نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل عدم انزال (دیابت)

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15973
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشکل عدم انزال (دیابت)

سلام و خسته نباشید...

بنده مرد 63 ساله هستم و دارای فشار خون و دیابت می باشم... از انسولین استفاده میکنم و اخیراً قادر به انزال نیستم...

با دکتر مشورت کردم برای معرفی دارو, گفت که یکی از مشکلات دیباتی ها , عدم انزال هست...

آیا امکان استفاده از داروهای موجود تقویت جنسی با توجه به شرایطم, برایم هست؟

با تشکر....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل عدم انزال (دیابت)

نقل قول نوشته اصلی توسط bloodlust نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید...

بنده مرد 63 ساله هستم و دارای فشار خون و دیابت می باشم... از انسولین استفاده میکنم و اخیراً قادر به انزال نیستم...

با دکتر مشورت کردم برای معرفی دارو, گفت که یکی از مشکلات دیباتی ها , عدم انزال هست...

آیا امکان استفاده از داروهای موجود تقویت جنسی با توجه به شرایطم, برایم هست؟

با تشکر....
    بسیاری از آقایان به دلیل عدم آگاهی از ساختار بدن یا آناتومی خود و از طرفی درك ناكافی از فیزیولوژی خواستار افزایش سایز دستگاه تناسلی خارجی خود هستند.
    از هر 10 مرد یكی به ناتوانی جنسی مبتلاست كه مهم‌ترین علل آن عوامل روحی و روانی، قلبی و عروقی، مشكلات سیستم اعصاب و هورمونی است.
    خیلی از این افراد در كشور ما به فكر راه درمان نیستند و برخی نیز به طور سرخود جهت درمان اقدام می‌كنند
    یعنی یا داروهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران را بدون تجویز پزشك تهیه می‌کنند
    و بدون آگاهی از عوارض، آنها را مصرف می‌كنند یا اقدام به خرید داروهای تبلیغ شده در ماهواره و اینترنت می‌كنند
    كه متاسفانه اكثر آنها نه تنها تاییدیه وزارت بهداشت و درمان ندارند بلكه در مراكز نامعلوم و غیر پزشكی تهیه و تحت عنوان داروی موثر جنسی خارجی در معرض فروش قرار می‌گیرند.

داروهای تایید شده کدامند؟
    به طور كلی داروهایی كه از نظر سازمان بهداشت جهانی تایید شده‌اند شامل داروهای خوراكی سنتتیك نظیر سیلدنافیل، تادالافیل، ویاگرا و…، داروها با ریشه گیاهی نظیر یوهمبین، آفرودیت و…، داروهای تزریقی به داخل بافت اندام تناسلي نظیر پاپاورین، آلپروستادیل و … و داروهای تزریقی عضلانی نظیر تستوسترون كه البته اشكال خوراكی و كرم آن نیز موجود است، هستند. این موارد همگی تاییدیه وزارت بهداشت را دارند اما مهم است که بدانید مصرف سرخود این داروها به خصوص توسط بیماران قلبی- عروقی، مبتلایان به مشكلات خونی، كمي دستگاه تناسلي و … می‌تواند عوارضی بسیار شدید نظیر سكته‌های قلبی و مغزی، مرگ، مشكلات جنسي شديد و … را در پی داشته باشد.

داروهای تبلیغاتی ماهواره و اینترنت اكثرا بدون در نظر گرفتن علت ناتوانی جنسی از تركیب 2 یا چند داروی فوق به صورت خوراكی یا در تركیب با هورمون تستوسترون به صورت كرم عرضه می‌شوند. در مواردی حتی در كپسول‌های محتوی این داروهای غیراستاندارد مقداری پودر گیاهانی نظیر آویشن یا زعفران ریخته می‌شود تا بوی آن مشتری را مطمئن کند دارو گیاهی است! با توجه به اینكه برخی از داروها در برخی افراد مشكلاتی مانند آنچه نام بردیم به اضافه مشكلات گوارشی، بینایی، آلرژی، سردرد، تغییر فشار خون، درد عضلانی، درد آلت تناسلی و… ایجاد می‌كنند، تركیب آنها با هم می‌تواند عوارض را تشدید كرده و گاه حتی باعث مرگ شود! در عین حال گروهی از بیماران ناتوانی جنسی به درمان‌های دیگری مثل روانكاوی، استفاده از واكیوم، ورزش‌های كف لگن، جراحی و حتی پروتز نیاز دارند...

ناتوانی جنسی یا عدم توانایی سفت کردن آلت و حفظ آن در وضعیت نعوظ در بیماران دیابتی شایعتر از افراد غیر دیابتی همسن می باشد .
    شایان ذکر است که نوروپاتی تنها علت ناتوانی جنسی در مردان دیابتی نمی باشد .
    بعضی از داروها مثل داروهای ضد فشار خون ، عوامل روانشناختی و سایر اختلالات طبی نظیر نارسایی عروقی که مردان غیر دیابتی را گرفتار می کنند ممکن است
    در بیماران دیابتی نیز باعث ناتوانی جنسی شوند . بعضی از مردان مبتلا به نوروپاتی اتونومی ، حالت نعوظ طبیعی دارند
    و می توانند اوج لذت جنسی را تجربه کنند ولی انزال در انها صورت نمی گیرد .
    در این حالت انزال معکوس صورت می گیرد ، به این ترتیب که مایع منی به طرف عقب حرکت می کند و از طریق پیشابراه خلفی وارد مثانه می شود .
    وجود تعداد زیادی اسپرم فعال در آزمایش ادرار ، تشخیص این عارضه را تایید می کند

پس در استفاده از داروهای تقویت کننده جنسی که ایجاد فشار خون در شما میکنه ممکنه سلامت کلی خودتون رو به خطر بندازید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد