نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اختلاف سن

1226
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سن

با سلام. من پسری هستم 25 ساله که عاشق دختری شدم که 3.5سال از خودم بزرگتره. بینهایت دوسش دارم و عاشقش هستم . تا 2 سال دیگه میتونم شرایط ازدواجم رو فراهم کنم خواستم بدونم با توجه به این اختلاف سن و مخالفت های احتمالی خانواده ها،‌ من باید چیکار کنم؟ ممنون میشم از کمکهاتون.

2. 4 کاربران زیر از ali68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اختلاف سن

من هم دختری هستم که تا حالا سه تا اقایی که از من 4.5 سال ....3.5 سال و یک مورد 8 سال کوچکتر، برام پیش اومده....ولی من نتونستم کنار بیام باش هر سه تاشونم عاشق بودن

اگر دختر خانم مشکلی نداره

چرا که نه....ولی اول خانوادتون رو راضی کنید،چون نظر خانواده شما و محبتشون روی نظر دختر خانم خیلی تاثیر داره اینکه ببینه خانواده ی شمام میخادش براش خوشایند تره

4. 4 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظرم توجه کردن به اختلاف سنی دختر و پسر خوبه ولی دیگه انقد آدم نباید روش حساس باشه ، داداش من شما که میگی عاشق هم هستین تحقیق بکن قشنگ ببین همونیه که با معیارهات جور درمیاد یا نه
    اگه آره که خونوادتو قانع کن از اختلاف سنی چشم پوشی کنن ، چون به نظرم الان اختلاف سنی بیشتر به چشم میاد و گرنه در آینده چه فرقی بین مرد 58 ساله با خانومش که 60 سالش هست وجود داره
    ویرایش توسط bahram.a : 05-05-2015 در ساعت 12:24 PM
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

6. 3 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز...
    نکته مهم اینست که علاوه بر سن شناسنامه ای باید به سن و بلوغ عقلی، اجتماعی، فرهنگی و ظاهر وی نیز توجه کرد. بعضی وقتها دختری ممکن است 3 سال از پسری بزرگتر باشد، اما با نشاط و انرژی است. و علاقمندیها و تمایلات مشترکی با پسر دارد. لذا علاوه بر سن تقویمی، لازمست که به ظاهر ، طرز فکر و نگرش هم توجه عمیق شود....

– نحوه تفکر پسر و دختر ، نسبت به اختلاف سنی در ازدواج ( بزرگتر بودن دختر از پسر)، بسیار مهم است. اگر پسری از همان اول با تردید به بزرگتر بودن خانمش بیندیشد. او آمادگی دارد که بعدا با کنایه اطرافیان به هم بریزد و این مسئله را مرتب به رخ خانمش بکشد. اما در برابر پسری که درگیر این گونه مسائل نیست به سادگی از کنار این مسئله می گذرد. همچنین دختری که به این مسئله (سن زیاد) حساس هست. بعدا هر مسئله را در رابطه اشان به خودش و سن بالایش نسبت می دهد. که این از آسیب پذیریهای چنین ازدواجهایی هست....

– نظر پدر و مادر عروس و داماد هم در این زمینه از آنجا مهم است که ممکن است با سخت گیریهای خودشون منجر شوند که دختر و پسر نظرشان کم کم به هم عوض شود. اگر پسر و دختری به شدت تحت نفوذ والدین خودش هست. معمولا نمی تواند خارج از نظر آنها ، دست به چنین ازدواجی بزند.پس برای داشتن آرامش خیال بعد از ازدواج رضایت خانواده ها خیلی مهم است...
    امضای ایشان

8. 6 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بسیار ممنونم از کمکتون.

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8507
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون خانوم . تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد