نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفع کبودی لبها و دور دهان

14165
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16234
    تشکـر
    14
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

Lightbulb رفع کبودی لبها و دور دهان

سلام با تشکر و سپاس فراوان از سایت بسیار مفیدتون امیدوارم موفق باشیدمن پسری هستم ۲۲ ساله ک بر اثر اضطراب و ی جورایی عادت با پوست لبهام خیلی ور میرمو پوستهای خشکیده رو میکنم معمولا زخم میشهدو جاش کبود میمونه میخاستم بدونماگه راهکاری سراغ دارید بهم پیشنهاد کنید چن وقت دیگه چشن ازدواجمونه میخاستم بدونم میشه تا اون موقع کمترش کنم لازم ب ذکر میبینم پوستم سبزه هست و مایل ب روشن امیدوارم درست قضیه رو گفته باشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : رفع کبودی لبها و دور دهان

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia86 نمایش پست ها
    سلام با تشکر و سپاس فراوان از سایت بسیار مفیدتون امیدوارم موفق باشیدمن پسری هستم ۲۲ ساله ک بر اثر اضطراب و ی جورایی عادت با پوست لبهام خیلی ور میرمو پوستهای خشکیده رو میکنم معمولا زخم میشهدو جاش کبود میمونه میخاستم بدونماگه راهکاری سراغ دارید بهم پیشنهاد کنید چن وقت دیگه چشن ازدواجمونه میخاستم بدونم میشه تا اون موقع کمترش کنم لازم ب ذکر میبینم پوستم سبزه هست و مایل ب روشن امیدوارم درست قضیه رو گفته باشم

عسل به خاطر طبیعی بودن ، یک مرهم فوق العاده و یک عامل ضد باکتری است.وازلین نیز یکی ازبهترین محافظان پوست است و وقتی این دو عامل با هم ترکیب شوند،نتیجه بهتری در پی خواهند داشت.

طرز تهیه و استفاده :مقداری عسل روی لب های خود بمالید و چند دقیقه صبر کنید تا خشک شود.بعد بدون تکان دادن لب ها ،مقداری وازلین روی آنها بمالید و بگذارید ترکیب عسل و وازلین به مدت ۱۰-۱۵ دقیقه روی سطح لب هایتان بماند .سپس با آب نسبتا گرم عسل و وازلین را از روی لب هایتان بشویید.این کار را به مدت ۲-۵ روز ،روزی یک بار انجام دهید تا خشکی لب هایتان برطرف شود.

روغن نارگیل :
    افراد زیادی روغن نارگیل را یک مرهم طبیعی فوق العاده برای رفع خشکی لب ها می دانند.هرروز چند بار روغن نارگیل را خیلی آرام روی لبها ی خود بمالید.خصوصا وقتی که هوا سرد و خشک است.

آب درمانی :

یکی از علت های اصلی خشکی لب ها ،کم آبی بدن است.هر فرد باید روزانه ۲-۳ لیتر آب بنوشد؛خصوصا در روزهای خشک زمستان .هنگامی که در خانه هستید ،از مرطوب کننده هوا استفاده کنید تا علاوه بر تنفس هوای مناسب ،خشکی هوا به پوستتان سرایت نکند.

خیار :

خیار را حلقه حلقه برش بزنید و روی لب های خود بمالید.بسیاری از مردم از خیار برای رفع خشکی سطح لب های شان استفاده می کنند.

آلوئه ورا :
    خاصیت گیاهی آلوئه ورا باعث شده است که به عنوان یک داروی شگفت انگیز برای پوست مورد استفاده قرار گیرد.بنابر این برای درمان لب های خشکی زده مقدار کمی ژل آلوئه ورا روی لب های خود بمالید و چند روز پیاپی این کار را تکرار کنید.اما پیش از آنکه اقدام به درمان و رفع خشکی لب ها نمایید ،بهتر است از علت اصلی آن آگاه شوید.کمبود ویتامین b ،آهن و اسید های چرب می تواند موجب تر ک خوردن و خشکی لب ها شود.شما می توانید بعد از انجام آزمایش و اطمینان یافتن از این مسئله ،با مصرف مکمل های مولتی ویتامین ،این کمبود را برطرف نموده و مشکل خود را حل کنید.

پس لب‌ها را با بزاقتان خیس نكنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد