نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: از خواستگارم خوشم نمی آید

1296
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از خواستگارم خوشم نمی آید

با سلام
    دختری 23 ساله هستم،یکسال پیش آقایی در دانشگاه ازمن خواستگاری کردند و من به علت نداشتن کار به ایشون جواب رد دادم من وایشون هردو از خانواده ای مذهبی هستیم،شماره من توسط واسط بین منو ایشون به ایشون داده شد و گاهی پیام میدادند به من که دنبال کار هستند،من دوسه بار در حد آشنایی های اولیه با ایشون حرف زدم توی این یکسال،و الان ایشون کار پیدا کردند و اومدند خواستگاری اما من به شدت سردرگمم،این آقا خیلی پرحرف و به نوعی پررو هستند طوریکه در خواستگاری جواب هرسوال پدر منرو یکساعت حرف میزدند و از برنامه هاشون می‌گفتند و این منو خانوادم رو آزار میده،ایشون همچنین خیلی از من سوال میپرسن، مثلا برادر بزرگ من به علت اختلافات خانوادگی توی خواستگاری من نبود،ایشون چندین بار ازمن پرسیدند که برادرتون برای من سوال هست،من گفتم به وقتش توضیح میدم اما ایشون با سوال پرسیدناش کلافم کرد و بالاخره بهش گفتم داستان زندگی برادرم رو حالا خواهرم میگه این پسر پررو بی ادب هست که انقدر ازت پرسیده،حالم واقعا بده،من یک مشکل دیگم اینه که وقتی با این آقا هستم ازش خوشم نمیاد،سردرگمم،چیکار کنم،ایشون مدعی هست که خیلی به من علاقه داره،دوستانش میگن پسر خیلی خوبی هست،فعال و شاگرد اوله توی دانشگاه و یکسال به شدت زحمت کشید تا کار پیدا کنه برای خواستگاری اومدن،اما الان این اعتماد به نفس بالاش و پرحرفی و پرروییش برای من مساله شده
    ویرایش توسط شکوفه بهار : 05-04-2015 در ساعت 12:27 AM

2. کاربران زیر از شکوفه بهار بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : سردرگمی قبل از ازدواج

سلام

وقتی ازش خوشتون نمیاد مسئله خیلی شفافه ، راحت بهش بگین که خوشم نیومده و ردش کنین تا هم وقت خودتون گرفته نشه هم ایشون .

این بخشی از اخلاق وشخصیت ایشونه قرار هم نیست در آینده تغییر کنه ، پس انتظار خاصی هم نباید در آینده داشت

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اما من همش با خودم میگم شاید باید به خودم فرصت بدم شاید احساسم به مرور زمان تغییر کنه.البته منظورم توی همین روند آشنایی قبل از ازدواج هست،چون بیشترین این خوش نیومدن به خاطر ظاهرشون هست،اما من باوجود اینکه آدم ظاهربینی هستم اما معتقدم که نبابد به خاطر ظاهر کسیرو رد کرد،هرچند الآن بخاطر قصیه پررویی و سوالاشون درمورد برادرم ناراحتم ازشون

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شکوفه بهار نمایش پست ها
    اما من همش با خودم میگم شاید باید به خودم فرصت بدم شاید احساسم به مرور زمان تغییر کنه.البته منظورم توی همین روند آشنایی قبل از ازدواج هست،چون بیشترین این خوش نیومدن به خاطر ظاهرشون هست،اما من باوجود اینکه آدم ظاهربینی هستم اما معتقدم که نبابد به خاطر ظاهر کسیرو رد کرد،هرچند الآن بخاطر قصیه پررویی و سوالاشون درمورد برادرم ناراحتم ازشون
    پله اول در ازدواج به دل هم نشستنه

ولی در مورد خانم ها واقعیتی هست که خودتون در پست دومی تکرارش کردید و اونم اینه که وابستگی ایجاد کردید

شما و خانواده تون در هیچ مورد نتونستید با ایشون به توافق برسید و الان شما خیلی راحت در مورد اینکه ممکنه اشتباه کرده باشید

و بهتره بهش وقت بدید صحبت میکنید ... اتفاقا" دخترها در این موارد ظاهر بین هستند و به جای اینکه به نشانه های اطرافشون دقت بیشتری کنن

با احساسات و عواطفشون تصمیم گیری میکنن ...

بهتره با خانواده خودتون مشورت کنید و نظرشون رو در این مورد بدونید چون ایشون یک خصوصیت فضولی دارن که به چیزهایی که بهشون مربوط نیست وارد میشوند

پس به نشونه ها توجه کنید چون این نشانه ها میتونه خبر از رفتارهایی در اینده بده

7. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15627
    تشکـر
    64
    تشکر شده 158 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    9

دخترا باکسی ازدواج میکنن که واقعا بهش علاقه داشته باشن و یا اینکه موردتایید خانواده باشه اما اینکه شما میگی خوشم ازش نمیاد وهمینطور خانوادت تاییدش نکردن پس هیچ اجباری وجود نداره شما ادامه بدید چون باعث میشه شما فقط بهش وابسته بشید وقطعا توی زندگی مشترک با مشکل مواجهه شید
    امضای ایشان
    دل میبندیم به یک حباب بعد دل دل میکنیم که نترکد

9. 2 کاربران زیر از رزسیاه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اما من نگفتم در هیچ موردی با ایشون به توافق نرسیدیم، ایشون وضعیت خانواده اش و اخلاقیاتش تقریبا به جز اعتماد به نفس بالا و پرحرفیش برای من قابل قبول بوده تا امروز،میخوام ببینم این مساله چقدر اهمیت داره،همچنین آیا ظاهر عادی میشه؟؟؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

ادم وقتی خاستگارای دیگه رو داره مگه مجبوره اینو انتخاب کنه
    خب خیلی واضح شما نمیتونید با این پرحرفی ایشون کنار بیاید
    ولی شاید یه دختر دیگه بتونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)