نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: بهانه ای برای خواستگاری

1987
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بهانه ای برای خواستگاری

vvv
    ویرایش توسط sepideh72 : 05-16-2015 در ساعت 02:01 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چجوری بیاد خواستگاری کسی نفهمه دوست بودیم؟!

سلام مهم نیست چطور وکجا آشناییت صورت میگیره مهم اینکه دو نفر از همه نظر باهم سنخیت داشته باشن از نظر عقلی فکری عاطفی و ... بعدشم میشه بگید همون تو دانشگاه همو دیدید...
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دوستی مجازی ؟؟اصلا عشق نیست

و کسی نمیشه تو دنیای مجازی اونم 5ماه شناخت

زندگی خوبی نخواهید داشت خیلی رک و راست بهت بگم

خیلی حرفهات بچه گانست. به نظرت بگی تو دانشگاه اشنا شدی خانوادت نمیاد تو دانشگاه تحقیق کنن

یا فک کردی همیشه این راز پنهون میمونه؟؟؟

من از حرفهاتون میفهمم چقد رفتاراتون بچه گانست اون وقت دم از ازدواج میزنید

ازدواج بچه بازی نیستا

از حرفهام ناراحت نشو چون خیلی رک داذم بهت میگم اینده این رابطه خوب نیست

و فک نکنم خانوادت تورو به یه پسر بدن که نه کار داره نه دانشگاه رفته نه سربازی رفته

پوچ پوج

خانوادت هم شک نکن به زودی میقهمن از کجا رابطه شروع شده و بد از بدتر میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام مهم نیست چطور وکجا آشناییت صورت میگیره مهم اینکه دو نفر از همه نظر باهم سنخیت داشته باشن از نظر عقلی فکری عاطفی و ... بعدشم میشه بگید همون تو دانشگاه همو دیدید...

خب این در درجه ی اوله که دو نفر از همه نظر با هم سنخیت داشته باشن ولی بعدشم خانواده ها مهمن و من اصلا دوس ندارم کسی متوجه بشه ما دوست بودیم چون برای آیندمون خوب نیس و ممکنه فکر بدی درموردمون بکنن و هم اینکه اگه بگیم دوست بودیم همون اول ذهنیت بدی براشون بوجود میاد و ممکنه این ذهنیت روی برخورد و انتخابشون تاثیر بذاره

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

دوستی مجازی ؟؟اصلا عشق نیست

و کسی نمیشه تو دنیای مجازی اونم 5ماه شناخت

زندگی خوبی نخواهید داشت خیلی رک و راست بهت بگم

خیلی حرفهات بچه گانست. به نظرت بگی تو دانشگاه اشنا شدی خانوادت نمیاد تو دانشگاه تحقیق کنن

یا فک کردی همیشه این راز پنهون میمونه؟؟؟

من از حرفهاتون میفهمم چقد رفتاراتون بچه گانست اون وقت دم از ازدواج میزنید

ازدواج بچه بازی نیستا

از حرفهام ناراحت نشو چون خیلی رک داذم بهت میگم اینده این رابطه خوب نیست

و فک نکنم خانوادت تورو به یه پسر بدن که نه کار داره نه دانشگاه رفته نه سربازی رفته

پوچ پوج

خانوادت هم شک نکن به زودی میقهمن از کجا رابطه شروع شده و بد از بدتر میشه

متاسفانه یا خوشبختانه حرفتو قبول دارم و اصلا ناراحت نشدم خوشحالم شدم که نظرات منفی هم میشنوم
    منم را بطه ی دوستی رو اصلا قبول ندارم ولی هیچوقتم از خواستگار اومدن خوشم نمیومد چون احساس میکنم دارم از طرف مادر پسر انتخاب میشم نه خودش و یه جورایی به چشم خریدار نگاه میکنن
    من این رابطه رو به قصد ازدواج شروع کردم وا ز اول هم گفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد احساس میکنم حداقل اینطوری از طرف خودش انتخاب شدم نه مادرش
    خی اگر بیان دانشگاه تحقیق کنن مشکلی نداریم چون اون تو دانشگاه خیلی جایگاه خوبی داره و همه دوسش دارن و من هم واقعا یه دفه رفتم دانشگاهشون
    برای شغل هم که میگید همچینم بیکار نیس فعلا شغلش آزاده چون کارت ایان خدمت نداره نتونسته بره تو شرکت کار کنه وگرنه الان لیسانس برق داره و چون کارش خوب بوده چن تا از استاداش بهش پیشنهاد کار دادن و گفتن سربازیشو که رفت بره پیششون استخدام شه
    من فقط امیدوارم این راز پنهان بمونه و کسی متوجه ی دوستیه قبل ازدواجمون نشه البته دوستیه ما فقط واسه آشنایی بوده و نه بیشتر ولی بازم مردم ممکنه هرفکری بکنن
    لطفا شمام واسمون دعا کن که عاقبتمون بخیر شه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببین سپیده جان منم تین حرفت قبول دارم من خودم میگم پسر بپسنده بعد با خانوادش در میون بذاره

ولی نه اینکه تو دنیای مجازی
    تو دنایی مجازی سه هزار نفر میتکنن بگن از شما خوششون میاد

اصلا به پسر تو دنایی واقعی نمیشه اعتماد کرد چه برسه دنیایی مجازی

امیدکارم به حرفم گوش کنی این رابطه رو کنار بذاری
    اگه به این رابطه ادامه بدی شککک ندارم یه روز به حرفم میرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین سپیده جان منم تین حرفت قبول دارم من خودم میگم پسر بپسنده بعد با خانوادش در میون بذاره

ولی نه اینکه تو دنیای مجازی
    تو دنایی مجازی سه هزار نفر میتکنن بگن از شما خوششون میاد

اصلا به پسر تو دنایی واقعی نمیشه اعتماد کرد چه برسه دنیایی مجازی

امیدکارم به حرفم گوش کنی این رابطه رو کنار بذاری
    اگه به این رابطه ادامه بدی شککک ندارم یه روز به حرفم میرسی

عزیزم چرا انقد در مقابل دنیای مجازی جبهه میگیری!
    همون ادمایی که تو دنیای واقعی هستن تو دنیای مجازی هم هستن الان دیگه همه از دنیای مجازی استفاده میکنن
    البته من طفداری نمیکنم و نمیگم خوبه ولی انقدرم بد که شما میگی نیس باد فقط حواست جمع باشه
    من خودم از 17 سالگی تو دنیای مجازی بودم و با خیلی چیزاش و آدماش آشنا هستم
    آدمای بد همه جا وجود دارن هم واقعی و هم مجازی
    گاهی بعضیا با اقوام نزدیکشون ازدواج میکنن ولی بازم به مشکل میخورن پس نباید دنیای مجازی رو ملاک بد بودن آدما قرار داد
    البته ما فقط آشناییمون از طریق اینترنت بود ولی بعدش دیگه اینترنتی نبود چندین دفه همدیگه رو دیدیم و با هم بیرون رفتیم البته طبق موازین شرعی :d

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به مشاو رخوش اومدید - کاری ندارم به قضیه ونحوه اشناییتون و روابطتون چون نمیخاین بحثی باشه وصرف راهکار دیگه ایی اومدین.
    عرض کنم حالا باهمه اوصاف وجوابیهای دوستان وشما چرا اینقد برای ازدواج عجولید ؟
    بهرحال اگر شما دونفر همدیگررو پیدا و ایده ال هستین وفادار بمونید ایشون برن خدمت و وضعیت کاریشون هم مشخص و شما وارد دانشگاه بشید.
    دراین مقطع زمانی ن وضعیت شما مشخصه ن ایشون بصلاح نیست ب این زودی وارد دنیای متاهلی بشید.
    چنانچه ب هرنحو این مسئله صورت رگفت عواقبش متوجه خودتونه- 4ماه مدت بسیار کمی هست برای شناخت حالا من نفی نمیکنم چون شما هرچ دوستان گفتن جواب دادید وایده التون کردید ولی برای ازدواج بهتره عجله نکنید و بذارید ایشون برند خدمت و وضعیت فکر وروحیشون ثابت وشاغل بشند هم خانواده اتون بهتر ومجاب ومیپذیرند.
    چون باوصلت ایشون بارمسئولیت دیگر بردوششون خواهد بود ودغذغه فکری دیگری ممکنه نتونن ایفا کنند یا وابسته خانواده و یا حس استقلال روازدست بدین میتونید توافق دو طرف کنید و این مسدله رو مدیریت وب سرانجام برسونید.
    فقط توجه داشته باشید غیر مستقیم هم تحقیق کنید وصرف اینکه ایشون قول و دعو ت ب کار شدن یا ادم خوبی هستن متکی نباشید بعد از وصلت خیلی نظرات وتوقعها متفاوت خواهد بود وبهتره امادگیشو داشته باشید.
    چون ممکنه به درس واینده شما هم لطمه ودچاربحران روحی شوید بهترین گزینه این هست صبورباشید وبا تعقل وتعهد قدم بردارید مورد یبوددرخدمتم یا حق

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اوکی هرطور راحتی
    ولی به حرفم میرسی اون موقع میگی کاش کاش به حرف پریماگوش میکردم

شما میتونی تو همین سایت کسایی که عشق مجازی داشتند رو بخونید اونا هم مس شما فک میکردن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    درود به مشاو رخوش اومدید - کاری ندارم به قضیه ونحوه اشناییتون و روابطتون چون نمیخاین بحثی باشه وصرف راهکار دیگه ایی اومدین.
    عرض کنم حالا باهمه اوصاف وجوابیهای دوستان وشما چرا اینقد برای ازدواج عجولید ؟
    بهرحال اگر شما دونفر همدیگررو پیدا و ایده ال هستین وفادار بمونید ایشون برن خدمت و وضعیت کاریشون هم مشخص و شما وارد دانشگاه بشید.
    دراین مقطع زمانی ن وضعیت شما مشخصه ن ایشون بصلاح نیست ب این زودی وارد دنیای متاهلی بشید.
    چنانچه ب هرنحو این مسئله صورت رگفت عواقبش متوجه خودتونه- 4ماه مدت بسیار کمی هست برای شناخت حالا من نفی نمیکنم چون شما هرچ دوستان گفتن جواب دادید وایده التون کردید ولی برای ازدواج بهتره عجله نکنید و بذارید ایشون برند خدمت و وضعیت فکر وروحیشون ثابت وشاغل بشند هم خانواده اتون بهتر ومجاب ومیپذیرند.
    چون باوصلت ایشون بارمسئولیت دیگر بردوششون خواهد بود ودغذغه فکری دیگری ممکنه نتونن ایفا کنند یا وابسته خانواده و یا حس استقلال روازدست بدین میتونید توافق دو طرف کنید و این مسدله رو مدیریت وب سرانجام برسونید.
    فقط توجه داشته باشید غیر مستقیم هم تحقیق کنید وصرف اینکه ایشون قول و دعو ت ب کار شدن یا ادم خوبی هستن متکی نباشید بعد از وصلت خیلی نظرات وتوقعها متفاوت خواهد بود وبهتره امادگیشو داشته باشید.
    چون ممکنه به درس واینده شما هم لطمه ودچاربحران روحی شوید بهترین گزینه این هست صبورباشید وبا تعقل وتعهد قدم بردارید مورد یبوددرخدمتم یا حق

خیلی ممنونم از پاسختون
    راستش عجول نیستیم ولی خب من خواستگارهای دیگه ای هم دارم و نمیتونم زیاد صبر کنم ممکنه خانواده چون از رابطمون اطلاع ندارن پیگیر بشن که با یکیشون ازدواج کنم
    مسئله ی دیگه ای هم که هس اگه بره سربازی مجبوریم 2سال صبر کنیم تا برگرده و این خییییییییییییلی زیاده!
    تو دل خودم دوس دارم بیاد خواستگاری عقد کنیم بعد بره سربازی منم درسمو بخونم بعدش که تموم کردیم بریم خونه خودمون
    الان مهمترین مسئله چگونگیه مطرح کردن هس
    به نظر من اگه الان نتونیم به توافق برسیم که بیاد خواستگاری مجبوریم صبر کنیم تا من برم دانشگاشون و اگه اینطوری بشه دیگه نباید تا مهر که من میرم اونجا با هم رابطه ای داشته باشیم
    خیلی پیچیده شده ای کاش میشد خیلی راحت به خانواده ها گفت و اونا هم سریع مخالفت نمیکردنو بدون بدبرداشت کردن کمکمون میکردن که لازم نباشه بیام اینجا و وقت شما رو بگیرم !

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اوکی هرطور راحتی
    ولی به حرفم میرسی اون موقع میگی کاش کاش به حرف پریماگوش میکردم

شما میتونی تو همین سایت کسایی که عشق مجازی داشتند رو بخونید اونا هم مس شما فک میکردن

مرسی که واسم وقت گذاشتی عزیزم ولی انتخابمو کردم و الان مسئله ی مهم اینکه چطور بگم بیاد خواستگاری
    لطف میکنی اگه واسم دعا کنی من مثه اون خیلیا که شکست خوردن نباشم

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh72 نمایش پست ها
    مرسی که واسم وقت گذاشتی عزیزم ولی انتخابمو کردم و الان مسئله ی مهم اینکه چطور بگم بیاد خواستگاری
    لطف میکنی اگه واسم دعا کنی من مثه اون خیلیا که شکست خوردن نباشم
    باباش به عموت بگه برادرت دختر نداره که با هم وصلت کنیم...همکارن اینجور گفتی..
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    باباش به عموت بگه برادرت دختر نداره که با هم وصلت کنیم...همکارن اینجور گفتی..
    قبلا همکار بودن البته الان میتونن همدیگه رو ببینن ولی آقا به خانوادشون گفتن منو تو دانشگاه دیدن و البته نمیخوان پدرشونم بفهمه دوست بودیم دیگه!

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

قبلا همکار بودن البته الان میتونن همدیگه رو ببینن ولی آقا به خانوادشون گفتن منو تو دانشگاه دیدن و البته نمیخوان پدرشونم بفهمه دوست بودیم دیگه!
    خیلی کارو سخت کردید خب...رشتتون یکی نیست؟ کلاس های بیرون دانشگاه نمیرید؟؟
    مگه ایشون تموم کردن دانشگاه رو؟
    امضای ایشان
    خداحافظ

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی کارو سخت کردید خب...رشتتون یکی نیست؟ کلاس های بیرون دانشگاه نمیرید؟؟
    مگه ایشون تموم کردن دانشگاه رو؟

آره واقعا سخت شده همینه که اومدم اینجا از بقیه کمک بگیرم
    آره درسش تموم شده الان استاد حل تمرینه تو دانشگاه
    آخه اگه جایی هم با هم کلاس بریم بازم نمیشه گفت اونجا آشنا شدیم چون قبلش گفته منو تو دانشگاه دیده
    نظرتون درمورد نظر خودم چی هس؟ مشخصه الکیه؟

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

ببینید ب خانواده هم حق بدید- ایا همچین شخصی میومد خواستگاری فرزند خودت هیچ تضمیینی بهشون نیست قبول میکردید؟
    دراین مقطع زمانی حساس ما نمیتونیم بگیم شما بروبا این کاردوستی و ایشون رو توجیه کن و نسخه بپیچیم مشکلی پیش بیاد خدای نکرده بعد حقی ب گردنمون باشه .
    دوستان از این حیث نظر منفی دادند که درصد بالایی از دوستیها یا به ازدواج نمی انجامه یا بینجامه چون ازروی احساس وده دچار مشکل میشند فردا همین اقا مشکلی پیش بیاد ی حس بی اعتماد ی بهتون پیدا میکنه که ازدر دوستی بوده وفلان وشک و...
    البته این بستگی ب فرد داره من سراغ دارم مواردی همچین بوده والان بهترین زندگی رودارند .
    شما نیتتون ازدواج بود درست شماتت نمیکنم ولی زمان بیشتری به خودتون بدید تا هرگز دچار بحران زود تسلیم شدن وتصمییم الانتون نشید .
    چنانچه هیچ راهی رو نمیبینید و قبول ندارید همین راه حل خودتون یا بگید یکی ازدوستان معرفی کردن و درمورد من تحقیق و پسند کردن و با خانواده مطرح ومیخان بیان برای خواستگاری شما طبق رسومات حرف و موافقت .
    ولی گزینه اصلی خانواده اتون که بااین شرایط سخت کنار میان -فرضا این قضیه مطرح کردن حل شد خب بااین وضع ایشون ن خدمت ن کار ن سرمایه چطو تضمین میکنه اینده شمارو ب مشکل میخورید.
    شرایط خانواده خودتون روبسنجید ایا غیر مطرح کردن موردی دیگر رو گیر نمیدن؟ ایا این شخص یااین توصیفات میتونه یک زندگی رو برات تامین کنه میتونید بپذیرید تا مستقل بشن صبری ویا حایت خانواده اشون روبپذیرید ایشون بقولتون لیسانس دارندوتضمین کار ولی حرف چیزی دیگه ایی هست که نگرانی خانواده هست بله درک ووضعیت فرق کرده ونسلها متفاوت وبرداشت بد ممکنه بکنند این بستیگی به فرهنگ خانواده داره ورسم ورسومات درمورد خواستگارا ی دیگه میتونید بگید قصد ادامه تحصیل دارید واینده براتون ممهمه شما سنی ندارید که خانواده مگران وگیر به ازدواجتون بدهند به درس واینده فکر کنید واهمیت قطعا هم حمایتتون میکنند تا کیس مورد نظرتون رو بیابید .
    موردی وسوالی هست من درخدمتتونم یاحق

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

!
    خب مشکل اینه دروغ خوب نیست از همین اولش بخواید به خونوادتون دروغ بگید بده!کارتون سخته..اگه خونوادت پرس و جو کنن میفهمن اخرش
    امضای ایشان
    خداحافظ

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید ب خانواده هم حق بدید- ایا همچین شخصی میومد خواستگاری فرزند خودت هیچ تضمیینی بهشون نیست قبول میکردید؟
    دراین مقطع زمانی حساس ما نمیتونیم بگیم شما بروبا این کاردوستی و ایشون رو توجیه کن و نسخه بپیچیم مشکلی پیش بیاد خدای نکرده بعد حقی ب گردنمون باشه .
    دوستان از این حیث نظر منفی دادند که درصد بالایی از دوستیها یا به ازدواج نمی انجامه یا بینجامه چون ازروی احساس وده دچار مشکل میشند فردا همین اقا مشکلی پیش بیاد ی حس بی اعتماد ی بهتون پیدا میکنه که ازدر دوستی بوده وفلان وشک و...
    البته این بستگی ب فرد داره من سراغ دارم مواردی همچین بوده والان بهترین زندگی رودارند .
    شما نیتتون ازدواج بود درست شماتت نمیکنم ولی زمان بیشتری به خودتون بدید تا هرگز دچار بحران زود تسلیم شدن وتصمییم الانتون نشید .
    چنانچه هیچ راهی رو نمیبینید و قبول ندارید همین راه حل خودتون یا بگید یکی ازدوستان معرفی کردن و درمورد من تحقیق و پسند کردن و با خانواده مطرح ومیخان بیان برای خواستگاری شما طبق رسومات حرف و موافقت .
    ولی گزینه اصلی خانواده اتون که بااین شرایط سخت کنار میان -فرضا این قضیه مطرح کردن حل شد خب بااین وضع ایشون ن خدمت ن کار ن سرمایه چطو تضمین میکنه اینده شمارو ب مشکل میخورید.
    شرایط خانواده خودتون روبسنجید ایا غیر مطرح کردن موردی دیگر رو گیر نمیدن؟ ایا این شخص یااین توصیفات میتونه یک زندگی رو برات تامین کنه میتونید بپذیرید تا مستقل بشن صبری ویا حایت خانواده اشون روبپذیرید ایشون بقولتون لیسانس دارندوتضمین کار ولی حرف چیزی دیگه ایی هست که نگرانی خانواده هست بله درک ووضعیت فرق کرده ونسلها متفاوت وبرداشت بد ممکنه بکنند این بستیگی به فرهنگ خانواده داره ورسم ورسومات درمورد خواستگارا ی دیگه میتونید بگید قصد ادامه تحصیل دارید واینده براتون ممهمه شما سنی ندارید که خانواده مگران وگیر به ازدواجتون بدهند به درس واینده فکر کنید واهمیت قطعا هم حمایتتون میکنند تا کیس مورد نظرتون رو بیابید .
    موردی وسوالی هست من درخدمتتونم یاحق

ما با مشکل دوستیمون کنار اومدیم و خیلی روشنفکرانه درموردش بحث کردیم که بعدا مشکلی پیش نیاد!
    تنها مشکلی که هس و من باید بهش توجه کنم وضعیت مالی و شغلشه که درسته الان نداره ولی به خاطر سن کمشه وگرنه تواناییشو داره
    مادرش شاغله و پدرشم اکثرا خونه نبوده برای همین از بچگی روی پای خودش بوده و الان 5 ساله که هیچ پول تو جیبی هم از خانوادش نگرفته و حتی پول تحصیلشم خودش میده الانم چون کارت پایان خدمت نداره جایی استخدامش نمیکنن ولی با این حال داره با شغل آزاد درآمد به دست میاره تا بتونه بیاد خواستگاری با این توصیفات فک میکنم بشه از نظر مالی روش حساب کرد (البته تموم حرفایی که میزنم رو از خودش شنیدم)

برای خانواده ی من مهم اینه که پسر خوبی باشه و اهل کارو با ایمان و خانواده ی خوبی داشته باشه بقیه ی چیزام مهم هستن ولی بعد از داشتن اینا

19. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب مشکل اینه دروغ خوب نیست از همین اولش بخواید به خونوادتون دروغ بگید بده!کارتون سخته..اگه خونوادت پرس و جو کنن میفهمن اخرش

منم دوس ندارم دروغ بگم حتی چن دفه به ذهنم رسیده که این مسئله رو به مامانم بگم ولی میدونم تنها اتفاقی که میفته ذهنیت بدی براشون بوجود میاره که راحتتر بتونن ردش کنن
    اگه شما روشی بلدید که بدون دروغ بشه به خواسته هامون برسیم من با خوشحالی انجامش میدم

20. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

خب شما که جواب سوالای خودتو میدی و تصمیم گرفتی چرا میای مشاوره ههه.
    بهرحال دخترم ببین عرض کردم میتونی بگید یکی از اشناهاش همکلاسیمه یا یک دوست معرفی کرده یا همون دانشگاهشون یا خودشون تحقیق و پسند کردن .
    بله اینده رونمیشه گفت ازکجامعلوم ایشون موفق بشن یا نشن . اوکی اگر همه مورادو قبول داری وتمرکزت رو نحوه مطرح کردنه خب همیناست عرض کردم بازم قکر کنید . امیدوارم دراولین مرجله شکست نخورید و براتون ارزوی موقیت دارم

21. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب شما که جواب سوالای خودتو میدی و تصمیم گرفتی چرا میای مشاوره ههه.
    بهرحال دخترم ببین عرض کردم میتونی بگید یکی از اشناهاش همکلاسیمه یا یک دوست معرفی کرده یا همون دانشگاهشون یا خودشون تحقیق و پسند کردن .
    بله اینده رونمیشه گفت ازکجامعلوم ایشون موفق بشن یا نشن . اوکی اگر همه مورادو قبول داری وتمرکزت رو نحوه مطرح کردنه خب همیناست عرض کردم بازم قکر کنید . امیدوارم دراولین مرجله شکست نخورید و براتون ارزوی موقیت دارم

درسته :d
    به هرحال ممنونم ازتون خیلی لطف کردید

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بهانه ای برای خواستگاری

سلام
    حدود 5ماه هس با یه آقا پسر که 5ماه از من بزرگتره تو یه فضای مجازی به قصد ازدواج آشنا شدیم و الان که شناخت کافی پیدا کردیم میخواد بیاد خواستگاری
    قرار بود من از مهر برم دانشگاه اونا تا بتونیم بگیم همدیگه رو تو دانشگاه دیدیم ولی الان تصمیم گرفتیم تا قبل برج 4 بیاد خواستگاری چون قراره اون موقع بره سربازی
    شرایط منم تو خونه اصلا خوب نیس و بهم شک میکنن واسه همین خواستیم زودتر تموم شه
    مسئله ای که هس اون برای آشنا کردن خانوادش چن دفه تو خونه ازم تعریف کرده حتی فامیلمو به پدرش گفته و متوجه شده پدرش با عموی من همکاره خلاصه که الان خانوادش فک میکنن ما تو دانشگاه آشنا شدیم ولی الان که میخواد بیاد خواستگاری نمیدونم چی بگیم که کسی متوجه نشه دوست بودیم
    من پیشنهاد دادم بگیم من چن دفه رفتم دانشگاهشون و با دوستم که اونجا درس میخونه رفتم سرکلاسش (البته بگم که استاد حل تمرین هس تو دانشگا و الان درسش تموم شده و فقط واسه حل تمرین میره دانشگاه)
    اونجا منو دیده و بعدا مشخصاتمو از دوستم پرسیده که میدونسته و به پدرش گفته! الانم از مادرش بخواد تا با دوستم صحبت کنه و شماره ی خونمونو ازش بگیره
    نظرتون چیه؟ خیلی مشخصه که الکی میگیم؟؟!!

خب دوست عزیز شما که بهانه خوبی برای خواستگاری ایشون بلدید دیگه نباید نگران چیزی باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 16 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بهانه ای برای خواستگاری

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب دوست عزیز شما که بهانه خوبی برای خواستگاری ایشون بلدید دیگه نباید نگران چیزی باشید
    به نظر خودم دلیلم خوبه ولی بازم شک دارم کسی متوجه بشه
    خانواده هامون خیلی حساسن رو این مسئله و اگه بفهمن کلا باید بیخیال همه چی بشیم واسه همینه که خیلی مهمه واسم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)