نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهرم با خانمی دیگر رابطه جنسی داشته

1485
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم با خانمی دیگر رابطه جنسی داشته

سلام..
    شوهرم با خانمی دوست شده و حتی زمانی که من خونه نبودم اون خانم و اورده خونه و رابطه جنسی باهاش داشته, وقتی که بهش شک کردم و پافشاری کردم برای دونستن موضوع اول گفته که انقدر موضوع بد و براش وحشتناکه که نمیتونه برام تعریف کنه و گفته عذاب وجدان داره ولی به هر نحوی بود به صحبت اوردمش, همه چی و برام تعریف کرده,من و همسرم 1 ساله که با هم ازدواج کردیم , دارم دیونه میشم, نمیتونم تو خونه نفس بکشم, فقط فکر خودکشی به ذهنم میرسه , اون خیلی قلب پاک و معصومی داشت...
    من نمیخوام زندگیم و از دست بدم, دوسش دارم, چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم با خانمی دیگر رابطه جنسی داشته

سلام
    درمورد خودکشی لطفا حرف نزنید ....موضوع بد هست ولی نه به قیمت زندگیتون
    حق دارید حالتون بد باشه یه مدت ازش دور باشید و فکر کنید چرا این اتفاق افتاد با خودتون خلوت کنید ببینید میتونید ببخشیدش یا نه؟
    به هر حال ادما هیچ ادمی خوب مطلق نیست همه شاید یه جاهایی اشتباه کنند مهم اینه که تکرار نشه .....
    شاید بشه بهش یه فرصت داد تا اشتباهشو جبران کنه

3. 5 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار,م نمایش پست ها
    سلام..
    شوهرم با خانمی دوست شده و حتی زمانی که من خونه نبودم اون خانم و اورده خونه و رابطه جنسی باهاش داشته, وقتی که بهش شک کردم و پافشاری کردم برای دونستن موضوع اول گفته که انقدر موضوع بد و براش وحشتناکه که نمیتونه برام تعریف کنه و گفته عذاب وجدان داره ولی به هر نحوی بود به صحبت اوردمش, همه چی و برام تعریف کرده,من و همسرم 1 ساله که با هم ازدواج کردیم , دارم دیونه میشم, نمیتونم تو خونه نفس بکشم, فقط فکر خودکشی به ذهنم میرسه , اون خیلی قلب پاک و معصومی داشت...
    من نمیخوام زندگیم و از دست بدم, دوسش دارم, چیکار کنم؟؟؟؟؟؟​
    شرایط سختیه ولی میتونید به حرهای همسرتون هم گوش کنید

البته شما که به این موضوع پی برده بودید نباید به طور مستقیم وارد عمل میشدید

باید برای زندگی خودتون حریمی رو قرار میدادید و به طور غیر مستقیم همسرتون رو در این مورد اگاه میکردید

هر چند باید واقعیت رو بپذیرید که مردان تنوع طلب هستند و همین موردشون مشکلساز میشه

واضح است که بدترین نوع تزلزل در اعتماد زمانی رخ می دهد که یکی از زوجین نسبت به دیگری مرتکب بی وفایی ( خیانت ) شود. این نوع دروغ کاملا ریشه اعتماد و عشق در یک ازدواج را می خشکاند و باعث می شود طرف مقابل احساس بسیار بد، عذاب آور، تلخ وحشتناک مورد خیانت واقع شدن را تجربه کند. البته باز هم انواع مختلفی از نیرنگ و فریب وجود دارد که می توانند زندگی زناشویی را تا مرز از هم پاشیدگی پیش ببرند مانند زن یا شوهری که درباره مسایل مالی به یکدیگر دروغ می گویند، و یا مردی که هیچگاه دوست ندارد به همسرش بگوید کجا می رود یا می آید و .... همه نمونه هایی از آسیبهای جدی ازدواج و زندگی مشترک هستند. همچنین یکی دیگر از موضوعات مهم عدم صداقت در زندگی زناشویی اعتیاد مرد به یک داروی خاص یا مواد مخدر است که عمدتا هیچکس از آن اطلاعی ندارد ولی زمانی که این موضوع برای زن برملا شود باعث پیدایش حس خیانت و عصبانیت مفرط می گردد.

همچنین دروغ گفتن در مورد بی ارزش ترین چیزها می تواند به پیدایش یک بی اعتمادی کلی نسبت به همسر شود.

حال ادامه بحث ما در مورد زندگی زوجینی است که به هر یک از اشکال عنوان شده، با عدم صداقت یا همان خیانت همسرشان مواجه شده اند.
    1 - اگر همسرتان سبب از بین رفتن اعتماد شما شده است و یا اگر شما چنین کاری را در حق او کرده اید دو مساله وجود دارد که باید برای شما اتفاق بیفتد تا مجددا به هم اعتماد کنید. هر کدام از شما دو نفر محتاج عشق و تفاهم هستید و اگر نسبت به همسرتان احساس خشم می کنید لازم است از این عصبانیت دست بکشید و الا قادر به ایجاد اعتماد مجدد نخواهید بود. عصبانیت های طولانی مدت سبب می گردد که به این راحتی پذیرای عذرخواهی و گذشت نباشید و این در حالی است که عذر خواهی اولین چیزی است که برای ایجاد اعتماد مجدد باید محقق شود. صادقانه عذرخواهی کنید و سعی کنید با کمال صداقت به گناه خود اعتراف کنید و اگر شما کسی هستید که باید عذرخواهی را بپذیرد اینکار را صادقانه و صمیمانه انجام دهید. سپس درباره آنچه حس می کنید و اینکه کاهش حس اعتماد چه اثری بر شما داشته با هم حرف بزنید . نسبت به همسرتان صادق و بی غل و غش و مودب باشید وقتی که همسرتان تصمیم می گیرد درباره احساساتش با شما حرف بزند باید خیلی مراقب باشید که او را نرنجانید.

2 - هر چند تعهدی شکسته شده اما اعتماد مجدد زمانی دوباره حاصل می شود که شما باز هم نسبت به یکدیگر متعهد شوید و از آن مراقبت کنید. متعهد شوید که صادق و بی ریا باشید و بیشتر با هم تعامل برقرار کنید. وقتی تعهد پایه ریزی می شود تنها راه ایجاد مجدد اعتماد حذف کردن اشتباه گذشته است. ممکن است در یک لحظه آن مشکل قدیمی فراموش شود اما تنها یک ارتباط جدید که بر اساس اعتماد پی ریزی شده است می تواند خود را حفظ کند.

3 - در برخورد با این فرآیند صبور باشید. شما چه بخواهید و چه نخواهید اعتمادتان به سرعت به جایگاه اول باز نمی گردد. این مساله نسبی است زیرا فرض شده که یک شوهر قابل اعتمادترین دوست زن است.

ولی اگر شما نسبت به اعتماد همسرتان مرتکب خیانت شده اید لازم است بفهمید چه موقع او نسبت به شما احساس خشم می کند. ابتدا انتظار یک پاسخ شدید نسبت به بی وفایی خود را داشته باشید و به تمام چیزها و کارهایی که به اشتباه انجام داده اید اقرار کنید و آنها را بپذیرید. هر گونه ریاکاری و عدم صداقت در این مورد نهایتا فاش خواهد شد و به مشکلات بیشتر و برتری ختم خواهد شد.

اگر خواهان یک رابطه قوی و محکم بر پایه اعتماد هستید، لازم است اکنون نسبت به آنچه در گذشته انجام داده اید کاملا صادق باشید.

هر چند شکستن و از بین بردن اعتماد همسر می تواند شکل رابطه زن و شوهر را تا مدتهای طولانی تحت تاثیر خود قرار دهد اما نسبت به آنچه از روی اشتباه مرتکب شده اید صادق باشید. اگر نسبت به بی وفایی و ریاکاری خود احساس گناه می کنید همان کسی باشید که به همسرتان درباره آنچه انجام داده اید خبر می دهد. در غیر این صورت به طور مستقل مطلع خواهد شد و احساس خیانت بیشتری خواهد کرد.

با کمی صبوری و پشت کار بیشتر می توانید مجددا روابط دوستانه و عاشقانه ای را که در ابتدای ازدواج دارا هستید احیا کنید.

5. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12485
    تشکـر
    210
    تشکر شده 88 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    10

آروم باش عزیزم میدونم واقعا سخته ولی تو چرا میخوای خودتو فدا کنی
    فکر خودکشیو از سرت بیرون کن
    بنظرم یه مدتی ازش دوری کن
    اگه فک میکنی نمیتونی تحملش کنی ترکش کن ولی اینو بدون خدا همیشه در توبه رو بروی بنده هاش باز گذاشته
    امضای ایشان
    در مقایسه با انسانهای سخت و روزهای سخت
    این
    انسانهای سختن که میمونن
    نه روزهای سخت

7. 3 کاربران زیر از mahtab1366 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)