نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: البوم جدیدمحسن یگانه

1847
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

البوم جدیدمحسن یگانه

[replacer_img] درود -امروز صبح پس از تاخیری ناخواسته در انتشار آلبوم جدید محسن یگانه، «نگاه من» چهارمین آلبوم این خواننده مولف منتشر شد. «نگاه من» که هفته گذشته دمویی از آن هم منتشر شد، سیزده قطعه دارد که خود محسن یگانه، ترانه سرا و آهنگساز همه قطعات آن است. در بخش تنظیم هم علی ثابت یاز ثابت این سال‌های یگانه و سرپرست ارکستر او، اشکان آبرون و احسان حبیبی هر کدام در این آلبوم دو قطعه تنظیم کرده‌اند و «پازل بند» نیز تنظیم یک قطعه را انجام داده است. محسن یگانه هم که پیش از این تجربه بسیار موفق تنظیم سکوت و تعداد دیگری از قطعات محبوبش را در کارنامه دارد، ۵ قطعه را تنظیم کرده است. همچنین میکس و مسترینگ قطعات آلبوم نگاه من را «آرش پاکزاد» انجام داده است.

به گزارش پی سی تودی در آلبوم «نگاه من» که به نام دختر یگانه اشاره دارد، قطعاتی همچون دنبالش می‌رم، چقدر دیر، دیوار، نه!، درکم کن، خاطره بازی، جاده، تو فکر می‌رم، نگاه، دلکم، دلسرد، انتظار و پرنده گنجانده شده است که قطعه انتظار قطعه مستقلی نیست و به عنوان مقدمه قطعه پرنده در قطعه پایانی آلبوم انتخاب شده است.با توجه به دموی منتشر شده از آلبوم، «نگاه من» آلبومی است با فضاهای بسیار متنوع و به گفته نزدیکان یگانه فضای احساسی آن غالب است.فیروز ویسانلو، بابک ریاحی‌پور، بابک مالکی‌فر، آرمین قیطاسی، علی ثابت، احسن نی‌زن، فرشید ادهمی، مسعود همایونی، مهیار رضوان، میلاد عالمی، عمادرضا نکویی، نیما رمضان، ایمان حجت، علی جعفری‌پویان، بهنام حکیم، آرین کشیشی، هامون میرزایی و David Haddad به عنوان نوازنده دز این آلبوم حضور دارند.آلبوم نگاه من به دو صورت ولت و دیجی پک از سوی تصویر دنیای هنر به بازار آمده است. پیش فروش این آلبوم در وب سایت بیپ تیونز، پرفروش‌ترین آلبوم بوده است.تهیه کننده آلبوم هم شرکت آوای فروهر است که امشب و فردا شب کنسرت محسن یگانه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را نیز برگزار خواهد کرد. یگانه در ۴ سانس کنسرت امشب و در اولین روز انتشار آلبوم جدید، قطعات «نگاه من» را برای علاقه مندانش اجرا خواهد کرد.
    در پی تاخیر در توزیع آلبوم، صحبت‌هایی مبنی بر تعویق این کنسرت منتشر شد که یگانه اعلام کرد: «کنسرت تهران تحت هر شرایطی همراه با اجرای قطعاتی از آلبوم «نگاه» برگزار خواهد شد و تاخیر پیش آمده در پخشِ این آلبوم خللی اجرای کنسرت تهران ایجاد نمی‌کند.»
    دانلود دمو آلبوم نگاه محسن یگانه

کد:
    لینک برای مهمانانhttp://p30today.com/upc/uploads/Mohsen-20Yeganeh-20-20Negah-20Album-20Demo.mp3 

2. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26503
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : البوم جدیدمحسن یگانه

خیلی خوبه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد