نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: حسادت خواهر مانع ازدواج

2130
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16300
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت خواهر مانع ازدواج

با سلام ووقت بخیر,من خواهری ۳۰ساله دارم که حدود۱۰سال پیش عاشق یک.هنرمند میشود و فکر میکند آن مرد او را دوست دارد و به خاطر این موضوع خواستگار های خود را رد کرده است,و توهین وتحقیر های زیادی از طرف این هنرمند شنیده است ولی بااین وجود دست از کار خودش بر نمیدارد و ما خیلی نگران هستیم در ضمن خواهرم لیسانس روانشاسی از دانشگاه پیام نور دارد.میشه کمکمون کنید.
    در ضمن من22ساله خاطر خواهرم ازدواج نکردم چون خواهرم خیلی حساس و حسود است چون اگر من ازدواج کنم افسرده میشود,به نظر شما من چیکار کنم.
    لطفا جواب دهید.
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حسادت خواهر مانع ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط s.41171 نمایش پست ها
    با سلام ووقت بخیر,من خواهری ۳۰ساله دارم که حدود۱۰سال پیش عاشق یک.هنرمند میشود و فکر میکند آن مرد او را دوست دارد و به خاطر این موضوع خواستگار های خود را رد کرده است,و توهین وتحقیر های زیادی از طرف این هنرمند شنیده است ولی بااین وجود دست از کار خودش بر نمیدارد و ما خیلی نگران هستیم در ضمن خواهرم لیسانس روانشاسی از دانشگاه پیام نور دارد.میشه کمکمون کنید.
    در ضمن من22ساله خاطر خواهرم ازدواج نکردم چون خواهرم خیلی حساس و حسود است چون اگر من ازدواج کنم افسرده میشود,به نظر شما من چیکار کنم.
    لطفا جواب دهید.
    ممنون

دوست عزیز خواهر شما 30 ساله اس و اونقدر عاقل و بالغ هست که میدونه چیکار میکنه

متاسفانه اون وابستگی که در موردش زیاد صحبت میشه بین ایشون و اون مرد هنرمند رخ داده

و به همین دلیل فکر اینکه بتونه فارغ از احساسات تصمیم گیرری کنه ، فکر اشتباهه

تنها کسی که میتونه ایشون رو راهنمایی کنه دوستی نزدیکه ... چون میتونه روی افکارش تاثیرگذار باشه

ولی من فکر میکنم خواهرتون با تفسیری که از موضوع کردید انتخاب خودش رو کرده

در ضمن ازدواج شما ربطی به خواهرتون نداره و اگر مورد خوبی بود میتونید در موردش فکر کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حسادت خواهر مانع ازدواج

سلام.

متاسفانه یک باور غلطی که در جامعه ی ما جا افتاده این هست که تا خواهر یا برادر بزرگتر توو خونه هست دیگه کسی نباید به ازدواج فکر کنه.

دوست عزیز خیلی از موقعیت ها هستند که الان و در سن شما به وجود میاد .

این موقعیت ها شاید دیگه هرگز براتون پیش نیاد همون کاری که برای خوهرتون پیش آمده.

برای اینکه به خواهرتون هم احترام گذاشته باشید میتونید از خودشون اجازه بگیرید و هم از حسادتشون بکاهید و هم به ایشون که بزرگتر از شما هستند احترام گذاشتید.

و برای خود ایشون هم کاری به جز اینکه خودشون به این نتیجه برسن که کار اشتباهی میکنن و دلبسته ی یک رابطه ی یک طرفه شدن ، نمیشه کرد.

ایشون خودشون روانشناس هستن بهتر میدونن که نباید به این گونه رابطه ها دل بست.برای اینکار تنها کاری که از دست شما بر میاد

روشن کردن راهی هست که درونش قرار دارند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد