نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چطور تو زندگی رفتار کنم

1549
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    403
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور تو زندگی رفتار کنم

سلام
    من یه دختر 22 ساله هستم ،مشکلم در ارتباط داشتن با اعضای فامیل هست (شاید خنده دار باشه واستون)
    من آدمی هستم که به شدت علاقه دارم با اعضای فامیل رفت و آمد داشته باشم،به همگیشون هر هفته زنگ میزنم،حالشونو میپرسم،تارخ تولد تک تکشونو میدونم و بهشون تبریک میگم
    دوست دارم همه با هم خوب باشن و بگن و بخندن و تو مشکلات کمک هم باشن...اما نمیدونم چرا من که همیشه باهاشون خوبم،اونا پشت سرم جور دیگه ای رفتار میکنن
    برای مثال پسر عموم با کسی ازدواج کرد که هیچکس راضی نبود و کلی مشکل درست شد سرش، اما با همه ی این مشکلات فامیلامون جلوی من بدشو میگن،اما پشت سرم بهم خبر میرسه که آره باهاش خیلیم خوبن
    یا اینکه همین خانم پشت سر من کلی حرف زده به فامیل های خودم(حرفای 100 من یه غاز) اما هیچکدوم نگفتن که آهای فلانی دهنتو ببند و پشت سر بچه ی برادر ما حرف نزن...

خیلی دلم شکسته...من خیلی همشونو دوست دارم ولی نمیدونم چجوری با رفتاراشون کنار بیام
    میشه کمکم کنید که رفتارم چجوری باشه که حساب کار دستشون بیاد؟ اینم بگم که من خیلی آدم ساده ای هستم
    دلم میخواد جوری رفتار کنم که فکر نکنن که آدم بی دست و پایی هستم (البته با رعایت احترام نسبت بهشون)
    مرسی

2. 2 کاربران زیر از gabriella بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    403
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با اقوام و فامیل

میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟

4. کاربران زیر از gabriella بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11
    تشکـر
    635
    تشکر شده 212 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل با اقوام و فامیل

نقل قول نوشته اصلی توسط gabriella نمایش پست ها
    سلام
    من یه دختر 22 ساله هستم ،مشکلم در ارتباط داشتن با اعضای فامیل هست (شاید خنده دار باشه واستون)
    من آدمی هستم که به شدت علاقه دارم با اعضای فامیل رفت و آمد داشته باشم،به همگیشون هر هفته زنگ میزنم،حالشونو میپرسم،تارخ تولد تک تکشونو میدونم و بهشون تبریک میگم
    دوست دارم همه با هم خوب باشن و بگن و بخندن و تو مشکلات کمک هم باشن...اما نمیدونم چرا من که همیشه باهاشون خوبم،اونا پشت سرم جور دیگه ای رفتار میکنن
    برای مثال پسر عموم با کسی ازدواج کرد که هیچکس راضی نبود و کلی مشکل درست شد سرش، اما با همه ی این مشکلات فامیلامون جلوی من بدشو میگن،اما پشت سرم بهم خبر میرسه که آره باهاش خیلیم خوبن
    یا اینکه همین خانم پشت سر من کلی حرف زده به فامیل های خودم(حرفای 100 من یه غاز) اما هیچکدوم نگفتن که آهای فلانی دهنتو ببند و پشت سر بچه ی برادر ما حرف نزن...
    خیلی دلم شکسته...من خیلی همشونو دوست دارم ولی نمیدونم چجوری با رفتاراشون کنار بیام
    میشه کمکم کنید که رفتارم چجوری باشه که حساب کار دستشون بیاد؟ اینم بگم که من خیلی آدم ساده ای هستم
    دلم میخواد جوری رفتار کنم که فکر نکنن که آدم بی دست و پایی هستم (البته با رعایت احترام نسبت بهشون)
    مرسی

سلام
    به مشاور خوش آمدید
    مطلبتونو خوندم و در ابتدا لازم میدونم ابراز خوشحالیم رو بابت خیرخواه بودنتون و اینکه به فکر اطرافیانتون هستید و همیشه سعی میکنید نفعتون بهشون برسه، به اطلاعتون برسونم
    واما باید بگم که شما اگه خوبی ای هم میکنید اولا نباید در پی اون انتظاری از کسی داشته باشید ، و بعدش هم اینکه از قدیم گفتن "در دروازه رو میشه بست، اما در دهن مردم رو نمیشه بست" ، پس شما نمیتونید از دیگران بخواین که طبق خواسته ی شما عمل کنن و یا اینکه اونها رو وادار به اینکار بکنید، درضمن اگه مردم این خصلتها رو داشتن که دنیا گلستان میشد و دیگه نیازی نبود اینهمه افراد رو از غیبت کردن نهی کنن
    بنابرانی پیشنهادم اینه که به همین شیوه ای که در پیش گرفتین ادامه بدین ، چرا که بهترین راه رو انتخاب کردین و به یاد داشته باشید که اگرچه شما قادر به تغییر افراد نیستید اما بالاخره اطرافیانتان روزی به نیت شما پی خواهند برد و در نهایت مطمئن باشید که نتیجه ی خوبیهای خود رو خواهید دید، چرا که بقول معروف " هرکس همان چیزی را که کاشته ، برداشت میکند"

باز هم اگر موردی بود درخدمتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)