نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مخالفت خانواده با ازدواج

935
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16217
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده با ازدواج

سلام وقتتون بخیر
    عرفان .م هستم 26 ساله ، به دختر داییم علاقه دارم ، همدیگه رو میخوایم ، این موضوع رو فقط پدر مرحومم میدونست و باهاش درددل میکردم.
    خونواده داییم بسیار بسیار روابط سردی دارن با همه ، کلا جوشی نیستن ، روابط اجتماعیشون بسیار سرد هستش ، کم رفت و آمد ، کم حرف ، اینقدر که روی مادر و برادر و خواهرم خیلی تاثیر منفی گذاشته ، بشدت از رفتار سردشون ناراحتن ، رفتار اونا از عمد نیست ، کلا خصلت سردمزاجی دارن، بلعکس خونواده ما گرم و جنب و جوشی هستیم. خونوادم از موضوع خبر ندارن و مطمئن هستم اگه بگم ب دختر داییم علاقه دارم پرتم میکنن تو کوچه و ازم نمیپذیرن این مسئله رو. فقط پدر مرحومم موافق بود. الان نمیدونم چیکار کنم، بطور غیر مستقیم هم ب دختردایی گفتم که همچین مشکلی سد راهمون هست . اما قبول نمیکنه . هر بار هم که این مشکل رو بهش میگم از من دلخور میشه . و در جوابم میگه "مگه من چمه که عمه منو نمیخواد؟" نمی خوام نارحتیش رو ببینم. اونم تو خونشون کسی رو نداره که محرم راز و درددلش باشه ، از اول من بودم.... هر وقت میگم بین این همه رویا پردازیمون یه ذره به فکر لحظات تلخ احتمالی آینده باشیم ، میگه تو نا امیدی ، برو خودتو به روانشناس نشون بده. ولی خب واقعیت اینه که خونواده من ، خونواده داییم رو نمیپذیرن . خدایی حق رو به خونواده خودم میدم. دختر داییم هم همینطور ، میدونه که سردی بیش از حد دارن...مادرم همیشه میگه خونواده همسرت برام مهمه ....
    لطفا کمکمون کنین...
    کمکم کنین چجور این مشکل رو حل کنم.. چجور به دختر داییم بگم که درک کنه و بجای غصه خوردن همراهیم کنه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف مادر و کل خونوادم با خونواده داییم

به هر حال شما که از اول میدونستید مادرتون با چنین ازدواجی مخالفه نباید واردش میشدید

و با ادامه دادن به این ارتباط باعث وابستگی خودتون و حتی دختر داییتون بشید

دوست عزیز اگر تصمیم جدی به ازدواج با این دختر رو دارید باید از طریق واسطه ای قابل اعتماد درخواستتون رو به اطلاع مادر برسونید

در این مورد احتمالا" واکنش تندی با شما خواهند داشت که باید صبور باشید و دلایل منطق مخالفتش رو بپرسید

مسلما" اگر هم ازدواجی سر بگیره شما باید بدونید وارد چه خانواده ای میشید و چه رفتاری باید در مقابل سردیشون داشته باشید

پس بهتره خوب در این مورد فکر کنید و پیشگویی غیرواقع در این باره نداشته باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)