نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشكل افسردگي دارم

856
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16393
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكل افسردگي دارم

با سلام مدتي است خيلي داغونم ناگفته نماند من 38 ساله هستم متاركه كردم دختر 14 ساله ام از پيشم رفته مدت 3 سال است .ولي با مشكلاتي كه بوجود آمده همش بي حوصله و خسته ام خيلي دلم مي خواهد بخوابم يا تنها باشم ولي نميگذارند تازگي دلم مي خواهد خودم را بكشم تا راحت شوم فكرهاي زيادي تو سرم هست كه نميتوانم عملي كنم ممنون مي شوم كمكم كنيد از صبح تا غروب سر كار هستم ولي باز آرام نمي شوم.با تشكر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشكل افسردي دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط بهجت نمایش پست ها
    با سلام مدتي است خيلي داغونم ناگفته نماند من 38 ساله هستم متاركه كردم دختر 14 ساله ام از پيشم رفته مدت 3 سال است .ولي با مشكلاتي كه بوجود آمده همش بي حوصله و خسته ام خيلي دلم مي خواهد بخوابم يا تنها باشم ولي نميگذارند تازگي دلم مي خواهد خودم را بكشم تا راحت شوم فكرهاي زيادي تو سرم هست كه نميتوانم عملي كنم ممنون مي شوم كمكم كنيد از صبح تا غروب سر كار هستم ولي باز آرام نمي شوم.با تشكر
    اینکه افسردگی دارید نشان دهنده این مورده که فکرتون در گذشته سیر میکنه

درسته مرور گذشته میتونه برای ساخت آینده شما موثر باشه ولی اصلا" جای خوبی برای موندگار شدن شما نیست

این مشکل برای خیلی از افراد میتونه رخ بده و الان افراد زیادی هستند که متارکه کردن ولی زندگیشون روال عادی رو داره

اگر دقت کرده باشید متوجه شدید که این همه ناراحتی تاثیری در روند زندگی شما نداشته جز به اینکه افسردگی و ناراحتی رو برای شما به ارمغان بیاره

افکار اشفته خودتون رو بنویسید و چندبار بخونید و دور بریزید تا از این درگیری ذهنی رهایی پیدا کرده باشید

ورزش کنید و دوستی خوب و همراه برای خودتون انتخاب کنید ... در گروه های کوهنوردی و پیاده روی ثبت نام کنید

تا با دیدن طبیعت ازش الهام بگیرید و یاد بگیرید که چطور مثل طبیعت برگ های خزان شده گذشته رو با رویش بهاری دیگه به فراموشی بسپارید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشكل افسردگي دارم

درود دقیقا منم عقیده فرخ عزیز رودارم ن درگذشته زندگی کن ن اینده در زمان حال باش چون هردو اینده وگذشته حسرتن.
    وهمین امر شماروسردرگم ودچار این حالت کرده بهرحال دنبال مقصر وعذاب وجدان اززندگی ازدست رفته و تنهاییتون نباشید ودیدتون روعوض واین تغییر روبپذیرید
    بهتره جای افکار منفی دیدتون رو مثبت وبا یک مشاوره حضوری هم دوره ایی رو بگذرونید تا ازاین بحران راه برون رفت روپیدا کنید وبا مشارکت وفعالیتهای احتماعی که دوستمون گفتند تغیراتی ایجاد کنید .
    براتون ارزوی موفقیت دارم مورد وسوالی بود درخدمتیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد