نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تردید خواستگار

993
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید خواستگار

سلام.دختري 23 ساله ام که حدود 5 سال قبل با پسري آشنا شدم.روز به روز بيشتر به هم علاقه مند شديم و رابطه جنسي عميق هم باهم داشتيم. سال گذشته به خواستگاريم اومد و خانوادم قبول کردن.اما يک سال طول کشيد که دوباره بيان و با خانوادم صحبت کنن. الان که همه چي جدي شده خيلي سرد و بي تفاوت شده.حتي تو اين يک سالي که گذشت خيلي اذيتم کرد.من برداشتم اين بود که چون ميدونست نميتونم ترکش کنم اينجوري رفتار ميکرد باهام.نميدونم بکارتمو از دست دادم يا نه.حتي اگه از دست نداده باشم نميتونم ازش بگذرم چون هم دوسش دارم هم نميتونم با کس ديگه رابطه برقرار کنم.از آينده ميترسم.نميدونم بايد چيکارکنم؟کمکم کنيد تا تصميم درست رو بگيرم ازش جداشم يا بازم منتظر بمونم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تردید خواستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر تنها 2 نمایش پست ها
    سلام.دختري 23 ساله ام که حدود 5 سال قبل با پسري آشنا شدم.روز به روز بيشتر به هم علاقه مند شديم و رابطه جنسي عميق هم باهم داشتيم. سال گذشته به خواستگاريم اومد و خانوادم قبول کردن.اما يک سال طول کشيد که دوباره بيان و با خانوادم صحبت کنن. الان که همه چي جدي شده خيلي سرد و بي تفاوت شده.حتي تو اين يک سالي که گذشت خيلي اذيتم کرد.من برداشتم اين بود که چون ميدونست نميتونم ترکش کنم اينجوري رفتار ميکرد باهام.نميدونم بکارتمو از دست دادم يا نه.حتي اگه از دست نداده باشم نميتونم ازش بگذرم چون هم دوسش دارم هم نميتونم با کس ديگه رابطه برقرار کنم.از آينده ميترسم.نميدونم بايد چيکارکنم؟کمکم کنيد تا تصميم درست رو بگيرم ازش جداشم يا بازم منتظر بمونم؟

وقعیت امر اینه که در چنین روابطی که به روابط جنسی هم ختم میشه پسر سرد شده و تمایلی به ادامه از خودش نشون نمیده

به همین خاطر با ایشون صحبت کن و ازش بخواه تا وقتی مشخص بهت جواب بده

و گرنه ادامه این روابط بیهوده و پوچ جز ایجاد وابستگی و استرس چیزی دیگه به شما هدیه نخواهد داد

بعد از اینکه جواب بده میتونید بر اساس جوابش فکر کنید و تصمیم گیری کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر تنها 2 نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه بزرگی کردین ک بااین آقا رابطه داشتین
    برین دکتر و ببینید ک بکارتتون سالن هست یا نه اگه سالمه باهاش ازدواج نکنید چون آینده خوبی درانتظارتون نیست اون هیچوقت به شما اعتماد نمیکنه و حتما در آینده خیلی نزدیک همش به شماتهمت خیانت میزنه و شاید حتی اجازه خروج از منزل و یا داشتن تلفن همراه هم به شماندهد موردهای این جوری زیاد دیدم و آدن را تامرز جنون میکشونن پس اگه پرده بکارتتون سالم هست فراموشش کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

اتفاقا برعکس با ایشون ازدواج بکنید چون الان که باهاش رابطه جنسی داشتید و با پسری رابطه جنسی داشتید با کسی ازدواج بکنید که میدونید او هم با شما رابطه جنسی داشته و با دختری رابطه جنسی داشته چون ظلم هستش اگه بخواید با پسری ازدواج کنید که تاحالا حتی دوست دختر معمولی هم نداشته و پاکیشو در مجردی حفظ کرده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16402
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماييتون.من باهاش صحبت کردم.اصلا بهم نميگه که تموم کنيم.اما رفتارش سرده.دايم ميگه سرکارم مشکل دارم .نميدونم شايد استرس مسئوليت داره. ولي جندين بار بهش گفتم که اگه نميخواي تمومش کنيم.ميخوام کمکم کنيد تا بتونم آرومش کنم و حرف دلشو بهم بزنه.اون هيچ وقت در مورد مشکلاتش باهام حرف نميزنه و فقط با سرد شدن رفتارش حدس ميزنم که حتما مشکلي داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد