نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل باهمسرم

1010
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    396
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل باهمسرم

سلام من دارای دوفرزند هستم وبه مدت بیست سال است که ازدواج کردم از اول زندگی هیچی نداشتم ولی الان شکرخدا خونه یزنتدگی خوبی دارم ولی شوهرم همش فحش مرده میده به باباو کل خونوادم اصلا اجتماعی نیست نمیدونم چیکارکنم ننگ روی کسی میزاره حتی به مامانم دخترم 18سالشه حتی به دخترم هم این حرف ها را میزند واسه زندگی وبچه هام تحمل کردم ولی دیگه نمیتونم خرجی هم نمیاره همش سر پول بامن دعوا میکنه همش به من میگهدیوونه خواهشا منو راهنمایی کنید خسته شدم همه ی مسئولیت های زندگی باخودمه خدا هم جواب منو نمیده قرآنی جواب منو بدید وبگید چیکـــآر کنم

2. 2 کاربران زیر از fatemeh1374fatemeh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل باهمسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1374fatemeh نمایش پست ها
    سلام من دارای دوفرزند هستم وبه مدت بیست سال است که ازدواج کردم از اول زندگی هیچی نداشتم ولی الان شکرخدا خونه یزنتدگی خوبی دارم ولی شوهرم همش فحش مرده میده به باباو کل خونوادم اصلا اجتماعی نیست نمیدونم چیکارکنم ننگ روی کسی میزاره حتی به مامانم دخترم 18سالشه حتی به دخترم هم این حرف ها را میزند واسه زندگی وبچه هام تحمل کردم ولی دیگه نمیتونم خرجی هم نمیاره همش سر پول بامن دعوا میکنه همش به من میگهدیوونه خواهشا منو راهنمایی کنید خسته شدم همه ی مسئولیت های زندگی باخودمه خدا هم جواب منو نمیده قرآنی جواب منو بدید وبگید چیکـــآر کنم
    باسلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم . و اما سؤالاتی که من ازتون برای روشنتر شدن موضوع دارم اینه که :
    لطفا سن خودتون و همسرتون رو بیان کنید
    شغل هر کدام از شما چیه؟
    آیا شوهرتون از ابتدای ازدواج نیز این خصائص رو داشت؟ آیا از ابتدا نیز رابطه ی خوبی با خانواده ی شما نداشت و بهشون توهین میکرد؟ علت این توهیناشون چیه؟
    روابط زناشوییتون چطوره؟
    گفتین صاحب دو فرزند هستید، یکی دختر 18 ساله و دیگری ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد