نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: یه حس عجیبی دارم

1115
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    10

یه حس عجیبی دارم

سلام دوستان ببخشید یه سوال
    چندروزی هست که یه حس عجیبی یه دفعه بهم دست میده.مثلا دارم تو خیابون راه میرم یه دفعه با خودم میگم من کیم؟ اینجا کجاس؟ اینا کین؟ و همه چیز برام گنگ میشه و گاهی اوقات هم چشام سیاهی میره.احتمالش هست که بخاطر خستگی باشه؟شما تا حالا اینطوری شدین؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه حس عجیبی دارم

درود اگر مقدوره سن و سال و کمی بشتر توضیح بدید. بنظر میاد دچار اختلال روحی شدید ویک سوال وهمهایی بی جواب دارید استرسپذیر خستگیی روگفتید یکی از عوامل میتونه باشه بهرحال حتما بایک مشاور حضوری و انلاین حداقل درارتباط باشید
    عرض کنم اینجور اختلالات درگروههای سنی خاصی گاه پدیدارمیشه .
    درنظر داشته باش افراد در طول زندگی خود با ناهنجاری و ناملایمات زیادی مواجه می شوند. این افراد بسته به توان و ظرفیت روح و جسم خود در بسیاری از اوقات این ضربه ها را رد کرده و پشت سر می گذارند، اما عوارض آن ضربه ها گاه تا پایان عمر با آنها همراه است. یکی از عوارض بسیار مهم این ناملایمات، ایجاد فکر و خیال شدید نسبت به همه چیز است.
    یا بعضی اوقات این فکر و خیال ها ناشی از ویژگی های شخصیتی افراد است که ممکن است از کودکی با آنها همراه باشد و اصلا نتیجه ناملایمات زندگی نباشد.

این پست روتوصیه میکنم بخونید

یا ارسالات منو کتابهای روانشناسیی گذاشتم براتون مفید هست وهم ورزشهای روحی ومراقبه وووو درخدمتم هرسوالی بود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15960
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه حس عجیبی دارم

سلام خسته نباشید، همونطور که دوستمون گفتن سنتون رو بگید بیشتر میشه کمک کرد ولی به نظر من پرسیدن این سوالا به طور ناگهانی ناشی از فکر خیالات قبلشه.
    یعنی ممکنه شما در مورد چیزای دیگه فکر کنید و این تفکرات سوال هارو در ذهن شما طرح کنه در حالی که خودتون جوایشون رو میدونید، امکانش هست از خستگی و فکر زیاد باشه به هر حال پیشنهادم اینه با یک مشاور حضوری در میون بذارید مشکلتون رو
    امضای ایشان
    سامانه پیامکی گلوبال پیامک | ارسال به تمام نقاط جهان | شماره اختصاصی

www.GLOBAL-SMS.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد