نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: تغییر رفتار بعد از رابطه جنسی

3512
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16363
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تغییر رفتار بعد از رابطه جنسی

سلام به دوستان عزیز

من تو دوره نامزدی هستم و تا حالا خیلی کم با نامزدم رابطه جنسی داشتیم، دفعه های قبل ارتباطمون بعد از رابطه جنسی خیلی گرمتر میشد ولی آخرین بار با اینکه من نسبت به بارهای قبل خیلی گرمتر بودم ولی احساس میکنم نامزدم رفتارش کمی باهام سرد شده، نمیدونم چرا این احساس رو دارم، شاید انتظار دارم خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک شده باشیم ولی اینجوری نیست، به خاطر این موضوع دو روزه دارم اذیت میشم چون اون خیلی اصرار داشت رابطه داشته باشیم و اعتقاد داره بعد رابطه به هم نزدیکتر میشیم، حتی واسه رسیدنش لحظه شماری میکرد ولی الان بعد از دو روز که ازش خواستم همو ببینیم گفت خیلی دلم میخواد ببینمت ولی روانم خیلی خسته س، ممنون میشم راهنماییم کنید، من خیلی حساسم تو این موارد، دلم میخواد حداقل تا چند روز بعد رابطه رفتارمون باهم گرمتر شه، باهم مهربونتر باشیم، ولی این اتفاق نیفتاد. ترسم از اینه که شاید بعد رابطه جنسی نظرش در موردم عوض شده باشه، درصورتیکه خیلی هوامو داره در طول رابطه، خواهش میکنم اگه فکر میکنید نگرانیم بی مورده بهم بگید، خیلی دارم اذیت میشم

2. کاربران زیر از elham.r68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تغییر رفتار بعد از رابطه جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط elham.r68 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من تو دوره نامزدی هستم و تا حالا خیلی کم با نامزدم رابطه جنسی داشتیم، دفعه های قبل ارتباطمون بعد از رابطه جنسی خیلی گرمتر میشد ولی آخرین بار با اینکه من نسبت به بارهای قبل خیلی گرمتر بودم ولی احساس میکنم نامزدم رفتارش کمی باهام سرد شده، نمیدونم چرا این احساس رو دارم، شاید انتظار دارم خیلی بیشتر از قبل به هم نزدیک شده باشیم ولی اینجوری نیست، به خاطر این موضوع دو روزه دارم اذیت میشم چون اون خیلی اصرار داشت رابطه داشته باشیم و اعتقاد داره بعد رابطه به هم نزدیکتر میشیم، حتی واسه رسیدنش لحظه شماری میکرد ولی الان بعد از دو روز که ازش خواستم همو ببینیم گفت خیلی دلم میخواد ببینمت ولی روانم خیلی خسته س، ممنون میشم راهنماییم کنید، من خیلی حساسم تو این موارد، دلم میخواد حداقل تا چند روز بعد رابطه رفتارمون باهم گرمتر شه، باهم مهربونتر باشیم، ولی این اتفاق نیفتاد. ترسم از اینه که شاید بعد رابطه جنسی نظرش در موردم عوض شده باشه، درصورتیکه خیلی هوامو داره در طول رابطه، خواهش میکنم اگه فکر میکنید نگرانیم بی مورده بهم بگید، خیلی دارم اذیت میشم
    خب اقایون بعد از رابطه جنسی خسته میشن و این طبیعیه که رفتارشون با رفتار شما متفاوت باشه

ولی اینکه در رفتارش احساس سردی مشاهده کردید بهتره به ایشون فرصت بدید تا مدتی تنها باشه و فکر کنه

آقایون گاهی در زندگی نیاز دارن تنها باشن و در مورد روند زندگیشون فکر کنن

پس در این مورد با ایشون صحبت کنید و حرفاشو بشنوید و اگر نیاز داشت تنها باشه به خواسته اش احترام بگذارید

این مطلب رو هم مطالعه کنید

طبق پژوهشهای به دست امده حدودا بیش از ۸۰ درصد آقایان با فردی که قبل از ازدواج رابطه جنسی برقرار نموده اند ازدواج نخواهند کرد این رفتار دلایل عمده ای بهمراه دارد که بخشی از آن ارادی و بخشی دیگر غیر ارادی و بواسطه فعل و انفعالات هورمونی در مردان میباشد دلیل بر هم خوردن اکثر روابط دوستی که در ان رابطه جنسی بوجود می آید همین عامل میباشد .این در حالیست که اکثر خانمها نسبت به فردی که با آن رابطه جنسی برقرار میکنند وابستگی احساسی پیدا میکنند .

شناسایی هورمونی که در دختران باعث وابستگی میشود
    a x i t o s i n هورمون مشترک بین زنان و مردان میباشد که این هورمون باعث وابستگی و تعلق زیاد احساسی در هر دو جنس مذکر و مونث می شود اما در مردان به علت هورمون دیگری تحت عنوان t e s t a s t r o n این وابستگی تقریبا خنثی می شود به عبارتی هورمون تستاسترون در مردان نسبت به هورمون آکسیتوسین قالب تر میباشد و این در وجود همه مردان قرار دارد از این رو اکثر مردان بعد از انجام رابطه جنسی حالت سردی وجودشان را فرا می گیرد اما خانمها دقیقا پس از رابطه جنسی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند البته موارد استثنا نیز وجود دارد از این جهت مردانی که وابستگی کامل به طرف مقابلشان دارند ( مردان متاهل ) نسبت به همسر خود به علت وابستگی کامل چنین حالتی کمتر دست خواهد داد اما در مردان مجرد که صرفا وابستگی احساسی وجود دارد پس از رابطه جنسی از وابستگی احساسی آنها کم شده و این وابستگی تبدیل به وابستگی جنسی می شود یعنی از آن زمان به بعد رابطه آنها بر پایه انجام رابطه جنسی ادامه دارد و این آن چیزیست که خانمها تمایل ندارند .
    تقریبا در بیش از ۸۰ درصد از مقالات این سایت صراحتا درج شده که سعی کنید رابطه جنسی را پیش از ازدواج تجربه نکنید چرا که باعث از هم پاشیدن رابطه می شود همچنین به زوجهای جوانی که در دوران عقد طی می کنند توصیه می شود رابطه جنسی کامل را تجربه نککنند و تنها به معاشقه اکتفا کنند .
    مسئله مهم تر اینکه به خانمها توصیه می شود اگر فردی که در زندگیشان هست را دوست دارند سعی در برطرف کردن عطش جنسی آن نداشته باشند چرا که اگر مردان پیش از ازدواج عطش جنسیشان برطرف شود تا حدود زیادی از ازدواج منصرف می شوند این در وجود هر مردی قرار داده شده و امریست غیر ارادی و خیلی از مردان از آن بی اطلاع هستند .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16363
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب اقایون بعد از رابطه جنسی خسته میشن و این طبیعیه که رفتارشون با رفتار شما متفاوت باشه

ولی اینکه در رفتارش احساس سردی مشاهده کردید بهتره به ایشون فرصت بدید تا مدتی تنها باشه و فکر کنه

آقایون گاهی در زندگی نیاز دارن تنها باشن و در مورد روند زندگیشون فکر کنن

پس در این مورد با ایشون صحبت کنید و حرفاشو بشنوید و اگر نیاز داشت تنها باشه به خواسته اش احترام بگذارید

این مطلب رو هم مطالعه کنید

طبق پژوهشهای به دست امده حدودا بیش از ۸۰ درصد آقایان با فردی که قبل از ازدواج رابطه جنسی برقرار نموده اند ازدواج نخواهند کرد این رفتار دلایل عمده ای بهمراه دارد که بخشی از آن ارادی و بخشی دیگر غیر ارادی و بواسطه فعل و انفعالات هورمونی در مردان میباشد دلیل بر هم خوردن اکثر روابط دوستی که در ان رابطه جنسی بوجود می آید همین عامل میباشد .این در حالیست که اکثر خانمها نسبت به فردی که با آن رابطه جنسی برقرار میکنند وابستگی احساسی پیدا میکنند .

شناسایی هورمونی که در دختران باعث وابستگی میشود
    a x i t o s i n هورمون مشترک بین زنان و مردان میباشد که این هورمون باعث وابستگی و تعلق زیاد احساسی در هر دو جنس مذکر و مونث می شود اما در مردان به علت هورمون دیگری تحت عنوان t e s t a s t r o n این وابستگی تقریبا خنثی می شود به عبارتی هورمون تستاسترون در مردان نسبت به هورمون آکسیتوسین قالب تر میباشد و این در وجود همه مردان قرار دارد از این رو اکثر مردان بعد از انجام رابطه جنسی حالت سردی وجودشان را فرا می گیرد اما خانمها دقیقا پس از رابطه جنسی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند البته موارد استثنا نیز وجود دارد از این جهت مردانی که وابستگی کامل به طرف مقابلشان دارند ( مردان متاهل ) نسبت به همسر خود به علت وابستگی کامل چنین حالتی کمتر دست خواهد داد اما در مردان مجرد که صرفا وابستگی احساسی وجود دارد پس از رابطه جنسی از وابستگی احساسی آنها کم شده و این وابستگی تبدیل به وابستگی جنسی می شود یعنی از آن زمان به بعد رابطه آنها بر پایه انجام رابطه جنسی ادامه دارد و این آن چیزیست که خانمها تمایل ندارند .
    تقریبا در بیش از ۸۰ درصد از مقالات این سایت صراحتا درج شده که سعی کنید رابطه جنسی را پیش از ازدواج تجربه نکنید چرا که باعث از هم پاشیدن رابطه می شود همچنین به زوجهای جوانی که در دوران عقد طی می کنند توصیه می شود رابطه جنسی کامل را تجربه نککنند و تنها به معاشقه اکتفا کنند .
    مسئله مهم تر اینکه به خانمها توصیه می شود اگر فردی که در زندگیشان هست را دوست دارند سعی در برطرف کردن عطش جنسی آن نداشته باشند چرا که اگر مردان پیش از ازدواج عطش جنسیشان برطرف شود تا حدود زیادی از ازدواج منصرف می شوند این در وجود هر مردی قرار داده شده و امریست غیر ارادی و خیلی از مردان از آن بی اطلاع هستند .
    خیلی ممنون از راهنمایی خوب و مفیدتون
    باهاش حرف زدم و بهم اطمینان داد که احساسم اشتباه بوده، حتی این مطلب رو براش توضیح دادم بهم گفت این حس واسه مردای تنوع طلبه و در مورد ما هیچوقت همچین اتفاقی نمیفته، شاید واقعا حق با اونه و من زیادی حساسم تو این موضوع چون ما واقعا همدیگه رو دوست داریم..شاید یکم با بی انصافی فکر کردم در موردش ..

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16467
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام زیاد گیر نده دلش برات تنگ بشه خودش میاد پیشت

یاعلی

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

شما از اول اشتباه کردید که تودوران نامزدی با ایشون رابطه جنسی داشتید چون این به ظرر شماست تا به ضرر اون.اگر مثلا تو دوران نامزدی رابطتتون بد میشد یا خدا نکرده از هم جدا میشدید این شما بودید که به خاطر رابطه جنسی ضرر میکردید.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه بزرگی کردید تو دوران نامزدی رابطه جنسی برقرار کردید
    شما باید نامزدتون رو تا بعد از ازدواج از انجام رابطه جنسی دور نگه میداشتید تا ب شما تشنه تر و حریص تر شود
    خلاصه کارتون اشتباه بوده ولی الان هم دیر نشده تا بعد از ازدواج از انجام رابطه جنسی دوری کنید

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اصلا هم کارشون اشتباه نیست صیغه میکنن که اگه رابطه ای بینشون اتفاق افتاد حلال باشه حتی اگه بچه ای به وجود امد نطفه حلال باشه

با حرف های اقا فرخ موافقم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    0

بابا بیخیال .همه پسرا همینن دنبال رابطه جنسی هستند.
    حالا بعد چند مدت خودش دوباره میاد سمتت.نیاز که داشته باشه خودش میاددددددد.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط خسته از زندگی نمایش پست ها
    بابا بیخیال .همه پسرا همینن دنبال رابطه جنسی هستند.
    حالا بعد چند مدت خودش دوباره میاد سمتت.نیاز که داشته باشه خودش میاددددددد.
    يعني شما قبول داريد كه تنها در زندگي مشترك نقش يك ابزار رو بازي ميكنيد؟
    البته اين صحبت من كنار از توهيني هست كه به آقايان كرديد.
    از طرف ديگر احساس ميكنم ديدگاه و شناخت شما از زندگي مشترك كاملا غير صحيحه البته براي بنده كاملا محترمه...
    امضای ایشان
    09124843303 (دعاوی حقوقی - کیفری و مشاور حقوقی ازدواج)

12. کاربران زیر از خليلي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خليلي نمایش پست ها
    يعني شما قبول داريد كه تنها در زندگي مشترك نقش يك ابزار رو بازي ميكنيد؟
    البته اين صحبت من كنار از توهيني هست كه به آقايان كرديد.
    از طرف ديگر احساس ميكنم ديدگاه و شناخت شما از زندگي مشترك كاملا غير صحيحه البته براي بنده كاملا محترمه...
    ممنون از نظرتون.
    من خودم پسرم و به خاطر رابطه جسمانی و از این قبل ازدواج خواهمممم کرد.

14. کاربران زیر از سعید 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط خسته از زندگی نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون.
    من خودم پسرم و به خاطر رابطه جسمانی و از این قبل ازدواج خواهمممم کرد.
    به هرحال اين توجيهي براي توهيني كه به آقايون كرديد نميشه..
    البته در عقايدتون كاملا ازاد هستيد ولي من مخالف 100% تفكرتون در مورد چيستيه ازدواج هستم
    امضای ایشان

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    16666
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    0

البته در عقايدتون كاملا ازاد هستيد ولي من مخالف 100% تفكرتون در مورد چيستيه ازدواج هستم
    من بابت حرفی که از قبال بقیه زدم عذر میخواااام
    ببخشید که توهین کردمم.

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

کجا تو همین کرد
    گفت اقایون دنبال رابطه جنسی هستند که کاملا هم درسته و چیز بدی و زشتی هم نیست
    و کاملا طبیعیه

همونطور که زن دنبال بیشتر عاطفه و محبت مرد دنبال نیاز جنسیش که هردو باهم دیگه ممیتونن همو ارضا کنن

اصلا یه چیز شناخته شدن که مرد بیشتر نیاز جنسی داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    میزان امتیاز
    11

مرد بيشتر نياز جنسي داره ولي مطلق هدف از ازدواج رو رابطه نميدونه...
    امضای ایشان

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

از این که مشکلتون حل شد خوش حالم .

در آقایون فشار های روانی ناشی از کار واجتماع ومسئولیت در زندگی مشترک باعث میشه که با این که نیاز جنسی دارن و برای رابطه پا پیش میزارن ولی فقط از نظر جنسی ارضا میشن واز نظر روانی ارضا نمیشن .به همین دلیل بعد از رابطه

احساس خوشایندی ندارن .مقصر شما نبوده ونیستید ولی اگر ایشون خسته بودن سعی کنید از انجام رابطه جلوگیری کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هم معتقدم رابطه جنسی بعد ازدواج باشه بهتره البته در جامعه ما.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)