نمایش نتایج: از 1 به 29 از 29

موضوع: خیانت مادر

3555
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت مادر

دوستان سلام. من مادرم از سال 87 تا الان همه با پسر همسایه مون که تو یه آپارتمان بودیم در ارتباط بود ولی به ما گفته بود که اون پسره خواستگار خواهرم هست. هرشب با گوشیش به پسره پیام میداد و باهاش چت میکرد.. ولی ما هیشکدوم نمیدونستیم... پسره 25 سالش بود مادر منم 42 سال... من بارها به خاطر اون پسره اذیت شدم و به بدترین شکل چوب خوردم اما نمیدونستم به خاطر اونه.... مادرم هروقت باش دعواش میشد سر من خالی میکرد.... پدر و مادر پسره بعد یه مدتی شهرمارو ترک کردند ولی چون پسره تو شهر ما دانشجو بود نرفت... مارم من رو هرروز صبح بیدار میکرد میگفت بیا این غذارو بگیر بده بهش.. منم وقتی ازش میپرسیدم چرا میگفت چون فکر میکنم توهم مثل اون دانشجو میشی و یه مادری میاد به تو غذا میده!!!! نگاه کنین چه قدر این آدم گرگه....خلاصه من هرروز صبح باید واسه این حرامزاده غذا میبردم اون موقع 11 سالم بود.. بعد چند هفته پسره خونشو عوض کرد و رفت یه جا دیگه... گاهی اوقات مادرم شبا دیر میومد خونه و ما نگران میشدیم اما چون بش اعتماد داشتیم و به هیچ وجه به ذهنمون نمیرسید که این خیانت کنه، شک نکردیم... تا اینکه من یه شب تعقیبش کردم دیدم رفت داخل یه خونه منم همونجا منتظر بودم دیدم ساعت 11 شب اومد بیرون... از اون موقع به بد خیلی شک کردم (من فقط 11-12 سالم بود) موضوع رو با خالم در میان گذاشتم از دست من عصبانی شد و گفت مادرت هر کاری کنه این یکی کارو نمیکنه و به من گفت به پدرت چون قتل و خونریزی پیش میاد... منم هیچی نگفتم... دوستان پسره درسش تموم شد رفت به شهر خودشون اما مدام به بهانه ای نکه خواستگار خواهرمه میامد شهر ما... یکبار پدرم رفته بود تهران و این پسره اومد شهر ما... مادرم به من گفت این هیچ جا نداره بش بگو بیاد پیش ما دقیقا تاریخشم یادمه 4 تیر سال 89... منم پسر رو دعوت کردم اوم خونه ما.... بخدا الان که دارم فکر میکنم دارم آتش میگیرم... آخه چقدر یه آدم میتونه کثیف باشه ببینین چجوری منو خر کرد... دوستان خیلی چیزای دیگه هم پیش اومد اما اصلا نفمیدیم قضیه چیه... سال نود مادرم به واسته کاری که داشت اومد تو یکی از این کشورای اروپایی و اونجا موند... بعد یکسال من رفتم پیشش .. 6 ماه بعدم اون پسره اومد... خاله منم اینجا زندگی میکنه با بچه اش(که متاهله) و همسرش.... بعد از اون خواهرم و پدرم اومدن.... دوستان من تو این 3-4 ساله بدترین بلاها سرم اومد... کلی شبا خیابون خوابیدم و خلاصه به ناحق نابود کردن منو... اما من نشستم به کوب درسام رو خوندم تا اینکه پدر و مادرم خوشحال شن.... تابستون 93 بود که من اومدم گوشی مادرم رو چک کردم دیدم پسره بش پیام داده که عزیزم بت نیاز دارم... من دیوانه شدم رفتم با داد و فریاد به مادرم گفتم اونم هل شد اما اینقدر با مهارت منو گولم زد که نگو. به من گفت اون اینجا هیش************و نداره و تنهاست و منو مثل مادرش میبینه و واسه همین به من نیاز داره و....... خیلی شک کردم.... چهارشنبه سوری همون سال یعنی حدود 6 ماه بعد، تو ماشین مادرم ضبط صوت گذاشتم... مادرم با ماشینش رفت و با اون پسره یه حرفایی از پشت تلفن زد که نگو... من وقتی رفتم ضبط صوت رو برداشتم و گوش کردم سکته کردم... واقعا داشتم دیوونه میشدم... داشتم دعا میکردم که خواب بوده باشم.... مادرم به همه ما خیانت کرد.... من به مادرم گفتم قضیه و از اون موقع تا الان که حدود 3 ماه میشه کلی باش درگیری داشتم و بارها برخورد فیزیکی باش کردم.... اونم به غلط کاری افتاده و کلی پشیمونه ولی خوب یه حسی داره بم میگه فیلمشه... یعنی حتی اگه راست بگه بازم باورم نمیشه چون 7 سال هممونو خر کرد..... بخدا چنان گرگی این هست اگه بیافته تو یه گله تمام گوسفند ها رو میخوره چوپانه هم هیچی نمیفهمه.... هرروز بش میگم آدرس اون پسررو بده تا دهنشو بیارم پایین ولی میگه نه تو آینده ات خراب میشه و.... خلاصه تا حدود یک ماه بش فرصت دارم که آدرسشو بده وگرنه کاری میکنم که خودش بره ایران و سنگسار شه.... دوستان توروخدا کمک کنین... بخدا من باوجود اینکه تو اروپا هستم تاحالا به یه دختر قدم هم نزدم، شماره ندادم و اصلا هیچوقت خدا شاهده کار بدی نکردم.... آخه چرا این بلا باید به سرم بیاد پدرم اگه بدونه خون به پا میشه.... مادرم بارها این پسررو آورد پیش پدرم و پسره با پدرم کلی صمیمی شد ( به بهانه اینکه خواستگار خواهرمه) آخه کجای دنیا اینجور چیز دیده.... پسره بار اومد تو اتاق من خوابید من اصلا اعصابشو نداشتم ولی جرات نداشتم حرفی بزنم چون مادرم تهدید کرده بود اگه کاری کنی من برای همیشه میرم.... دوستان من تو فکر اینم که این پسررو که قاچاق اومده اینجا اما ویزای 5 ساله گرفته لو بدم و بره ایران....وای اگه بره ایران قطعه قطعه اش میکنم... گوشتشو کباب میزنم.... میخوام با یه مشاور حقوقی صحبت کنم تا ببینم این راه امکان پذیر هست یا نه... من دیگه از همه چی بریدم.. کلی امید و آرزو داشتم ولی همشون برباد رفت.... دوستان به نظرتون چی کنم تو این غربت لعنتی که پر از فساده.....

2. 2 کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت مادر

سلام دوست عزیز.

من راجب مسائل رفتاری اظهار نظری نمیکنم و میسپارم به دوستان دیگه...

اما تو حیطه تخصص ام روشنتون میکنم.

طبق قانون مجازات اسلامی برای اثبات زنا شما نیاز به شهادت 4 مرد دارید یا اینکه 4بار اقرار کنن.(که هر دو حالت طبق صحبتهای شما محال

هست)

بر فرض اثبات وجود رابطه جنسی این نوع رابطه زنای غیر محصنه هست(چون پسر همسر دایمی نداره) و رجم(سنگسار) منتفی هست(م 225)

و چون به عنف نبوده 100 ضربه شلاق نهایت مجازات حدی هست.(م 230 ق م ا)

دادگاه میتونه مجازات تعزیزی هم براش تعیین کنه که نسبی هست و دسته قاضی.

نکته بعدی اینکه اگه بخواین اقدام قانونی کنید پدرتون متوجه موضوع میشه و باز طبق قانون آیین دادرسی کیفری هرگونه تحقیق و تفحص تو

جرایم منافی عفت ممنوع هست مگر اینکه شاکی خصوصی داشته باشه یا جرم مشهود باشه.

پس با این تفاسیر شما نمیتونید تو این زمینه اقدامی کنید که پدرتون متوجه نشه.در اصل پدرتون باید شاکی باشن.

از نظر خروج غیر قانونی هم شما نهایت میتونید ی گزارش بدید به کنسول ایران تو کشوری که هستید که مجازاتش جزای نقدی هست

مگه اینکه اتهام سیاسی بهش وارد بشه ...

موفق باشید.

4. 6 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    بنظرم خودتو درگير نکن.ميدونم سخته.ولي ارزش نداره زندگيتو ببازي بخاطر دو تا انسان لجن(البته معذرت ميخوام).شما فقط خودتو اذيت ميکني.بيفايدست.ب ابرو ريزيش و افسرده شدن پدرتون نمي ارزه.

6. 2 کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دوستان

8. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

من راجب مسائل رفتاری اظهار نظری نمیکنم و میسپارم به دوستان دیگه...

اما تو حیطه تخصص ام روشنتون میکنم.

طبق قانون مجازات اسلامی برای اثبات زنا شما نیاز به شهادت 4 مرد دارید یا اینکه 4بار اقرار کنن.(که هر دو حالت طبق صحبتهای شما محال

هست)

بر فرض اثبات وجود رابطه جنسی این نوع رابطه زنای غیر محصنه هست(چون پسر همسر دایمی نداره) و رجم(سنگسار) منتفی هست(م 225)

و چون به عنف نبوده 100 ضربه شلاق نهایت مجازات حدی هست.(م 230 ق م ا)

دادگاه میتونه مجازات تعزیزی هم براش تعیین کنه که نسبی هست و دسته قاضی.

نکته بعدی اینکه اگه بخواین اقدام قانونی کنید پدرتون متوجه موضوع میشه و باز طبق قانون آیین دادرسی کیفری هرگونه تحقیق و تفحص تو

جرایم منافی عفت ممنوع هست مگر اینکه شاکی خصوصی داشته باشه یا جرم مشهود باشه.

پس با این تفاسیر شما نمیتونید تو این زمینه اقدامی کنید که پدرتون متوجه نشه.در اصل پدرتون باید شاکی باشن.

از نظر خروج غیر قانونی هم شما نهایت میتونید ی گزارش بدید به کنسول ایران تو کشوری که هستید که مجازاتش جزای نقدی هست

مگه اینکه اتهام سیاسی بهش وارد بشه ...

موفق باشید.

ممنونم دوست عزیزم. من صدای ضبط شده شونو دارم... خودشون دارن میگن چنین کاری کردند... این کفایت نمیکنه؟ ضمن اینکه من اس ام اس هایی که بین من و اون خانم که مثلا مادرم هست رو دارم و چند تا مدرک دیگه...
    دوست عزیز اون پسره هرشب با یه خانم مراوده میکنه خودشم تو صدای ضبط شده گفته حتی گفت من واسم همین اومدم اینجا چون تو ایران ممکن بفهمن و پدرمو در بیارن... اینا برای اعدام کافی نیست؟ هرچند این بیاد ایران من آدم دارم کارشو درست میکنم.... اما خدا شاهده اگه اون خانم رو که ظاهرا مادرمه رو سنگسار کنن یه ذره دلم نمیسوزه.... به هیچ وقت مراسم خاکسپاری اش نمیرم.... دیشب باش درگیر شدم.. اون شروع کرد.... این همه کثافت کاری کرده اون طلب داره.... منم جلوی پدرم محکم زدم تو صورت شیطانی اش... بعدم جلوی خواهر و پدرم گفتم تو همه مارو بدبخت کردی.. همه خانوادم میدونن که من به خون اون پسره تشنه ام ولی نمیدونن دلیلش چیه( حد اقل امیدوارم ندونن) فقط برام دعا کنین یه جوری اینو بیارم ایران..... بخدا تو بعضی کارا جمهوری اسلامی شرف داره به این کشورای لجن....

10. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa66 نمایش پست ها
    سلام
    بنظرم خودتو درگير نکن.ميدونم سخته.ولي ارزش نداره زندگيتو ببازي بخاطر دو تا انسان لجن(البته معذرت ميخوام).شما فقط خودتو اذيت ميکني.بيفايدست.ب ابرو ريزيش و افسرده شدن پدرتون نمي ارزه.
    اون دیگه مادرم نیست شما هرچی خواستین بش بگین...
    بخدا نمیتونم... دارم آتش میگیرم... من دارم ذره ذره نابود میشم... چه گناهی کردم... من هیچ وقت چشم بد به نوامیس مردم نداشتم و همه رو مثل تن خودم میبینم...
    دوست دارم خودمو بکشم اما یه چیزی نمیذاره و اون اینه که روحم تو اون دنیا باید ناظر کثافت کاریای این حیوان ها باشه و هیچ کاری دیگه از دستم برنمیاد... فقط برام دعا کنین که بتونم روانه ایرانشون کنم.... همین 4 شنبه امتحان اصلی دارم که فوق العاده مهمه اما اصلا هیچ روحیه برام نمونده.... میخوام با یه وکیل یا مشاور حقوقی صحبت کنم ببینم امکانش هست یا نه.... دعا کنین بتونم روانشون کنم....

12. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam Imani نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیزم. من صدای ضبط شده شونو دارم... خودشون دارن میگن چنین کاری کردند... این کفایت نمیکنه؟ ضمن اینکه من اس ام اس هایی که بین من و اون خانم که مثلا مادرم هست رو دارم و چند تا مدرک دیگه...
    دوست عزیز اون پسره هرشب با یه خانم مراوده میکنه خودشم تو صدای ضبط شده گفته حتی گفت من واسم همین اومدم اینجا چون تو ایران ممکن بفهمن و پدرمو در بیارن... اینا برای اعدام کافی نیست؟ هرچند این بیاد ایران من آدم دارم کارشو درست میکنم.... اما خدا شاهده اگه اون خانم رو که ظاهرا مادرمه رو سنگسار کنن یه ذره دلم نمیسوزه.... به هیچ وقت مراسم خاکسپاری اش نمیرم.... دیشب باش درگیر شدم.. اون شروع کرد.... این همه کثافت کاری کرده اون طلب داره.... منم جلوی پدرم محکم زدم تو صورت شیطانی اش... بعدم جلوی خواهر و پدرم گفتم تو همه مارو بدبخت کردی.. همه خانوادم میدونن که من به خون اون پسره تشنه ام ولی نمیدونن دلیلش چیه( حد اقل امیدوارم ندونن) فقط برام دعا کنین یه جوری اینو بیارم ایران..... بخدا تو بعضی کارا جمهوری اسلامی شرف داره به این کشورای لجن....
    صدا چون قابل تقلید هست سندیت نداره اون هم تو این جرایم که خیلی محدود بهش رسیدگی میکنن بخاطره قبح موضوع.
    پیامک میتونه فقط ی سر نخ بده.ولی کافی نیست برای اعدام.

14. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظر من فقط و فقط و فقط بسپارش دست خدا
    و هیچ کاره دیگه ای نکن

چون ممکنه کاری که تو کنی علاوه بر اینکه. بهتر نمیشه بدتر هم میشه

فک کردی اگه پدرت بفهمه ممکنه خون و خون ریزی راه بیافته

فکر همه جای قضیه کن فقط فکر مامانت و اون پسره نباش فکر خواهر و بابات هم باش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

منم جلوی پدرم محکم زدم تو صورت شیطانی اش
    زدی تو صورت مادرت ؟

عزیزم هر کاریم کرده باشه نباید اینکارو میکردی متاسفانه چوبشو میخوری مطمین باش .

هرکی همچین بچه هایی و شوهری هم داشته بایدم بره با یکی دیگه ...........متاسفم.

اگر بابات 10 تا دوست دختر داشت عمرا اینکارارو میکردی.....

18. 3 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

ببين دوست عزيز.شما بايد منطقي زندگي کني.دخالت تو همچين موضوعاتي عاقبت خوشي نداره.شما شکايت هم کني عاخرش ي سري مسائل پيش مياد ک درگيري ميشي اونم فيزيکي!!!!اتفاق هم يکبار ميفته!تو عصبانيت اگه خداي نکرده کاري کني ک هيچ جوره نشه جمعش کرد،اونوقت اينده خودت تباه ميشه.شما تنها کاري ک بايد انجام ميدادي همون تذکر دادن بود.بقيه ش ديگه کار شما نيست.
    بنظرم عاقبت خوشي نداره.پافشاري نکنيد.بسپاريد ب خدا.خدا خودش اگه بخواد رسواشون ميکنه.

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sr1494 نمایش پست ها
    صدا چون قابل تقلید هست سندیت نداره اون هم تو این جرایم که خیلی محدود بهش رسیدگی میکنن بخاطره قبح موضوع.
    پیامک میتونه فقط ی سر نخ بده.ولی کافی نیست برای اعدام.
    اتفاقا تو اس ام اس ها هم به من گفته: من مطمئنم تو صدامو ضبط کردی و.... حالا من فقط میخوام این حیوونارو یه جوری بیارم ایران... دعا کنین بشه.... ممنونم که پاسخ میدین برادر عزیزم

21. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    زدی تو صورت مادرت ؟

عزیزم هر کاریم کرده باشه نباید اینکارو میکردی متاسفانه چوبشو میخوری مطمین باش .

هرکی همچین بچه هایی و شوهری هم داشته بایدم بره با یکی دیگه ...........متاسفم.

اگر بابات 10 تا دوست دختر داشت عمرا اینکارارو میکردی.....

آخه دوست عزیز نمیدونی چه کارایی میکنه که... نمیدونه چه گرگی هست که.... من اینهمه تلاش کردم خوشحالش کنم و بهترین نتایج رو تو تحصیلات ام گرفتم که فقط اون لبخند بزنه.. هیچوقت به دخترای مردم با وجود اینکه تو قلب اروپا هستم حتی قدم هم نزدم. چون اگر اینکارو میکردم روم نمیشد برم سر سفره ی پدر و مادرم.... باور کنید بارها خدا منو آزمایش کرد که برم تو راه خلاف اما من چون ایمانم قوی هست هیچوقت نرفتم.... من اینکارارو کردم خدا این بلا رو سرم آورد آخه چرا؟ اگه عوضی بودم و به مادر و دختر مردم چشم بد داشتم میگفتم حتما دارم و تاوان اونکارارو پس میدم و خدا واسه همین این بلارو سرم آورد... آخه من که هیچوقت اینکارو نکردم... نه دوست عزیزم مرد اگر جنایت کنه باز خیلی بهتره تا زن بخواد چنین کاری کنه.... یادتون نره این خانم که مثلا مادرم هست بارها این پسررو آورد تو خونمون و اون پسره با پدرم صمیمی شد زمانی که من نمیدونستم قضیه چیه... به نظر شما این موجود شیطان نیست؟

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    به نظر من فقط و فقط و فقط بسپارش دست خدا
    و هیچ کاره دیگه ای نکن

چون ممکنه کاری که تو کنی علاوه بر اینکه. بهتر نمیشه بدتر هم میشه

فک کردی اگه پدرت بفهمه ممکنه خون و خون ریزی راه بیافته

فکر همه جای قضیه کن فقط فکر مامانت و اون پسره نباش فکر خواهر و بابات هم باش
    بخدا دارم نابود میشم... نمیتونم... من یه بد بختیایی کشیدم تو این مدت اگه بخوام بگم عین ابر بهار گریه میکنین.... اوناهم صددرصد یه بوهایی بردن.. اما من دیگه تمام امیدها و آرزوهام باطل شد.... میدونین به من چی گفت؟ گفت: تو منتظر چنین چیزی بودی که از درس فرار کنی. خدا شاهده گفت... ببینین چقدر پست فطرت و بی شرف هست....

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

ببين دوست عزيز.شما بايد منطقي زندگي کني.دخالت تو همچين موضوعاتي عاقبت خوشي نداره.شما شکايت هم کني عاخرش ي سري مسائل پيش مياد ک درگيري ميشي اونم فيزيکي!!!!اتفاق هم يکبار ميفته!تو عصبانيت اگه خداي نکرده کاري کني ک هيچ جوره نشه جمعش کرد،اونوقت اينده خودت تباه ميشه.شما تنها کاري ک بايد انجام ميدادي همون تذکر دادن بود.بقيه ش ديگه کار شما نيست.
    بنظرم عاقبت خوشي نداره.پافشاري نکنيد.بسپاريد ب خدا.خدا خودش اگه بخواد رسواشون ميکنه.
    بخدا من بار ها دام سر رام اومد اما فقط یک لحظه تجسم کردم چهره پدر و مادرم خودمو کشیدم کنار... اینا هیچی حالیشون نیست.... نه اول باید اینارو بیارم ایران بعدا یه خاکی تو سرم میریزم... اشکال نداره من حاضر نیستم زنده باشم ولی ببینم مادرم 8 سال تمام خانواده مون رو با حیله فریب داد.... بخدا روباه مغز اینو نداره.
    فعلا که خدا زده مارو نابود کرده اونا دارن زندگیشونو میکنن....
    ویرایش توسط Behnam Imani : 05-10-2015 در ساعت 03:56 AM

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان گلم سپاسگزارم که پاسخ میدین و دلداریم میدین... برخی از دوستان میگن تو بشین زندگیتو کن کاری نداشته باش... آخه شما خودتونو بذارین جای من... باشه من اصلا فراموش میکنم... من اگه دو فردا دیگه مهندس یا اصلا هرکاره دیگه ای شدم بعد اون پسره نمیگه این همون پسرست که من با مادرش رابطه داشتم بعد برای خودش بخنده.... بخدا آدم نابود میشه.. اون همین الانم داره اینکارو میکنه و هر شب هم با یه دختر هم بستر میشه... اینقدر اینا حیوانن.... ازتون خواهش میکنم برام دعا کنین که اینارو یه جوری بتونم روانه ایران کنم... من از بچگیم آرزوم بود باعث شادی خانوادم باشم... از وقتی اینجا اومدم با خودم عهد بستم با تمام تلاشم کارام رو انجام بدم بعد بیام کشورم نوکر مردمم باشم.. اما نذاشت.... خدا نذاشت.... منو تو یه خانواده اشتباه گذاشت... امروز بم گفت تو دیشب که زدی تو گوشم و داد و فریاد زدی بابات به من گفت تو اگه دوست داری برو با کسی که میخوای بگرد. منم با یه زنه قرار میذارم گاهی اوقات باش میرم بیرون. فقط ببینین این چه قدر گرگه. من امروز از پدرم پرسیدم شما چنین حرفی زدی به شوخی گفت لابد اون میگه زدم دیگه... بعدش گفت نه... منم گفتم اگه اینجوری بشه بعد اوضاع به هم میخوره و.... من مطئمنم پدرم هرکاری منه این کارو نمیکنه تازشم اگه مرد اینکارو کنه باور کنین خیلی بهتره تا زن. اون خانم که مثلا مادرم هست فقط میخوا قضیه رو بپیچونه.....
    تو کلاس از بس گیجم استادا و رفیقام میگن آقا تو چت شده... اونا همشون دارن برای امتحانا آماده میشن ولی من ذره ذره متلاشی میشم.... برام دعا کنین
    ویرایش توسط Behnam Imani : 05-10-2015 در ساعت 03:55 AM

26. 2 کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

نه دوست عزیزم مرد اگر جنایت کنه باز خیلی بهتره تا زن بخواد چنین کاری کنه
    همونطور که گفتم این دیدگاهته

چه فرقی میکنه مرد و زن هییییییچ فرقی نداره قانون تصویب نکنید واسه خودتون

اگر اینجوریه پس اون پسر اینکارو کرده عیبی نداره چون به گفته خودتون مرد اگر جنایت کنه خیلی بهتره پس چرا از اون پسر ناراحتی؟

پس ناراحتیت بیخوده ............

28. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

مرد و زن فرقي نداره.خيانت واس هر دو جنسه.و واس هردوشون وحشتناکه...
    دوست عزيز شما راه خودتو برو.حتم داشته باش پدر شما قبل از شما متوجه شده ولي صلاح ديده سکوت کنه!گاهي زن و شوهر ب توافق ميرسن ک خارج از چارچوب خانواده دوست پسر و دختر داشته باشن.تو ايران هم کم نيست اين روابط ب ظاهر پنهاني!يادمه گفتيد مامانتون شاغله و بخاطر شغلش مهاجرت کرده!پس موقعيت خوبي داره ک هيچ مردي حاضر نيس از دستش بده!
    ميخوام بگم گاهي ماديات و طمع باعث ميشه ي مرد بي غيرت شه!!!!يا مودبانه ترش اينه ک سکوت کنه!
    خودتونو بکشيد کنار.اين کار شما اب تو هاون کوبيدنه وقتي مرد اين زندگي ترجيح ميده سکوت کنه و ادامه بده،شما حق اظهار نظر نداريد!!!!چون ادم بده شما ميشيد

30. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    همونطور که گفتم این دیدگاهته

چه فرقی میکنه مرد و زن هییییییچ فرقی نداره قانون تصویب نکنید واسه خودتون

اگر اینجوریه پس اون پسر اینکارو کرده عیبی نداره چون به گفته خودتون مرد اگر جنایت کنه خیلی بهتره پس چرا از اون پسر ناراحتی؟

پس ناراحتیت بیخوده ............
    آخه برادر عزیزم، چرا متوجه نیستید؟ من تویه خانواده دارم میگم.. اون پسره که 32 سالشه و اصلا زن و بچه نداره.... مادر من گناهکار اصلی هست... اما من که نمیتونم بزنم بکشمش اما اون پسررو میتونم.. من قانون تصویب نکردم فقط میگم از دیدگاه اجتماعی خیانت زن خیلی بد تر از مرده اصلا دارم از مرد دفاع نمیکنم اونم فاجعه هست ولی باور کنین بین مردم جرم زن سنگین تره...

32. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

مرد و زن فرقي نداره.خيانت واس هر دو جنسه.و واس هردوشون وحشتناکه...
    دوست عزيز شما راه خودتو برو.حتم داشته باش پدر شما قبل از شما متوجه شده ولي صلاح ديده سکوت کنه!گاهي زن و شوهر ب توافق ميرسن ک خارج از چارچوب خانواده دوست پسر و دختر داشته باشن.تو ايران هم کم نيست اين روابط ب ظاهر پنهاني!يادمه گفتيد مامانتون شاغله و بخاطر شغلش مهاجرت کرده!پس موقعيت خوبي داره ک هيچ مردي حاضر نيس از دستش بده!
    ميخوام بگم گاهي ماديات و طمع باعث ميشه ي مرد بي غيرت شه!!!!يا مودبانه ترش اينه ک سکوت کنه!
    خودتونو بکشيد کنار.اين کار شما اب تو هاون کوبيدنه وقتي مرد اين زندگي ترجيح ميده سکوت کنه و ادامه بده،شما حق اظهار نظر نداريد!!!!چون ادم بده شما ميشيد
    منم میدونم هر دوتا فاجعه هست اما باور کنین تو اجتماع و تو فرهنگ ما خیانت زن خیلی وحشتناک تره... آخه من به چه امیدی راه خودم رو برم... والله یه بوهایی برده اما فکر نکنم بدونه چون همش از من میپرسه تو به چه حقی به مادرت توهین میکنی تو داری یه چیزی رو از من پنهان میکنی و..... واقعا جامعه داره به فساد کشیده میشه چرا اینقدر مردم بی رحم هستن نسبت به بچه هاشون.. .نه من مطمئنم ربطی به مادیات و پول نداره اینو مطمئنم...

34. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین اگه بخوای این مسئله کش بدی چه اتفاق هایی ممکننه بیافته
    فردا بر خودت و خواهرات خاستگار نمیاد
    ممکنه به جای پسره یا مادرت پدرت بره بالای دار عدام بشه
    اگه بچه یه شهر کوچیک باشی که این خبر مس بمب منفجر میشه و همه میخوان با حرفهاشون اذیتت کنن
    فک و فامیل. باهاتون قطع رابطه میکنن
    و و و و خیلی اتفاق های دیگه

خدا میگهه انقد گناه زنا بزرگ و زشت که به 4تا شاهد احتیاج دارید خب هیچ کس هم 4تا بالا سرشون نیست این یعنی سر پوش بذارید رو این کار و بازگو نکنید

و بسپارید این عمل رو به دست من
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببین اگه بخوای این مسئله کش بدی چه اتفاق هایی ممکننه بیافته
    فردا بر خودت و خواهرات خاستگار نمیاد
    ممکنه به جای پسره یا مادرت پدرت بره بالای دار عدام بشه
    اگه بچه یه شهر کوچیک باشی که این خبر مس بمب منفجر میشه و همه میخوان با حرفهاشون اذیتت کنن
    فک و فامیل. باهاتون قطع رابطه میکنن
    و و و و خیلی اتفاق های دیگه

خدا میگهه انقد گناه زنا بزرگ و زشت که به 4تا شاهد احتیاج دارید خب هیچ کس هم 4تا بالا سرشون نیست این یعنی سر پوش بذارید رو این کار و بازگو نکنید

و بسپارید این عمل رو به دست من
    آخه من که نمیتونم فقط واستم و بسوزم دارم آتیش میگیرم.. یه لحظه خودتونو جای من بذارین.... خواستگار چیه... اون خانم که مثلا مادرم بود گفت این پسره خواستگار خواهرته... خواهرم با خیلی پسرا جور میشد البته منظور و هدف بدی نداشت فقط دوست داشت باشون صحبت کنه... آخ من چند بار اینو زدمش آخه همش تقصیر اون آشغال بود( ببخشید که این واژه هارو به کار میبرم) به من میگفت خواهرت اصلا دختر خوبی نیست ما باید زودتر با این پسره وصلتش بدیم که خوب بشه... آخه ببین چقدر این آشغاله... بخدا شیطان باید جلوش سجده کنه.... من دیگه از همه دخترا بدم اومده بعد از این جنایت( البته ناراحت نشین یه موقع ها ولی میدونین من همیشه فکر میکردم خانم ها گل سرسبد آفرینش هستن تا فهمیدم این آشغال کیه)... صد در صد خالم باید بدونه این موضوع رو
    چون چند وقته با این گرگ صحبت نمیکنه و اصلا هروقت منو میبینه گریش میگیره و..... فقط واسم دعا کنین بتونم یه جوری اینارو بیارم ایران تا بعد کارشونو بسازم و جیگرم خنک شه..... شاهد نیاز نیست خودشون تو صدای ضبط شده بارها خودشونو لو دادن و چند تا مدرک دیگه هم دارم.....

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    10630
    تشکـر
    345
    تشکر شده 969 بار در 321 پست
    میزان امتیاز
    0

ماها داریم از بیرون میبینم مشکلتو
    هیچ کدوممون نمیفهمیم چی داری میکشی
    توصیه میکنه برو پیش مشاور

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط @RY@ نمایش پست ها
    ماها داریم از بیرون میبینم مشکلتو
    هیچ کدوممون نمیفهمیم چی داری میکشی
    توصیه میکنه برو پیش مشاور
    چشم. دقیقا میخوام همینکارو کنم... فقط ازتون میخوام واسم دعا کنین که بتونم این خوک هارو از راه قانونی بفرستم ایران به سزای جنایت شون تو این 8 سال برسن

40. کاربران زیر از Behnam Imani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

ببخشید اینو میگم. ولی شما احیانا مواد مصرف نمیکنین؟
    سابقه مراجعه به روانپزشک ندارین؟ شاید شما جزو انسانهای بد دل هستین. ممکنه بیمار باشین.
    قصدم جسارت نیست. ولی یه طرفه که نمیشه به قاضی رفت. شما میاین اینجا و مادرتونو متهم به خیانت میکنین، اول باید حرفای ایشونم شنید بعد نظر داد.
    اگه واقعا مساله اینقدر تابلوئه، چرا شما تو 11 سالگی فهمیدین اما پدرتون حساسیتی نشون نمیدن؟
    به نظر من یه جای کار ایراد داره. البته بازهم ببخشید. آدم باید همه احتمالات رو در نظر بگیره.

42. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    میزان امتیاز
    9

شما الان نوزده سالتونه!؟
    بنظرم پدرتون در جريان کامل اين موضوع هستند

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    ببخشید اینو میگم. ولی شما احیانا مواد مصرف نمیکنین؟
    سابقه مراجعه به روانپزشک ندارین؟ شاید شما جزو انسانهای بد دل هستین. ممکنه بیمار باشین.
    قصدم جسارت نیست. ولی یه طرفه که نمیشه به قاضی رفت. شما میاین اینجا و مادرتونو متهم به خیانت میکنین، اول باید حرفای ایشونم شنید بعد نظر داد.
    اگه واقعا مساله اینقدر تابلوئه، چرا شما تو 11 سالگی فهمیدین اما پدرتون حساسیتی نشون نمیدن؟
    به نظر من یه جای کار ایراد داره. البته بازهم ببخشید. آدم باید همه احتمالات رو در نظر بگیره.
    من بارها بهم پیشنهاد داده شده که برم به طرف کارای خلاف اما چون روم نمیشد بعد اینکه کار خلافی انجام بدم بعد جلوی خانوادم برم و سر سفرشون بشینم هیچ وقت اینکارو نکردم. شرمم میومد.. دلیل دیگه شم اینه که همش فکر میکنم یکی داره منو نگا میکنه....من کشتی گیرم دوست عزیزم و بنابراین معتاد نیستم. مادرم سرم بدترین بلاهارو آورد من بارها کتک خوردم، بدترین توهین هارو شنیدم جلوی دوستا و فامیلام بارها آبروی منو برد و همه اینها بخاطر این بود که اون روز با اون پسره جر و بحث اش شده بود... من تو 11 سالگی نفهمیدم دوست عزیزم... من تا 15 سالگی اصلا نمیدونستم خیانت یعنی چی.... فقط میدیدم مادرم خیلی به اون توجه میکنه... حرکات و رفتارش مشکوک بود.... اون خانم شیطان صفت که مثلا مادرم هست خودش بارها بعد اینکه فهمید من میدونم به من پیام میده که غلط کردم... منو ببخش.. بیجا کردم و.... کسی که این حرفا میزنه خودشم قبول داره جنایت کرده..... من خیلیارو میشناسم شوهر هاشون مردن اما هیچ وقت با مرد دیگه ای رابطه نداشتن... اینکه شوهرش زندس... دوتا بچه داره رفته.... چرا ازش دفاع میکنین؟ پدرم من رو هم نابود کرده رسما اما اون هیچی نمیدونه... هفته پیش بم گفت اون پسره پسره خوبیه و اگه با خواهرت ازدواج کنه خوبه.... ببینین چقدر اون عجوزه گرگه.... روباه مغز اینو نداره... ببین چجوری همه مارو یه جوری خر کرد (ببخشید این واژه رو میگم) که هیچی نفهمیدیم.. منم اگه صداشو ضبط نمیکردم تا آخر عمرم هیچی نمیفهمیدم.... ازش چرا دفاع میکنین؟ آخه اینکه این جنایت رو کرده دیگه چرا پسررو آورده خونمون کنار پدرم و من؟؟؟؟؟ این خیلی حرفه دوست عزیز....
    ویرایش توسط Behnam Imani : 05-15-2015 در ساعت 05:46 AM

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

شما الان نوزده سالتونه!؟
    بنظرم پدرتون در جريان کامل اين موضوع هستند
    آخه خواهر عزیزم اون 8 سال کل خانواده شو خر کرده (ببخشید این واژه رو به کار بردم) و هنوزم همه اونا در نادانی به سر میبرن و فکر میکنن پسره خواستگار خواهرمه، چطور انتظار دارین پدرم بدونه؟ از کجا میدونین؟

من صد بار بش گفتم آدرس این پسررو به من بده اما اصلا حاضر نیست... میگه از اونجا رفته... من ندارم و..... حاضره ما زیر گل بریم ولی اون پسره سالم باشه..... بخدا اونقدر که از این شیطان نفرت دارم از اون پسره ندارم.... 80% این مقصر بود 20% اون پسره.... اینا برن ایران واسه من بهشته..... گوشتشونو کباب میزنم.... ببخشید اگه اینجوری مینویسم اما واقعا دارم آتش میگیرم.... هیچوقت حتی تو خوابم نمیدیدم مادرم اینکارو با من کنه... منی که هیچوقت حتی با یه دختری قدم هم نزدم... شماره ندادم... و همورو مثل خواهر خودم میبینم.... اگه عوضی بودم و اینکارارو میکردم میگفتم حتما دارم چوب اون کارای زشتمو میخورم و چون مزاحم ناموس مرم شدم این بلا داره سرم میاد... اما من که هیچوقت اینکارو نکردم چرا باید این بلا سرم بیاد....
    ویرایش توسط Behnam Imani : 05-15-2015 در ساعت 05:15 PM

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم چی بگم. کاش قبل از هر اقدامی به همراه مادرتون برین پیش مشاور. شاید واقعا مشکلات روحی و روانی باعث این قضیه شده باشه. اگه مادرتون بیمار باشن باید مداوا بشن نه اینکه شما بخواین خودسرانه اقدامی انجام بدین که بعدها منجر به پشیمونی بشه. شما خیلی راحت میتونین با این مدرکی که ازشون دارین، وادارشون کنین به پزشک مراجعه کنن تا مشکل بطور ریشه ای حل بشه.

47. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15927
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    نمیدونم چی بگم. کاش قبل از هر اقدامی به همراه مادرتون برین پیش مشاور. شاید واقعا مشکلات روحی و روانی باعث این قضیه شده باشه. اگه مادرتون بیمار باشن باید مداوا بشن نه اینکه شما بخواین خودسرانه اقدامی انجام بدین که بعدها منجر به پشیمونی بشه. شما خیلی راحت میتونین با این مدرکی که ازشون دارین، وادارشون کنین به پزشک مراجعه کنن تا مشکل بطور ریشه ای حل بشه.
    اکر جلوی من سنگسار شم کنن هیچ پشیمون نمیشم... چون هشت سال عین روباه مارو فریب داد و مثل گرگ بدترین بلاهارو سرمون ( به خصوص من و پدرم آورد) آخه کدوم مادریه که بخواد دخترش با یه پسره ازدواج کنه که از این وصلت خودش به اون پسره نزدیک تر باشه.... کدوم مادریه که حاضر باشه فرزنداش بد ترین بلاها سرشون بیاد اما اون پسره که غریبه هست جاش نرم و گرم باشه... البته الان که 24 ساعته داره به غلط کاری میافته.... اما خوب حتی اگه خدا هم بیاد بگه آقا این واقعا پشیمونه باز باورم نمیشه.... چون خیلی به من دروغ گفت خیلی.... اینقدر هم خوب دروغ میگه آدم اگه بدونه که دروغ داره میگه دلش نمیاد باورش نشه.... نمیدونین چجوری مارو جادو کرد.... آخه من که همیشه سرم پایین بود و هیچوقت به هیچ کس خدا شاهده یه تو نگفتم این بلا چرا باید سرم بیاد؟ بله ایشاالله اگه مارو نکشت هفته آینده قراره برم البته اون نمیدونه و میخوام تنها برم.... دعا کنین واسم فقط واسم دوست مهربانم .... وسط امتحانام هستم اما اصلا هیچ روحیه ای نمونده واسم...
    ویرایش توسط Behnam Imani : 05-16-2015 در ساعت 05:23 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد