نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: وابستگی به پسر

1382
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

وابستگی به پسر

سلاممن حدود چند ماه قبل به آقایی آشنا شدم که ایشون یه مشکلی داشت و اومد با من درد و دل کرد. منم واسه کمک بهش کنارش موندم و تنهاش نذاشتم (البته رابطه رسمی و نه دوس دختر دوس پسری) تا اینکه حالش کم کم خوب شد. خیلی از من تشکر میکرد و به بهونه های مختلف برای من هدیه میخرید و شبها پیام میداد و ... که نمیدونم و هیچوقت نفهمیدم به من علاقه داشت یا صرف جبران بود. تا اینکه چند ماهی که گذشت من کم کم بهش علاقمند شدم و اون وقتی حالش کاملا خوب شد منو فراموش کرد...حالا من موندم و دلی اسیر ... نمیدونم چیکار کنم... دوسش دارم ولی اون دیگه به من توجهی نداره...دوس دارم بهش بگم خیلی بی انصاف بود که بعد از خوب شدنش منو ول کرد میترسم بذاره به حساب منت گذاشتن واسه کمکایی که بهش کردم. میترسم بفهمه بهش علاقمند شدم فکر کنه من جنبه نداشتم و با یه دوستی ساده وابسته شدم.چطوری بهش علاقمو بفهمونم؟ اصلا در این مورد باهاش حرف بزنم یا بذارم احساسم تو دلم بمونه؟

2. کاربران زیر از zahra_tanha بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16354
    تشکـر
    19
    تشکر شده 76 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : وابستگی به پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_tanha نمایش پست ها
    سلاممن حدود چند ماه قبل به آقایی آشنا شدم که ایشون یه مشکلی داشت و اومد با من درد و دل کرد. منم واسه کمک بهش کنارش موندم و تنهاش نذاشتم (البته رابطه رسمی و نه دوس دختر دوس پسری) تا اینکه حالش کم کم خوب شد. خیلی از من تشکر میکرد و به بهونه های مختلف برای من هدیه میخرید و شبها پیام میداد و ... که نمیدونم و هیچوقت نفهمیدم به من علاقه داشت یا صرف جبران بود. تا اینکه چند ماهی که گذشت من کم کم بهش علاقمند شدم و اون وقتی حالش کاملا خوب شد منو فراموش کرد...حالا من موندم و دلی اسیر ... نمیدونم چیکار کنم... دوسش دارم ولی اون دیگه به من توجهی نداره...دوس دارم بهش بگم خیلی بی انصاف بود که بعد از خوب شدنش منو ول کرد میترسم بذاره به حساب منت گذاشتن واسه کمکایی که بهش کردم. میترسم بفهمه بهش علاقمند شدم فکر کنه من جنبه نداشتم و با یه دوستی ساده وابسته شدم.چطوری بهش علاقمو بفهمونم؟ اصلا در این مورد باهاش حرف بزنم یا بذارم احساسم تو دلم بمونه؟
    به این فکر کن که هدفت از گفتن چیه؟! بعد از اینکه اون موضوع را فهمید چی میشه؟!میخوای به کجا برسی؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خودمم نمیدونم. نمیخوام به جایی برسه فقط احساس میکنم یه حرفایی رو دلم سنگینی میکنه. ازش گله دارم دوس دارم خالی شم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_tanha نمایش پست ها
    درود خوش اومدین- خودتونم میگید ایشون حالشون بد و منزوی و ی تنهایی داشتند
    وشما صرف کمک کنارشون بودین و محبت نه عشق ودوستی.
    خب ایشونم قدردان وبعد از بهبودیشون ازتون تقدیر کرده والان نیازی ندیده رابطه داشته باشه ورفتند دنبال سرنوشت ودنیای عادیشون.

خب شما عشق ک نه دچار خلا عاظفی بودین واین ارتباط رو علاقه تلقی و وابسته شدین و الان این ارتباط نیست دراین حالت فرو رفتین .

معمولا ارتباط دوجنس مخالف منجر ب همینه وبیشترین ضربه رودختر میخوره واحساساتش جریجه دارمیشه

ایشون شماروبعنوان ی دوس وحامی پذیرفتن تاازاون بحراتن بیان بیرون نه عشق وعلاقه خانم عزیز

بهرحال این توجه داشته باشید میتونید با بهانه ایی دوباره محک ونزدیک بشید وحس ایشون روبسنجید.
    اگر دیدید تمایل و حسی بود باشون مطرح کنید ولاغیر.
    چون عشق حالتی مقدس داره واگر ایشون دلشون ب شما نباشه ویکی دیگررو دوس داشته باشند شما اینجا مابینشون قرار بگیرید گناه کردین پس محتاط وعاقل باشید .
    بهتره با ی مشاور حضوری ملاقات یاانلاین وازجایگزین درمانی و یا مواردی وسرگرمیهای سالم ایشون روفراموش کنید .ازاین بحران خارج بشید
    چون اگر دراین مدت عشق وعلاقه و به اون دید شمارو میدید قطعا میگفتن وابراز میکردن مردا اصولا برون ریز و ابراز میکنند.
    مورد سوالی بود من درخدمتتونم

6. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چطوری محکش بزنم؟ احساس میکنم خودخواه بود که به خاطر خوب شدنش اومد سمت من و حالا که من وابسته ش شدم ولم کرد. این فکرا اذیتم میکنه و علاوه بر این دوسش هم دارم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    امیدوارم حالت خوب باشه
    اگه بخوام تحلیل رو این موضوع داشته باشم باید بگم که این وسط اونقدر ها هم که فکر میکنی اون پسر تقصیری نداشته! نیاز به یه همدم یا حامی داشته که شما خوب تونستید از پسش بر بیاید و از بابت کمکشون ازتون به عنوانی مختلفی تشکر کرد. لطفتون رو جبران کرد درسته؟
    اما فکر نمی کنم با احساساتتون بازی کرده باشه - درست فکر می کنم؟ چون حرفهای عاشقانه و وعده های بی خودی نداده که بخواد شما رو وابسته خودش کنه و بعد بزاره بره!!
    نمیدونم و هیچوقت نفهمیدم به من علاقه داشت یا صرف جبران بود.
    ممکنه که این حالت وجود داشته باشه که به شما ابراز علاقه می کرده ولی از شما پاسخی دریافت نمیکرد بابت همین کم کم سرد شده .
    میترسم بفهمه بهش علاقمند شدم فکر کنه من جنبه نداشتم و با یه دوستی ساده وابسته شدم.چطوری بهش علاقمو بفهمونم؟
    شما میخواید ازش محبت ببینی در صورتی که نمیخواین محبتتون رو ابراز کنید... شما جای طرف بودید به کسی که به شما علاقه ای نشون نمیده علاقه نشون می دید؟
    پس فکر می کنم این ترس بی مورده. با ابراز علاقه -چه کلامی چه رفتاری- می تونید علاقتون رو بفهمونید. به همین سادگی
    امضای ایشان

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    مشکل تو درست عکس مشکل منه
    لطفا به تاپیکم بیا و از دیدگاه کسی که چنین اتفاقی براش افتاده نظر بده
    ممنون

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    مشکل تو درست عکس مشکل منه
    لطفا به تاپیکم بیا و از دیدگاه کسی که چنین اتفاقی براش افتاده نظر بده
    ممنون
    این آدرس تاپیک منه

http://forum.moshaver.co/f174/%D9%85...7%D9%87-19425/

و اما در مورد سوال تو:
    من از دید کسی مثل طرف مقابلت حرف می زنم و خودمو جای اون میذارم
    اگه طرفم بعد از این مدت بیاد و بهم ابراز علاقه کنه جواب منفی که میدم هیچ اون آدم به شدت از چشمم می افته

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزيز
    شماخودتون مي گيد براي مشكلش به شما رجوع كرده ودر همين حين براي شما به پاس زحماتتان كادو گرفته پس دليلي بر بي انصافيش نيست واين شما هستين كه از ابتدا بايد حريم دوستيتونو مي شناختين واگر الان هم رفته دقيقا از اول هم هدفش كمك از شما بوده نه چيز ديگه ولي در نهايت شما بايد تشخيص بدي اگر بازم مي گم اگر احساس مي كني توي دوستيتون به شما علاقه داشته حتما بهش بگو وگرنه اصلا چيزي نگو چون اگر واقعا خودش هم علاقه مند باشه بر مي گرده پيشت

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من 6ماهه توانجمن که منومادرم ترتیب دادیم هردوتامون مشاورهستیم ولی مادرم توانجمن نبوداما کمک رسونم بود درطول این مدت انجمن پسری سید بود بشدت عاشقمه بحدی 2باراینقدربهم فکرکرده چشم بسته رانندگی کرده باموتورالبته تصادف کرده مادرم خبرنداره
    منم بارها بهش گفتم خودت میدونی بااین سطح فکرمون بهم نمیرسیم اما کارایی میکنه من ازخودش وخونوادش میترسم اون 5تاخواهرداره که همشونازش بزرگن وهمشونم سید رورهاکردن زیاد بهش توجه ندارن خب من معاشرتیم نه منزوی مهریمم بالاست چون دختردومم
    اون میگه 14سکه زنم شوبهش میگم 14سکه مال زمان قدیمه الان فرق داره مهریه حقه زنه بزورپایینش بیاری طلمه درحق زن
    بعدش پدرش یه چشمش کوره ومیوه فروشه سیاره مادرشم خانه داره توقع دارن که من توخونشون توکاراکمک کنم یا ازهمه بدتر عروسشون کارشیطانی میکنه خب من علاقه دارم اما ترسم واقعن منطقیه هرشب باهاش انلاینم چ کنم اگربگم برو لطمه میبینه تازه بزندگی برگردوندمش سغلی هم داره که باپول پول درمیاره قمارنمیکنه ازاین متقاضی هام هستند تازه میگه من پولمودراختیاززنم قرارنمیدم
    توروخدابگید من چکنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)