنه.البته اگر واقعا پشیمون از کار های قبلیتون باشید.

3. 3 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام ، عزیزم نگران چی هستی؟؟؟؟ این ک نگرانی نداره گلم، نمیگم ک کار اشتباهی کردی ک ب نامزدت گفتی بهر حال ممکن بود دیر یا زود بفهمن. پس این بهترین کاره ممکنه بود ک شما انجام دادین. خط موبایلتونو عوض کنین. و روز ب روز به نامزدتون اعتماد و اطمینان بیشتری بدین ک از کار گذشته تون پشیمان هستین و دیگه دنبال همچین مسائلی نمیرین. اعتماد واسه آقایون خیلی مهمه که به شریک زندگیشون اعتماد داشته باشن. شما هم همین کارو انجام بدین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

5. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به مشاور خوش آمدید -اول اینو بدونید خربزه ایی که خوردید باید پای لغزش بنشینید خانم جان - این آش رو خودتون پختید و بادستان خودتون وارد زندگیتون کردید بهرحال ازاشتباهاتتوت دست کشیده و توبه کردید و الانم متاهل هستید - همونجور که همسرتون شمارو پذیرفتن واعتماد شما هم جواب اعتمادشون رو بدید و محکم باشید و خودتون رو باور کنید این تعاریف رو از خودتون بریزید دور که بی عرضه ام و....
    الان باتوجه به مشکل روانی اون اقا فرمودید فقط ایشون عقده دارند گرنه دراین مدت زمان نه ساله کاری میکردند اینجورادما فقط خودشون رو تخلیه میکنند هراس نداشته باشید شما با همسرتون صادق بودید اگز خط تلفنهای قبلی خودتو رو معدوم کردید سعی کنید با ترفندی خط مادرتون رو هم ازش بگیرید نه با زور و یا طوری شک کنند جوری که بدش بشما میتونید مسدودش کنید یا خاموش یا هم اگر خواستار پی گیری و مطمئنید درشبکه های اجتماعی این شخص هستند ویا ای پی ودرارتباط هستین راحت از طریق پلیس فتا پی گیری میشوند دراین مورد تخصص بنده هست درخدمتتونم ردیابیشون رو یا ازهمین خط تلفنشون دوسوت براتون امار و محل زندگیشون رو درمیارند و اقدام قانونی میکنند ولی باین کار ممکنه دردسرهای جدید وارد زندگیتون بشه بهرحال .
    اگرم نه همون خط تلفن رومعدوم کنید توصیه کلی من همون خط تلفن و ادرس روعوض کنید و بفکر زندگیتون باشید و درزمان حال زندگی کنید درمورد نگرانی وچون مادرتون دایمی هست میتونید کاری رو گفتم انجام بدید یا بقول دوستمون فراموشش و به زندگیتون برسید مزاحم ها افکار مریضی دارند خسته شده ودست میکشند بازم موردی هست و میخایین اضافه کنید من درخدمتتونم
    ویرایش توسط Dr . Security : 05-02-2015 در ساعت 11:12 AM

7. 2 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

والدینتونم بده بد باشن شک نکنین بهتر از هر کسی هستن، سعی کن بیشتر باهاشون در ارتباط باش . تو اونا رو بفهم و درکشون کن، شک ندارم کم کم خودشون به سمتتون میان. باشون رابطه ی گرم برقرار کن حتما جواب میده
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

9. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر تلفن همراه داره بزار اینجا زنگ میزنیم جرش میدیم

11. 2 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    اگر تلفن همراه داره بزار اینجا زنگ میزنیم جرش میدیم

13. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

مزاحم داشتن ریینگ بوکس یا کشتی کج نیست که احتیاج به تهدید یا مقابله به مثل داشته باشه...فقط جواب مزاحم رو نده چه زنگ چه اس خودش خسته میشه و میره...این بهترین شیوه برخورده نیاز به کش دادن ماجرا نیست.خیلی هم کش داشت شمارتو عوض کن
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

15. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamoradi نمایش پست ها
    با سلام و ضمن عرض خسته نباشید
    اینجانب دختری 23 ساله هستم که در نوجوانی ام با پسران زیادی از طریق اینترنت دوست بودم و بدلیل اینکه در سن حساسی بودم و از نظر عاطفی از طریق والدینم پشتیبانی نمیشدم به این اشخاص وابسته میشدم. با اقایی در یکی از شهرهای دور شمال اشنا شدم و چندبار به شهر ما امد و همدیگر را ملاقات کردیم. بالاخره روابطمان قطع شد البته با کشمکش های فراوان و مزاحمت های بسیار و تهدید ها و ...، سپس با اقایی در تبریز در ارتباط بودم فقط در حد تلفنی(سال85) با ایشان هم روابطم قطع کردم .
    کم کم بزرگ شدم و اماده کنکور و هر دفعه با اقایان زیادی در ارتباط بودم و احساس زرنگی و باکلاسی بهم دست میداد . در زمان کنکورم با اقایی از طریق مزاحم تلفنی اشنا شدم که مشکل شدید روحی روانی داشت که من احمق در نهایت سادگی حتی نشانی منزل و تلفن منزل و حتی تلفن همراه دائم مادرم را هم در اختیار این اقایان میگذاشتم ، تا سال 90 و 91 و ... مداوم ادمهایی عجیب و غریب به منزل ما زنگ میزدند به شماره مادرم و مزاحمت های پی در پی و پیامک های تهدیدامیز و من بشدت گوشه گیر و ترسو و فوق العاده کم اعتمادبنفس شدم حتی در خیابان میترسم انهارا ببینم.
    اقای مزاحم تلفنی که مشکل روانی داشت مرا تهدید به اسیدپاشی کرد و اکنون بعد از 5 سال گذشت ماجرا و تهدید او من هنوز وحشت دیدن ایشان را در خیابان دارم.
    جدیدا نزدیک به دو ماه است که بنده متوجه مزاحمت های تلفنی از یک شخص شده ام که به شماره همراه مادرم پیام میدهد و اطلاعات مرا مینویسد . از طریق برنامه های اجتماعی توانستم بفهمم که این شخص همان اقای تبریزی میباشد و بعد از گذشت 9 سال هنوز شماره مرا ذخیره کرده و مزاحم من می شود.
    من تمام روابط و دوستی هایم و کارهایم و اشخاصی که با انها در ارتباط بودم را برای نامزدم گفتم ، او مرا با تمام اشتباهاتم پذیرفت و پشتم ایستاد اما الان که تازه چند هفته است عقد کرده ام نمیخواهم زندگی ام از هم بپاشد و یا ناراحتی پیش بیایید و برای همسرم تعریف کنم که چه اتفاقی افتاده و مزاحمان گذشته ام هنوز هم مزاحمم میشوند.
    چه کنم ؟!
    چگونه با این اقای مزاحم که بعد از این همه سال هنوز مزاحم من است برخورد کنم ؟
    ایا شخصا اقدام کنم؟
    ایا باید تهدیدش کنم؟
    به همسرم بگویم یا نه؟
    مادرم شخص قابل اطمینانی نیست و برایم مادری نکرده ، بنده شخصی پر از عقده و خشم و عصبی و فوق العاده ترسو و بی عرضه ایی هستم ، نگرانم مادرم پاسخگوی پیامک ها و تماس های تلفنی این مزاحم باشد و اوضاع بدتر شود.
    من تازه به ارامش نسبی رسیده بودم اما وجود این مزاحم افکارم را بهم ریخته و شبانه روز بشدت وهم و گریه میکنم .
    من واقعا درمانده شدم.

ممنون از شما ، بیصبرانه منتظر پاسختان هستم.
    همونطور که دوستان گفتند ما هم تاکید میکنیم گفتن خاطرات تاریخ مصرف گذشته برای شما هیچ سودی نداره

و در اولین فرصت تمام راه های ارتباطی خودتون رو قطع کنید ... خصوصا" در مورد سیم کارت که میتونه از این راه ارامش شما رو به هم بزنه

در ضمن برای رهایی خودتون از این حالت ها و مشکلات گذشته باید مشاوره ای حضوری داشته باشید

تا با رفتاردرمانی بتونید از این حالت خارج بشید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

17. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم سیم کارتتو عوض کن واگر ادرس خونتون را هم مزاحمات میدونند به پلیس 110 اطلاع بده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد