صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 62

موضوع: آرزوی مرگ پدرم رو دارم

41143
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16317
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آرزوی مرگ پدرم رو دارم

با پدرم مشکل دارم هم من هم مادرم برای هر دلیل مزخرفی دادو بیداد راه میندازه بیست و پنج سال سن دارم دانشجو و مادر 50 سالمو هم برای هر دلیلی اذیت میکنه پدرم و خانوادش یه گدا بودن که مادرم اومد اینارو ادم کرد بدون مادرم اینا الان باید تو خیابون گدایی میکردن بچه تر بودم مادرمو کتک میزد ولی الان فقط سرش داد میزنه و حمله میکنه ولی کتک خیلی کم میزنه ولی اعصاب هممونو داغون کرده. به جایی رسیدم که ارزوی مرگشو دارم و اگه همین الان بمیره (خدا کنه) جوری شاد میشم که دنیا رو بهم دادن... تو این مملکت لعنتی هم همیشه حق با مرده و زن ها حق درست حسابی ندارن.. سند خونه به نام منه و دلم میخواد پدرمو قانونا از خونه بندازم بیرون... پدرم خیلی مذهبیه و خشک مقدسه .. بیرون ادای مسلمونارو در میاره و با همه خوبه ولی تو خونه انگار ما کافرایی هستیم که اسیرمون کرده... اگه مسلمونی به اینه من دلم میخواد کافر باشم . 50 سالشه هنوز ادم نشده مشکل روانی هم داره و سری عصبی میشه بیرون مشکلی نداریم و هر مشکلی هست تو خونست... مادرم یه زن فداکاره و تو این سال ها اعتراض نکرده.... دلم برای مادرم میسوزه تموم زندگیم و امیدم مادرمه.... چطور میتونم از دست این پدرِ بی پدر مادر خلاص بشم؟ (لیاقت صدا کردن پدر رو هم نداره این عوضی)

2. 2 کاربران زیر از khaste. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آرزوی مرگ پدرم رو دارم

سعی کنید مشکل زود عصبانی شدن شون را با یک روانپزشک یا یک روانشناس و یا پزشک سنتی درمیان بذارید (پزشک سنتی بهتره چون داروهای شیمیایی معمولا اثرات جانبی زیادی دارند) از غداهایی که به بهبود اعصاب کمک میکنه استفاده کنید همینطور از دمنوش گاوزبان و عصاره هوفاریقون (در داروخانه ها به نام قطره هایپیران فروخته میشه)
    همچنین در خانه سوره های قل اعوذ و جن و زیارت عاشورا پخش کنید.
    ما یک مورد اینجوری داشتیم خوب شد البته کارهای دیگه هم انجام داد

4. 3 کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

میتونم ی سوالی بپرسم ؟؟؟؟ پدرتون میخوان شما چجوری باشین توو خونه؟؟؟ از شما چ انتظاراتی داره؟؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16317
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    میتونم ی سوالی بپرسم ؟؟؟؟ پدرتون میخوان شما چجوری باشین توو خونه؟؟؟ از شما چ انتظاراتی داره؟؟؟؟؟؟؟
    انتظار خاصی نداره
    فقط سر هر چیز بیخودی جنجال راه میندازه
    برای مثال تو یه مساله ای مقصر خودشه ولی بازم عصبانیتشو یه جوری سر مادرم خالی میکنه
    همش پای کانال های مذهبی و نماز و قرانه ولی به یه ایه از قران عمل نمیکنه.
    دیکتاتوره. همیشه حرف حرف اونه .. تو همه کارا دخالت میکنه
    فکر بسته ای داره و غیر منطقیه..
    مساله مساله ی ساده ای نیست و با 4 خط نمیشه عمق فاجعه رو فهموند
    فقط دعا میکنم زودتر بره توی گور تا خودم با مدفوع حیوونا دفنش کنم این غده سرطانی رو

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16317
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط s.vs نمایش پست ها
    سعی کنید مشکل زود عصبانی شدن شون را با یک روانپزشک یا یک پزشک سنتی درمیان بذارید (پزشک سنتی بهتره چون داروهای شیمیایی معمولا اثرات جانبی زیادی دارند) از غداهایی که به بهبود اعصاب کمک میکنه استفاده کنید همینطور از دمنوش گاوزبان و عصاره هوفاریقون (در داروخانه ها به نام قطره هایپیران فروخته میشه)
    همچنین در خانه سوره های قل اعوذ و جن و زیارت عاشورا پخش کنید.
    ما یک مورد اینجوری داشتیم خوب شد البته کارهای دیگه هم انجام داد
    این احمق رو اگه میشد خیلی وقت پیش میبردیم دکتر کارش از این چیزا گذشته تیمارستان جاشه
    وانمود میکنه سالمه و چیزیش نیست ولی یه روانیه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

اولا سعی کنین ک خودتون رو آروم کنین ، آدم هر چی آرومتر باشه و مثبت تر فک کنه راه حل و راه چاره روبه رووش قرار میگیره. من حس میکنم شما باید ی مدت با پدرتون حتی حرف هم نزنین اگه میتونین ی مسافرت برین مثلا ی هفته یا دو هفته با مادرتون ، بذار ک ازتون بی خبر باشه ، شاید اینجوری نبودتون رو توو خونه حس کنه. قطعا پدرتون از عقده های دوران کودکی ش هست ک اینجوری شدن و ی بیماری ریشه یی دارن ، بردن ایشون ب روانشناس و مشاوره باعث میشه دوره یی بیماری ایشون رو بررسی کنن، اگرم نیومدن سعی کنین ک خودتون برین و اونچیزی رو ک میگن بهتون رو شما انجام بدین
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    10

عصبانیت شما قابل فهمه، اما هیچوقت ب نبود و فوت پدرتون فک نکنین، شما ک دارین مادرتون رو درک میکنین دنبال درد پدرتونم باشین، شما نسل جوان هستین اونا درک ندارن حداقل شما بیشتر بهشون بها بدین. شما سعی کنین ک بهترین مسیر رو انتخاب کنین با عقل و بدون عصبانیت و خشونت. سعی کنین نقش ی روانشناس رو داشته باشین علاوه بر اینکه به شونم هستین. قطعا محبت و مهربانی همیشه جواب میده
    امضای ایشان

11. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید دوست من من هم پدرم اخلاقی مثل پدر شما داشت مادرم رو میزد درحدی که موهاش رو میگرفت و میکوبید به دیوار............وهرگز با ما خوب نبود ونخواهد بود

چه کاری میتوان انجام داد
    دکترکه نه
    میدانم کار از صحبت گزشته
    خودتان و مادرتان تحمل کنید.وشرایط را ارام نگهدارید
    با مادرتان صحبت کنید
    و کارهای که باعث در گیری میشود جلوی چشمش انجام ندهید
    اینجور ادمها منتظر بهانه هستن
    از خونه بیرون انداختن را از یاد ببرید چون در محل بد میشود

13. 2 کاربران زیر از panatel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه میشد ایشون تغییر کنن خیلی خوب بود چون با وجود این رفتاراشون هیچوقت نمیتونی یه زندگی اروم و معمولی مثل بقیه داشته باشین ولی شاید بشه کاری کرد که کمتر بتونه باعت ازار بشه
    به نظر من بهتره سعی کنی وجودشو تو زندگیت کمرنگ کنی مثلا کمتر خونه باشین تا برخوردتون کم شه و برنامه تفریح و مهمونی ترتیب بدین بدون پدرتون چون حالا که یه مورد اینطوری داره ارامش و اسایشتونو میگیره شما خیلی بیشتر از بقیه باید به فکر سلامت روح خودتون و مادرتون باشین تفریح و شاد بودن و بیخیالی تو بعضی موارد خیلی بیشتر از بقیه براتون لازمه
    اگرم مادرتون زیاد باهاتون همراه نمیشن بدونید به خاطر سنشونه اما شما حتما به فکر تفریحتون باشید کلا سعی کنید توروز تا جایی کمتر ببینیدشون
    سعی کنید رابطتون با دوستا و فامیل بیشتر باشه تا ادمای زیادی که اطرافتونن خلا نبودنای پدرتونو جبران کنن تا حدی....
    تو خونه ام به هیچ عنوان به کاراش بها ندین فکر کنید پدرتون ادمی هستن که قراره حتما باز یه اعصاب خوردی جدید ازشون ببینید هرروز صبح که بیدار میشین خودتونو برای این موضوع اماده کنید و بپذیرینش اینطوری توقع خوب بودنم ازش ندارین
    یه چیزیم بدون پدرت حق داشتن یه زندگی اروم و سالمو ازت گرفت اسایشتو گرفت مادرتو ازار داد وخیلی بدیای دیگه کرد که فقط خودت میدونی ولی نباید بذاری روحتو بیمار کنه....
    هیچکس نباید بتونه مجبورت کنه با کینه و حرص حرف بزنی کینه هات پدرتو نمیکشه ولی دل تورو سیاه میکنه شاید پدرتون چند سال دیگه از دنیا برن ولی تو کینه هاتو تا ابد تو دلت نگه میداری و تا اخر عمرت باهاشون زندگی میکنی
    سعی کن ببخشیش هرچند سخت ترین کاره ولی برای خودت لازمه

15. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

نمیدونم چی بگم...دوستان همه چی رو گفتن
    فقط احساس میکنم پدرتون هرچقدم بد باسن و سما هرچقد از ایشون بدت بیاد نباید این الفاظو براشون استفاده کنی...
    بالاخره پدرته

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم پدر منهم مارو دوست نداره و بی مسئولیته ولی من دوسش دارم چون پدرمه.پدر مادر ادم هر چه قدر بد باشند احترامشون واجبه گر چه که من نتونستم اینجوری احترام بهشون بذارم به جای تنفر از پدرت کمکش کن اینطور که میگی پدرت مشکل اعصابو روان داره مثل مادر من.با هاش صحبت کن اگر میشه .در غیر این صورت براش دعا کن.ودلت براش بسوزه چونکه نیازمنده کمکه.

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز وضعیت شما رو خوندم ,خیلی متاثر شدم.
    پیشنهاد من به شماا:
    ۱_گفتید که پدر به ظاهر مذهبی دارید,متاسفانه فقط دین پوشالی دارند,حدیث داریم که یک سوم دین احکام است( ,و بقیه مربوط به مساعل دیگر از جمله اخلاق میباشد.)
    در مورد اخلاق و رابطه ی ان بادین روایت بسیار است
    تاکید بسیارپیامبر با خوشرفتاری با همسر و اهل خانواده
    و روایت های بسیاری
    یکی از صحابه بسیار مومن و مقید فوت شد پیامبر در تشییع جناز ه وی شرکت کردند اما بعد از خاکسپاری فرمودند او در عذاب است به سبب سوع برخورد با خانواده
    لذا شما میتوانید با توجه به نقید مزهبی پدرتان او را متوجه عملش کنید
    _کتابی در رابطه با اثار اخروی و عذاب های اخروی بدخلقی خصوصا با خانواده تهیه کنید و در منزل بگزارید
    همچنین کتابهایی با مضامین دینی روایی با موضوع تاکید اسلام به معاشرت معروف با زنان ,
    ۲_پیدا کردن یک مشاور در شهرتان که روحانی باشد,در خیلی از شهر ها یافت میشود,صحبت کردن چنین مشاوری با پدرتان احتملا اثر مطلوب تری دارند

19. کاربران زیر از دختر بی نام بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

توجه کنید احتمالا پدرتان بیماری روانی دارند
    بیماری ایشان رابپزیرید مانند یک بیماری جسمی
    به این توجه کنید که رفتارهایشان در اثر بیماری ممکن است باشد البته تاحدی,پس زیاد به دل نگیرید
    با یک مشاور و روانپزشک مشوت کنید

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ایشان پدرتان هستند
    شما حق بددهنی به ایشان و بی احترامی به او را ندارید,در بدترین شرایط اینکار را نکنید,
    چون هر چقدر هم بد باشند ,آثار بدی بر زندگیتان میگزارد بی احترامی به والدین
    پس دقت کنید
    موفق باشید

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19031
    تشکـر
    4
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-s نمایش پست ها
    دوست خوبم پدر منهم مارو دوست نداره و بی مسئولیته ولی من دوسش دارم چون پدرمه.پدر مادر ادم هر چه قدر بد باشند احترامشون واجبه گر چه که من نتونستم اینجوری احترام بهشون بذارم به جای تنفر از پدرت کمکش کن اینطور که میگی پدرت مشکل اعصابو روان داره مثل مادر من.با هاش صحبت کن اگر میشه .در غیر این صورت براش دعا کن.ودلت براش بسوزه چونکه نیازمنده کمکه.
    کاملا درسته !
    امضای ایشان
    بهترین مشاور و دوست شما کسی
    جز اونی نیست که در یک هزارم ثانیه هزاران
    فرمان حیاتی بدنتون رو صادر میکنه
    .
    آره درست فهمیدی ضمیر ناخوداگاهت بهترین مشاور توئههههههه
    پس بیخودی توی این سایت دنبال یه راه حل کامل نباشششش

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39495
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پس اگه جای من بودی چیکار میکردی . تا جایی که یادمه هیچوقت پدرم نرمال نبود .همیشه مایه ننگ و بی ابرویی ما بود . اخلاقش افتضاح و ‌‌..
    هیچوقت یادم نیست که مثه یه خانواده عادی جایی رفته باشیم . عروسی و مهمونی یا هرجایی..
    همیشه پدر و دخترا رو میدیدم و حسرت میخوردم .حتی یه بار دست منو نگرفت ببره جایی. تنها چیزی ک تو زندگیش داشت پول بود . و پول رو محبت میدونست . بعدشم معتاد شد .مامانم همش کتک مبخورد . دستش شکست .گوشش پاره شد . تمام بدنش پاره پاره بود . بابام با چاقو و کمربند و یا هرچیزی میزد مامانمو . من ی بچه ۱۲ ساله ک قرص اعصاب میخوردم .همش حالم بد میشد میرفتم زیر سرم . و بیشتر از ۶ سال مواد میکشید و خب ما هم باید عادت میکردیم با همه سختیاش . ده بار خواستن طلاق بگیرن نشد .اخراش هم تو خونه اورد میکشید موادشو روز و شب ... و حالا هم ک ترک کرده بدتر شده .همین الان سر ی مسعله کوچیک با همسایه چاقو برداشته برده پایین . الان ۳۰ دیقه س نیومده بالا . البته ما یاد گرفتیم نفر سوم دواها نشیم ک بدتر بشه و من و خانوادم هم الان فقط با کمک و راهنمایی های جلسه های نارانان و .. زنده‌ایم واقعا . من خودم دختریم ک با وجود این همه سختی نمازم و روزم و اعتقادم از یاد نبردم هیچوقت و به اعصابمم خیلی مصلتم . و حتی با وجود این مشکلات ول کوچه خیابون یا این چیزا نشدم . چیزی شده باشه تو اتاقم میشینم گریه و زاری میکنم. من فقط ۱۵ سال دارم .حالا بگو وضعیت من بدتره یاتو؟؟

24. 4 کاربران زیر از _Eli_na بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط _Eli_na نمایش پست ها
    پس اگه جای من بودی چیکار میکردی . تا جایی که یادمه هیچوقت پدرم نرمال نبود .همیشه مایه ننگ و بی ابرویی ما بود . اخلاقش افتضاح و ‌‌..
    هیچوقت یادم نیست که مثه یه خانواده عادی جایی رفته باشیم . عروسی و مهمونی یا هرجایی..
    همیشه پدر و دخترا رو میدیدم و حسرت میخوردم .حتی یه بار دست منو نگرفت ببره جایی. تنها چیزی ک تو زندگیش داشت پول بود . و پول رو محبت میدونست . بعدشم معتاد شد .مامانم همش کتک مبخورد . دستش شکست .گوشش پاره شد . تمام بدنش پاره پاره بود . بابام با چاقو و کمربند و یا هرچیزی میزد مامانمو . من ی بچه ۱۲ ساله ک قرص اعصاب میخوردم .همش حالم بد میشد میرفتم زیر سرم . و بیشتر از ۶ سال مواد میکشید و خب ما هم باید عادت میکردیم با همه سختیاش . ده بار خواستن طلاق بگیرن نشد .اخراش هم تو خونه اورد میکشید موادشو روز و شب ... و حالا هم ک ترک کرده بدتر شده .همین الان سر ی مسعله کوچیک با همسایه چاقو برداشته برده پایین . الان ۳۰ دیقه س نیومده بالا . البته ما یاد گرفتیم نفر سوم دواها نشیم ک بدتر بشه و من و خانوادم هم الان فقط با کمک و راهنمایی های جلسه های نارانان و .. زنده‌ایم واقعا . من خودم دختریم ک با وجود این همه سختی نمازم و روزم و اعتقادم از یاد نبردم هیچوقت و به اعصابمم خیلی مصلتم . و حتی با وجود این مشکلات ول کوچه خیابون یا این چیزا نشدم . چیزی شده باشه تو اتاقم میشینم گریه و زاری میکنم. من فقط ۱۵ سال دارم .حالا بگو وضعیت من بدتره یاتو؟؟
    سلام
    کاربر گرامی چرا این همه دروغ سرهم می کنی تا تبلیغت کنی واقعا آدم باید به حالت گریه کند.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39581
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

..........

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39581
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بی نام نمایش پست ها
    ایشان پدرتان هستند
    شما حق بددهنی به ایشان و بی احترامی به او را ندارید,در بدترین شرایط اینکار را نکنید,
    چون هر چقدر هم بد باشند ,آثار بدی بر زندگیتان میگزارد بی احترامی به والدین
    پس دقت کنید
    موفق باشید
    شما جاش نیستی که اینجوری درس اخلاق میدی

28. 3 کاربران زیر از ghoghnooseabi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم هرچی بگی حقته
    این یه چیز مسخره ای که میگن پدرته هیچی نگو
    منم مثل تو پدرم همش مادرمو میزد و دعوا میکرد ولی فرق من با تو اینه که ما هیچ وقت پول نداشتیم همیشه بدبخت بیچاره بودیم ، الان من بزرگ شدم و رفتم سرکار همش دارم خرج خونه میدم بابام هم نشسته خونه فقط میخوره و میخوابه
    حالا که بابام سنش رفته بالا و اروم شده ، مادرم بیخیال نمیشه و میخواد عقده های جوونیشو سرش پیاده کنه هر شب سر مسئله کوچیک دعوا میکنن
    منم تصمیم گرفتم کلا ولشون کنم و برم . میخوام مهاجرت کنم تا از این خانواده مسخره و این کشور مسخره تر راحت بشم

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39725
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من پدر و مادر مزخرف ترین کلمه ای که تو هر فرهنگی موجوده ، و پدر و مادر فقط میخوان تو رو بزرگ کنن تا در زمان پیریشون ازت استفاده کنن
    این خیلی نامردیه

31. کاربران زیر از Yousef3234 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Yousef3234 نمایش پست ها
    به نظر من پدر و مادر مزخرف ترین کلمه ای که تو هر فرهنگی موجوده ، و پدر و مادر فقط میخوان تو رو بزرگ کنن تا در زمان پیریشون ازت استفاده کنن
    این خیلی نامردیه
    سلام

این روال زندگیه خود شما هم بچه دار و پیر خواهی شد.

این چیزا رو نمیشه تغییر داد.

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40010
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .من نمیدونم شما دختری یا پسر. من مشکل شما و بدترشو داریم 35سال آبرو داریم و همه جوره کتکمون میزنه .هیچکی باور نمیکنه. روابطمونو با فامیل قطع کردیم و حتی دوستی هم خونه مون نمیاد و ما نمیریم جایی .الانم مامانمو از خونه بیرون کرده و مارو توخونه حبس کرده .حتی اجازه بیرون رفتن از خونه رو نداریم .فقط باید آشپزی کنیم و بدیم بهش. معتادم نیست.من الان 33سالمه و بدلیل مشکلات بین پدر و مادرم از ازدواج نفرت پیدا کردم .ما رو هم امروز از خونه انداخته بیرون میگه نمونید اگه هم برید بیرون با اسلحه میکشمتون.موندیم چیکار کنیم بمونیم میمیریم بریم میمیریم .شما یه امتیازی ک داری اینه ک خونه داری .باز خداروشکر. ولی ما چ کنیم ک مضحکه خاص و عام شدیم.اوندم تو نت بگردم دعایی برای گرفتن جونش یا جونم .اگه بدونم با خودکشیم عاقل میشه اینکارو میکردم .ظاهرسازی میکنه و پیش مردم قدیسه.دنبال چنین دعایی بودم ک پیام شمارو خوندم .من الان خودمم گیرم و نمیتونم راهنماییتون کنم چون پدر منم دکتر برو نیست.ولی اگه از نظر شما دکتر جواب میده ببریتش اگه میدونی راهی جز آرزویی ک کردی نیست پس بهتره خونه رو بفروشید یا رهن بدید و خودتونو دور کنید جایی ک دستش بهتون نرسه .بهتر از دعای مرگه. چون مرگ دیر یا زود سراغ همه میاد. حداقل امیدی دارید ک پولی دارید و خونه ای ک سرپناه هست .من حتی اونم ندارم. بهمون میگه این خونه منه .چون میدونه پناهی نداریم.و آرزوم از صمیم قلب برای شمایی ک نمیشناسم اینه که انشالله قبل از اینکه پیاممو بخونید مشکلتون حل شده باشه.

34. 3 کاربران زیر از Sefid بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

ای داداش دل مام خونه از پدر مادرمون ... اگز برات بشینیم تعریف کنم که ادم از اسم پدر مادر متنفر میشه ... مارو ناخواسته تو این دنیا اوزدن و یک چیزیم طلب کار شدیم !!

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38591
    تشکـر
    110
    تشکر شده 99 بار در 75 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    پستتو خوندم , همچنین پست های بقیه دوستانو خوندم , اول باید یه چیز بگم اونم اینکه پدر و مادر ما هرچقدر هم بد باشن , هرچند ک برای ما کاری نکرده باشند , همینکه سبب بدنیا اومدن ما شدن باید تا اخر عمر مدیونشون باشیم , چون خدا به وسیله پدر و مادرهامون به ما اجازه داد , به زمین بیاییم و زندگی زمینی رو تجربه کنیم ....و گرنه ما الان اصلا وجود نداشتیم ...

بعد اینکه باید بگم پدر شما بیش از هرچیز به عشق ورزیدن نیاز داره تا نفرین و ارزوی مرگ کردن , هرکسی بدی هایی داره و قرار نیست بجای حل کردن مسئله , کل صورت مسئله رو پاک کنیم !!! روح پدرتون تشنه محبت و عشقه و شما بعنوان فرزند میتونین به هر نحوی ک بفکرتون میرسه این عشق رو به روحشون هدیه بدید مثل خریدن یک کادو و . ... داداش گلم نباید جواب بدی رو با بدی داد ..نه اگر میخای این اتش نفرت و کینه و زشتی رو خاموش کنی باید آب عشق و محبت رو جاری کنی , و این وظیفه توست که این چرخه رو شروع کنی ...پس از همین امشب دست به کار شو ...اول از ذهنت شروع کن , دیگه به خودت اجازه نده ک به چشم نفرت بار به پدرت نگاه کنی , اینو بدون با توجه کردن به بدی ها , اون بدی ها بیشتر میشن , پس همینجایی که هستی متوقف شو و از نو شروع کن ... از نگاهت , از فکرت , از رفتارت , نباید چیزی جز عشق نسبت به پدرت بباره , اگر موفق شدی بهت قول میدم خیلی خیلی زودتر از انچه ک فکرشو میکنی پدرت تغییر میکنه ...
    موفق باشی

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40325
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم پدرم همینجوریه .عید امسالو زهرمارمون کرده کاش اینجور ادما زودتر میمردن

38. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    کاری ندارد یک مرگ موشی چیزی بریزید در غذایش بدهید بخورد به همین سادگی

39. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام
    پستتو خوندم , همچنین پست های بقیه دوستانو خوندم , اول باید یه چیز بگم اونم اینکه پدر و مادر ما هرچقدر هم بد باشن , هرچند ک برای ما کاری نکرده باشند , همینکه سبب بدنیا اومدن ما شدن باید تا اخر عمر مدیونشون باشیم , چون خدا به وسیله پدر و مادرهامون به ما اجازه داد , به زمین بیاییم و زندگی زمینی رو تجربه کنیم ....و گرنه ما الان اصلا وجود نداشتیم ...

بعد اینکه باید بگم پدر شما بیش از هرچیز به عشق ورزیدن نیاز داره تا نفرین و ارزوی مرگ کردن , هرکسی بدی هایی داره و قرار نیست بجای حل کردن مسئله , کل صورت مسئله رو پاک کنیم !!! روح پدرتون تشنه محبت و عشقه و شما بعنوان فرزند میتونین به هر نحوی ک بفکرتون میرسه این عشق رو به روحشون هدیه بدید مثل خریدن یک کادو و . ... داداش گلم نباید جواب بدی رو با بدی داد ..نه اگر میخای این اتش نفرت و کینه و زشتی رو خاموش کنی باید آب عشق و محبت رو جاری کنی , و این وظیفه توست که این چرخه رو شروع کنی ...پس از همین امشب دست به کار شو ...اول از ذهنت شروع کن , دیگه به خودت اجازه نده ک به چشم نفرت بار به پدرت نگاه کنی , اینو بدون با توجه کردن به بدی ها , اون بدی ها بیشتر میشن , پس همینجایی که هستی متوقف شو و از نو شروع کن ... از نگاهت , از فکرت , از رفتارت , نباید چیزی جز عشق نسبت به پدرت بباره , اگر موفق شدی بهت قول میدم خیلی خیلی زودتر از انچه ک فکرشو میکنی پدرت تغییر میکنه ...
    موفق باشی
    متاسفم به گفته های شما

40. کاربران زیر از mt12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35242
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

هرکس که دل اش خونه از دست پدر مادر اش به من پیام بده درد دل کنیم خیلی تنهام کسی نیست حرفام درک کنه چون مشکل من ندارن

42. 2 کاربران زیر از mt12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط khaste. نمایش پست ها
    با پدرم مشکل دارم هم من هم مادرم برای هر دلیل مزخرفی دادو بیداد راه میندازه بیست و پنج سال سن دارم دانشجو و مادر 50 سالمو هم برای هر دلیلی اذیت میکنه پدرم و خانوادش یه گدا بودن که مادرم اومد اینارو ادم کرد بدون مادرم اینا الان باید تو خیابون گدایی میکردن بچه تر بودم مادرمو کتک میزد ولی الان فقط سرش داد میزنه و حمله میکنه ولی کتک خیلی کم میزنه ولی اعصاب هممونو داغون کرده. به جایی رسیدم که ارزوی مرگشو دارم و اگه همین الان بمیره (خدا کنه) جوری شاد میشم که دنیا رو بهم دادن... تو این مملکت لعنتی هم همیشه حق با مرده و زن ها حق درست حسابی ندارن.. سند خونه به نام منه و دلم میخواد پدرمو قانونا از خونه بندازم بیرون... پدرم خیلی مذهبیه و خشک مقدسه .. بیرون ادای مسلمونارو در میاره و با همه خوبه ولی تو خونه انگار ما کافرایی هستیم که اسیرمون کرده... اگه مسلمونی به اینه من دلم میخواد کافر باشم . 50 سالشه هنوز ادم نشده مشکل روانی هم داره و سری عصبی میشه بیرون مشکلی نداریم و هر مشکلی هست تو خونست... مادرم یه زن فداکاره و تو این سال ها اعتراض نکرده.... دلم برای مادرم میسوزه تموم زندگیم و امیدم مادرمه.... چطور میتونم از دست این پدرِ بی پدر مادر خلاص بشم؟ (لیاقت صدا کردن پدر رو هم نداره این عوضی)
    سلام

ببینید عزیز شما الان در اتش هستید بنابراین حتما دارید میسوزید, و درد میکشید. نمیدانم عزیز جنسیت و سن و سالتون رو و ایا تک فرزندید و یا خواهر و برادری دارید. در هر صورت اولین کار اینه که خودتون را از

اتش و شعله و حرارت دور بدارید. و سپس درمان نقاط اسیب دیده و سپس یعد از درمان خویش به فکر دیگری یا دیگران بودن!؟

پس عزیزم اول به فکر استقلال خودت باش و به طور منطقی و درست سعی کن از ان خانه دور بمانی و خودت رو بسازی والا همه با هم خواهید سوخت.

موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38417
    تشکـر
    397
    تشکر شده 92 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    6

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. مشکلاتو همه داریم. دلخوریا رو همه تجربه کردیم. حتی برخی دعواها و شاید بقولتون بی حرمتی ها و تلخ شدن عیدی ها .تا دلتونم بخاد منم تجربه کردم و.... این اتفاقای بد رو همه تجربه میکنیم فرق نداره چه با پدر حتی مادر و...

ولی یه روزایی هم میاد ادم حوصله خودشم نداره چه برسه به پدر مادرش. اما بعد از چند مدت یکم که اروم میشه دیدش فرق میکنه.
    منظورم اینه که وقتایی که خیلی از پدر و مادرتون تو نظر خودتون دلتون مثلا میشکنه و ناراحتید یا حتی بیزار میشید! براشون دعای بد یا اتفاق بد رو نخواید .
    مام خاطرات تلخی داریم و داشتیم . حتی اینجور بگم اینده من بنوعی شاید بخاطر نظر پدرم تغییر کرد و...اما هرگز اینکه براشون دعای بدی کنید یا تقدیر بدی بخاید معنی نداره.
    الان شاید جبهه هم بگیرید و برامم پیامایی تو پاسخ بذارید ...اما اقلن بجای تقدیر بد خواستن برا پدرتون یا هرکسی دیگه شرو کنید تغییر دادن تو زندگیتون، خودتون رو بجایی برسونید
    از تکرار روزای عادی یجوری فرار کنید ..
    بدی و خوبی دنیا به اینه که ثابت نیس . تک تک ادمایی که اطرامونن یروز میرن فرق نداره چه پدر چه مادر .
    جوری رفتار کنید بعدا افسوسش رو نخورید. حمخصوصا شمای که ارزوی مرگ پدرتو داری

یکم از اه و ناله بیاید بیرون.

دنیاتو قراره خودت بسازی نه ...

اینک پدرت کسیه که تورو خلق کرده و... هم دیگه بماند که نمیخام از دید نصیحت باشه حرفام. از دید نظر من گفتم.

به هر حال....
    ویرایش توسط Hamid70 : 03-26-2019 در ساعت 12:28 AM

46. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

دوستان پست برای سال ۲۰۱۵ هستش
    به تاریخ تاپیک‌ها دقت کنین

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوستان پست برای سال ۲۰۱۵ هستش
    به تاریخ تاپیک‌ها دقت کنین
    شروعش بله ولی اتمامش که نه.

49. کاربران زیر از Hamid70 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid70 نمایش پست ها
    شروعش بله ولی اتمامش که نه.
    بالا آوردن تاپیک‌های قدیمی باعث میشه تاپیک‌های جدید پایین برن و دیده نشن
    اگه مشکل مشابهی دارید تاپیک جدید ایجاد کنین

51. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40003
    تشکـر
    24
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بالا آوردن تاپیک‌های قدیمی باعث میشه تاپیک‌های جدید پایین برن و دیده نشن
    اگه مشکل مشابهی دارید تاپیک جدید ایجاد کنین
    ممنونم. اگه مشکل مشابهی داشته باشم حتما.

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم هر روز و هر ثانیه آرزوی مرگشو دارم، از کمترین سن وقتی فقط یادمه مچ‌دستمو تا کبود شدن فشار میداد، با مشت محکم میزد تو دیافراگم و بعدش که نفسم درنمیومد می‌خندید میگف دیدین دیافراگمشو درست پیدا کردم. و این فقط بخشی از رفتارش بود، وقتی نمیدونستم پسر و دختر چ فرقی باهم دارن داد میزد میگف فلانم تو ....، منم میرفتم از مامانم می‌پرسیدم این ک بابا میگ چیه، طفلک مادرم...
    اون بیچاره خانواده ای نداشت که حمایتش کنن، بابامم تا میتونست اذیتش میکرد، از فحش و کتک و پول ندادن و هرزه گری گرفته تا بیرون انداختنش از خونه و تهدیدش با بچه هاش. البته بابام بیرون از خونه ام مایه افتخار نبود هیچوقت( البببته همه میدونن چقدر اهل نماز و قرآن هست. اون مسجدش ترک نشده هیچوقت) ، همیشه با همه درگیر بود دایما با آدمای سرکارش دعوا داشت، دایما با کسبه محل دعوا داشت. مردم می‌دیدن ما نرمال تریم میمومدن پیش ما میگفتن بابات اینجوری کرده،واقعا مردم چی با خودشون فک میکنن همیشه؟!! من اون معدود دفعاتی ک با رعایت موازین اومدم پیش بابام گفتم لطفا رعایت کن( مثلا لطفا آشغالو بعد سال ده بزار بیرون نه شیش عصر) چنان فحاشی و کتکی رو تجربه کردم ک هنوز دارم رو جاش کیسه یخ میذارم.
    بابای من تازه دو ساله ک مجبوووور شده بمن پول تو جیبی بده، قبل ازون واسه منم خبری نبود، غذا و خورد خوراکم ک اصلا)) تازه میدونید چرا الان ماهی سیصد تومن داره می‌ریزه تو حسابم؟ چون هفت هشت سال پیش تا همین دو سال پیش مریضی سختی گرفت، هییییچکس کنارش نموند جز من و همین مادر بیچارم. هرجا می‌رفت پرتش میکردن بیرون،حتی باباش، خرج خونه نداشتیم، خرج مریضیشم ک بود. ازین منظر منم هرچی سرکار درمیاوردم بدون دریغ تو خونه میاوردم، به جایی رسید ک بعد ازونهمه کار هیچی هیچی برام نموند، اونم سر اون الان ک بیکارم بهم ی ذره پول میده، البته ناگفته نماند همش با فحش و داد و بیداده اینم ولی ی مو از خرس کندن غنیمته. من میترسم جدا زندگی کنم چون مادرم تنهاست پیش این. از طرفی الان شغلیم ندارم ک بتونم اجاره خونه و هزینه زندگی بدم. آدم لاغریم چشمم دنبال ثروت نیست. اگ پسر بودم قطعا کارگر ساده میشدم با جای خواب، اما الان نمیشه. بی وجدان زده بینیمم شکسته صورتمم زشت شده دیگ امید شوهر کردنم از دست دادم:/
    ویرایش توسط Redc : 03-24-2020 در ساعت 12:53 PM

54. کاربران زیر از Redc بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم دختری هستم ۲۹ ساله ، منم ارزوی مرگ و نابودی شوهر مادرمو دارم (لیاقت نداره اسم پدر روش گذاشت) آشغال تر از این ادم هنوز تو زندگیم ندیدم ای کاش ماه پیش که سکته قلبی کرد زنده نمی موند و واقعا می مرد من نمیدونم چرا زنده موند و چرا ما عین احمقا ۷ میلیون خرجش کردیم که از بیمارستان درش بیاریم! این ادم کثافت دو ساله با یکی رفیق شده که تقریبا ۱۰ سال از خودش کوچیکتره زن و بچه هم داره یه پسر داره که خرابه (ثابت شدس که میگم رابطه با پسرای کوچه داره و فک کنم ۱۵ سالشه) ..از وقتی با این خانواده رفیق شد قید خانواده تودشو زده و چسبیده به اونا با پسره همش در ارتباطه که ما شک کردیم بابت اون موضوع باشه و اصلا اصلا اصلا ازشونم نمیتونه دل بکنه! کلی تاحالا باهاش دعوا کردیم که بابا به خاطر غریبه ها با ما دعوا نکن به خانوادت بی احترامی نکن، اصلا گمشو برو با همون رفیقت و زن و بچش زندگی کن اگه به زن و پسره نظر داری مارو ول کن ما ابرو داریم ولی حرومزاده نه میمیره، نه مارو ول میکنه بره نه هیچی ...نمیدونیم چیکار کنیم دیگه!! خسته شدیم از دستش هرروز صبح ک میخواد خبرش بره سرکار دعا میکنم که الهی دیگه برنگرده تو خونه

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که این روند زندگی برای شما با فشار روحی زیادی می تواند همراه باشد اما دقت کنید که بهتر است شما مسیر زندگی خودتان را از ایشان جدا کنید وقتی سازندگی لازم در این رابطه وجود ندارد و در مورد مادرتان نیز اگر نگرانی دارید بهتر است تصمیم گیری را بر عهده خود ایشان بگذارید در هرصورت ایشان اگر از این شرایط راضی نباشند و برایشان قابل تحمل نباشد ایشان نیز می توانند از طریق قانونی اقدام کنند .
    سعی کنید به این مضووع دقت کنید که اگر پدر شما نخواهند به اشتباه بودن مسیر خودشان توجه کنند وارد بحث و دعوا شدن هریک از شما نیز کمکی نمی کند چون ایشان نمی خواهند بپذیرند و شماها تنها با این روند فرصت بیشتری به ایشان برای تشنج بیشتر در منزل می دهید .
    بهتر است سعی کنید از قضاوت کردن خوداری کنید و در کنار احترام به عصبانیت و خشم و ناراحتی که نسبت به ایشان تجربه می کنید مسیر زندگی خود را در پیش بگیرید تا این شرایط باعث ایجاد ثبات شما نشود و توانید مسیر رشدی خودتان را طی کنید .

57. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43764
    تشکـر
    8
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق21 نمایش پست ها
    فقط احساس میکنم پدرتون هرچقدم بد باسن و سما هرچقد از ایشون بدت بیاد نباید این الفاظو براشون استفاده کنی...
    بالاخره پدرته
    تا وقتی که تو موقعیت نباشی نمیتونی قصاوت کنی .بنطر من اون ادم حق داره ولی بهتره که این افکار رو از خودش دور کنه تا خودش درگیر همچین مشکلاتی نشه

58. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام خدمت دوستان گرامی
    دوستان محترم لطفا تاپیک های قدیمی رو آپ دیت نکنید و بالا نیارین
    چون باعث میشه تاپیک های جدید برن پائین

59. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44181
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انتظار خاصی نداره
    فقط سر هر چیز بیخودی جنجال راه میندازه
    برای مثال تو یه مساله ای مقصر خودشه ولی بازم عصبانیتشو یه جوری سر مادرم خالی میکنه
    همش پای کانال های مذهبی و نماز و قرانه ولی به یه ایه از قران عمل نمیکنه.
    دیکتاتوره. همیشه حرف حرف اونه .. تو همه کارا دخالت میکنه
    فکر بسته ای داره و غیر منطقیه..
    مساله مساله ی ساده ای نیست و با 4 خط نمیشه عمق فاجعه رو فهموند
    فقط دعا میکنم زودتر بره توی گور تا خودم با مدفوع حیوونا دفنش کنم این غده سرطانی رو
    منم دقیقا دقیقا حس الان تورو دارم و فقط ماها میتونیم همدیگه رو درک کنیم بقیه تا میای حرف بزنی چون ترکی از شرایط ما ندارن و تو پر قو بزرگ شدن میخان حرف مقت بزنن بهرحال ایشالله یه روزی عجل باباهای ماهم میاد و راحت میشیم انشالله

60. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44181
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق21 نمایش پست ها
    بالاخره پدرته
    تا وقتی جای کسی نیستین قضاوت نکنید چون اگه خدا خدا باشه تو همون شرایط قرارتون میده ببینه شما چجوری برخورد میکنید پس اگه به دل امثال ما نمی‌رسید قطعا به روزمون می‌رسید اونوقت درک میکنید مارو

61. کاربران زیر از Sahar199277 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45166
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز . منم مشکل شما رو دارم از بچگی شاهد کتک کاری و فحاشی و جنگ و دعوا بودم جنگ و دعوایی که همش تقصیر کثافتیه که اسم پدر و به دوش میکشه . الان من ۲۰ سالمه و رفتارش و بازم داره تکرار میکنه ۲۰ سال معتاد بود حالا چند سالیه که ترک کرده و از اون آس و پاسی دراومده و خلاصه که وضعش داره خوب میشه اما هیچی از این پولش به ما نمیرسه هر ماه سر شهریه دانشگاه باهاش دعوا دارم ، پول دکتر و دوامونو نمیده ، حتی نیاز های اولیه زندگی رو باید با هزار تا التماس ازش بخوایم مثل خوراک و پوشاک ، دهنش مدام به کثافت باز میشه و به من و مادرم توهین میکنه و حرف های زشت میزنه مثل هرزه و ..... هزار بار آرزوی مرگش و میکنم. تازگی ها هم حس میکنم داره خیانت میکنه به مادرم چشمش به پول افتاده فکر میکنه چه ادم حسابی شده . یا رب مبادا گدا معتبر شود گر معتبر شود از خدا به در شود . آخه گناه من چیه که گیر این شغال افتادم موسیقی رو خیلی دوست دارم دوست دارم نوازنده بشم اما از طرفی هم باید پول دربیارم و مستقل بشم زندگی رو کرده جهنم برامون چرا من نباید مثل بقیه برم دنبال علاقم . من ایران و دوست دارم با همه سختی هاش اما به خاطر این عوضی میخوام فرار کنم از دستش میخوام مهاجرت کنم علاقم و بزارم کنار و فقط به فکر پول دراوردن باشم اون موقع چی از من میمونه میشم یه ربات . کاش بمیره تا راحت شیم از دستش چرا جانوری مثل این باید زنده بمونه و زندگی ما رو به گند بکشه . تو ایران هم که نمیشه اعتراض کرد همیشه حق با مرده با جریانات اخیر هم میترسم زیاد به پرو پاش بپیچم و اونوقت منم بشم یکی مثل رومینای عزیز .😔😔

63. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز میدونم متنت مال ۵ سال پیشه و احتمال اینکه جواب منو بخونی خیلی کمه ولی امیدوارم تا الان اوضاع تغییر کرده باشه و آرامش به زندگیت برگشته باشه....
    من یه دختر ۲۰ ساله ام که مشکلی شبیه به تو دارم پدر منم خیلی مادرم رو اذیت میکنه کتکتش نمیزنه چون مثلا ادم مذهبیه و دست رو زن بلند کردن رو اشتباه میدونه(از کل دین فقط همینو یاد گرفته) دلیل دیگشم اینه که ترس از آبرو داره یعنی با خودش میگه چهار روز دیگه چند نفر از اطرافیان بفهمن آبروی من جلوشون میره.....دقیقا جلوی دیگران خیلی خوش برخورد و مهربون ترین و بهترین آدم دنیاست ولی تو خونه یزیده تنها دلیلشم این زبون لامصبشه که نیش داره خیلی به من و مخصوصا مادرم توهین میکنه خیلی فوش میده خیلی بد حرف میزنه و خودت خوب میدونی که یه موقع آدما با زبونشون میتونن زنده زنده بکشنت
    من و مادرم اصلا آرامش نداریم وقتی این خونس مادرم انقدر اذیت شده و نمیتونه کاری کنه فقط با خدا حرف میزنه و میگه فقط خدا جواب این بدیاتو بده
    منم واقعا خسته شدم از این همه تحقیر و توهین و جنگ و دعوا کلا ۲۰ سالمه ولی هر هفته گریه میکنم چون نمیتونم حرفی بزنم نمیتونم اعتراضی بکنم این همه بدی و آزار و اذیتو میبینم و فقط باید بریزم تو خودم و خفه بشم چون اگه صدام در بیاد میخواد با منم در بیوفته و پرتم کنه بیرون
    خلاصه که خیلی دلم پره خیلی حرف دارم برا گفتن و خیلی درکت میکنم منم مثل تو هزاران بار آرزوی مرگ همچین موجود سنگ دلی رو کردم که از تمام وضایف پدر بودن فقط پول تو جیبی دادنشو یاد گرفته و بس(که البته منت اونم میزاره) ولی چه میشه
    کرد جز تحمل؟ ماها محکوم به تحمل همچین ادمایی هستیم
    به خودم قول دادم یه روزی انقدر تلاش کنم و پولدار شم و بیام پرت کنم جلوش بگم بیا اینم تمام خرجی که از بچگی تا الان واسم کردی دیگه بی حساب شدیم نه من دختر توام نه تو پدر من هیچوقت نمیبخشمت

64. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45902
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=khaste.;86196]با پدرم مشکل دارم هم من هم مادرم برای هر دلیل مزخرفی دادو بیداد راه میندازه بیست و پنج سال سن دارم دانشجو و مادر 50 سالمو هم برای هر دلیلی اذیت میکنه پدرم و خانوادش یه گدا بودن که مادرم اومد اینارو ادم کرد بدون مادرم اینا الان باید تو خیابون گدایی میکردن بچه تر بودم مادرمو کتک میزد ولی الان فقط سرش داد میزنه و حمله میکنه ولی کتک خیلی کم میزنه ولی اعصاب هممونو داغون کرده. به جایی رسیدم که ارزوی مرگشو دارم و اگه همین الان بمیره (خدا کنه) جوری شاد میشم که دنیا رو بهم دادن... تو این مملکت لعنتی هم همیشه حق با مرده و زن ها حق درست حسابی ندارن.. سند خونه به نام منه و دلم میخواد پدرمو قانونا از خونه بندازم بیرون... پدرم خیلی مذهبیه و خشک مقدسه .. بیرون ادای مسلمونارو در میاره و با همه خوبه ولی تو خونه انگار ما کافرایی هستیم که اسیرمون کرده... اگه مسلمونی به اینه من دلم میخواد کافر باشم . 50 سالشه هنوز ادم نشده مشکل روانی هم داره و سری عصبی میشه بیرون مشکلی نداریم و هر مشکلی هست تو خونست... مادرم یه زن فداکاره و تو این سال ها اعتراض نکرده.... دلم برای مادرم میسوزه تموم زندگیم و امیدم مادرمه.... چطور میتونم از دست این پدرِ بی پدر مادر خلاص بشم؟ (لیاقت صدا کردن پدر رو هم نداره این عوضی)[/UOTE]

سلام عزیزم منم یکی هستم مثل تو قربانی یک ازدواج که فقط من و امثال تو میفهمیم یعنی چی و فقط ما ضربشو میخوریم شاید یکی پیامتو بخونه و بگه چرا بی احترامی میکنه اما منم مثل توام من ۱۵سال بیشتر ندارم که دبگه کاسه صبرم لبریز شده تنها آرزوم هم مثل تویههه شاید باورت نشه ولی وقتی پیامتو خوندم احساس کردم زندگیه خودمه چون همه چیزمون شبیه من آرزو دارم یه شب خونه نیاد تا با مادر و برادرم و خواهرم راحت بخوابیم انقدر تو این ۱۵ سال اذیت شدم حد و مرز نداره همین الان بخاطر یه خودکار چنان داد میزد که فقط ارزو میکردم بمیرم من تنهااا آرزوم پیش خدا اینه من پیش مرگ مادرم بشم چون نمیتونم اینو تحمل کنم من قشنگ زندگیتو درک کردم الان هم انقدر حالم بود شانسی تو اینترنت سرچ کردم و یه همدردی مثل تو پیدا کردم.

65. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46042
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقيقا منم همين شرايطو دارم فقط منتظرم بميره حداقل يروز با ارامش زندگي كنم

66. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط من میتونم درکت کنم همه گفتن تحمل کن پدرته اما فقط ما خودمون میدونیم که چقدر غیر قابل تحمل

67. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47417
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم دقیقا‌ مثل خودت.ارزومه‌یکم‌بدون این موجود‌با مادرم زندگی کنیم همش استرس اینو دارم نکنه بلایی سر مادرم بیاره جونمون به لبمون رسیده یا با کتکش عذابمون میده یا با زبون مثل نیش مارش،فقط از خدا میخوام من و مادرم رو زودتر از دست این ظالم نجات بده به خدا نابود شدیم از دستش.هیچیش هم نمیشه.نه میتونم ازدواج کنم نه نیتونم سرکار برم از استرس و نگرانی که مبادا مامانم رو بزنه و بلایی سزش بیاره زبونم لال.هراز کاهی بهم جنون دست میده و میخوام برم بکشمش بعد به خودم میام و میگم خدایا خودت از دست این ظالم نجاتمون بده
    ویرایش توسط نغمه74 : 10-17-2021 در ساعت 02:17 AM

68. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47616
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، منم مشکل تورو دارم یعنی پدرم مادرم مزینه ، زیادم میزنه با هرچی فکر کنی الان دیگه من میرم قاطی میکنم منم میزنه حالا یه برادر دارن اون ازهمه عوضی تره یعنی مثل افتاب پرسته هر طرف بهش بچربه همون طرف میره مادرم پر پر شدن دارم میبینم پدرم نه به من پول میده نه به مادرم و متاسفانه پولم میگیره برادرمم همینطور مادرم جایی نداره بره و میگه راضی نیست بامن بیاد چون فکر میکنه طلاق بگیره من دیکه بدبخت میشم و نمیتونم درست ازدواج کنم میدونی چی ازهمه درد ناک تره ؟ اینکه مادرت بگه من خیالم ازتو راخت شه دیگه کاری به این دنیا ندارم و وصیت کنه بهت مادرم سنی نداره 45. سالشه ولی نابودش مرده منم ارزوی مرگشو دارم اگر بگن مرده بهترین خبر دنیا بهم انگار دادن شاید از ذوقم جشنم بگیرم میدونی خیلی باهم همدردیم بااین تفاوت که من یه برادر نون به نرخ روز خور هم دارم که از قضا اونم دست بزن داره هم پدرمو زده هم مادرم هم منو ولی به پدرم بیشتر پاجه خواری میکنه چون میدونه پولا دست اونه دراخر خیلی وقتا میگم یامنو مادرم باهم بمیریم یا این مرتیکه و پسرش ، اینجا ایرانه راه فراری نداریم و من ازهمه مردا متنفرم و دوست ندارم ازدواج کنم ولی مادرم فکر میکنه من ازدواج کنم خوشبخت شم بعدش اون بمیره تمومه میگه پدرمو واگذار کرده به خدا حالا سوال من اینه خدا کحاست که مارو اینجور به حال خودمون ول کزده اگر فهمیدی به منم بگو چون کم کم دارم ایمانم از دست میدم و تمام . بازم تو یه خونه به اسمته ما هیچی نداریم همینم شکر داری
    ویرایش توسط Divana : 12-03-2021 در ساعت 07:29 PM

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)