نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: دوست داشتن دختر ها از پسر های مغرور

20446
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12513
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست داشتن دختر ها از پسر های مغرور

با سلام و عرض ادب خدمت مشاور های گرامی سایت... میخواستم بدونم چرا دختر ها و زن ها از پسر و مرد های مغرور خوششون میاد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : دوست داشتن دختر ها از پسر های مغرور

از پسر مغرور که اهل دختر بازی نباشه اهل کار باشه مرد زندگی باشه تیپش سبک نباشه مس این پسرا لق نباشه ابرو برداره ارایش کنه همه چیزش مردونه باشه
    دستش تو جیب خودش باشه تو سختی بزرگ شده باشه بتونه برعهده یه زندگی بربیاد

این چیزا. به پسر غرور میده واسه همین دخترا میگن از پسر مغرور خوشمون میاد چون واقعا مرد زندگی هستن
    همونطور دختر خوب پسر برای ازدواج زیاد میخوانش

دخترا هم یه همچین پسری برا ازدواج قبول دارن مرررررد باشه

مغرور به معنی خود خواهی نیست
    خودخواه اصلا هیچ دختری خوشش نمیاد

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 12 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

از پسری که غرور داشته باشه کسی خوشش نمیاد
    اما اگه منظورت سنگین برخورد کردنه اره خوشمون میاد اونم نه اینکه با خانومش سنگین برخورد کنه. با بقیه باید اینطور باشه
    چون نشون میده مرد زندگیه و خوشی هاش واسه خانومشه
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

5. 10 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دقیقااا پسر باید شیطونیاش خوشی هاش با عشقش خانمش باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. 6 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

منم مغرور خوبم
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

9. 3 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

دادا حرف این دخترا رو گوش نده اینا همشون انحصار طلبن مرداشونو فقط واسه خودشون میخوان اگه جلوشون با یه دختر غریبه بخندی پوستتو میکنن ازش کفش درس میکنن!! فقط خودت باش آقا باش ببین یه پارچه از سرتاپا عاقا باش به تمام معنا...................ببین خودت خشنی اما از دخترای ناز خوشت میا دخترا نازن از پسرای خشن خوششون میا ، استثنا هم داریما مثلن من از دخترا با صدای مردونه خوشم میا تا زیر یه سقف احساس دلتنگی نکنم لااقل دو کلمه حرف مردونه بزنیم خخخخخ ههههههه خخ هه
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

11. 3 کاربران زیر از bahram.a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram.a نمایش پست ها
    دادا حرف این دخترا رو گوش نده اینا همشون انحصار طلبن مرداشونو فقط واسه خودشون میخوان اگه جلوشون با یه دختر غریبه بخندی پوستتو میکنن ازش کفش درس میکنن!! فقط خودت باش آقا باش ببین یه پارچه از سرتاپا عاقا باش به تمام معنا...................ببین خودت خشنی اما از دخترای ناز خوشت میا دخترا نازن از پسرای خشن خوششون میا ، استثنا هم داریما مثلن من از دخترا با صدای مردونه خوشم میا تا زیر یه سقف احساس دلتنگی نکنم لااقل دو کلمه حرف مردونه بزنیم خخخخخ ههههههه خخ هه

از دست تو دیونه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12513
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    از پسر مغرور که اهل دختر بازی نباشه اهل کار باشه مرد زندگی باشه تیپش سبک نباشه مس این پسرا لق نباشه ابرو برداره ارایش کنه همه چیزش مردونه باشه
    دستش تو جیب خودش باشه تو سختی بزرگ شده باشه بتونه برعهده یه زندگی بربیاد

این چیزا. به پسر غرور میده واسه همین دخترا میگن از پسر مغرور خوشمون میاد چون واقعا مرد زندگی هستن
    همونطور دختر خوب پسر برای ازدواج زیاد میخوانش

دخترا هم یه همچین پسری برا ازدواج قبول دارن مرررررد باشه

مغرور به معنی خود خواهی نیست
    خودخواه اصلا هیچ دختری خوشش نمیاد

ممنون از راهنماییتون

15. کاربران زیر از aria_ksd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من پست دادامون را کامل تر میکنم :

چرا دخترا از پسرایی بیشتر خوششون میاد که تاحالا با 1000 تا دختر بودن و خیانت میکنن دروغ میگن تو حرف زدنشون فحش میدن هر حرفی را میگن .با یه حرف خیلی راحت ترکشون میکنن و میرن با یکی دیگه.بهشون کم محلی میکنن زنگ نمیزنن و اس نمیدن تا اون دختر زنگ بزنه.اگه فرصتش باشه از سو استفاده از اون دختر دریغ نمیکنه.اظهار علاقه هاش زبونی باشه و فقط یه چیزی بپرونه و دخترا به این نمونه از پسرا لقب سر و زبون دار را میدن و عاشق دلسوختش میشن .دنبالش میرن ترکش نمیکنن

و برعکس دخترا پسری را له میکنن زیر پاهاشون

که اولین دختر زندگیشون خودشون باشن.زنگ بزنه و اس بده و احوال بپرسه.با دختره صادق باشه .با احترام باهاش رفتار کنه و هیچوقت بهش توهین نکنه.اهل خیانت نباشه نخواسته باشه ازشون سو استفاده کنه.اظهار علاقه هاش و دوست دارم گفتناش با تمام وجودش باشه اینارو اصلا آدم حساب نمیکنن بهش لقب ساده میدن

چرا؟

17. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a.b

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

چرا دخترا از پسرایی بیشتر خوششون میاد که تاحالا با 1000 تا دختر بودن و خیانت میکنن دروغ میگن تو حرف زدنشون فحش میدن هر حرفی را میگن .با یه حرف خیلی راحت ترکشون میکنن و میرن با یکی دیگه.بهشون کم محلی میکنن زنگ نمیزنن و اس نمیدن تا اون دختر زنگ بزنه.اگه فرصتش باشه از سو استفاده از اون دختر دریغ نمیکنه.اظهار علاقه هاش زبونی باشه و فقط یه چیزی بپرونه و دخترا به این نمونه از پسرا لقب سر و زبون دار را میدن و عاشق دلسوختش میشن .دنبالش میرن ترکش نمیکنن

که اولین دختر زندگیشون خودشون باشن.زنگ بزنه و اس بده و احوال بپرسه.با دختره صادق باشه .با احترام باهاش رفتار کنه و هیچوقت بهش توهین نکنه.اهل خیانت نباشه نخواسته باشه ازشون سو استفاده کنه.اظهار علاقه هاش و دوست دارم گفتناش با تمام وجودش باشه اینارو اصلا آدم حساب نمیکنن بهش لقب ساده میدن

چرا؟

چرا الکی میگی کدوم دختری از پسر بد دهن و خیانت کار و صدتا دوست دختر داره خوششون میاد یکی مس من توف هم توصورت این پسرا نمیندازم انقد بی ارزش هستند
    هیچ دختری از همچین پسری خوشش نمیاد
    دقیقااا حرفتون برعکس حرف من بود
    همچین پسرا که شما میگید خودخواه هستند که تو پست خددمم گفتم ما دخترا وقتی میگم پسر مغرور خوشمون میاد یعنی اینجور پسری باشه نه خودخواه

شما این هایی که گفتید برمیگرده به خود خواهی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرا الکی میگی کدوم دختری از پسر بد دهن و خیانت کار و صدتا دوست دختر داره خوششون میاد یکی مس من توف هم توصورت این پسرا نمیندازم انقد بی ارزش هستند
    هیچ دختری از همچین پسری خوشش نمیاد
    دقیقااا حرفتون برعکس حرف من بود
    همچین پسرا که شما میگید خودخواه هستند که تو پست خددمم گفتم ما دخترا وقتی میگم پسر مغرور خوشمون میاد یعنی اینجور پسری باشه نه خودخواه

شما این هایی که گفتید برمیگرده به خود خواهی
    کافیه یه سر چرخ بزنی تو جامعه دور و بر کیا شلوغ تره ؟ پسرایی که مشخصات بالا را دارن یا پسرایی که ساده هستن و پاک؟

خودم به عینه چندین موردشو دیدم دلیلشونم اینه دخترا طرف بلده چجوری با دخترا رفتار کنه همیشه حرف واسه گفتن داره وای اگه بدونی چه حرفای قشنگی میزنه

تو همین انجمن را نیگاه کن خانمایی که میان از دوست پسراشون حرف میزنن چه مشخصاتی را میگن .طرف به دختره پیشنهاد ************ قبل ازدواج داده دختره با این وجود هنوز باهاش مونده و دوسش داره خب این پسری که به دختر مردم پیشنهاد ************ میده کارای بالا را انجام نمیده؟
    ویرایش توسط sam127 : 05-09-2015 در ساعت 11:38 AM

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کافیه یه سر چرخ بزنی تو جامعه دور و بر کیا شلوغ تره ؟ پسرایی که مشخصات بالا را دارن یا پسرایی که ساده هستن و پاک؟

خودم به عینه چندین موردشو دیدم دلیلشونم اینه دخترا طرف بلده چجوری با دخترا رفتار کنه همیشه حرف واسه گفتن داره وای اگه بدونی چه حرفای قشنگی میزنه

تو همین انجمن را نیگاه کن خانمایی که میان از دوست پسراشون حرف میزنن چه مشخصاتی را میگن .طرف به دختره پیشنهاد ************ قبل ازدواج داده دختره با این وجود هنوز باهاش مونده و دوسش داره خب این پسری که به دختر مردم پیشنهاد ************ میده کارای بالا را انجام نمیده؟

خب همچین دخترا که میگید مس خود پسر هستن دمو دیقه با این و اون پسرن انقد ارزش خودشون میارن پاین
    شما دارید راجب دوست دختر. و دوست پسر میگید

من دارم راجب همچین پسرا برا ازدواج میگم
    هیچ دختری دلش نمیخواد همسرش با دختر دوس بوده باشه خیانت کار باشه

تو جامعه گشتم و به قول شما مورد هایی که شما میگید زیاد هستن
    چون پسر هایی که من میگم اهل دختر بازی نیستن. واسه همین تو چشم نمیاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

داش فقط پول
    پول داشته باش ميشي مرد روياها قيافه هم داشته باشيا بعد چند سال دل طرفو ميزنه احساسش ميره كنار عقلاني تصميم ميگيره فقط بچسب به پول دراوردن
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط abas96 نمایش پست ها
    داش فقط پول
    پول داشته باش ميشي مرد روياها قيافه هم داشته باشيا بعد چند سال دل طرفو ميزنه احساسش ميره كنار عقلاني تصميم ميگيره فقط بچسب به پول دراوردن
    پول درسته مهم ولی به اندازه ای که دستش به دهن خودش برسه بتونه تشکیل خانواده بده بدون هیچ مشکلی

زیادی پولداری گند میزنه به زندگی ادم مخصوصا این دوره که اصلا جنبشو ندارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a.b

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

ابجي الان كي ميتونه پول دراره شما حرف پول زياد و ميزني؟!! منظور منم همين بود شرط اول اخلاق بعد پوله
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

25. کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب همچین دخترا که میگید مس خود پسر هستن دمو دیقه با این و اون پسرن انقد ارزش خودشون میارن پاین
    شما دارید راجب دوست دختر. و دوست پسر میگید

من دارم راجب همچین پسرا برا ازدواج میگم
    هیچ دختری دلش نمیخواد همسرش با دختر دوس بوده باشه خیانت کار باشه

تو جامعه گشتم و به قول شما مورد هایی که شما میگید زیاد هستن
    چون پسر هایی که من میگم اهل دختر بازی نیستن. واسه همین تو چشم نمیاد
    تو ازدواج هم همینه پسرای ساده و پاک قبول نمیشن به خاطر اینکه تجربه ندارن و قبل ازدواجشون با 500 تا دختر نبودن و به قول دخترا بلد نیستن اصول رفتار با یک دختر را یا قوی نیستن در این زمینه .ولی پسری که با 500 تا دختر بوده تجربه داره بلد چجوری در زمان آشنایی مخ دخترررو بزنه که دختره عاشقش بشه بلده چجوری یه آینده مجازی درست کنه

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6769
    تشکـر
    631
    تشکر شده 706 بار در 360 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا؟
    آهان حالا رسیدی ب اصل ماجرا ، الان من جوابتو میدم البته برای اینکه حرفای منو متوجه بشی باید قبلن چنتا دوست دختر از انواع مختلف داشته باشی ، اینی که می گی پسرای با خصوصیات بد جذابتر از پسرای مثبت هستن برای دخترا یه دلیل اساسی داره اونم اینه ک این آقایون اراذل ب جز خودما!!! انقد با دخترای مختلف لاس زدنو رابطه داشتن کثافتا دیگه اون فوت کوزه گریو یاد گرفتن دیگه یه پا زن شناس هستن زبون دخترا رو میفهمن,اما ی پسر مثبت تا حالا هیچ دوس دختری نداشته وقتی هم ک میخواد ازدواج کنه با مشکلات زیادی رو ب رو میشه انگار بجای زن ی آدم خارجی گرفته زبونشم نمیفهمه عمرن بتونه حرکات و رفتارای دخترارو پیش بینی کنه ، اینجاست ک دختره ازش سرد میشه و جذب ی مرد دیگه ک زبونشو خوب میفهمه میشه هر چند اراذل باشه اما چون جذابه پ بهتر از بچه مثبته ماجراست ، اون جوک معروف هستا وختی زنه میگه سردمه مرده باهوش زود خانومشو بغل میکنه اما همون بچه مثبته میگه نه کجا سرده یا میگه آره منم سردمه,ی فن مخ زنی هست ک انقد دنبال دختره برو انقد فاز بده تا آخرش خسته بشه اونم فاز بده اصطلاحن مخشو زدی ، مرحله ی بعد دیگه هیش کاری نمیکنی اینجاس ک دیگه شروع میکنی دختررو محل نمیزاری انقد کم محلی میکنی تا پیش خودش فک کنه ای بابا چه عیبی داشتم ک پسره ولم کرد از اینجا ب بعد دیگه اون میوفته دنبالت و دختر ماله توئه ینی مخشو خوردی
    امضای ایشان
    خداحافظ همه ، حلالم كنين

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط abas96 نمایش پست ها
    ابجي الان كي ميتونه پول دراره شما حرف پول زياد و ميزني؟!! منظور منم همين بود شرط اول اخلاق بعد پوله
    اصلا حرفتو قبول ندارم به هیچ وجه چون بعد از 23 سال زندگی که با یه دونه دختر حتی نبودم با وجود اینکه هم آزادیشو داشتم هم وضع مالی خودم و خانوادم عالی بود و هم تک فرزند بودم چون اعتقاد خاص خودمو داشتم در این زمینه

زدم تو جاده خاکی تو اینترنت با دختری آشنا شدم از یه شهر دیگه فقط تو این 6 ماه رابطم در حد تلفنی و اس ام اسی بود حتی از نزدیک ندیدمش فقط عکسشو دیدم ولی من ساده لوح فک میکردم اگه صادق بیام جلو اگه بهش دروغ نگم اگه بهش محبت کنم پس میتونم این مرد ایده آلی که دخترا میگن باشم اعتقاد داشتم محبت من میتونه سنگ را اب کنه مگه میشه وقتی یه دختر صداقت و محبت منو میبینه بخواد بهم بدی کنهحتی همون اول بهش گفتم ببین من تاحالا با هیچ دختری نبودم اگرم رابطمو باهات شروع کردم قصدم ازدواجه خدای ناکرده نمیخوام سر کارت بزارم واسه اینکه بدونی بازیم نمیاد موضوع تورو با پدر مادرم در میون گذاشتم و حتی اورو آشناش کردم با خانوادم تا بدونه نیومد ازش سو استفاده کنم

ولی میدونی چی شد

اون دختر 20 ساله عاشق یه مرد 30 ساله مطلقه شد که یه بچه هم داشت و از دوستان داییش بود اونقدر کوچیک شدم در برابرش که جلوی خودم میگفت وای من فلانیو دوست دارم من عاشقم اگه بدونی چه حرفایی میزنه اگه بدونی بهم میگه بعد ازدواج میخواد چه زندگی واسم درست کنه .یه روز اومد گفت فلانی تو خیلی خوبیا ولی من عاشق دوست داییم لطفا دیگه بهم پیام نده او گفته این ماه میاد خواستگاریم بای بای و رفت

واسه من 3 چیز موند شرمندگی جلوی خودم و خانوادم .ترس شدید از دخترای اطرافم که به هر بهونه به طرفم میان و نابود شدن کل اعتقاداتم درباره دخترا .و مسخره شدن جلوی دختر خاله پسر خاله هام که خاک تو سرت دختره تو 6 ماه 1 میلیون ازت کارت شارژ گرفت آخرشم ولت کرد

سکانس بعد : چند ماه گذشت یه روز دختره اس داد سلام میدونم ازم خیلی بدت میاد و متنفری ولی من خیلی شرمنده ام .پسره منو بازیم داد چند ماه هی میگفت این ماه میام خواستگاریت ماه دیگه میام ولی نیومد بعدش فهمیدم هدفش رابطه بوده باهام . من خیلی پشیمونم تازه فهمیدم خیلی دوست دارم میشه بیای شهرم ببینمت ؟ من ماه بعد با مامانم میایم شهرتون واسه یه کاری میشه بیای ببینمت دوست دارم مامان جون بابا جون را از نزدیک ببینم دلم واست خیلی تنگ شده تو خیلی خوبی

و جواب من : لطفا دیگه بهم پیام نده تو بهم زخم زدی هرچی زنگ زد دیگه جواب ندادم الان که از اون ماجرا 7.8 ماه میگذره هرزگاهی پیام میده یا زنگ میزنه ولی دیگه جوابی نخواهد شنید

خانوم پریماه هنوز هم میگی دخترا عاشق مردای زبون باز و چرب زبون نمیشن؟

29. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram.a نمایش پست ها
    آهان حالا رسیدی ب اصل ماجرا ، الان من جوابتو میدم البته برای اینکه حرفای منو متوجه بشی باید قبلن چنتا دوست دختر از انواع مختلف داشته باشی ، اینی که می گی پسرای با خصوصیات بد جذابتر از پسرای مثبت هستن برای دخترا یه دلیل اساسی داره اونم اینه ک این آقایون اراذل ب جز خودما!!! انقد با دخترای مختلف لاس زدنو رابطه داشتن کثافتا دیگه اون فوت کوزه گریو یاد گرفتن دیگه یه پا زن شناس هستن زبون دخترا رو میفهمن,اما ی پسر مثبت تا حالا هیچ دوس دختری نداشته وقتی هم ک میخواد ازدواج کنه با مشکلات زیادی رو ب رو میشه انگار بجای زن ی آدم خارجی گرفته زبونشم نمیفهمه عمرن بتونه حرکات و رفتارای دخترارو پیش بینی کنه ، اینجاست ک دختره ازش سرد میشه و جذب ی مرد دیگه ک زبونشو خوب میفهمه میشه هر چند اراذل باشه اما چون جذابه پ بهتر از بچه مثبته ماجراست ، اون جوک معروف هستا وختی زنه میگه سردمه مرده باهوش زود خانومشو بغل میکنه اما همون بچه مثبته میگه نه کجا سرده یا میگه آره منم سردمه,ی فن مخ زنی هست ک انقد دنبال دختره برو انقد فاز بده تا آخرش خسته بشه اونم فاز بده اصطلاحن مخشو زدی ، مرحله ی بعد دیگه هیش کاری نمیکنی اینجاس ک دیگه شروع میکنی دختررو محل نمیزاری انقد کم محلی میکنی تا پیش خودش فک کنه ای بابا چه عیبی داشتم ک پسره ولم کرد از اینجا ب بعد دیگه اون میوفته دنبالت و دختر ماله توئه ینی مخشو خوردی
    کاش میتونستم بد باشم بارها سعی کردم اما وجدانم قبول نمیکنه دختری را سر کار بزارم که میدونم هدفم باهاش ازدواج نیست چرا باید بدون هدف با دختری وقت بگذرونم

31. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اصلا حرفتو قبول ندارم به هیچ وجه چون بعد از 23 سال زندگی که با یه دونه دختر حتی نبودم با وجود اینکه هم آزادیشو داشتم هم وضع مالی خودم و خانوادم عالی بود و هم تک فرزند بودم چون اعتقاد خاص خودمو داشتم در این زمینه

زدم تو جاده خاکی تو اینترنت با دختری آشنا شدم از یه شهر دیگه فقط تو این 6 ماه رابطم در حد تلفنی و اس ام اسی بود حتی از نزدیک ندیدمش فقط عکسشو دیدم ولی من ساده لوح فک میکردم اگه صادق بیام جلو اگه بهش دروغ نگم اگه بهش محبت کنم پس میتونم این مرد ایده آلی که دخترا میگن باشم اعتقاد داشتم محبت من میتونه سنگ را اب کنه مگه میشه وقتی یه دختر صداقت و محبت منو میبینه بخواد بهم بدی کنهحتی همون اول بهش گفتم ببین من تاحالا با هیچ دختری نبودم اگرم رابطمو باهات شروع کردم قصدم ازدواجه خدای ناکرده نمیخوام سر کارت بزارم واسه اینکه بدونی بازیم نمیاد موضوع تورو با پدر مادرم در میون گذاشتم و حتی اورو آشناش کردم با خانوادم تا بدونه نیومد ازش سو استفاده کنم

ولی میدونی چی شد

اون دختر 20 ساله عاشق یه مرد 30 ساله مطلقه شد که یه بچه هم داشت و از دوستان داییش بود اونقدر کوچیک شدم در برابرش که جلوی خودم میگفت وای من فلانیو دوست دارم من عاشقم اگه بدونی چه حرفایی میزنه اگه بدونی بهم میگه بعد ازدواج میخواد چه زندگی واسم درست کنه .یه روز اومد گفت فلانی تو خیلی خوبیا ولی من عاشق دوست داییم لطفا دیگه بهم پیام نده او گفته این ماه میاد خواستگاریم بای بای و رفت

واسه من 3 چیز موند شرمندگی جلوی خودم و خانوادم .ترس شدید از دخترای اطرافم که به هر بهونه به طرفم میان و نابود شدن کل اعتقاداتم درباره دخترا .و مسخره شدن جلوی دختر خاله پسر خاله هام که خاک تو سرت دختره تو 6 ماه 1 میلیون ازت کارت شارژ گرفت آخرشم ولت کرد

سکانس بعد : چند ماه گذشت یه روز دختره اس داد سلام میدونم ازم خیلی بدت میاد و متنفری ولی من خیلی شرمنده ام .پسره منو بازیم داد چند ماه هی میگفت این ماه میام خواستگاریت ماه دیگه میام ولی نیومد بعدش فهمیدم هدفش رابطه بوده باهام . من خیلی پشیمونم تازه فهمیدم خیلی دوست دارم میشه بیای شهرم ببینمت ؟ من ماه بعد با مامانم میایم شهرتون واسه یه کاری میشه بیای ببینمت دوست دارم مامان جون بابا جون را از نزدیک ببینم دلم واست خیلی تنگ شده تو خیلی خوبی

و جواب من : لطفا دیگه بهم پیام نده تو بهم زخم زدی هرچی زنگ زد دیگه جواب ندادم الان که از اون ماجرا 7.8 ماه میگذره هرزگاهی پیام میده یا زنگ میزنه ولی دیگه جوابی نخواهد شنید

خانوم پریماه هنوز هم میگی دخترا عاشق مردای زبون باز و چرب زبون نمیشن؟

شما نباید چووون این اتفاق براتون افتاده بگید همه دخترا اینجورن
    گفتم که همچین دخترا از بس با این و اون پسر بودن
    یه پسر تحقیرشون کنه خووشون میاد

شما باید کسیو انتخاب کنید که مس خودتون بباشه
    نه دختری که مجازی هستد. اونم تاحالا لا چند نفر بوده
    اصلا عشق مجازی وجود نداره

و درضمن تو کوجیک نشدی اون دختره شرمنده شد خودش خار و ذلیل کرد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مشکل اینه دخترا خیلی هاشون سوپراستارهایی شدن اصلا نمیشه تشخیص داد چجورین و بدتر از همه بی تجربگی ما هم کمکی نمیکنه

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24399
    تشکـر
    78
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید که این تاپیک رو میکشم بالا ها، ولی حرفی تو دلم بود که باید میگفتم، من چند سال پیش با یه دختر از طریق اینترنت آشنا شدم که هر 2مون از لحاظ سطح درسی در یه حد و البته بالا بودیم، من سر صحبت رو با این خانوم شروع کردم تو یکی از سایت های علمی و ایشون هم اولش خیلی مشتقانه اومدن جلو، اینم بگم که این اولین تجربه حرف زدن طولانی و مدت دار من با یه خانوم بود، من وقتی دیدم ایشون واقعا دختر خوب و ساده و باهوش و زرنگ و ... هستن، بهشون دل بستم و این وابستگیمو به صورت های غیر مستقیم بهشون نشون دادم، ولی دقیقا از وقتی شروع کردم به نشون دادن احساسم، ایشون دیگه ارتباطش رو با من کم کرد تا اینکه بعد از اینکه دیگه به صورت مستقیم علاقم رو به ایشون نشون دادم، کلا رابطشو با من قطع کرد، یه مدت من هی پیام میدادم که نمی تونم دوریتو تحمل بکنم و ...، ولی اون هیچ توجهی نمیکرد، اون واقعا ایمان آورده بود که من یه پسر با حیا و ساده و به دور از ریا و زرنگ بازی و دروغ و فریب هستم و عشقی که میگم، کاملا واقعیه، ولی با این حال کلا منو آدم هم حساب نکرد، اینم از تجربه من که میخواستم به نوعی نشون بدم که دخترا از پسرای ساده و راست گو و بدبختی مثل من اصلا خوششون نمیاد و ازشون منتفرن، پس پسرا، تا میتونین پیش این دخترا مغرور باشین و هیچ وقت خودتون رو مثل من پیششون کوچیک نکنین، بذارین اونا دنبال شما بیفتن، نه اینکه شما دنبالشون بیوفتین، دم همه پسرا گرم، چه خوبشون و چه بدشون.

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    ببخشید که این تاپیک رو میکشم بالا ها، ولی حرفی تو دلم بود که باید میگفتم، من چند سال پیش با یه دختر از طریق اینترنت آشنا شدم که هر 2مون از لحاظ سطح درسی در یه حد و البته بالا بودیم، من سر صحبت رو با این خانوم شروع کردم تو یکی از سایت های علمی و ایشون هم اولش خیلی مشتقانه اومدن جلو، اینم بگم که این اولین تجربه حرف زدن طولانی و مدت دار من با یه خانوم بود، من وقتی دیدم ایشون واقعا دختر خوب و ساده و باهوش و زرنگ و ... هستن، بهشون دل بستم و این وابستگیمو به صورت های غیر مستقیم بهشون نشون دادم، ولی دقیقا از وقتی شروع کردم به نشون دادن احساسم، ایشون دیگه ارتباطش رو با من کم کرد تا اینکه بعد از اینکه دیگه به صورت مستقیم علاقم رو به ایشون نشون دادم، کلا رابطشو با من قطع کرد، یه مدت من هی پیام میدادم که نمی تونم دوریتو تحمل بکنم و ...، ولی اون هیچ توجهی نمیکرد، اون واقعا ایمان آورده بود که من یه پسر با حیا و ساده و به دور از ریا و زرنگ بازی و دروغ و فریب هستم و عشقی که میگم، کاملا واقعیه، ولی با این حال کلا منو آدم هم حساب نکرد، اینم از تجربه من که میخواستم به نوعی نشون بدم که دخترا از پسرای ساده و راست گو و بدبختی مثل من اصلا خوششون نمیاد و ازشون منتفرن، پس پسرا، تا میتونین پیش این دخترا مغرور باشین و هیچ وقت خودتون رو مثل من پیششون کوچیک نکنین، بذارین اونا دنبال شما بیفتن، نه اینکه شما دنبالشون بیوفتین، دم همه پسرا گرم، چه خوبشون و چه بدشون.

سلام
    حالا جدای از محیط اینترنتی که آشنا شدید (خطراتشو عوارضش احتامالیش البته )

من واقعا تحت تاثیر نتیجه گیری شما قرارگرفتم
    نتیجه گیری جالبیه

شما آدمای مغرور رو در جامعه دارید تحسین میکنید و افراد رو به غرور تشویق میکنید
    درحالی که این مسئله دقیقا داره آیه مشخصی از قرآن رو زیر سوال میبره که خدا توش به طور کاملا مستقیم و محکم غرور رو برای انسان نهی میکنه
    درضمن حالا ما اخلاقیات امروز جامعه پیشرفت غرب رو هم حساب نمیکنیم بخاطر تفاوت موقعیت جغرافیای (جالب اینجاست توکشورهای پیشرفته غرور مایه ننگ و بدبختی و شکسته )

اما خوب کشور ما به خاطر بی خیالی مسئولین فرهنگی و فرهنگ سازی غلط مسئولین دینی ( که بار فرهنگ سازی رو به دوش دارن ) به این وضع کیشده شده ....

اما خوب بزارید منم نتیجه گیریم رو از اتفاق ی که برای شما افتاد بگم
    شما در یک رابطه عاشقانه بودید و به صورت کاملا غیر منطقی دلبسته شدید اونم به شخصی که هیچ شناختی نداشتید ازش

و بعد از وابسته شدن ایشون فهمیدن سلیقه اشون شما نیستید
    به همین راحتی
    ایشون از مردای مغرور خوششون میاد یا نمیاد سلیقه شخصیشونه که چندین متغیر باعث به وجود آمدنش شده
    ربطی به همه دخترای یک کشور نداره
    که با ژنتیک متفاوت فرهنگ محلی متفاوت اسم و سن متفاوت و کلی ویژگی ریز و درشت متفاوت .....وجود دارن

من نتیجه میگیرم اون شخص با ول کردن شما بزرگترین کمک رو کرد چون با شخصی که جز سلایقش نبود نموند
    و اگر میموند هم زندگی خودتون و هم خودش رو نابود میکرد
    پس باید ازش تشکر کنید

فرق نتیجه گیری2 تا آدم نسبت به یک موضوع مشخص

میبنی چقدر فرق داشت

افرادی مثل شما که از مغرور بودن افراد ضربه خوردن باید بجای ادامه دادن این چرخه مخرب برعکس در جهت کم کردن غرور افراد (البته غرور بیش از اندازه نه غرور در حد تعادل ) کمک کنن
    ویرایش توسط Reepaa : 06-04-2016 در ساعت 01:23 AM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا فکر می کنید دخترا از پسر های مغرور خوششون میاد
    اتفاقا دخترا از پسرای از دماغ فیل افتاده و اونایی که خودشونو خیلی میگیرن خوششون نمیاد
    رفتار مناسب و اجتماعی در عین حال سنگین موقر با غرور فرق داره
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

37. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    چرا فکر می کنید دخترا از پسر های مغرور خوششون میاد
    اتفاقا دخترا از پسرای از دماغ فیل افتاده و اونایی که خودشونو خیلی میگیرن خوششون نمیاد
    رفتار مناسب و اجتماعی در عین حال سنگین موقر با غرور فرق داره
    افرییییییییییییییییییییین

39. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر از پسری خوشش میاد که در برابر زنای دیگه مغرور باشه تا به همسرش ثابت کنه فقط اونو دوس داره از غرور کاذب بدشون میاد.اتفاقا من خودم به شخص از پسرایی که اهل ضایع کردن هستن یا مغرورن متنفرم .

41. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)