نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ازدواج با زن مطلقه

1374
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    399
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post ازدواج با زن مطلقه

اینجانب حدود یک ماه است که با یک زن 33 ساله به مدت 1 سال صیغه محرمیت خواندم . و خودم 20 سال دارم . همسرم دو فرزن دارد یک پسر 13 ساله و یک دختر 7 ساله . و الان از خوانواده ام جدا شدم و به پدرم گفتم و پدرم در شیبور کرد و آبروی مرا جلو تمام فامیل برد و همه مرا سر زبان انداخت . و این ترم دانشگاه پیام نور شیراز قبول شدم و به علت مشکلات پیش امده نتوانستم ثبت نامکنم که تنبلی از خودم بود و بس . دوست دارم با این بنده خدا تا چند سال باشم چون پیش او ارامش دارم تا به یه مقصد معلوم مثل لیساتس برسم و بعد از او جدا بشوم اما این یک خود خواهیست . و از طرفی نمیتوانم تمام عمر را با او باشم . در ضم شوهرشان هم فوت نمودند . از طرفی همسسرم هم میگوید چند سال دیگر همه شما میروید هم دخترم هم تو و هم پسرم و من باید در ان موقع که کسی را داشته باشم و ان موقع اول پیری من است باید تنهای تنها بمانم . از شما خواستارم تابا توضیح مختصری که دادم برای من یک تصمیم بگیرید که هیچ سیخی نسوزد و یک تصمیم درست بگیرم .

2. کاربران زیر از mehdishekouhi01 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46
    تشکـر
    391
    تشکر شده 145 بار در 81 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمکم کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdishekouhi01 نمایش پست ها
    اینجانب حدود یک ماه است که با یک زن 33 ساله به مدت 1 سال صیغه محرمیت خواندم . و خودم 20 سال دارم . همسرم دو فرزن دارد یک پسر 13 ساله و یک دختر 7 ساله . و الان از خوانواده ام جدا شدم و به پدرم گفتم و پدرم در شیبور کرد و آبروی مرا جلو تمام فامیل برد و همه مرا سر زبان انداخت . و این ترم دانشگاه پیام نور شیراز قبول شدم و به علت مشکلات پیش امده نتوانستم ثبت نامکنم که تنبلی از خودم بود و بس . دوست دارم با این بنده خدا تا چند سال باشم چون پیش او ارامش دارم تا به یه مقصد معلوم مثل لیساتس برسم و بعد از او جدا بشوم اما این یک خود خواهیست . و از طرفی نمیتوانم تمام عمر را با او باشم . در ضم شوهرشان هم فوت نمودند . از طرفی همسسرم هم میگوید چند سال دیگر همه شما میروید هم دخترم هم تو و هم پسرم و من باید در ان موقع که کسی را داشته باشم و ان موقع اول پیری من است باید تنهای تنها بمانم . از شما خواستارم تابا توضیح مختصری که دادم برای من یک تصمیم بگیرید که هیچ سیخی نسوزد و یک تصمیم درست بگیرم .
    سلام
    به مشاور خوش اومدین
    قبل از ادامه ی بحث یه سؤال خواستم بپرسم:
    شغل شما و ایشون چیه؟
    برنامه ی شما برای آینده ی زندگی خودتون چیه؟
    و اینکه گفتید از خانواده تون جدا شدید یعنی منزل مستقلی رو تهیه کردین؟
    وو اگر جواب سؤال بالا درباره ی منزل مثبت هست آیا شرایط مالی تون مناسب بوده که تونستید یک منزل مستقل تهیه کنید یا تحت حمایت مالی پدرتون هستید؟ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد