نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: یا مرگ یا زندگی...

1369
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یا مرگ یا زندگی...

سلام خسته نباشید...
    راستش عادت ندارم مشکلاتمو بگم ولی حقیقتش دیگه کم آوردم فقط اومدم ازتون کمک بگیرم، از وقتی که یادم میاد کسی رو نداشتم که باهاش درد دل کنم چش نخورم مشکلاتمم کم نبوده به هر حال کم و زیاد تا الان که 17 سالمه تحمل کردم ولی دیگه نمیتونم، تا چندی پیش عاشق بودم و دلیل زندگیم همون عشق بود البته الانم هستم ولی رابطه خوبی نبود ن اینکه دختر بدی باشه فقط سنش کم بود و ب خاطر من خیلی اذیت میشد منم همه چیو تموم کردم. به هر حال الان اومدم ازتون کمک بخوام یا راه زندگی جلو پام بذارین یا یه راه خود کشی بدون درد.
    چند وقت پیش یکی از سایت های تست آنلاین نشون داد افسردگیم خیلی دیگه زیادیه باید برم پیش مشاور ولی نه پولشو دارم نه جرعتشو دارم چون گفتن مشکلاتم موقه نوشتنم برام سخته. بی حوصلگی افسردگی بی خیالی نسبت به امور زندگیم عصبی بودن نداشتن پشتکار اینا خصوصیات منه. نمیدونم مشکلم چیه شاید اعتماد به نفس ندارم نمیدونم فقط اینو میدونم که دیگه تحمل زندگی برام سخته موندمم تو این دنیا فقط گناهامو بیشتر میکنه.
    گرچه همین الانشم اونقدی گناه کردم ک رفتم تو لیست سیاه بنده های خدا.
    حالا تنها خواهشی که ازتون دارم یا بگین چطور این زندگی کوفتیو تحمل کنم یا بگین چطور از شرش خلاص شم، اگه هم پیشنهادی ندارین ماشالله چیزی که تو خونمون زیاده قرص تاریخ مصرف گذشتس فک کنم راحت ترین راه باشه همه رو میخورم به امید خلاص شدن از این دنیا.

2. کاربران زیر از یه بنده خدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یا مرگ یا زندگی...

نقل قول نوشته اصلی توسط یه بنده خدا نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید...
    راستش عادت ندارم مشکلاتمو بگم ولی حقیقتش دیگه کم آوردم فقط اومدم ازتون کمک بگیرم، از وقتی که یادم میاد کسی رو نداشتم که باهاش درد دل کنم چش نخورم مشکلاتمم کم نبوده به هر حال کم و زیاد تا الان که 17 سالمه تحمل کردم ولی دیگه نمیتونم، تا چندی پیش عاشق بودم و دلیل زندگیم همون عشق بود البته الانم هستم ولی رابطه خوبی نبود ن اینکه دختر بدی باشه فقط سنش کم بود و ب خاطر من خیلی اذیت میشد منم همه چیو تموم کردم. به هر حال الان اومدم ازتون کمک بخوام یا راه زندگی جلو پام بذارین یا یه راه خود کشی بدون درد.
    چند وقت پیش یکی از سایت های تست آنلاین نشون داد افسردگیم خیلی دیگه زیادیه باید برم پیش مشاور ولی نه پولشو دارم نه جرعتشو دارم چون گفتن مشکلاتم موقه نوشتنم برام سخته. بی حوصلگی افسردگی بی خیالی نسبت به امور زندگیم عصبی بودن نداشتن پشتکار اینا خصوصیات منه. نمیدونم مشکلم چیه شاید اعتماد به نفس ندارم نمیدونم فقط اینو میدونم که دیگه تحمل زندگی برام سخته موندمم تو این دنیا فقط گناهامو بیشتر میکنه.
    گرچه همین الانشم اونقدی گناه کردم ک رفتم تو لیست سیاه بنده های خدا.
    حالا تنها خواهشی که ازتون دارم یا بگین چطور این زندگی کوفتیو تحمل کنم یا بگین چطور از شرش خلاص شم، اگه هم پیشنهادی ندارین ماشالله چیزی که تو خونمون زیاده قرص تاریخ مصرف گذشتس فک کنم راحت ترین راه باشه همه رو میخورم به امید خلاص شدن از این دنیا.
    سلام
    بابت سختیایی که ازشون گفتی و غمی که تو حرفاته متاسفم....
    این که اول راهیو و نباید نا امید باشی و توکل داشته باشیو که حتما خودت میدونی و لابد زیادم شنیدی ازین حرفا پس من دیگه نمیگم
    اول درمورد خودکشی باید بدونی که هیچ وقت خودتو نمیکشی چون اگه قرار بود اینکارو بکنی تا الان انجامش داده بودی اینکه هنوز زنده ای معنیش اینه که هنوزم قدرت امیدوار موندن و تحمل کردنو داری
    پس اگه از من میشنوی بهتره دیگه بهش فکر نکنی چون فکر خودکشی ادمو منفعل میکنه و باعث میشه تا مدتها درجابزنه..... اونوقت حتی اگه فرصتیم برات پیش اومد تا زندگیتو بسازی نمیتونی ازش استفاده کنی...
    خودکشیو به عنوان یه محال برای خودت بدون . به عنوان چیزی که هیچوقت اتفاق نمیفته . بعد به زندگی فکر کن اینکه اگه تا الانش خوب نبوده اگه مثلا تا 5 سال دیگم هیچ امیدی به تغییرش نیست چیکار باید کرد که بعد اون 5 سال حداقل زندگیت همونطوری باشه که میخای.....

گاهی ادما انقدری تنها میشن که همه چیز و همه کس همه ی شرایط بر علیهشونه اونوقت تنها چیزی که برات میمونه خودتی خودت یعنی غرورت یعنی قدرتت یعنی امیدت ....نباید اینارو راحت از دست بدی چون اونطوری باختنت به روزگار حتمیه....
    بعدشم پشتکار نداشتن و عصبی بودن و بی خیالی و بی حوصلگی هیچکدوم خصوصیت به حساب نمیان اینا همه عوارض حرفاییه که تو خودت ریختی همه ی حرفایی که باید میزدی و نزدی ....همه ی گریه هایی که لازمشون داشتی ولی نکردی . همه ی فریادایی که سر زندگیت نکشیدی.....
    اگه میخای این حالت عوض شه باید خودتو از همه ی غصه هات خالی کنی میتونی روی کاغذ بنویسیشون یا میتونی با یه دوست حرف بزنی یا حتی میتونی رو همین انجمن حساب کنی اینجا جای خوبیه واسه گفتن حرفات
    اخرم بگم که نمیدونم چرا فکر میکنی گناهکاری ولی هر چی که باشه خدا هیچوقت بنده هاشو به خاطر گناهاشون ترک نمیکنه چون مهربونه و نمیتونه غیر ازین باشه پس به مهربونیش اعتماد کن ازش بخاه ببخشتت
    خدا خودش گفته که بنده هایی که از گناهشون توبه میکنند برام از بقیه عزیزترند...
    امیدوارم حال دلت خیلی زود خوب شه

4. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    بابت سختیایی که ازشون گفتی و غمی که تو حرفاته متاسفم....
    این که اول راهیو و نباید نا امید باشی و توکل داشته باشیو که حتما خودت میدونی و لابد زیادم شنیدی ازین حرفا پس من دیگه نمیگم
    اول درمورد خودکشی باید بدونی که هیچ وقت خودتو نمیکشی چون اگه قرار بود اینکارو بکنی تا الان انجامش داده بودی اینکه هنوز زنده ای معنیش اینه که هنوزم قدرت امیدوار موندن و تحمل کردنو داری
    پس اگه از من میشنوی بهتره دیگه بهش فکر نکنی چون فکر خودکشی ادمو منفعل میکنه و باعث میشه تا مدتها درجابزنه..... اونوقت حتی اگه فرصتیم برات پیش اومد تا زندگیتو بسازی نمیتونی ازش استفاده کنی...
    خودکشیو به عنوان یه محال برای خودت بدون . به عنوان چیزی که هیچوقت اتفاق نمیفته . بعد به زندگی فکر کن اینکه اگه تا الانش خوب نبوده اگه مثلا تا 5 سال دیگم هیچ امیدی به تغییرش نیست چیکار باید کرد که بعد اون 5 سال حداقل زندگیت همونطوری باشه که میخای.....

گاهی ادما انقدری تنها میشن که همه چیز و همه کس همه ی شرایط بر علیهشونه اونوقت تنها چیزی که برات میمونه خودتی خودت یعنی غرورت یعنی قدرتت یعنی امیدت ....نباید اینارو راحت از دست بدی چون اونطوری باختنت به روزگار حتمیه....
    بعدشم پشتکار نداشتن و عصبی بودن و بی خیالی و بی حوصلگی هیچکدوم خصوصیت به حساب نمیان اینا همه عوارض حرفاییه که تو خودت ریختی همه ی حرفایی که باید میزدی و نزدی ....همه ی گریه هایی که لازمشون داشتی ولی نکردی . همه ی فریادایی که سر زندگیت نکشیدی.....
    اگه میخای این حالت عوض شه باید خودتو از همه ی غصه هات خالی کنی میتونی روی کاغذ بنویسیشون یا میتونی با یه دوست حرف بزنی یا حتی میتونی رو همین انجمن حساب کنی اینجا جای خوبیه واسه گفتن حرفات
    اخرم بگم که نمیدونم چرا فکر میکنی گناهکاری ولی هر چی که باشه خدا هیچوقت بنده هاشو به خاطر گناهاشون ترک نمیکنه چون مهربونه و نمیتونه غیر ازین باشه پس به مهربونیش اعتماد کن ازش بخاه ببخشتت
    خدا خودش گفته که بنده هایی که از گناهشون توبه میکنند برام از بقیه عزیزترند...
    امیدوارم حال دلت خیلی زود خوب شه
    گاهی آدما انقدری تنها میشن که همه چیز و همه کس و همه ی شرایط بر علیهشونه...
    من خیلی وقته ک تنهام، منظورم از تنهایی داشتن عشق یا این لوس بازیا نیست، اگه عاشق بودم به خاطر این بوده ک میخواستم یه کسیو داشته باشم که بهش امیدوار باشم ولی خیلی زوده برای عاشق شدن.منظورم از تنهایی اینه که هیچ کسو ندارم که کمکم کنه، شاید شبیه خودم خیلیا باشن ولی شنیدن مشکلاتی که خودم چندبرابرشونو دارم دوای دردم نیست، همیشه سعی کردم به مردم کمک کنم هرکی هر مشکلی داشته کمکش کردم ولی هیچوقت نتونستم به خودم کمک کنم، گاهی وقتا خیلی تلاش میکنم جلوی مشکلاتی که دارم بایستم و میتونم ولی برای مدت کوتاهی. نمیدونم تا حالا شده اونقدری احساس تنهایی کنید که خدارو قسم بدید کمکتون کنه یا نه ولی من بارها خدارو قسم دادم کمکم کنه و کمک کرد ولی در جواب کمکاش خیلی بدی کردم...
    برای همین میگم خدا از من ناامید شده چون خیلی توبه کردم ولی اگه گناه کردم به خاطر اعصاب خرابم بوده، مگه بنده خدا چقدر میتونه تحمل کنه؟؟؟
    اونقدری تحمل کردم که الان یه دوست خیالی تو دلم دارم، از بس درد کشیدم با خودم حرف میزنم ینی نمیدونم... شاید روانی شدم!!!
    بیشتر مشکلم اینه که از خیلی چیزا خبر دارم، بیشتر از سنم حالیمه ک ای کاش نبود. دونستن زیادی آدمو اذیت میکنه میدونم نوشتن مشکلاتم روی کاغذ هیچ کمکی بهم نمیکنه...
    میدونم بیخیال گذشتن از کنار مشکلاتم ازشون کم نمیکنه بلکه ب خاطر حل نکردنشون بیشتر میشن مشکلاتم...
    میدونم هیچ قدرتی نیست که ب طور غیرطبیعیی و با امیدوار بودن مشکلاتمو حل کنه...
    شما نمیتونید حال منو درک کنید...
    هیچوقت دوست نداشتم خودمو جلوی دیگران بدبخت نشون بدم همیشه خواستم همه مشکلاتمو خودم حل کنم، دوس داشتم مشکلات دیگرانو هم حل کنم شاید بعضی وقتاهم موفق شده باشم ولی هیچ کس به تنهایی نمیتونه زندگیشو اداره کنه، همه یکیو دارن ک تو زندگی کمکشون کنه... پدر مادر برادر یا خواهر بزرگتر خاله دایی یا هرکس بالاخره یکی بوده که راه حلی جلوی پای فرد مشکل دار بذارن ولی من اونقدر با پدرو مادرم صمیمی نیستم که بخوام مشکلاتمو بهشون بگم و الانم وقت خوبی برای صمیمی شدن نیست، الان وقت مستقل شدنه
    گرچه صمیمی شدن با پدرو مادرمم کمکی بهم نمیکنه چون اونا درک نمیکنن مشکلات این زمونه رو و حقم دارن چون زمان اونا با زمان ما خیلی فرق داره و منم هیچ ازشون ناراضی نیستم و میدونم تا اونجایی ک تونستن سعی کردن یه زندگی خوب برای من درست کنن

به هر حال ممنون از جوابتون، ببخشید زیاد حرف زدم...

6. کاربران زیر از یه بنده خدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

گاهی آدما انقدری تنها میشن که همه چیز و همه کس و همه ی شرایط بر علیهشونه...
    من خیلی وقته ک تنهام، منظورم از تنهایی داشتن عشق یا این لوس بازیا نیست، اگه عاشق بودم به خاطر این بوده ک میخواستم یه کسیو داشته باشم که بهش امیدوار باشم ولی خیلی زوده برای عاشق شدن.منظورم از تنهایی اینه که هیچ کسو ندارم که کمکم کنه، شاید شبیه خودم خیلیا باشن ولی شنیدن مشکلاتی که خودم چندبرابرشونو دارم دوای دردم نیست، همیشه سعی کردم به مردم کمک کنم هرکی هر مشکلی داشته کمکش کردم ولی هیچوقت نتونستم به خودم کمک کنم، گاهی وقتا خیلی تلاش میکنم جلوی مشکلاتی که دارم بایستم و میتونم ولی برای مدت کوتاهی. نمیدونم تا حالا شده اونقدری احساس تنهایی کنید که خدارو قسم بدید کمکتون کنه یا نه ولی من بارها خدارو قسم دادم کمکم کنه و کمک کرد ولی در جواب کمکاش خیلی بدی کردم...
    برای همین میگم خدا از من ناامید شده چون خیلی توبه کردم ولی اگه گناه کردم به خاطر اعصاب خرابم بوده، مگه بنده خدا چقدر میتونه تحمل کنه؟؟؟
    اونقدری تحمل کردم که الان یه دوست خیالی تو دلم دارم، از بس درد کشیدم با خودم حرف میزنم ینی نمیدونم... شاید روانی شدم!!!
    بیشتر مشکلم اینه که از خیلی چیزا خبر دارم، بیشتر از سنم حالیمه ک ای کاش نبود. دونستن زیادی آدمو اذیت میکنه میدونم نوشتن مشکلاتم روی کاغذ هیچ کمکی بهم نمیکنه...
    میدونم بیخیال گذشتن از کنار مشکلاتم ازشون کم نمیکنه بلکه ب خاطر حل نکردنشون بیشتر میشن مشکلاتم...
    میدونم هیچ قدرتی نیست که ب طور غیرطبیعیی و با امیدوار بودن مشکلاتمو حل کنه...
    شما نمیتونید حال منو درک کنید...
    هیچوقت دوست نداشتم خودمو جلوی دیگران بدبخت نشون بدم همیشه خواستم همه مشکلاتمو خودم حل کنم، دوس داشتم مشکلات دیگرانو هم حل کنم شاید بعضی وقتاهم موفق شده باشم ولی هیچ کس به تنهایی نمیتونه زندگیشو اداره کنه، همه یکیو دارن ک تو زندگی کمکشون کنه... پدر مادر برادر یا خواهر بزرگتر خاله دایی یا هرکس بالاخره یکی بوده که راه حلی جلوی پای فرد مشکل دار بذارن ولی من اونقدر با پدرو مادرم صمیمی نیستم که بخوام مشکلاتمو بهشون بگم و الانم وقت خوبی برای صمیمی شدن نیست، الان وقت مستقل شدنه
    گرچه صمیمی شدن با پدرو مادرمم کمکی بهم نمیکنه چون اونا درک نمیکنن مشکلات این زمونه رو و حقم دارن چون زمان اونا با زمان ما خیلی فرق داره و منم هیچ ازشون ناراضی نیستم و میدونم تا اونجایی ک تونستن سعی کردن یه زندگی خوب برای من درست کنن

به هر حال ممنون از جوابتون، ببخشید زیاد حرف زدم...
    منم معنی تنهاییو میدونم نه واسه اینکه شکست عشقی خورده باشم واسه اینکه تنهایی از بچگی باهام بود کسی یا پیشم نبوده یا اگرم بوده درگیر خودشونو و گرفتاریاشون بودن ......
    به قول خودت شبیه تو خیلیا هستن تو این دنیا...
    منم اهل درددل کردن نیستم چون یادم نمیاد کسی درکم کرده باشه هیچوقت ....حرفامو همیشه تو خودم میریختم تا اینکه یه روزی به جایی رسیدم که انگار کلی موضوع حل نشده روی هم تلنبار شده و منو به کل فلج کرده ....حالم بد شد و دیگه نتونستم مثل قبل زندگی کنم ولی حتی دلیلشم نمیدونستم یعنی نمیدونستم واسه کدوم مشکلم باید ناراحت باشم ولی حالا دیگه اونطوری نیستم چون باواقعیتام روبه رو شدم و باشون کنار اومدم اونایی که حل نمیشدن و قبول کردم اوناییم که میشد عوضشون کرد و دارم سعی میکنم درست کنم
    اگه بهت میگم درداتو بگی واسه اینه که به گفتنشون احتیاج داری
    درسته که نباید ادم همش اه و ناله کنه و بخاد ترجم ادمارو جلب کنه به قول دکتر شریعتی ارزش ادما به حرفاییه که برای نگفتن دارند البته بعضی وقتا...منم اینو قبول دارم
    ولی خب یه ادم مگه چقدر طاقت داره؟؟؟بالاخره هر کسی احتیاج داره یه جاهایی خودشو خالی کنه و درداشو بیرون بریزه و درددل کنه این طبیعیه برای همه.باید مشکلاتو بگی تا باهاشون روبه رو شی شاید انقدری که الان به نظر میرسه بد نباشن شایدم باشن ولی یه راهی واسشون پیدا کنی حتی شایدم هیچ راهی نباشه اونوقت میتونی به عنوان یه واقعیت غیر قابل تغییر بپذیریش....
    مهمم نیست چقدر مشکلات زیادن یا چقدر تلخن مهم اینه که اونا الان صورت مسئله های زندگیتن این که تو خودت بریزی و بهشون توجه نکنی فقط باعث میشه واسه یه مدت اروم باشی ولی هیچی اینطوری تغییر نمیکنه....
    باید واقعیتای زندگیتو بشناسی بعدم باهاشون روبه رو شی
    هیچ اتفاقی انقدر بد نیست که حتی نشه گفتش اینو مطمئن باش
    درضمن زندگی تلخه خییییلی زیااااد هیچ قدرتیم تغییرش نمیده هیچ معجزه ای اتفاق نمیفته و هیچی خود به خود درست نمیشه
    تنها کسی که میتونه درستش کنه خودتی حتی شاید مجبور شی بدون هیچ کمکی اینکارو بکنی .
    اینم که همش میخای مشکلای بقیه رو حل کنی خوب نیست اصلا.....چون داری زیاده روی میکنی باید همیشه تعادل برقرار باشه گاهی تو میتونی به کسی کمک کنی گاهیم بقیه و تو باید کمکشونو قبول کنی چون یه بنده خدایی که قدرت بی نهایت نداره...
    حرفای من که بیشتر شد
    اشکال نداره خوشحال میشم باهات حرف بزنم

8. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    منم معنی تنهاییو میدونم نه واسه اینکه شکست عشقی خورده باشم واسه اینکه تنهایی از بچگی باهام بود کسی یا پیشم نبوده یا اگرم بوده درگیر خودشونو و گرفتاریاشون بودن ......
    به قول خودت شبیه تو خیلیا هستن تو این دنیا...
    منم اهل درددل کردن نیستم چون یادم نمیاد کسی درکم کرده باشه هیچوقت ....حرفامو همیشه تو خودم میریختم تا اینکه یه روزی به جایی رسیدم که انگار کلی موضوع حل نشده روی هم تلنبار شده و منو به کل فلج کرده ....حالم بد شد و دیگه نتونستم مثل قبل زندگی کنم ولی حتی دلیلشم نمیدونستم یعنی نمیدونستم واسه کدوم مشکلم باید ناراحت باشم ولی حالا دیگه اونطوری نیستم چون باواقعیتام روبه رو شدم و باشون کنار اومدم اونایی که حل نمیشدن و قبول کردم اوناییم که میشد عوضشون کرد و دارم سعی میکنم درست کنم
    اگه بهت میگم درداتو بگی واسه اینه که به گفتنشون احتیاج داری
    درسته که نباید ادم همش اه و ناله کنه و بخاد ترجم ادمارو جلب کنه به قول دکتر شریعتی ارزش ادما به حرفاییه که برای نگفتن دارند البته بعضی وقتا...منم اینو قبول دارم
    ولی خب یه ادم مگه چقدر طاقت داره؟؟؟بالاخره هر کسی احتیاج داره یه جاهایی خودشو خالی کنه و درداشو بیرون بریزه و درددل کنه این طبیعیه برای همه.باید مشکلاتو بگی تا باهاشون روبه رو شی شاید انقدری که الان به نظر میرسه بد نباشن شایدم باشن ولی یه راهی واسشون پیدا کنی حتی شایدم هیچ راهی نباشه اونوقت میتونی به عنوان یه واقعیت غیر قابل تغییر بپذیریش....
    مهمم نیست چقدر مشکلات زیادن یا چقدر تلخن مهم اینه که اونا الان صورت مسئله های زندگیتن این که تو خودت بریزی و بهشون توجه نکنی فقط باعث میشه واسه یه مدت اروم باشی ولی هیچی اینطوری تغییر نمیکنه....
    باید واقعیتای زندگیتو بشناسی بعدم باهاشون روبه رو شی
    هیچ اتفاقی انقدر بد نیست که حتی نشه گفتش اینو مطمئن باش
    درضمن زندگی تلخه خییییلی زیااااد هیچ قدرتیم تغییرش نمیده هیچ معجزه ای اتفاق نمیفته و هیچی خود به خود درست نمیشه
    تنها کسی که میتونه درستش کنه خودتی حتی شاید مجبور شی بدون هیچ کمکی اینکارو بکنی .
    اینم که همش میخای مشکلای بقیه رو حل کنی خوب نیست اصلا.....چون داری زیاده روی میکنی باید همیشه تعادل برقرار باشه گاهی تو میتونی به کسی کمک کنی گاهیم بقیه و تو باید کمکشونو قبول کنی چون یه بنده خدایی که قدرت بی نهایت نداره...
    حرفای من که بیشتر شد
    اشکال نداره خوشحال میشم باهات حرف بزنم
    راستش حرفاتون خیلی تاثیر گذار بود و باعث شد یکم جرعت پیدا کنم برای رو به رو شدن با مشکلات...
    صمیمانه از ته قلبم ازتون ممنونم، امیدوارم زندگی بی غمی داشته باشید

10. کاربران زیر از یه بنده خدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

راستش حرفاتون خیلی تاثیر گذار بود و باعث شد یکم جرعت پیدا کنم برای رو به رو شدن با مشکلات...
    صمیمانه از ته قلبم ازتون ممنونم، امیدوارم زندگی بی غمی داشته باشید
    لطف داری
    منم امیدوارم همیشه شادیات از غصه هات بیشتر باشن تو زندگی

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز ب قول خودت و ملکه ی شیشه ای همه مشکلات دارن و شاید مث تو زیاد باشن
    منم یکیشم و بقول خودت بیشتر از سنم میفهمم و متوجه هستم
    اما تک تک حرفای ملکه ی شیشه یی رو قبول دارم
    تک تک شون
    و این باعث شد ک من حرفی دیگه یی نزنم فقط تایید حرفای ملکه شیشه رو کنم
    ب حرفاش مو ب مو گوش بده و دقت کن
    خدا ارحم راحمین
    مهر و محبت خدا بیشتر از غضبشه
    فراموش نکن اگه بتونی با خدا آشتی کنی همه کس و همه چیز رو در آن واحد داری
    دستتو توو دستای خدا بذار
    بذار ک کمکت کنه و بلندت کنه
    ی عزیزی همیشه بم میگفت " نا امیدی مکر شیطان"
    هیچوقت نا امید نباش
    مانیازمندیم و محتاج ب دیگران
    اصلا جزء خصایص یک انسان ک نیازمند باشه اگه نیازمند نبود ک خدا اونو خلق نمیکرد
    مرد زندگیت باش
    بزرگ زندگی کن و دلتو ب دریا بزن
    واسه خود سازی درونی
    تا همیشه آزاد و رها باشی
    موفق باشی دوست عزیز
    منم دعات میکنم ک همیشه خدا در رحمتشو سمتت باز کنه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

13. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز...اولا بگم من هم این شرایطو داشتم و درکتون میکنم...عاشق شدم ..بعد که تمومش کردم همش تو فکر مشکلاتم بودم..غصه میخوردم..با کسی حرف نمیزدم....و خیلی چیزای دیگه
    یه مدت گذشت و یروز با خودم گفتم که شاید من روز دیگه ای اصلا زنده نباشم! پس چرا همش غصه بخورم.....خیلی سختیا و مشکلات بزرگتری هست و مشکلات ما خیلی سطحی و شیب ملایمی داره...
    مگه چی میشه..ی هدف بزا برای زندگیت..من خودم فکر خاصی نداشتم ولی الان دارم میخونم برا روانشناسی....هم تو همه جا در اینده ادم حسابی میشی هم پولدار میشی و البته هم بچت دو روز دیگه بهت افتخار میکنه..
    الانم مث خیلی ادما خودتو سرگرم چیزایی که دوس داری بکن...اگه موسیقی دوس داری...اگه رمان و کتاب دوس داری...اگه رشته ی ورزشی دوس داری..هرچیزی که دوس داری رو بدست بیار نزار وقتت تموم بشه و ناکام بمونی..
    بزا دو روز دیگه که به زندگی الانت فک کردی پر از خاطره خوب باشه
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

15. کاربران زیر از MAHDI-ALONE بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    دوست عزیز ب قول خودت و ملکه ی شیشه ای همه مشکلات دارن و شاید مث تو زیاد باشن
    منم یکیشم و بقول خودت بیشتر از سنم میفهمم و متوجه هستم
    اما تک تک حرفای ملکه ی شیشه یی رو قبول دارم
    تک تک شون
    و این باعث شد ک من حرفی دیگه یی نزنم فقط تایید حرفای ملکه شیشه رو کنم
    ب حرفاش مو ب مو گوش بده و دقت کن
    خدا ارحم راحمین
    مهر و محبت خدا بیشتر از غضبشه
    فراموش نکن اگه بتونی با خدا آشتی کنی همه کس و همه چیز رو در آن واحد داری
    دستتو توو دستای خدا بذار
    بذار ک کمکت کنه و بلندت کنه
    ی عزیزی همیشه بم میگفت " نا امیدی مکر شیطان"
    هیچوقت نا امید نباش
    مانیازمندیم و محتاج ب دیگران
    اصلا جزء خصایص یک انسان ک نیازمند باشه اگه نیازمند نبود ک خدا اونو خلق نمیکرد
    مرد زندگیت باش
    بزرگ زندگی کن و دلتو ب دریا بزن
    واسه خود سازی درونی
    تا همیشه آزاد و رها باشی
    موفق باشی دوست عزیز
    منم دعات میکنم ک همیشه خدا در رحمتشو سمتت باز کنه
    سلام ممنون از صحبتاتون اگه خدا بخواد مسیر زندگیمو عوض کردم امیدوارم بتونم ادامه بدم، از دعاتونم خیلی خیلی ممنونمامیدوارم زندگی شادو بی مشکلی داشته باشید و رحمت خدا شامل حالاون بشه
    امضای ایشان
    سامانه پیامکی گلوبال پیامک | ارسال به تمام نقاط جهان | شماره اختصاصی

www.GLOBAL-SMS.ir

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12287
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز..شما هنوز خیلی جوونی و بهتره به خودکشی نه تنها فکر نکنی و بلکه بخندی اصلا...17 سال هنوز اول جاده ی زندگیه..خیلی راه مونده که تجربه کسب کنی و بر اساس اونها به زندگیت جهت بدی...بهتره خامی نکنی و از زندگی با وجود تمام سختی هاش استفاده کنی و پند بگیری و حتی لذت ببری...موفق باشی و شاد..

18. کاربران زیر از kimiaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14634
    تشکـر
    15
    تشکر شده 65 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    10

اقا ی لحظه توجه کنین>>>>>>>>>این متن امضائ همین دوستمون بنده خدا هستش:هیچوقت نباید فراموش کرد، همیشه یک راهی برای ادامه هستو اون راهو هیچ کس جز خودت نمیدونه
    شخودت جواب خودتو دادی...میدونی ی راهی هست و خودت میتونی بسازیش
    امضای ایشان
    حـــــس شاعــــرانــه نـــــــدارم اصلا //// یـــک از خودمـــــ دو ازین ادمــــا خســــــــــتم

20. کاربران زیر از MAHDI-ALONE بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز خیلی خوشحال هستم ک ب حرف دوستان توجه کردی و میخوای عمل کنی
    اینجا بیا و پیش بچه ها باش
    واسه روحیتت خیلی اوکی
    موفق و موید باشی و خدا یاور همیشگیت باشه
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خوشحال هستم ک ب حرف دوستان توجه کردی و میخوای عمل کنی
    اینجا بیا و پیش بچه ها باش
    واسه روحیتت خیلی اوکی
    موفق و موید باشی و خدا یاور همیشگیت باشه
    صندوقت پره
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...اولا بگم من هم این شرایطو داشتم و درکتون میکنم...عاشق شدم ..بعد که تمومش کردم همش تو فکر مشکلاتم بودم..غصه میخوردم..با کسی حرف نمیزدم....و خیلی چیزای دیگه
    یه مدت گذشت و یروز با خودم گفتم که شاید من روز دیگه ای اصلا زنده نباشم! پس چرا همش غصه بخورم.....خیلی سختیا و مشکلات بزرگتری هست و مشکلات ما خیلی سطحی و شیب ملایمی داره...
    مگه چی میشه..ی هدف بزا برای زندگیت..من خودم فکر خاصی نداشتم ولی الان دارم میخونم برا روانشناسی....هم تو همه جا در اینده ادم حسابی میشی هم پولدار میشی و البته هم بچت دو روز دیگه بهت افتخار میکنه..
    الانم مث خیلی ادما خودتو سرگرم چیزایی که دوس داری بکن...اگه موسیقی دوس داری...اگه رمان و کتاب دوس داری...اگه رشته ی ورزشی دوس داری..هرچیزی که دوس داری رو بدست بیار نزار وقتت تموم بشه و ناکام بمونی..
    بزا دو روز دیگه که به زندگی الانت فک کردی پر از خاطره خوب باشه
    سلام مهدی جان خسته نباشی داداش، مرسی بابت حرفات فعلا که با خودم درگیرم ولی در تلاشم یه هدف درست برای خودم پیدا کنم. بازم ممنون از حرفات
    امضای ایشان

www.GLOBAL-SMS.ir

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiaaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز..شما هنوز خیلی جوونی و بهتره به خودکشی نه تنها فکر نکنی و بلکه بخندی اصلا...17 سال هنوز اول جاده ی زندگیه..خیلی راه مونده که تجربه کسب کنی و بر اساس اونها به زندگیت جهت بدی...بهتره خامی نکنی و از زندگی با وجود تمام سختی هاش استفاده کنی و پند بگیری و حتی لذت ببری...موفق باشی و شاد..
    سلام بله شما درست میگید برای فکر کردن به خودکشی زوده ولی بعضی وقتا اونقدی فشار به آدم میاد که به دیر و زودش فکر نمیکنه....بازم ممنون از نصیحتاتون خوش و خرّم باشید
    امضای ایشان

www.GLOBAL-SMS.ir

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI-ALONE نمایش پست ها
    اقا ی لحظه توجه کنین>>>>>>>>>این متن امضائ همین دوستمون بنده خدا هستش:هیچوقت نباید فراموش کرد، همیشه یک راهی برای ادامه هستو اون راهو هیچ کس جز خودت نمیدونه
    شخودت جواب خودتو دادی...میدونی ی راهی هست و خودت میتونی بسازیش
    مهدی جان بعد از حرفای ملکه شیشه ای این امضارو گذاشتم، اگه ناراحتی تا برش دارم داداش
    امضای ایشان

www.GLOBAL-SMS.ir

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17041
    تشکـر
    15
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    حرفاتون واقعا قشنگ بود و امیدوار کننده
    من اومدم اینجا که هم ازتون تشکر کنم و هم ازتون بخوام که بیایم برای همدیگه دعا کنیم که بتونیم راهی که میخوایمو پیدا کنیم
    التماس دعا-خوش باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد