نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ترک خودارضایی

1868
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16275
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک خودارضایی

سلام من چند سال این کارو میکردم و نمیدونستم چیه هرکاریم میکردم نمیتونستم ترکش کنم ولی برای اولین بار 2 ماهه ترکش کردم تا امروز اتفاقی یه فیلم دیدم فیلم ......نبود ولی تحریک کننده بود منم نزدم فیلم بره و دیدمش ولی اون کارو انجام ندادم الان خیلی پشیمونم آخه قبلا هم ترک کرده بودم و شکست خورده بودم تقریبا مثل این بود یه کیلیپ دیده بودم ولی همون موقع کاری نکرده بودم ولی متاسفانه شب تو خواب ....شده بودم نمیخوام امروز هم همین اتفاق برام بیفته بخوابم و .......... بشم چون میدونم اگه اینجوری بشم دوباره شروع میشه تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خودارضایی

سلام .نترس
    منم جونیام توی خواب میزدم به جدول
    سنت بره بالا نمیزنی

3. کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-m نمایش پست ها
    سلام من چند سال این کارو میکردم و نمیدونستم چیه هرکاریم میکردم نمیتونستم ترکش کنم ولی برای اولین بار 2 ماهه ترکش کردم تا امروز اتفاقی یه فیلم دیدم فیلم ......نبود ولی تحریک کننده بود منم نزدم فیلم بره و دیدمش ولی اون کارو انجام ندادم الان خیلی پشیمونم آخه قبلا هم ترک کرده بودم و شکست خورده بودم تقریبا مثل این بود یه کیلیپ دیده بودم ولی همون موقع کاری نکرده بودم ولی متاسفانه شب تو خواب ....شده بودم نمیخوام امروز هم همین اتفاق برام بیفته بخوابم و .......... بشم چون میدونم اگه اینجوری بشم دوباره شروع میشه تو رو خدا کمک کنید چیکار کنم
    درود خوش اومدین خودتون بنوعی جوابتون رو دادید -سست اراده نباشید واینکه میدونید فیلم محرک وضعف وقوه تخلیتون رو این زمینه تحت تاثیر قرارمیده نگاه نکنید .
    دوست عزیز این عمل قابل ترکه ولی بستگی به اراده وهمت وشخصیت فرد داره .
    شما پیشرفت خوبی داشتید وبنوعی پاک شده اید حالا اینکه گاها افراد درخواب دچاراون حالت وبی اختیاریه وکنترلی بر روح نیست درخواب طبیعیه نگران نباشید واینم بدونید درخواب ناخود اگاه دچاراین وضع بشید گناه نیست وهم نه خود ارضایی ولی ناشی ازقوه تخیل ونارامنیهای روحیه فرده که درخواب بصورت عملی اجرا میشوند
    دراین زمینه خود ارضایی مطالب خوب ب بحث کشیده و هست درانجمن ازمقالات ویا کتابهایی که خود بنده ارسال کردم سرچ کنید
    واز موارد یکه باعث تحریک وسوق دادن شما ب این عمل خواهند شد پرهیز واز جایگزین درمانی استفاده کنید وافکارتون رومنحرف کنید وسرگرمی سالمتری جایگزین کنید تا کلا درطول دورهبتونید عوارض این عمل درشما محو گردند
    توجه داشته باشند دوستان عوارضی دربرداره این عمل که مهمترینشون ازاین قبیل هست

در آقایان:
    بهم خوردن ریتم خواب ، کم حوصلگی ، عصبی شدن زود هنگام ، عدم تمرکز ، لاغری ، به هم خوردن ریتم ضربان قلب ، احساس ضعف و خواب آلودگی در طول شبانه روز ، عدم لذت از رابطه جنسی حقیقی ، کم شدن میزان اسپرم ها در صورت اعتیاد بیش از حد

در خانمها:
    کم حوصلگی ، درد در ناحیه زیر دل بالای دستگاه تناسلی ، عدم لذت از رابطه جنسی ، عدم تمرکز ، خواب آلودگی و خستگی ، احساس ضعف جسمانی و کوفتگی در طول شبانه روز

موفق باشید سوالی موردی بود درخدمتتونم

5. 2 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16275
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش تو این 2 ماه از چیزایی که باعث میشد تحریک بشم دوری میکردم ولی امروز میدونم توی خواب گناه نداره اگه ..... بشم ولی اگه خودم باعثش بشم که شدم و اون فیلمو دیدم گناه داره حالا گناهش به کنار خیلی زور داره 2 ماه ترکش کرده بودم یهو تو خواب ...... بشم اصلا نمیخوام دوباره شروع بشه دارم سعی میکنم به کاری که کردم فکر نکنم عذاب وجدان نداشته باشم ولی نمیشه وقتی ناراحت باشم نمیتونم کاری کنم . یکی گفت اگه بهش فکر کنی اون اتفاق میفته

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

شما یکباردیگه جواب بنده رودرست بخونید اینجارودقت کن ( درخواب طبیعیه نگران نباشید واینم بدونید درخواب ناخود اگاه دچاراین وضع بشید گناه نیست وهم نه خود ارضایی ولی ناشی ازقوه تخیل ونارامنیهای روحیه فرده که درخواب بصورت عملی اجرا میشوند )

منظورم اینه بله شما فکر وخیال وهمین دیدن فیلم باعث شده شما دردوره ترک هستید پس خودداری کنید تا افکارتون بااین موارد زود تحتتاثبر قرارنگیره بله انسان روحش شب به اتفاقات روز وفکر وخیالاتش گاها خواب روبنوعی تجربه میکنه ودقیقا منظورم همون بود .
    پس درنتیجه از دیدن اینگونه مکانها و انزوا یا موادر محرک شماروتحت الشعاع قرار میده خودداری کنیدتا روحتون درگیر نشه و شب باخیال راحت بخوابی . باافکار مثبت وتخیالات خوب وهم غذاهای مناسب
    بازم مورد وسوالی بود درخدمتم یاحق

8. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

داداش تو این 2 ماه از چیزایی که باعث میشد تحریک بشم دوری میکردم ولی امروز میدونم توی خواب گناه نداره اگه ..... بشم ولی اگه خودم باعثش بشم که شدم و اون فیلمو دیدم گناه داره حالا گناهش به کنار خیلی زور داره 2 ماه ترکش کرده بودم یهو تو خواب ...... بشم اصلا نمیخوام دوباره شروع بشه دارم سعی میکنم به کاری که کردم فکر نکنم عذاب وجدان نداشته باشم ولی نمیشه وقتی ناراحت باشم نمیتونم کاری کنم . یکی گفت اگه بهش فکر کنی اون اتفاق میفته

سلام

شما دو ماهه نَفسِتون یا همون شیطون رو به عبارتی ضربه ی فنی کردین و تونستین و میتونین شاید اولش سخت باشه هی ترک هی رجوع ولی میشه ، دوستی رو میشناسم که که به لطف خدا 5 ساله که پاکه پاکه ....امشب هم ی زیارت عاشورا بخونید اگر با صد تا لعن و سلامش باشه خوده امام حسین کمک میکنه

و البته دهن کجی به شیطون

10. کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دوست عزیز این یک حس و غریزه خدادادیه که نباید از داشتنش ناراحت باشید

باید بدونید چیزی که در این مورد بسیار موثره تحریک شدن شماست ...

برای دوری از این عمل باید سعی کنید از تحریک شدن پرهیز کنید ... مثل این سری شما که از تحریک شدن خودتون دوری نکردید

پس هر موقع که در این حالت قرار گرفتید موقعیت خودتون رو تغییر بدید تا از این حس و حال خارج بشید

چون ملاک برای شما که اینکارو انجام میدادید اینه که فاصله دفعات رو طولانی تر کنید تا به مرز ترک برسید

در ضمن اگر به حد انزال رسید نباید جلوی خروج رو بگیرید چون این کار مضراتش بدتر از خودارضاییه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختری17ساله هستم از9سالگی خودارضایی میکردم تاهمین2ماه بیش نمیدونستم چیکارمیکنم فقظ میدونستم حس خوبی میدادعوارضش تازه شروع شده چشمام ضعیف شده گیج شدم درس یادنمیگیرم وامسالم بایدکنکوربدم خواهش میکنم کمکم کنیدممکنه مثل قیل بشم ممکنه خیلی زودعوارضش اربین بره وبتونم کنکورموعالی بدم توشرایط خییییلی بدی گیرکردم خواهش میکنم جوابموبدید

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran7704 نمایش پست ها
    سلام من دختری17ساله هستم از9سالگی خودارضایی میکردم تاهمین2ماه بیش نمیدونستم چیکارمیکنم فقظ میدونستم حس خوبی میدادعوارضش تازه شروع شده چشمام ضعیف شده گیج شدم درس یادنمیگیرم وامسالم بایدکنکوربدم خواهش میکنم کمکم کنیدممکنه مثل قیل بشم ممکنه خیلی زودعوارضش اربین بره وبتونم کنکورموعالی بدم توشرایط خییییلی بدی گیرکردم خواهش میکنم جوابموبدید
    باران خانم لطف کنید تاپیک های مشابه را مطالعه کنید و اگر به جواب نرسیدید تاپیک جدا بگذارید...
    به خاطر رضای خدا ترک کن نه واسه خاطر کنکور...
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

14. 2 کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)